Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

Witam Was cieplutko :). Dzisiaj na 8 byłam na wizycie u gina i wszystko dobrze. Dzidzia czuje się dobrze serduszko bije a ona sama tańczy czaczę w moim brzuszku (widac na monitorze jak sie rusza :)) powstał jedynie mały krwiak, ale gin powiedział ze to nie powód do paniki i nie mam sie tym przejmowac.Teraz nastepna wizyta za 3 tygodnie. Gdybyscie widzialy jak on sobie tanczy w brzuszku - słodkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane!!! Ja też byłam dzisiaj u lekarza, łożysko coraz lepiej, jeszcze tabletki brać na razie, a około 20 tyg przejść na luteinę. Następna wizyta za 3 tygodnie i wtedy z mężem, bo może już powie jaka płeć :-) To będzie piękny dzień :-) Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:)a u mnie kolejny cykl na straty.Temp spada i juz brazowy sluz ktory zapowiada @ eh:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anczur
hej dziewczyny Iwonko u mnie jest tez nie ciekawie mam zapalenie pecherza i nie ruszam sie z domu prawie w ogole wiec na razie musze zaprzestac staran:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI................@ smieska1...............23..................2............ .......... 17.04.09 basia29................ 29..................4........................05.05.09 dula.....................26..................3.......... .............10.05.09 anczur.................20..................3............ ............08.05.09 Ania_29.................29.................4............ ............12.05.09 majka242............. 28..................24......................13.05.09 labudka82.............26..................11............ ..........17.05.09 karla 83 ...............25..................6........................ 21.05.09 Iwona77...............32...................4........................24.05.09 krop.ka................34..................6............ ............????????? dzusta..................29.................4............ .............????????? A.N.N.A.................31.................13........... ............????????? szoja....................29.................3........... ....................... Brzusiowe mamy nick.............wiek....ilość starań....tydzień....poród.......imię Frezyjka.........29...........1...............16 .......29.09.09....? czuła.............25...........1...............17. .......3.10.09....? chce dzidzie... 25..........1.................9.......24.11.09....? Klapaucius26....26.........6.................9........28 .11.09....? Koniczyna30....30.........7.................8........14. 12.09....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kurcze Iwona szkoda.Domyslam się co czujesz....Ja mam nadzieję, że w tym miesiącu nie będe rozczarowana ale to też nie jest za dobre myślenie. Dziewczyny w czasie owulacji jak często najlepiej współżyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dula>zla jestem okrutnie kurcze ale co zrobic:(ja w wczasie owulacji staralismy sie codziennie,ale nie ma takiej potrzeby nawet wrecz przeciwnie zaleca sie co drugi dzien zeby plemniki byly bardziej dojrzale.W tym cyklu chyba sobie odpuszcze takie staranka jak teraz byly bo to bez sensu:(W tym cyklu lykam natomiast castagnus i pije ziola o.Sroki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nawet mnie pocieszyłaś Ci powiem. Bo My staramy się co drugi dzień i myśłałam, że to za mało... Ja nie biorę zadnych tabletki, ziół itp. Nie mierzę temperatury, ale jak do Naszego wesela się nie uda to pójdę do lakarza. W zeszłym miesiącu jak @ dostałam to myslałam, że będe wyc z nerwów. W tym miesiącu mam jeszcze większą nadzieję na ciąże. Echhh takie to życie pomylone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z miesiaca na miesiac robie sobie nadzieję.teraz naprawde czulam ze sie uda:(Dlatego teraz odpuszczam.Bo to mozna zwariowwac.Nieustannie sie o tym tylko mysli.Kurcze niby wszystko ok,a jednak sie nie udaje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie moja Pani ginekolog kiedyś mi powiedziała, zeby o tym nie myśleć, że chce się zajść w ciążę tylko poprostu się kochac. Ale jak dla mnie to jest nie do zrealizowania. Bo co innego można na siłę myśleć a i tak człowiek podświadomie chce czegoś innego. Moja siostra już parę ładnych lat się stara. Jakiś czas temu sobie odpuścili, co ma być to będzie bo też jej sił brakowało, mija prawie rok i nadal nic... Z tym, że moja siostra cały czas sie leczy bo nie wszystrko jest tak jak być powinno. Echh Iwona ja to mam nadzieję, ze Nasze marzenia się spełnią i do ślubu z dzidzią będziemy szły. Trzymam mocno za Ciebie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anczur
powiedzmy ze ja nie mysle a te moj to juz w ogole wiec moze cos z tego wyjdzie chociaz ostatnio ciezkie dni sa i wszystko wisi;/ mam nadzieje dzewczynki ze wasze dzidzie beda na waszym slubie bo ja bylma w brzuchu mamy hehe. Jak te czasy sie zmieniaja kiedys to nie do pomyslenia bylo eby w ciazy isc do sluu hahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
Czesc moje kochane :) Otoz... dostalam dzis @ ... wow 40 dc masakra teraz nie wiem jak sobie dni plodne obliczac ... wydaje mi sie ze @ opoznila mi sie przez stres... coz staramy sie dalej si.... Pozdrawiam was cieplutko... jejku jak fajnie ze jest takie mega cieplo, az cche mi sie isc do pracy hehe :) Buziaczki do uslyszonka wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja od dzisiaj już mam długi weekend. Troszkę posprzątałam, a teraz przerwa na kawkę i komputer:) Coś mnie ząb dzisiaj pobolewa.... Miłego dnia Wam życzę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, szkoda smieszka - juz miala nadzieje ze kolejna spadnie na dol... szoja a jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!! Mam dziś od rana zły dzień chyba, co za dupek z tego właściciela mojego mieszkania. Powiedział, że mam se sama radzić!!! Cholera jak urodzę, to ciekawe kto mi na lekarstwa dla dziecka da jak może będzie wciąż chorować, bo on na okna nie ma a czynsz podwyższa, nie mam sił na takie dziadostwo!!! Nie wiem za co ja mu płacę tyle kasy!!! No i musiałam sobie poprawić humorek nową bluzeczką :-p Buziaki na resztę dnia kochane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martula888888
witajcie staraczki jestem tu nowa.ja z mezem staramy sie juz 1,5roku i nic.nogi na scianie tez nie pomagaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anczur
witam dziwczynki mam nadzieje ze u was jest tak smo pieka pogoda co w lodzi.:) pozdrawiam i udanej majówki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! chyba wszystkie na majówce bo taka cisza? u mnie w sumie nie najgorzej ale najlepiej tez nie jest. cały czas mnie spanie męczy, pierwsze co robię po pracy to śpię, wstaje coś zjem i znów do łóżka. najgorsze, że apetytu nie mam, jem bo muszę i boję się żeby się jakiejś anemii nie nabawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Co ja dzisiaj przeżyłam! Byłam z siostrą, szwagrem i jej córeczką (moją chrześniaczką) na przekłuwaniu uszu!!! Laska jak barbie, ale kompletnie się na niczym nie znała!!! Dwa razy małej się zablokował pistolet w uchu, popłakaliśmy się aż wszyscy, bo ona była uwięziona z tym pistoletem, a to renomowany salon kosmetyczny!!! I wreszcie mała wyszła cała zakrwawiona, tragedia!!! Powinnam ją chyba zaskarżyć, bo nie wiem już....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anczur
powinas ich pozwac i to bez wahania bo tak nie powinno byc zwlaszcza ze to owisz byl lepszy salon kosmetyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wiesz próbowaliśmy jej po południu włożyć te kolczyki, to się okazało, że w ogóle nie ma przekłute uszu!!! Namawiam siostrę, byśmy w poniedziałek tam poszły, to jej mąż zapłacił cholera, szkoda że mnie przy tym nie było :-p Za nic nie powinien dawać kasy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
Czesc dziewczynki witam po 3dniowej mojej nieobecnosci. Bylam na majowce z narzeczonym u moich rodzicow wypoczelam troche pogadalismy o slubie weselu bo wychodze za maz w pazdzierniku ;) Poza tym hm... ogolnie konczy mi sie @ powiedzcie mi jak mam teraz sobie dni plodne obliczyc ?? 40dc mialam gdy dostalam @ ... wiec teraz jak dobrze wyliczyc ? moze tym razem sie uda ajjj...... sama nie wiem kiedy kolejna @ dostane, ale pierwsze beda dni plodne si ;) caluski :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anczur
witam ja rowniez i jestem wyczerpana zlazilam sieokropnie ale warto bylo :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI................@ smieska1...............23..................2............ .......... 17.04.09 Iwona77................32.................3............. ...........01.05.09 basia29................ 29..................4........................05.05.09 dula.....................26..................3.......... .............10.05.09 anczur.................20..................3............ ............08.05.09 Ania_29.................29.................4............ ............12.05.09 majka242............. 28..................24......................13.05.09 labudka82.............26..................11............ ..........17.05.09 karla 83 ...............25..................6........................ 21.05.09 krop.ka................34..................6............ ............????????? dzusta..................29.................4............ .............????????? A.N.N.A.................31.................13........... ............????????? szoja....................29.................3........... ....................... Brzusiowe mamy nick.............wiek....ilość starań....tydzień....poród.......imię Frezyjka.........29...........1...............16 .......29.09.09....? czuła.............25...........1...............18. .......3.10.09....? chce dzidzie... 25..........1.................9.......24.11.09....? Klapaucius26....26.........6.................8........28 .11.09....? Koniczyna30....30.........7.................5........14. 12.09....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dzieczyny! A ja dzisiaj powrót miałam do szarej rzeczywistości...W pracy FV do wystawiania...roboty masa:) Jeszcze jutro się będe z nimi użerała. Teraz chwilkę odpoczywam po obiadku i dalej do roboty. Jeszcze dzisiaj musimy do spowiedzi przedślubnej iść... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×