Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość asystentka..

Asystentka Stomatologiczna - jest ktos?

Polecane posty

Hej, Ja ukończyłam szkołę policealną w Blue Education we Wrocławiu, asystentkę stomatologiczną i jestem mega zadowolona ! Szkoła znajduje się w centrum Wrocka! Zdobyłam dyplom szkoły policealnej, a teraz chcę zrobić Higienistkę ! :) Świetna kadra, spoko wykładowcy, naprawdę warto !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem chętna do pracy jako asystentka w Leżajsku. Może ogłoszenie z 2016 jest jeszcze aktualne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No właśnie, bo pracy dla asystentek jak na lekarstwo a tu tylko reklamy pięknie opisane, zeby za ich szkole płacić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja pracuje jako asystentka 5 lat I jestem po szkole , duzo zalezy od pracodawcy jak pracowalam w sieciowce to bylo ok bo zajmowalam sie tylko gabinetem a teraz pracuje u prywaciarza I robie wszystko asystuje przy zabiegach odbieram telefony I kasuje ludzi ktorzy placa sprzatam wszystko I sterylizuje odpowiadam na listy z nfz itd potwierdzam pacjentow na nastepny dzien I to wszystko za 1800 netto no I codziennie musze sluchac humorow mojej pani doktor I tego jakie ciezkie ma zycie I ile ma obowiazkow 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asystentka stomatologiczna

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do Szkoły Plus Edukacja! Teraz Asystentka Stomatologiczna u nas bezpłatna!!
Posiadamy szeroki wachlarz edukacyjny, napewno każdy wybierze kierunek dla siebie odpowiedni, a przy tym bardzo ciekawie prowadzony przez naszą wykwalifikowana kadrę dydaktyczną. Oczywiście posiadamy uprawnienia publiczne, zdawalność egzaminów zawodowych to 98%!

Zajęcia prowadzone są w profesjonalnych pracowniach, dzięki którym podejmując swoją wymarzoną pracę, nasi absolwenci już na starcie są w pełni przygotowani w formie praktycznej jak i teoretycznej.
Za Darmo : legitymacje, zaświadczenia

Zadzwoń już teraz i zarezerwuj sobie miejsce - decyduje liczba zgłoszeń !!
tel. 71 72750 32 / (33)
e-mail: wroclaw@plusedukacja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex

Wszystko o egzaminie dla asystentek stomatologicznych na yt na kanale WYRWIJZAB.TV  🙂🙂🙂 Koniecznie zobaczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata

Dziewczyny ja skończyłam asystentkę w Nova Centrum Edukacyjne. Jestem mega zadowolona, wszystkie z grupy zdałyśmy egzamin zawodowy. U nich nauka jest za darmo i mają konkretną pracownię. Naprawdę polecam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena

Ja też skończyłam asystentkę w NOVA w Białymstoku. Szczerze Polecam! Mają własne pracownie i kadra spoko. Egzaminy zdali wszyscy potwierdzam. Teraz zapisałam się na higienistkę, w tej szkole po ukończeniu asystentki można higienistkę zrobić w rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okazje!!

Zapraszamy na kurs (5h )" Asysty ortodontycznej" dla asystentek i higienistek dnia 24 sierpnia 2019 we Wrocławiu,

 Zapisy w biurze Plus Edukacji:), liczba miejsc ograniczona!! szczegóły można znaleźć na

FB-   https://www.facebook.com/Plusedukacja.Wroclaw , bądź tel. 717275032

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Higienistka stomatologiczna w Warszawie 4000 tys. brutto po dzwuch latach w pracy. Mogłoby być lepiej ale mam za mały staż pracy. Nie asystuje lekarzom. Są panie recepcjonistki, osoba na sterylizacji, radiolog, panią sprzatajaca i asystentki które wykonują tylko i wyłącznie swoją pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Higienistka stomatologiczna w Warszawie 4000 tys. brutto po dzwóch latach w pracy. Mogłoby być lepiej ale mam za mały staż pracy. Nie asystuje lekarzom. Są panie recepcjonistki, osoba na sterylizacji, radiolog, panią sprzatajaca i asystentki które wykonują tylko i wyłącznie swoją pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwka4802

Hejka mam pytania gdzie znajdę materiały żeby się lepiej nauczyć na egzamin i w ogóle. Bo skończyłam jeden semestr 1 temu a teraz chce wrócić na 2 semestr a niestety połowy nie pamiętam już 😭

Dziękuję 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozalia

Pracuje jako asystentka stomatologiczna i zarobki są bardzo w porządku mimo, że dopiero niedawno zaczęłam pracę. Robota super, dużo się dzieje i satysfakcja niesamowita.

Jeśli ktokolwiek myśli o tym zawodzie to powiem, że warto. I łatwo się wykształcić.

Ja uczyłam się w Nova Centrum Edukacyjne w Katowicach. Super profesjonalni nauczyciele, którzy naprawdę przygotowali mnie do zawodu i to tylko w rok. Później egzaminy i do pracy 🙂
Nawet się dziwili w przychodni, że tak dużo wiem, ale wiadomo trzeba dobrą szkołę wybrać. Więc jak najbardziej polecam też Nova 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, co miasto, to stawka inna. Chociaż ja na ten moment jestem tak podekscytowana na myśl o pracy jako asystentka stomatologiczna, że pieniądze to dla mnie drugorzędna kwestia 😄 Robię od niedawna kurs w Krajowym Instytucie Medycznym i nie mogę się od materiałów oderwać. Wiem, że dla kogoś ta praca może nie być ekscytująca, ale ja po latach w pracy, w której się męczyłam, nie mogę się doczekać nowej posady. 🙂 A co do zapotrzebowania na asystentki stomatologiczne, to w moim mieście jest spore akurat (ogłoszeń trochę jest).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×