Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marta113

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda 2

Polecane posty

ja mam drugi cykl z CLO...ale w tym miesiacy tak nie przezywam jak ostatnio, mam duzo pracy i po prostu bedziemy sie z mezem kochac dla przyjemnosci, a nie bo sa TE DNI !!!! nie chce zaczac schizowac:/ bo juz mnie dopadaja jakies dziwne doly... wizyte u mojej pani doktor mam za miesiac, czyli jesli teraz sie nie uda, to monitoring przypadnie na 3 cykl i wtedy powie mi co dalej... wyniki nasienia Meza ok. dobrej nocki:****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem juz po prostu zmeczona:( tlumacze sobie, ze to przez prace, a moze przesilenie wiosenne... gdzie te bociany???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny mam pytanie...tzn. dziś jest 11 dzien mojego cyklu i dziś byłam na monitoringu, gdyż moja owulacja stymulowana jest clostylbegyt. Lekarz poinformowala mnie że w prawym jajniku są 2 pęcherzyki...tylko dwa w tym jeden ten większy ma średnicę 12 mm... szczerze to nie wiem kiedy mam mieć owulacje bo po pierwsze cykle mam nieregularne a po drugie nie mialam wczesniej owulacji gdyż brałam tabletki antykoncepcyjne. Czy jest możliwe zajscie w ciaze przy takiej ilości pęcherzyków i przy takim rozmiarze ? prosze o odp. z góry dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NieGrzecznaAga24 z tego co wiem to pęcherzyk musi mieć 20mm albo i więcej i dopiero pęka twój za mały jest! ale jeszcze pewnie podrośnie!!! :-) pozdrawiam i Udanej Majówki życzę wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga - ja stawiam, ze owulacja za jakies 5-7 dni. najlepiej obserwuj temperature wewnatrz ciala i sluz :) poza tym moze bedzie bol owu to bedzie Ci latwiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marc30
monikkkkk biorę bromergon 1 tabl. U mnie ładnie zadziałał. Zbiłam prol na 3,4 ale dalej muszę brać. Pozdrawiam, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze tylko problem jest ten ze ja w przyszlym tygodniu pracuje od 10-21 a moj maz ma drugie zmiany,.... trudno bedzie nam sie zgrac:( i tez mi sie wydaje ze pewnie owulacja bedzie gdzies 15-16 dnia cyklu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkk
marc ja ma brac pło tab dziennie :) przez 15 dni to dobrze czy za krótko twoim zdanie m i długo juz bierzesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marc30
monikkkk zaczęłam od razu po całej, ale bardzo źle się czułam (wymioty, zawroty głowy) i zmniejszyłam przez 3 dni po pół. Potem organizm się przyzwyczaił i biorę po 1 na noc.Biorę od połowy grudnia i muszę jeszcze brać przez miesiąc. Potem stopniowo będę zmniejszać dawkę tj. po pół, po ćwiartce. Nie wiem, ale wydaje mi się, że to trochę za krótko - ale może twój gin chce sprawdzić jak na ciebie zadziała taka dawka. Może wystarczy, żeby prolaktyna spadła. Pozdrowionka i miłej majówki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
STARACZKI ************* NICK (WIEK)-----------ILOSC CYKLI------spodziewana@-----MIASTO Majkakaja(26)-------------13-----------------01.03.09--- --------Poznań MONIKA1981(28)----------19----------------21.05.09------ ------UK balbinka85 (24)-------------3-----------------14-15/05.09----WrocLo ve Karolinka1983(23)--------16-----------------30.03.09---- -------Rypin slonce31 (31)----------------3 z clo------------04.05.09-----------Ryb ni k 000kika000(23)-------------3-----------------5/6.04.09-- --------Mielec agus28(29) -----------------15----------------12/13.04----------NML monika-78 (31)-------------10----------------17.05.09----------Włocław ek Madzialenka1985(24)------3zclo-----------19.05.09 ---------Wałbrzych carolla (30)-----------------40----------------20.04.09----------Ma zury Domi883(26)---------------17-----------------22.05.09--- -------Świdnica maja1981-------------------8-------------27-31.05(2zCLO) -----------UK beti-75(34)------------------14-----------------22.05.09 ---------piaseczno mida(27)---------------------6-----------------29.04.09- ----OstrowiecSw. haleczka (30-----------------3-----------------1/2.05.09----Włocł aw ek marc30 (31)----------------11-----------------11.05.09------ok. Wrocław ania-dl(26)-------------------4-----------------22.05.09 ----------Wrocław Marta113(29)--------------24 --------przerwa(endo i pco)------Cz-wa malinka2510-----------------8------------------?????---- ----------Turek **anka(22)------------------13-----------------????????? ?-----Czerniejewo PRZYSZLE MAMUSIE ************************* NICK (WIEK)--------TC-----TER. PORODU-----PLEC---IL CYKLI-MIASTO Lena1984 ---30 ------05.07.2009 -córeczka - MMMm??? 2-3 Mielec koteczek19833----25-------13.08.09---------corka------- 1----Świetoszow Sytofala (23)-------20-------16.09.09----synuś,córcia --2----Mielec/Czwa Aniabuu23(27)-----16-------30.09.2009----------?--- ----1z CLO------Kalisz Inga127 (30)--------6--------24.11.09-----------?----------1!!--- -----łódzkie duszka80 (29)----- 9------- 27.11.09-----------?----------- 4----------Żagań Angela82 (27)......10.......16.11.09..........?............?......... PSZCZEW muszka28-----------9---------02.12.2009--------?-------4 z CLO--------Opole becia1202(29)-------7--------5.12.09------------?------- ------7-------Kraków agula...(27)---------5----------18.12.09 ----------?-----------13--------Kraków figata(34)...........5...........12.12.09.........?..... ....2.........zach-pom kara1983(26)------4-----------26.12.09--------? ------------9---------WWY Klarav(26)----------6 -----około 24.12.09---------?------9----Częstochowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
uaktualniam,bo dzisiaj widzialam serducho;) wczoraj mialam straszny wieczor.dostalam plamienia i pojechalismy do szpitala w srodku nocy..pani ginekolog kazala odstawic mi luteine bo,,moze podrazniac szyjke macicy(bzdury)nastepnie nie zrobila mi usg tylko zwykle badanie...bo,,nie ma teraz usg na stanie,,(w szpitalu???????)no i co najlepsze....kazala mi 3 dni lezec plackiem na brzuchu.strasznie sie wkurzylam bo to mega farmazony...no i rano zadzwonilam do mojego lekarza i o 12 przyjechal z grilla i mnie przebadal...babka ktora mnie badala jeste kolezanka z jego szpitala i tak sie wkurzyl na nia...ze farmazony gada na maxa,ze jakbym lezala na brzuchu to bym mogla oronic i takie tam...teraz mam jeszcze stresa bo troche pobolewa mnie brzuch tak tempo no ale...bylam na usg i to serduszko naszego kochanie troche mnie uspokoilo...ściskam Was mocno kobitki.piszcie czesciej co u Was,bo strasznie tu cichutko...no chyba ze ,,robicie fasolinki,,no to...inna sprawa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marc30
klarav kochana no to ładną masz majówkę!!!! Kurcze takich właśnie w szpitalach mamy "fachowców". Dobrze, że twój gin się zjawił. Fajnie, że widziałaś serduszko!!! To musiało być przeżycie. Trzymaj się i wypoczywaj, pozdrowionka i buziaczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klara - super :) ja sie umowilam na 12.05 na wizyte i nie wiem czy jest sens wczesniejszego podgladu czy dopiero na wizycie. poradzcie! a w czwartek jedziemy przebadac nasionka - ale beda jaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
a ha marc :) ja narazie sie dobrze czuje :) po tych tab. a powiedz mi czy one sa tylko zeby zmniejszyc prolak. czy w zajsciu jakos wspieraja :) widze ze ty jestesa doswiadczona z innymi dziewczynami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA1981
Klarav to super ze juz slyszalas serduszko.Uwazaj teraz nie siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
ojjjj z tymi tabletkami to chyba przechwaliłam!!!!!!! zacza mnie bolec brzuch i w głowie mi sie kreci !!!! po nich !!! czy któras z wa miała hsg powiedzcie mi czy po miałyscie plamienie i jakie bo u mnie wystapiło po 7 godz. od zabiegu i było dziwne bo brazowe do krwi to nie bylo nawet podobne !!! taki bardziej sluz brazowy było tego mało tak mi sie wydaje :) na drugi dzien przestało leciec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
no i znowu mam te plamienia no...biore ten duphaston ale lekkie plamienia nadal sa!!!!!!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marc30
monikkkkk bromergon jest po to żeby zmniejszyć prolaktynę, a jak spadnie to zwiększają się szanse na ciążę. Najlepiej bierz na noc przed pójściem spać. Parę dni i się przyzwyczaisz. Po hsg troszkę plamiłam i lekarz kazał robić irygacje z tantum rosa przez 2 dni, żeby wszystko się oczyściło. Potem się uspokoiło. Faktycznie doświadczona to jestem, bo tyle tego wszystkiego już przeszłam, że głowa boli. klarav oszczędzaj się kochana i uważaj na siebie, na pewno wszystsko będzie dobrze. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania-dl
U mnie dzis 12 dc - jutro rano ide na monitorowanie. Staramy sie 2 x na dzień ;) klarav fajnie ze słyszałas serduszo - musisz sie oszczedzac i nie martw sie bo bedzie wzysto ok ! :) balbinka85 i co zmieniasz lekarza? pozdrawiam Was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
dzewczyny,jestem juz na skraju wytrzymania nerwowego.siedze w pracy i wyje.nic mi po tym duphastonie nie przechodzi.ciagle mam te uplawy podbarwione krwia.tym razem raz lekko brazowa raz lekko rozowa.zwariuje zaraz.brzuch mnie boli lekko...za jakies 2 godziny dzwonie do mojego lekarza bo jestem kompletnie zdezorientowana,a jeszcze szefowa w tym tygodniu kazala nam pracowac po 9 godzin i w sobote...chce mi sie wyć kompletnie.nie wiem juz co mam myslec.serduszko w sobote bilo...potem uplawy ustaly na pare godzin a w niedziele rano znow wrocily i tak do teraz trwaja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu - tego znachora chyba porzuce. na czwartek idziemy zbadac nasionka a na 12.05 ide do Corfamedu na wizyte :) no i chyba od nastepnego cyklu Clo bo jakos ci lekarze uwazaja ze mozna. klara - daj znac co i jak 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza55
Jak masz plamienia to powinnaś iść na zwolnienie a nie do pracy. Idź di gnki po zwolnienie. Ja mam brać od nowego cyklu clostilbelgyt i bede miała monitoring. Do tego czasu kazał mi gin brać codziennie acard, ale po tym nie najlepiej się czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti-75
klarav biegiem do lekarza a nie do pracy, ja jak byłam z córką w ciąży też miałam podobnie ,lekarz kazał leżeć ,byłam na zwolnieniu lekarskim. uważaj na siebie trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marc30
klarav idź do gina i na L-4. Moja koleżanka też tak miała i całą ciążę była na zwolnieniu i musiała się porządnie oszczędzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi883
klara tak nie może być teraz to musisz na siebie uważac, a nie do pracy chodzoić!!! Masz dbac o swój skarb! Nie denerwuj się bo to szkodzi, do gina i na L4! Będę trzymać kciuki. Ja jutro mam monitoringjuż nie moge wysiedzioeć tak mnie nosi. Strasznie jestem ciekawa czy tym razem po podwójnej dawce clo cos urosło. Trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi883 to daj znać od razu jak tam na usg!!! trzymam kciuki!!! :-) pozdrawiam a tak ogólnie to u mnie 16dc i dni płodne także działam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkk
hej mam pytanie wam tez było nie dobrze na poczatku po bromergonie???? a powiedzcie mi ja mam go brac przez 15 dni a potem luteine czy przez luteine tez sie zle czuje człowiek ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×