Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Go艣膰 asystentka..

Asystentka Stomatologiczna - jest ktos?

Polecane posty

Go艣膰 asystentka..

Ubiegam si臋 o prace jako asystentka stomatologiczna i zastanawiam si臋 ile w og贸le takie asystentki zarabiaj膮? Wie kto艣 mo偶e? B臋d臋 wdzi臋czna za informacje.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 meriiiiiiiiiiiiiiigold
ja zarabilam 8 h/brutto, + 300 z艂 premii je艣li bylam obecna w pracy przez wszystkie dni miesiaca. co zdarzalo sie moze dwa razy do roku bo szkolenia malzenstwa lekarzy u ktorych pracowalam, ich wyjazdy z dziecmi itp powodowaly ze gabinet byl zamkniety=ja mialam tez wolne = nie bylo premii. mialam mase nadgodzin bo pracowai masakrycznie dlugo, od 9 do czasem 23, ja bylam od 12 w pracy i musialam zostac do konca, srednio wyczodzilo mi 1200-1300 z艂 na reke. nawet niezle biorac pod uwage ze nie przepracowywalam sie, ale pracowalam na umowe-zlecenie bo studiowalam jeszcze i bardziej mi sie tak oplacao bo mialam wiecej kasy dla siebie. praca ciekawa, mozna sie bardzo wiele nauczyc, ja poszlam tam jak studiowalam na uniwersytecie kierunek humanistyczny wiec wiedzialam ze praca tymczasowa, pracowalam 1,5 roku, praca fajna ale wiele zalezy od lekarzy z jakimi sie pracuje, moi przez 1,5 roku nie powiedzili mi milego slowa, tylko slyszalam ze cos jest zle zrobione, przerw w pracy nie mialam wiec czesto od 12 do 22 np bez jedzenia ... ale pacjenci rewelacyjni, gdyby nie ci lekarze to milo bym wspominala

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dfwafdas
jak mo偶na zarabia膰 8h/ brutto? ja zarabiam pieni膮dze nie godziny :o

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 misss2222
a jaki trzeba kierunek skonczyc zeby byc taka asystentka???bo przeciez trzeba wiedziec jak sie miesza te wszystkie skladniki na plombe czy fleczer?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dfwafdas
studium mo偶esz sobie skonczyc asystentka to nie lekarz wiec to nic trudnego moja kumpela wlasnie skonczyla i pracuje jako pomiatacz stomatologa

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 meriiiiiiiiiiiiiiigold
ja studiowalam politologie wiec nie trzeba skonczyc zadnego kierunku pod katem stomatologii. oczywiscie to zalezy od gabinetu w ktorym Cie zatrudniaja - niektorzy sobie zycza oczywiscie zeby byl skonczowny kurs czy studium asystentki czy higienistki stomatologicznej. mnie nauczyli wszystkiego od podstaw, to sa banaly, zrobienie fleczera to kwestia 15 sekund wymieszania proszku z woda destylowana :] a wypelnienia sa juz gotowe w obecnych czasach, w strzykaweczkach ktore sie naklada na nakladacz tylko i od razu do zeba. dfwafdas --> przykro mi ze nie wpadles/as na to ze zjadlo mi zl no ale trudno, nie kazdy jest w stanie sie czegos domyslec, widac wyzszej inteligencji na to potrzeba :P tak, jestem zlosliwa i niedobra bo poklocilam sie z facetem wlasnie :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
raz zadzwonilam w sprawie takiej oferty pracy i kiedy stomatolog sie dowiedzial ze nie mam zadnego medycznego wyksztalcenia do zaczal mnie wyzywac zebym mu czasu nie zwraca艂a a do kurwy nedzy nie podkreslil w ogloszeniu ze trzeba takowego miec! boze predzej bym sie pogryzla niz pracowa艂a z takim hujem ale u mojego dentysty jako asystenka pracuje taka ciapotka ktora nigdy nic nie wie;P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 JellyJelly
Jestem po studium. Zarabiam 2,200 z艂 plus premia w prywatnej klinice w Krakowie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 asystetk膮 by c
a ja bym tak chcia艂a zrobi膰 sobie zaw贸d asystentki stomatologicznej-strasznie mnie wzie艂o ale nie ma u mnie w miescie 偶adnej szko艂y medycznej kt贸ra prowadzi zaj臋cia zaocznie.... s膮 dwie ale to dzienne... kiedy艣 znalaz艂am og艂oszenie na asystentke do zawodu nawet przyuczali ale za daleko mieszka艂am ... od miejsca pracy....... wed艂ug pracodawcy oczywiscie;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 fajnie w na terzniach
trzeba bylo zostac stomatologiem

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 maaaaasakra
a ja zarabiam 1000 zl, pracuje po 7h dziennie od poniedzialku do piatku, ale lekarz dla ktorego pracuje uwaza ze tak duzo nam placi, ze mamy mu sprzatac caly gabinet....kurze, podlogi, ubikacje....krew mnie zalewa, ale jak to slysze od niektorych osob: robie problem z niczego.... co to jest posprzatac!! przypominam 1000 zl !! ps. czy wy tez musicie sprzatac u was w pracy??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 bobika83
A ile zarabia taka asystentka ale w publicznej przychodni? Wydaje mi si臋 偶e taka praca jest korzystniejsza od pracy u prywatnego pracodawcy bo od poniedzia艂ku do pi膮tku, ale pewnie mniej p艂atna ni偶 u prywatnego ? Co s膮dzicie?pozdrawiam forumowiczki:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 nookee
Mnie z wy偶szym wykszta艂ceniem po UJ te偶 taki denty艣cina wzi膮艂 do swojego prywatnego gabinetu na przyuczenie. 1400 na r臋k臋, w czym opr贸cz asysty oczywi艣cie praca sprz膮taczki (gabinet贸w i poczekalni), mycie osranych kibli, odbieranie telefon贸w i potwierdzanie wizyt nast臋pnego dnia. Posk膮pi艂 na recepcjonistk臋, a jak telefon dzwoni艂 co 15 minut w trakcie zabiegu i musia艂y艣my wychodzi膰, to wywraca艂 oczami i zachowywa艂 si臋 jakby艣my sobie przerw臋 na kaw臋 robi艂y. Racja, du偶o zale偶y z kim si臋 pracuje

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ASDEWFRGTHYJUK
Praca asystentki w Polsce jest uw艂aczaj膮ca.Pracujac w uk widz臋 r贸znice.Zadna z dental nurse nigdy by nie wzie艂a szczotki bo od tego s膮 sprzataczki.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gabi004
Hej. ja studiuje zarzadzanie i marketing a pracuje w gabinecie. Jest to moj drugi gabinet w sumie pracuje juz 2 lata jako asystentka.pracuje w warszawie na 3/4 etatu :) 3 dni i wolne :) w sumie 28godzin tygodniowo, dostje do reki 1500zl. zajmuje sie tylko gabinetem, nie musze sprzatac podlog itd. czasami mnie tylko denerwuje to ze wszystko musisz im podac a maja na wyciagniecie reki :/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Moze ktosss wieee
A ja mysle zeby skonczyc ten kierunek i iwyjechac sobie do Uk..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 anule艅ka25
Na asystentk臋 stomatologiczn膮 szko艂y zaocznej nie ma, poniewa偶 jest to nie zgodne z rozporz膮dzeniem MEN. Jest tylko wieczorowa. No niestety, bo ja te偶 bym wola艂a zocznie robi膰 taki kierunek. W艂a艣nie by艂am na rozmowie kwalifikacyjnej na asystentk臋. Proponuj膮 10z艂/h na pocz膮tek (w Warszawie)a ja nie mam odpowiednich kwalifikacji a nawet do艣wiadczenia,z tym 偶e oni przez pierwsze 2tyg szkol膮 i wtedy decyduj膮 czy si臋 nadajesz czy nie. A czas pracy jest nie normowany tzn. dop贸ki s膮 pacjenci dop贸ty pracujesz. Przychodzisz pierwsza i wychodzisz ostatnia, i chocia偶 gabinet jest otwarty od 11-20 to nawet pracujesz do 22 bo nigdy nie jest tak by ostatni pacjent przyszed艂 punktualnie lub co艣 si臋 nie przed艂u偶y艂o.No i ogarnianie ca艂ego gabinetu le偶y w twojej gestji.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 pokachontas5
dziewczyny nie polecam tej pracy

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ivoivoo
A ile zarabia taka asystentka w ma艂ym mie艣cie?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
oczywi艣cie 偶e jest szko艂a zaoczna - sopocka szko艂a medyczna - oddzia艂 w sopocie i bydgoszczy :) moja kumpela si臋 tam wybiera i b臋dzie jednocze艣nie pracowa膰 i na pewno jest opcja - nauka zaoczna :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 bigunia81
ja pracuje w malym miescie w prywatnym gabinecie na pol etatu ,17 godzin w tygodniu dostaje 1000 na reke :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 adzka
wybieram si臋 na kurs asystentki we wroclawiu, czy kto艣 wie jak jest ze znalezieniem po tym pracy we wroclawiu i jakie s膮 zarobki?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 adzka
wybieram si臋 na kurs asystentki we wroclawiu, czy kto艣 wie, jak jest z prac膮 po tym we wroclawiu i jakie s膮 zarobki?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam,mam pytanie o nauke na kierunku asystentka stomatologiczna,czy jest bardzo ci臋偶ko,mam 30 lat i chce p贸j艣膰 do takiej szkoly ale mam obawy czy dam sobie rade bo juz pierwszej m艂odosci nie jestem.Prosze o odpowied偶 kogos kto tam sie uczy bad偶 uczyl.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 klador
Dawno nikt nie pisa艂 na tym forum,a mnie interesuje nadal sprawa zarobk贸w asystentki stomatologicznej. Pracuj臋 w tym zawodzie ponad dwa lata w Bydgoszczy i zarabiam 1500 z艂! Hm,to dostaj臋 na r臋k臋.Na umowie mam co innego.Wszystkie jeste艣my zatrudnione w ten spos贸b, po prostu na najni偶szych krajowych.Oszukuj膮 nas i pa艅stwo! Renomowana klinika! Za tak膮 si臋 podaj膮 :) Na dodatek przeczyta艂am og艂oszenie,偶e szukaj膮 obecnie asystentek.Niestety nic nie wspominaj膮 o zarobkach. ODRADZAM T臉 KLINIK臉!!!Wykorzystuj膮 nas, goni膮,podwy偶ek nie chc膮 da膰,poniewa偶 twierdz膮,偶e tak jest wsz臋dzie,a sami zarabiaj膮 mas臋 pieni臋dzy.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 88888888
Chodz臋 do Policealnej Szko艂y Medycznej we Wroc艂awiu, kierunek: asystentka stomatol. czas trwania: 1 rok.To jest szko艂a dzienna. 3 dni w szkole, 2 dni zaj臋cia praktyczne w gabinetach - wi臋kszo艣膰 dziewczyn te zaj臋cia odbywa tam, gdzie na co dzie艅 pracuje. Szko艂a ko艅czy si臋 egzaminem pa艅stwowym w czerwcu. Jako asystentka pracuj臋 kilka miesi臋cy, na czarno, 10z艂 /h. Nie sprz膮tam nic, poza moje obowi膮zki. Rejestruj臋 rzadko. Og贸lnie OK. Chodz膮 s艂uchy, 偶e asystentka wykwalifikowana, zarabia wi臋cej ni偶 ta bez papierka, wi臋c si臋 szkol臋. Pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 klador
U nas te偶 trzy dziewczyny niedawno sko艅czy艂y studium policealne dla asystentek. Nie dosta艂y ani z艂otka do pensji, mimo rozm贸w.To wszystko zale偶y od 艂askawo艣ci pracodawcy.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dentysta
Ma艂o zarabia艂yscie dziewczyny, u mnie na pocz膮tek 1600 netto(W-wa), a p贸zniej coraz wiecej (wymagam wykszt. sredniego i kultury osobistej )

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 studiuje_stomatologieee
a ile wy chcecie za posad臋 asystentki?? to nie jest jakas ciezka praca, uwazam ze zarobki sa wsp贸艂mierne do wykszta艂cenia i obowi膮zk贸w.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 asdfgrthyujoi
uwazam,ze nawet asystentka powinna byc po szkole.Przyuczyc mozna pania do rejestracji a nie do asystowania przy pacjencie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×