Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamuska juz za niedlugo.

Sprawa o ustalenie ojcostwa i alimenty?

Polecane posty

Gość gość
I jak wyjaśniła się Twoja sprawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat sprzed 9-u lat.Kogo więc pytasz ostatni gościu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leila393
Ja też mam podobna sytuację mój były bardzo chciał dziecko. Później napisał ja bardzo chciałem mieć z tobą dziecko, ale już nie chce. Uczucia kiedy ma się w sobie takie dziecko i jest się ofiarą jednocześnie przemocy psychicznej są prxeogromnie nie fajne. Jednak jak zaszłam w ciążę o czym nie wiedziałam bardzo schudłam. Koleś z którym byłam wmawia mi ciężkie choroby i w chwili kiedy bardzo źle się czułam poprostu kazał mi sobie jechać zamiast poprostu wysłać mnie do lekarza wręcz robił wszystko żebym tam nie poszła. O ciąży dowiedziałam się w czwartym miesiącu kiedy yo ten koleś przerabia już druga. Dodam jeszcze że wyzywa mnie od dziw... I od innych najgorszych a sam się za przeproszeniem lajdaczyl. W chwili kiedy dowiedziałam się o ciąży i napisałam jemu to typ zmienił numer tel i napisał mi kolejnego emaila nie znajdziesz mnie nigdy. Byłam z tym człowiekiem bo tak samo mylił mi oczy przez chwilę był cudownym facetem a później robił swoje. Jego odżywki do mnie i chamskie zachowanie wprawily mnie w końcu w chorobę bo na początku ciąży przeszłam naprawdę ciężkie zapalenie płuc. Obecnie jestem w 8miesiacu ciąży. Do dzisiaj nie napisała emaila "jak się czujesz, czy cokolwiek pytając o dziecko" I nie zabardzo wiem co zrobić żeby znaleźć go po to żeby ustalić ojcostwo i żeby płacił na dziecko bo samej jest mi ciut ciężko, jednak w życiu nie chce żeby miał jakiekolwiek prawa do dziecka. Czy nawet je widywal. Uważam że jest yo człowiek Nie odpowiedzialny i z ogromnymi problemami emocjonalnymi i może tylko buntowac dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simbaM
W pierwszej kolejności radzę zrobić prywatne badania na ojcostwo. Jest to dobre rozwiązanie, szczególnie jeśli nie mamy pewności, co do konkretnej osoby. W ten sposób można uniknąć nadmiernych kosztów. Tutaj https://zdrowegeny.pl/ustalenie-ojcostwa można wykonać takie badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×