Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama natura

Gdzie naturalne kosmetyki?

Polecane posty

Gość gość
Zapraszam do zapoznania się z opiniami na stronie www.centrum.tiandewarszawa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naturalne kosmetyki profesjonalne, ale i dla poprostu normalnych użytkowniczek są na http://mybelle.pl/ Dużo przecen jest i w końcu tania wysyłka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz na szczęście coraz więcej się mówi o naturalnych kosmetykach bez chemii i jest sporo dobrych sklepów. Ja zamawiam w http://www.tobio.pl. Mają duży wybór i całkiem dobre ceny wg mnie, porównując z innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu nie robić takich kosmetyków samodzielnie? Wtedy będzie taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osobiscie bardzo polecam kazdemu sklep www.sklep.profarm.com.pl maja swietnej jakosci kosmetyki w atrakcyjnych cenach, wiec uwazam, ze narpawde warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BonnieGirl
Kupuję na e-fiore.pl przede wszystkim oleje i masła, ale kosmetyki też mi się zdarza tam kupić;) Zawsze dostaję jakiś gratis do przetestowania, polecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka676
Moim numerem jeden na rynku internetowym, gdzie zaopatruję się w kosmetyki naturalnego pochodzenia jest sklep, którego ofert ę przejrzeć można pod adresem www.e-naturalne.pl W mojej rodzinie są sami alergicy więc robię duże zamówienie i wówczas nie muszę płacić za dostawę. Często korzystam również z atrakcyjnych promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja najczęściej w kosmetyki naturalnego pochodzenia zaopatruję się w sklepie pod adresem www.e-naturalne.pl Ma bardzo bogaty asortyment i konkurencyjne na rynku internetowym ceny. Polecam, bo produkty dobrej jakości a dostawa w krótkim terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę zareklamuję swojego dostawcę ale przecież takie było pytanie, więc ja kupuję głównie w internecie ze względu na brak czasu, większą dostępność i niższe ceny. Kosmetyki akurat zamawiam w https://www.alezielonysklep.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliabuba
a ja uwielbiam naturalne kosmetyki firmy cosmospa :) mają obłedny wybór i niskie ceny. Polecam każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najtańszym sklepem jest http://www.biomania.pl/. Zawsze mają fajne promocje, dorzucają gratisy, a przesyłka free, a co najważniejsze nie ma chyba marki organicznej, czy naturalnej której by nie mieli, więc wsio kupuje w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janika77
Może zobaczcie sobie na stronie http://www.kosmetyki360.pl/ bo ja zamawiam i jest ok. Wszystkie kosmetyki w jednym miejscu i też opinie odnośnie sklepów. Uważam, że sklep jest bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszej jakości kosmetyki naturalnego pochodzenia moim zdaniem znajdziesz w sklepie, którego oferta zamieszczona jest pod adresem www.e-naturalne.pl. O dawna zamawiam w nim produkty dla całej rodziny i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Często korzystam z licznych promocji a jak robię duże zamówienia to przesyłka jest gratis!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od dłuższego czasu kupują kosmetyki na www.ecoandwell.pl Dziewczyny są z Warszawy więc spróbuj się z nimi skontaktować i umówić na osobistą dostawę. A mają tam cudeńka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo fajnych rzeczy można znaleźć w sklepie na stronie www.e-naturalne.pl Sama tutaj kupuję głównie maseczki. Super efekty widzę zwłaszcza po tej żelowej z algami i witaminą C. Tonizuje, odżywia skórę, a przy okazji jest dość szybka w nałożeniu, zabieg można zamknąć w ciągu 5 minut i to nie jest tylko takie hasło, ale faktycznie dłużej to nie trwa. Dodatkowy plus to bardzo przyjemny zapach zielonej herbaty, fajna alternatywa na tle innych naturalnych kosmetyków które często potrafią niezbyt fajnie pachnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz też sprawdzić na stronie drogerii www.Ronco.pl gdzie teraz maja faje promocje i rabaty na kosmetyki, ja zawsze u nich zamawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginkobiloba
JA mogę polecić ekomydlarnia.pl - świetne naturalne mydełka :) Na razie wybór mają tylko kilku "zapachów", ale podejrzewam, że z czasem asortyment się mocno powiększy :) Testowałam, próbowałam i polecam - zwłaszcza mydełko maślane z nagietkiem :) Rewelacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naturalne kosmetyki np. olej kokosowy Virgin Bio kupuje w sklepie internetowym ekopestka.pl. Jak dla mnie rewelacja, super kosmetyk do włosów i na zimę do wysuszonych ust też polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuje stacjonarnie w Sklepie Słonecznym na warszawskim Żoliborzu i wiem, że właśnie otworzyli sklep internetowy. Mają tam ciekawe kosmetyki niszowych polskich marek ale jest też Dr. Hauschka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 84
Ja często kupuję tu: https://full-natura.pl/ Dziewczyny mają sklep stacjonarny w Warszawie, mega sympatyczne i zawsze pomogą w wyborze. Ceny ok. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuje olej arganowy i olejek kokosowy tu https://millaflux.pl/, mają też ciekawą ofertę kosmetyków na bazie miodu, a one świetnie nawilżają. ja stosuje miody balsam do ciała, świetna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kosmetyki Arbonne nie sa naturalne. Prosze nie wprowadzać ludzi w błąd. Dla wszystkich chętnych - o tych kosmetykach pisała TOKSYCZNA KOSMETYCZKA. Wpiszcie sobie w google ARBONEE? STANOWCZE NIE. Zobaczycie co zawierają te drogie kosmetyki i przy okazji sprawdzicie pod postem jak konsultanci tej firmy obrzucają błotem autorkę wpisu za obnażenie prawdy o tych "wspaniałych" kosmetykach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzuszka
Ja kupiłam ostatnio nowe polskie kosmetyki Herla serię złotą i jestem zachwycona. Skóra jest nawilżona i fajnie napięta. Z tego co się dowiedziałam od farmaceutki to firma dopiero weszła na rynek i w niewielu miejscach można ją kupić. Ja kupiłam w aptece Bliska. Poczytałam o składnikach w internecie i rzeczywiście jest bogaty. Stosuję od 2 tygodni i jest super, chyba kupię teraz krem pod oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do swojego gabinetu kosmetycznego sporo rzeczy zamawiam internetowo ze strony www.e-naturalne.pl Dobry sklep, mają dostęp do pewnych marek kosmetyków, w tym choćby do rzeczy od Lynia, które moje klientki bardzo sobie chwalą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuję w AleZielonySklep.pl bo mają naprawdę duży wybór i dobre ceny. Często dostaję też gratisy albo korzystam z promocji, które organizuje sklep. Przez cały weekend do dziś do 23 jest np. -10% na wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W każdej aptece można kupić naturalne kosmetyki GAL. Cena to kilka-kilkanaście złotych. W szczególności polecam kule do kąpieli z olejem z wiesiołka i witaminami oraz balsamy i kremy wiesiołkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×