Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marta113

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda 2

Polecane posty

Gość MONIKA1981
Mnie piersi zawsze bola tydzien przed.teraz tez tak bylo, chociaz w zeszlym miesiacu wogole mnie nie bolaly co sie zdziwilam bardzo. Cos grupszego robie raz na dwa,trzy dni.kiedys tez z tym mialam problem ale potem sie wyrownalo a teraz znowu to samo.Co mnie zdziwilo to brzych mnie boli juz dwa tygodnie. Jezeli chodzi o pot to powiem brzydko ze sama czuje jak smierdza mi nogi ale nie wiem kiedy to sie zaczelo.Ale calkiem niedawno.Moze to dlatego ze sie zrobilo cieplo ale raczej nie mialam takich problemow. Z ta temp to sama nie wiem.Zawsze jak mierzylam (a robilam to rzadko) to mialam 36.6. Swoja droga to moj maz ma za tydzien w srode urodziny.Fajny mialby prezent ale sie nie nakrecam bo potem jest jeszcze wieksze rozczarowanie Ale bardzo dziekuje ci za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marc30
Cześć babeczki! Byłam u gina i kazał mi nadal brać bromergon 1x1 przez miesiąc, pomimo że prolaktyna spadła już na 3,4 . Czy wy też tak miałyście? Kurcze ale chyba wie co robi. Mam pęcherzyki w obu jajnikach więc będziemy się solidnie starać. Gorąco was wszystkie pozdrawiam i mocno ściskam. Dobrze, że was mam moje drogie. Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marc prolaktyna spada właśnie tylko i wyłącznie dzięki braniu bromergonu (itp.). Jakbyś przestała to znowu podskoczy. Ja brałam bro 8 miesięcy aż do momentu gdy dowiedziałam się że jestem w ciąży. Odstawiałam powoli. Brałam po pół rano i wieczorem, potem przez dwa dni tylko wieczorem, potem ćwiartkę wieczorem a od poniedziałku już nie biorę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kara i klarav jestescie dla mnie jak swiatelka w tunelu....ten cykl bedzie i bez clo i bez seksu bo po laparoskopii 4 tygodnie wstrzemiezliwosci ......wiec nie bedzie i tez stresu przed @......nadal meczy mnie ta prolaktyna bo u mnie jest 26 lekarz powiedzial ze to nic nie szkodzi....no coz pewnie wie lepiej ale i tak zrobie sobie jeszcze raz to badanie tylko na poczatku przyszlego cyklu to tak chyba okolo3 d.c. sie robi prawda ? sama nie wiem moze porobie jeszcze jakies pierdoly na taksoplazmoze itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po za tym fajnie by bylo urodzic na wiosne ....wiec mm jeszcze troszke czasu....narazie maz mnie wysyla do psychologa zebym sie odstresowala....chyba ma racje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kika - nie wiem co to za lekarz ale od 26 ng/ml to juz jest hiperprolaktynemia i sie nie zachodzi w ciaze! ja lekarzem nie jestem ale przy poziomie 16,76 juz mi lekarka przepisala bromergon. teraz mam poziom 3,5 i tez biore - tyle ze 0,5 tabl. zawsze mozesz sobie kupic Castagnus - ziolowy lek obnizajacy poziom PRL. pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszcie mi czy w 10dc widać pęcherzyk bo ja idę do gina w 10dc i powiem że chce mieć monitoring jajeczkowania czy któraś z was miała monitoring w 10dc i było juz widac pęcherzyk napiszcie! bo nigdy nie miałam monitoringu i ciemna jestem a z owu to u mnie nie wiadomo bo nic nie czuję i trudno mi ucelować!! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
madzialenka mnie gin kiedys zeby spr czy jest owu kazał przyjść miedzy 9-11 dc i było widać pecherzyki (że są ale małe i dlatego ostałam clo) pozdrawiam (ja miałam cykle 28d)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sytolafa ja mam cykle 29dniowe idę teraz do gin i się dowiem wszystkiego! może zleci monitoring! mam troche dosyć bo nic nie wiem czemu nie mogę w ciąże zajść mam nadzieje że teraz mi wszystko powie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kika właściwie to mąż ma rację teraz jest najlepszy czas na odstresowanie się...a cztery tygodnie upłynął nawet nie zauważysz jak wrócisz do gry ;) A co do prolaktyny to ja miałam 10,2 ng/ml a po godzinie z tabletką meta(cośtamcośtam) 284ng/ml i dostałam bromergon teraz mam 3,8ng/ml. Czyli jeśli badanie prolaktyny miałaś bez tabletki i wychodzi 26 a ja bez tabletki miałam 10,2 to weź idź kochana na wizytę do innego gina i zobaczysz co on powie przecież masz właśnie teraz czas na wyjaśnienie wszystkich wątpliwości. Madzialenka kochana może być widać pęcherzyki jeśli masz regularne @ ale jeśli nie będzie to pewnie każą ci przyjść za 2 bądź trzy dni na ponownie oględziny. Więc się nie martw. Ja potrafiłam byc nawet 5 razy w ciągu 10 dni na usg bo też było mi i ginowi ciężko utrafić w ten moment. Nic się nie martw rozsądny gin wszystko ci wyjaśni. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
spokojnie bedzie widac pecherzyk,chyba ze masz dluzsze cykle to wtedy lekarz poprosi bys przyszla za 4 dni,ale mysle ze bez najmniejszego problemu bedzie widac.daj znac po wszystkim i powodzonka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
dziewczynki,jak myslicie...czy moj ginekolog na usg powinien juz zobaczyc pecherzyk z dzidzia jak jestem 20 dni po zapłodnieniu(lekarskie 6 tygodni ciazy)???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
klarav u mnie widział pęcherzyki i ja też w 5tc potem miałam wizyte za 3t i już słyszałam serduszka wszystko zależy od sprzętu jakim dysponuje lekarz:):):):) kurcze wiem , że pytałam ale nie pamiętam a nie chce mi się szukać do kogo ty klarav chodzisz????? bo muszę zmienić lekarza najpóxniej około 30tc bo mój niestety nie pracuje obecnie w żadnym szpitalu , a pasuje pewne sprawy przed porodem dograć, wiem , że jeszcze do tego czasu daleko ale ja lubię mieć załatwione wszystko wcześniej (chyba to przez to moje \"wczesniactwo\" :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI ************* NICK (WIEK)-----------ILOSC CYKLI------spodziewana@-----MIASTO Majkakaja(26)-------------13-----------------01.03.09--- --------Poznań MONIKA1981(28)----------18----------------24.03.09------ ------Elblag balbinka85 (24)-------------3-----------------14-15/05.09----WrocLo ve Karolinka1983(23)--------16-----------------30.03.09---- -------Rypin slonce31 (31)----------------3 z clo------------04.05.09-----------Ryb ni k 000kika000(23)-------------3-----------------5/6.04.09-- --------Mielec agus28(29) -----------------15----------------12/13.04----------NML Klarav(26)-------------------9 ----------------13.04.09-------Częstochowa monika-78 (31)-------------9----------------14.04.09----------Włocławe k Madzialenka1985(24)------3zclo-----------19.05.09 ---------Wałbrzych carolla (30)-----------------40----------------20.04.09----------Ma zury Domi883(26)---------------16-----------------21.04.09--- -------Świdnica maja1981-------------------8-------------27-31.05(2zCLO)-----------UK beti-75(34)------------------13-----------------23.04.09 ---------piaseczno ania-dl(26)-------------------3-----------------23.04.09 ----------Wrocław mida(27)---------------------6-----------------29.04.09- ----OstrowiecSw. haleczka (30-----------------3-----------------1/2.05.09----Włocł aw ek marc30 (31)----------------11-----------------11.05.09------ok. Wrocław ania-dl(26)-------------------4-----------------22.05.09 ----------Wrocław Marta113(29)--------------24 --------przerwa(endo i pco)------Cz-wa malinka2510-----------------8------------------?????---- ----------Turek **anka(22)------------------13-----------------????????? ?-----Czerniejewo PRZYSZLE MAMUSIE ************************* NICK (WIEK)--------TC-----TER. PORODU-----PLEC---IL CYKLI-MIASTO Lena1984 ---30 ------05.07.2009 -córeczka - MMMm??? 2-3 Mielec koteczek19833----25-------13.08.09---------corka------- 1----Świetoszow Sytofala (23)-------16-------16.09.09--------kumulacja --2----Mielec/Czwa Aniabuu23(27)-----16-------30.09.2009----------?--- ----1z CLO------Kalisz Inga127 (30)--------6--------24.11.09-----------?----------1!!--- -----łódzkie duszka80 (29)----- 7------- 27.11.09-----------?----------- 4----------Żagań Angela82 (27)......10.......16.11.09..........?............?......... PSZCZEW muszka28-----------7---------12.2009------------?------- ----4 z CLO----Opole becia1202(29)-------7--------5.12.09------------?------- ------7-------Kraków agula...(27)---------5----------18.12.09 ----------?-----------13--------Kraków figata(34)...........5...........12.12.09.........?..... ....2.........zach-pom kara1983(26)------4-----------26.12.09--------? ------------9---------WWY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno:( ....... probujemy dalej. dzis dostalam @, od jutra CLO przez 5 dni:/ musze isc na zakupy kupic nowa seksi bielizne hihi;p aha dziewczyny, jaka dieta? mam pco (niezaawansowane), pisalyscie cos o wiesiolku i czerwonym winie, co jeszcze???? tonacy brzytwy sie chwyta:( buziaki madzialenka, mam nadzieje ze nie zaliczylas dola, nie warto! fajnie , ze masz monitoring, ja go nie mam i nie wiem co robic:/ do Polski teraz nie polece, wiec chyba po prostu zmusze lekarza rodzinnego, zeby dal mi skierowanie jakies:/ juz sama nie wiem aaaaaaaaaaaaaa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marc30
Kara dzięki za info - skarbnico wiedzy!!! 000kika000 ja w maju prolaktynę miałam 25,1 i lekarz mówił, że jest troszkę podwyższona, w grudniu powtórzyłam wynik i skoczyła do 36,5. Po 3 m-cach z bro spadła na 3,4 i pomimo to mam nadal brać bro. Pozdrawiam pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje wszystkim za odpowiedzi chyba jednak zajme sie ta prolaktyna, zrobie badanie jeszcze raz tylko nie wiem w ktorym dniu cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA1981
Maja nie martw sie.Mnie to tez chyba zaraz czeka.Sobota moze niedziela bo po clo mam co 30 dni a nie co 28 ale dzisiaj rano tez mialam temp 37 ale nic poza tym.Zadnych innych objawow. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przegrzebałam wyniki i tak pierwszy raz prolaktynę z metoklopramidem miałam 9 sierpnia a @ miałam 25 lipca (nie mam pod ręką kalendarza ale wydaje mi się że jak się że około 14-15dc) a ostatnio miałam zrobić między 19 a 21 dniem cyklu. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
sytofala ja chodze do dr Kowalskiego(podobno bardzo dobry lekarz)-pracuje w szpitalu na PCK przyjmuje w przychodni na michalowskiego i prywatnie w gabinecie na słomińskiego czy jakos tak(blok przy starym zus-ie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti3030
czesc dziewczyny od kilku dni czytam wasze rozmowy i u was mam nadzieje dowiem sie czegos wiecej.Mam 30 lat staramy sie 1,5 r o pierwsze dzidzi,pierwszy raz clomid brałam w listop zr bo po usg mój gin stwierdził że zbyt pomału otwierają mi się pęcherzyki, pozniej dostałam jakiś bakterii wiec musiłam je zwalczyć.w marcu byłam u gin w 18 dc zrobił usg i pęcherzyk pękł ale dal mi znowu clo.okres zawsze miałam co 29 -30 dni a po tym clo mam co 36 wypadaja mi włosy i czesciej boli mnie brzuch a mój okres trwa 3 dni co zawsze sie męczyłam 7.dzisiaj wzięłam ostatnią tabletkę clo a od 10 dc przez 10 dni duphaston i do kontroli miedzy 10 a16 dc w maju.dziewczyny zna może któraś z was jakąś dobrą strone na której poczytam o tych pęcherzykach całym cyklu i dniach płodnych bo gubie sie w tym.zawsze wiedziałam że miedzy 12 a 16dc sa płodne a teraz jak mam@ co 36 dni to już nie wiem. Gratulacje dla przyszłych MAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi883
Cześć wszystkim, a szczególnie nowym forumowiczkom! U mnie nadal plaża więc jutro gnam do gina na podgląd! Test zrobiłam, ale jedna krecha- w końcu bez owu to by było niepokalane poczęcie, a to jak narazie tylko raz się zdarzyło w historii hihi! Kika ja miałam prolaktynę 28, w następnym badaniu 33 a po obciążeniu mtc 290 i brałam 1x1. Po poronieniu niby w normie bo 20, ale gin stwierdził, że ta po obciążeniu i tak szaleje więc teraz też biorę 1x1. Z tym badaniem to masz rację 2 lub 3 dc najlepiej! beti3030 ale będziesz miała monitoring więc nie musisz się martwić gin powie Ci dokładnie kiedy macie celować. Wpisz się do tabelki i powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co mi tam kupie sobie profilaktycznie ten Castagnus....jeszcze jedno w ta czy ta nie zrobi roznicy, a pozniej wybiore sie na badanie. moje kochane czy znacie taki lek jak Menopur, bo u mnie od nastepnego miesiaca clo-to standart 5-9d.c. no i ten menopur 11-13d.c. poskurnie a potem monitoring i inseminacja...ekscytujace! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania-dl
Dziewczyny czy CLO i BRO mozna łyknąć razem na noc, czy zrobić odstęp ok 30 min? Napiszcie prosze bo nie wiem jak je połknąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi883
kika nie wiem co to ten Twój menopur??? ania-dl ja łykam razem i daję radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kika ja przed inseminacją dostawałam podskórnie w brzuszek puregon, to jest jeden czort, Ty też musisz się kłuć w brzuch? mi mi puregonie chociaż poprawiło się endo bo po clo był dramat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×