Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość asystentka..

Asystentka Stomatologiczna - jest ktos?

Polecane posty

Gość 88888888
odp do tego/tej co "studiuje_stomatologie" - szczęście wielkie, że NIE pracuję u Ciebie ani pracować NIE BĘDĘ. Z moją Panią doktor dogadujemy się świetnie, bo nie ma takiego mniemania o sobie, jak ten/ta co "studiuje_stomatologie" . Rzeczywiście - wielkie mi halo. Odrobina pokory by się przydała. Jesteś super-gość, bo "studiujesz_stomatologie". Obyśmy z takimi "lekarzami" miały jak najmniej do czynienia, dziewczyny - asystentki :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uczęszczam do szkoły policealnej w Krakowie na profil higienistka stomatologiczna. W tej chwili uczeszam na praktyki załatwione przez szkołe i bardzo mi sie podoba. A jeśli chodzi o prace to jak rozsyłam od pewnego czasu CV to większość gabinetów wymaga dyplomu albo juz osoby z doświadczeniem. Jakby ktoś wiedział ze poszukują osoby na stanowsko asystentki to proszę o informacje na e-maila PAULINA10101990@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......!!!!!!!........
do studiuje stomatologie - uważam że asystentka ma bardzo odpowiedzialną pracę oprócz asysty jest rejestratorką,sekretarką,sprzataczką w jednym.Lekarz przychodzi na gotowe umywa rączki i heja do następnego pacjenta a potem zdziwko dlaczego jeszcze miejsce pracy nie przygotowane.Nie wspomnę o braku czasu by wyjść do wc nie piszę o zjedzeniu czy wypiciu czegoś ciepłego........najlepiej by było żeby cały czas stać przy fotelu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ioioioioioioioioioioioioioioio
zabolało [ usta ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja parcuje jako higienistka stomatologiczna i mam płacaone 12 zł na godzine we Wrocławiu plus 30 % od zabiegiu np. skaling czy piaskowanie. Oprócz tego jestem rejestratorką , pracuje w asyscie na 4 rece pos mikroskopem endo i te sprawy... to nie jest lekka praca niech nikt nie pieprzy głupot !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEST SZKOŁA ZAOCZNA DLA HIGIENIESTEK STOMATOLOGICZNYCH W WAWRSZAWIE, A KONTKRETNIE POD-W ŻYRARDOWIE "COLLEGIUM MASOVIENSE" KIERUNEK HIGIENA STOMATOLOGICZNA- NIESTACJONARNE. SAMA JETSEM ZAINTERESOWANA , DZWONIŁAM DOWIADYWAŁAM SIE,BARDZO MIŁA PANI POWIEDZIAŁĄ MI, ZE SZKOŁA TRWA 3 LATA, ZJAZDY CO 2 TYG TYLKO SOB I ND, CZESNE 425ZŁ/MC ALE JEST PROBLEM, BO JETS MAŁO CHETNYCH I NIE WIADOMO CZY OTWORZA KIERUNEK, NARAZIE JETS OK KILKUDZIESIECIU OSÓB , JETS TO DROGI KIERUNEK, DUZO ZAJEC PRAKTYCZNYCH , UCZELNIA MA WŁASNY GABINET, DLETEGO ZEBY UTRZYMAC KIERUNEK SA POTRZEBNI CHETNI, TRZEBA NA STRONIE SIE ZAREJESTROWAC ONLINE, POTEM WIZYTA W SEKRETARIACIE I OPŁATA REKRUTACYJNA 100ZŁ BEZZWROTNA, ALE NIE MA INNEJ ZAOCZNEJ SZKOŁY W WAWIE O TYM KIERUNKU, JUZ CHYBA LEPIEJ WYDAC TE 100ZŁ Z NADZIEJA ZE BEDZIE OK. TU JEST STRONA http://www.cm.edu.pl/zp_higiena_stomatologiczna.php DZIEWCZYNY ZACHECAM!!! JAKBY CO TO PISZCIE NA MAILA, MOZE UTWORZYMY JAKAS ZGRABNĄ GRUPKĘ:) klaudia.planeta2@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie od 7czerwca rusza Policealna Warszawska Szkoła Medyczna. Będzie to Szkoła przygotowująca do zawodów higienistka stomatologiczna i asystentka stomatologiczna kończące się egzaminem państwowym dającym uprawnienia do pracy w 18 krajach UE. Szkoła współpracuje z najlepszymi klinikami i gabinetami stomatologicznymi, gdzie będą odbywać się praktyki, a najlepsi słuchacze znajdą tam pracę.Wykładowcami w szkole będą doświadczeni pedagodzy i lekarze stomatolodzy pracujący również na Uniwersytecie Medycznym.Szkoła posiada swój nowocześnie wyposażony gabinet stomatologiczny , w którym będą odbywać się zajęcia praktyczne oraz wiele innych profesjonalnych pomocy dydaktycznych. tel.603768150

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222222
praca asystentki wcale nie jest łatwa!!! tylko sie taką może wydawać. wszystkio wychodzi w praniu. lekarze wykorzystują na makasa, kiedy maja zły humor wszystko odbija sie na nas. i niech nikt nie gada ze to łatwa praca bo nie ma pojecia jak jest na prawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpilkaaaaa
ja nie mam ukończonej szkoły asysty byłam na stażu 8 miesiecy wszystkiego się nauczyłam a później pracodawca zatrudnił mnie na czarno ale za te same pieniądze tj 760 zl na rękę ciężko z praca wiec sie zgodziłam... robiłam za sprzątaczkę i recepcjonistkę i asystę ale nie dopuszczono mnie nigdy do pacjeta podawałam tylko a lekarz sam mieszał wypełnienia i inne ja byłam zadowolona mimo wszystko. jednak myślę nad szkołą omega w Zamościu co o niej myślicie jak tam jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medas
znalazłam Policealną Szkołę "Fama" w Pile która otworzyła nowy kierunek asystentka stomatologiczna czas nauki oczywiście rok i co najważniejsze KIERUNEK JEST BEZPŁATNY!!! tylko o dziwo jak tam dzwoniła jest mało chętnych....ludzie wykorzystajcie okazję, wiem że Piła to nie Poznań czy Szczecin ale nie wiem czy w takiej sytuacji ma to większe znaczenie.ja wysyłam papiery. to link: http://fama.edu.pl/index.php?option=com_conte nt&view=article&id=96&Itemid=153

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arielka2011
ja zdobylam nationale certificate NEBDN i pracuje w centrum londynu i to wcale nie jest lekka praca jest dobrze platna ale pochlania prawie caly czas i co z tego ze zarabiam prwie1000funtow tyg jak nie mam czasu porzadnie sie wyspac ale ciesze sie ze w mojej klinice dentysci szanuja pomoc dental nurses to mile kiedy pracodawca docenia wysilek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jullla
mam pytanie do dziewczyn ktore chodziły do jakiejś szkoły na asystentkę ciezko z nauka jaka jest zdawalność? ciezki ten egzamin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotkassssss
Witam, Zaluje, ze wybralam zarzadzanie i nie mialam pracy. Pozniej zrobilam sobie dwutygodniowy kurs asystentki stomatologicznej w Warszawie i szybko znalazlam prace, zarabialam 1400 na reke. Podobalo mi sie wiec zaczelam studia 3 letnie, higiena stomatologiczna. Wlasnie zaczne 2 rok a obecnie jestem na praktyce Erasmus w gabinecie stomatologicznym w Szwecji, wiec zrezygnowalam z pracy bo po ukonczeniu studiow chcialabym pracowac wlasnie w Szwecji. Praca tu a tam to niebo a ziemia. Przede wszystkim to od sprzatania jest sprzataczka, asystentka tylko asystuje, dezynfekcja i sterylizacja, higienistka ma wlasny gabinet i wykonuje skaling,lakowanie itd., Higienistka zarabia prawie tyle co lekarz, asystentka tez bardzo dobrze. W piatek pracuja tylko do 13,aby miec czas dla rodziny. Super i szkoda ze praktyki tylko 3 miesiace, bo musze wracac na uczelnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggyggg
co to za certyfikat NBDN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala8333
dziewczyny w wawie ....czy juz naprawde wszystkie gabinety chca asyst higien z wlasna działalnoscia?????bo u mnie juz chca i sama nie wiem czy szukac czegos bo nie chce sie bawic w te papiery w wyliczanie kazdej godziny (przez szefow)itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anjiaa
hej ja pracuje prawie rok , zaczelam szkołe zaoczna -egzamin państwowy w czerwcu 2012. zarabiam 2000tys na reke/ mam umowe o prace ale wiadomo na papierze najnizsza stawka...i niestety zasuwam, sprztam nie ma czasu czasem zjesc, wypic ale chwale sobie pomimo ze moja szefowa to tytan pracy :) DEntysci to specyficna grupa i ich humorki to normalka..zarabiaja krocie a i tak narzekaja ze im źle...tzn wiekszosc ktorych akurat ja znam :)... Powiem tak czasem mam dosc bo jestem od 9-20 ( łacznie z ogarnięciem wszystkiego) jeden dzien w tygodniu mam wolny...cięzko ale praca niezła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anjiaa
a tak wogole to...chyba lepiej pracowac na zlecenie/.na godziny, bo jak masz kase na mc to wtedy szef ma cie do mega dyspozycji..tak im sie poprostu wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisaa
Hej dziewczyny. A jak z tą szkołą jest w końcu bo nikt nie pisze czy ciężki egzamin i ogólnie jakie zajęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asyst
Witam dołaczam sie do pytania czy egzaminy sa dość trudne? Jakwygladaja zajecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fbewiufcb
Czy w Poznaniu jest studium kierunek asystentka stomatologiczna w trybie zaocznym? Jak czeto są zjazdy, 2 czy 4 razy w miesiącu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)ja tez pracuje jako asystentka w prywatnym gab pod Bydgoszcza,zarabiam 15 zl na godz,czesto tez pracujemy w nd to wtedy 20 na godz:)w sumie czesto tyram po 12-13 godz plus sprzatanie,ale jest ok:)srednio wychodze 900-1000 zl na tydzien bo tez nie zawsze pracujemy codziennie,ale mysle ze przy obecnej syt w kraju to bardzo duzo, trzeba sie niestety narobic:/Pani dr jest fajna i dobrze sie digadujemy:)a jesli chodzi o szkole to konczylam ja 2 lata temu w Toruniu i bylo niezle...zajecia tylko piatek i sobota do poludnia,strasznie ida na reke:)i do tego 2 dni praktyk,ale jesli pracujesz w gab to tam mozna odbywac praktyki u siebie.troche duzo spr robia w szkole ale ogolnie jak ktos chce to da rade:)a egzamin to banal,jesli ktos chodzi na zajecia i praktyki to niemozliwe zeby nie zdac:)projekty czesto sa wykonywane na zajeciach i do domu tez daja,a potem wspolne spr i omawianie:)Luz dziewczyny,nie ma czego sie bac i na prawde warto,a dostaje sie papierek i mozna pracowac w calej UE,angielskiego technicznego ucza takze jesli tylko chcecie to na pewno dacie rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka.ja pracuję ponad 3 lata jako asystentka w gabinecie prywatnym i na NFZ.robię wszystko:asystuję,sprzątam(poczekalnia i WC też),odbieram telefony,rejestruję pacjentów(jest ich naprawdę dużo),wypełniam historie choroby,zgłaszam do NFZ,poprawiam zwroty(błędy robione przez innych)dodatkowo zostałam "kierowniczką"personelu(muszę im mówić to co by im szef powiedział,ustalam grafik,przez co mają do mnie pretensję że się wymądrzam)dodam jeszcze że 2dni w tyg.pracuję w dwóch gabinetach oddalonych od siebie o 20km.dojeżdżam samochodem(tygodniowo mam 36godz.przeważnie jest więcej)zarabiam 1700.napiszcie czy jestem osłem!????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onkelpeter31
Hej, zna ktos moze szkole zaoczna w Krakowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ieeee
W Krakowie to chyba TEB i Omega tyle jakoś kojarzei jeszcze krakowska szkoła medyczna ... ja ogólnie przyuczałąm sie do zawody jakieś 3 mie na początku zarabiałam 750-800zł w tej chwili pracuje 4 rok i zarabiam ok 3000-3500zł ale robie dosłownie wszystko mieszam , sprzątam,Rtg robie,odbieram te rejestruje l..itd i ma jeszcze czasem 2-och lekarzy naraz , pracuje jakoś ok 50 godz tyg ... niewspominając już o braku czasu.... pomimo chumorków szefowej idzie się z nia jakoś dczasem ogadac wszystko zalęzy od lekarza....wydaje mi się ze stosunkowo dobrze mi płacą zważając uwage na wasze poprzednie wpisy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość technik
Witam! czy wie ktoś może gdzie mogę ukończyć KURS asystentki stomatologicznej w warszawie ? POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam możliwość podjąć pracy jako asystentka stomatologa. Zaznaczę od razu, że nie mam wykształcenia w tym kierunku- jestem licencjonowanym dietetykiem. Zaproponowano mi 1000zł netto na miesiąc, 3/4 etatu, umowa o pracę, w Poznaniu. Lekarki bardzo miłe są trzy, przyjmują na zmiany. Atmosfera ogólnie bardzo miła...gabinet nowocześnie urządzony i wyposażony...wiadomo jak to w prywatnych gabinetach. Wydaje mi się, że jest to bardzo mało w przeliczeniu na godzinę średnio wychodzi 8zł...przy pełnym etacie wyszłoby około 1330zł czyli tyle ile zarabia się w sklepie spożywczym, pizzerii (chociaż w pizzeriach można nawet więcej wyciągnąć na miesiąc) Pani stomatolog tłumaczyła się tym, ze to na umowę o pracę i składki są opłacane...w zasadzie co mnie to obchodzi? składki składkami pensja na rękę też musi być godziwa, a ta stanowczo nie jest. Jeszcze w umowie chce napisać, ze jestem na pół etatu, bo niższe składki będą,tylko żeby do swojej kieszeni, a przecież wszyscy orientujemy się ile taki stomatolog zarabia :] grosze to nie są jak zabieg wybielania zębów już 600zł kosztuje . Dobrze, że nie mam jeszcze dzieci, bo za to śmieszne 1000zł nie dałoby się przeżyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka stomatologii
bikini3, to niby ile Ty byś chciała zarabiać na tym stanowisku? i jakim prawem porównujesz to do zarobków lekarza? ach ta demokracja...ludziom się we łbach przewraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka stomatologii
poza tym to ma duze znaczenie jakie kszty zatrudnienia musi lekarz ponieść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×