Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marta113

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda 2

Polecane posty

ok, bede testować 01 czerwca to będzie 18 dzień po zastrzyku, może zrobie sobie prezent na dzień dziecka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inga u mnie decyzja o cc zapadła od razu jak lekarz dowiedział się o problemach sercowych. Dodatkowo były problemy z córcią. Ale nie masz się co martwić. Ja wspominam cięcie bardzo pozytywnie. Znieczulenie zewnątrzoponowe, zero bólu - także po uruchomieniu nie odczuwałam żadnych dolegliwości. Trzymaj się ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inga u mnie wskazaniem do cc jest nadcisnienie ciazowe w 1 ciazy miałam i teraz tez mam i lekarz juz zadecydował ,,, za 9 tyg bede po ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INGA 127
Becia moj gin stwierdzil ze to nic powaznego i mam rodzic normalnie, sama juz nie wiem, ale mialam zawsze powazne problemy z ta wada, moze z innym ginem to skonsultuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
//www.allegro.pl/item639494756_wiosna_lato_jesien_duza_paka_98_122.html zapraszam!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inga ja dłuższy czas przed porodem leżałam w Klinice Uniwersyteckiej i tam przechodziłam dodatkowe badania kardiologiczne. Po nich zdecydowano o cc. Ja mam dodatkowo niedociśnienie. Spróbuj jeszcze konsultacji u kardiologa bo to on wyda decydującą opinię czy musisz mieć cc czy naturalny. Ale masz jeszcze dużo czasu. Z tego co jest w tabelce to jesteś tydzień przede mną. Jak dolegliwości i samopoczucie? W piątek kolejna wizyta u gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INGA 127
Becia samopoczucie ok, a jesli chodzi o moja wade to ja mam dokumentacje z kliniki kardiologi we wrocku bo tam sie leczylam, i mam tez wpisane problemy z krazeniem wiec wiesz ja ma juz wyniki od proferora jakiegos docenta a moj gin to po prostu zbagatelizowal, wiec nie wiem co myslec o takim ginie, czy faktycznuie innego wybrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
kobitki moje drogie.siedzac na zwolnieniu(kilkuuudniowym)postanowilam zglosic do konkursu mojego stareego bloooooooooga.Moze bedziecie tak mile i zaglosujecie coooooo? (zapraszam tez do poczytania.mega bzdurrry.hiihhi) http://bobbyy.pl//blog.php?id=309

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki! u mnie 26dc- nic mnie nie bolalo i nie boli !!!!!!!!!!!!!!!!!:( moze jajniki po CLO zniknely hihi;p nawet schudlam 3kg, nie wiem czy to przez CLO czy nie:/ jeszcze 7 dni i @ albo test ..... milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc robaczki wlasnie wrocil od gina tzn p. gin....dala luteine na wywolanie i bromergon na obnizenie prolaktyny(w koncu)...no i coz zaczynamy znowu....juz mam dosc jak widze kobiety w ciazy to rycze....ja to jestem jakis ewenement :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez doprowadzaja do szalu kobiety w ciazy, a teraz wiosna, wiec wysyp brzuszkow po zimie:( ja dzis kupilam sobie wiesiolka i kwas foliowy , moze wiesiolek cos pomoze... bierze sie go do woulacji? pozniej juz nie? papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maja19811981 ja piłam wiesiołek tylko jeden miesiac i akurat w tym zaszłam w ciaze nie wiem czy to tego zasługa ale teraz jestem juz w 15tc a do tego mimo bardzo dobrych wynikow nasienia meza w tym samym miesiacu zaczał brac salfazin moj gin twierdzi ze mozliwe ze dzieki tej kuracji po 19miesiacach wkoncu zaszłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
no ja tez zawsze polecam ten wiesiolek(chyba juz jestem znana z natrectwa w tej kwestii)no i ja tez zaszlam w ciaze po pierwszym miesacu brania tego cudenka,wiec kto wie,kto wie:)i tak,wiesiolek(oeparol)tylko do owulacji a przez caly cykl siemie lniane:)piććććććććććć. a co do brzuszkow i zaciazonych...no ja tez zawsze wylam jak widzialam,czulam wielka niesprawiedliwosc i straszny zal.to byl spory koszmar dla mnie i wiem jak ciezko jest Wam,ale to naprawde kwestia czasu jak wszyskie bedzecie mamami.jestem tego pewna.do dziela kobity-wsysac tego wiesiołłłłłłłłłłła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie mozecie tak mowic ze kobiety w ciazy doprowadzaja was do szalu, niedawno my bylysmy jednymi z was, nie kazdej kobiecie udaje sie odrazu zajsc same wiecie ze droga do uprqagnionego szczescia jest długa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
koteczek,ale widzisz...one mowia to co czuja...napewno zle nie zycza-jestem tego pewna,tylko musimy pamietac ze to forum jest po pierwsze dla nich a nie dla nas zadzidziusiowanych.jesli tak czuja to niech mowia,bedzie łatwiej,wiem po sobie.to byla jedna z tych rzeczy z ktora naprawde ciezko bylo sobie poradzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny napiszcie cos więcej o tym wiesiołku. gdzie można go kupic jak go pić? i czt facet też ma to pić? a znacie może coś ziołowego na wywołanie owulacji bo szczerze powiedziawszy po tym zastrzyku z pregnylu jakoś obfitego \"zalania\" to u nie nie było jeśli wogóle było:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! no i dzisiaj 19 maja i miałam dostać @ ale do tej pory nie mam czekałam cały dzień żadne dolegliwośći na @ tylko dużo jem!! jak myślicie kiedy zrobić test!! jutro!!?? jakbym była w ciąży wyszło by już!!?? brałam polseptol na oczyszczanie pochwy bo 26 maja miałam iść na drożność jajowodów czy może coś przez ten lek się przesunęło!!?? jak myślicie napiszcie proszę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bron boze zebyscie sie poczuły urazone z tym, co napisałam , kochane wiem jak to jest, ja czułam lekka zazdrosc czemu nie ja , ale niestety to wszystko zalezy od organizmu... kochane ja wierze ze wam sie rowniez uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane, przeciez wiadomo ze nie zyczymy kobietkom w ciazy zle. Normalne, ze kobieta ktora nie moze zjasc w ciaze odczuwa smutek na widok kobiety ciezarnej lub tej z malutkim dzieckiem... smutek, a nie zlosc... i to wlasnie ten smutek doprowadza mnie do szalu;) rozumiecie, bo same bylyscie w tej samej sytuacji i tu jest miejsce, zeby te zale nasze wykrzyczec...bo przeciez nie powiem kolezance, ze jej cholernie zazdroszcze...po prostu ciesze sie jej szczesciem. co do wiesiolka...to ja mam tabletki, takie zelowe kapsulki. siemia nie znalazlam, jestem w anglii wiec musze najpierw sprawdzic jak to jest po angielsku:) bo wiesiolek to evening primrose oil:):):) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
maja,siemie lniane to Linseed:) asia-wiesiolek kupisz w aptece.nazywa sie oeparol.bedziesz jadla 3 razy dziennie po 2 tabletki tylko do owulacji a siemie lniane(mozesz pic caly cykl) kupisz w marketach albo zielarskich ...w aptekach tez maja.3 łyzki zalejesz wrzatkiem i po wystudzeniu wypijesz.bedzie glutowata ale dasz rade.i tak dwa razy dziennie.facet nie musi pic bo to ma dzialac na Ciebie-na twoj sluz.byc moze w tym miesiacu a byc moze dopiero za miesiac zadziala,ale zadziala.Ja nigdy nie mialam sluzu a byla taka niespodziewanka ze hoho:)siemie pilam dwa cylkle a oeparol łykałam jeden cykl.do tego jeszcze moje slynne podłe maslo orzechowe(ale nie nutella)ktore swietnie dziala na endometrium(a przypominam,ze przy clostibbegycie endo moze lekko szwankowac wiec trzeba wspomagac)i do owulacji po jednej lampce czerwonego wytrawnego(albo polwytrawnego)wina dziennie.tez na endo(rady ze strony bociana)no i orzechy(najlepiej brazylijskie)nie ma co...wszystkie te rzeczy moga wspomagac wiec warto kombinowac;) madzialenka,poczekaj jeszcze dwa dni...tak na wszelki wypadek,bo z testu najprawdopodobniej jeszcze nie wyjdzie.za za malo wrazliwe.Jesli cos to idz na beta hcg-tam juz bankowo wyjdzie(nie musisz byc na czczo)z testem plytkowym ja bym czekala do 2 dni po dacie okresu.sciskam mocno i trzymamy kciuki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
a balbince gratulujemy licencjatu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, klara jeszcze nie gratuluj bo do obrony miesiac, jutro zdaje prace do dziekanatu - o ile zdaze kupic tusz do drukarki bo jak na zlosc sie skonczyl :( ja jeszcze 3 dni luteina i potem clo :) a wlasnie po 6 dniach brania dowcipnej luteiny zaczelam plamic, czy tak sie moze zdazac? wczesniej tak nie mialam :/ a tu taka niemila niespodzianka i nie wiem o co chodzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maja ja po po 7 cyklu kiedy musiałam miec przerwe 2 miesiace postanowiłam nie tłumic tego w sobie, kolezankom mowiłam otwarcie ze marzy mi sie drugie dziecko akle niestety nie moge zajsc. i powiem wam ze mnie podniosły na duchu... a teraz np. zaczepiaja mnie moje klientki i z tekstem " znowu dzidziuś" a moj syn ma 4 lata a ja do nich odpowiadam jedno zdanie" co ich to obchodzi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
e to co to za statusy balbinka wcinasz co?a ja juz sie zaczelam cieszyc ze jestes po i sie nie stresujesz:)po luteinie tak czasem bywa,byc moze nawet ze to juz poczatki okresu.jesli bedzie tego wiecej to zadzwon do swojego ginekologa i zapytaj czy masz to potraktowac jako okres i zaczac brac clo czy jeszcze czekac,tylko wtedy mozesz przebączyc kolejny cykl.lepiej sie dowiedziec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! u nie 28dc dziś ,już chyba nadchodzi ta wstrętna paskuda @ bo daje znaki wczoraj plamiłam na kolor kawa z mlekiem , wystraszyłam się bo nigdy nie miałam takich plamień , a dziś już plamię krwią nie dużo ale jest i okropny ból lewej strony jajnika, podejrzewam że to torbiel mi się zrobił, ponieważ na pochwie tam gdzie jest owłosienie zrobiła mi się taka wzgórka na ciele, ale już pomału znika mam nadzieję że się wchłonie dziś dzwonie do lekarza umówić się na wizytę i zobaczymy co dalej! ;-) Myślała że jakoś zaskoczy w tym miesiącu trochę mnie to wszystko przeraża. pozdrowionka dla wszystkich staraczeki i zafasolkowanych ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klarav no to czekam dzisiaj kupie test! a jutro zrobię mi się nigdy @ nie spóźnia ale brałam polseptol i nie wiem może to przez ten lek coś może się przesunąć! czekam dzielnie może naprawde mi się udało!! :-) narazie nic nie wskazuje żebym @ dostała!! :-) czekam już na dniach wszystko się wyjaśni! za 7 dni mam urodziny może dostanę prezent !! pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania-dl
kakusia80 co to tego wzgóra mysle ze to chyba jest kulka bardziej - tak mi sie robiło po goleniu często. Przynajmniej lekarz tak powiedzial. Ja czekam bo za 3 dni powinna przyjsc @. I chyba przyjdzie bo takie odgłosy mi z brzucha odchodzą ze chyba juz sie szykuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
mam straszna nadzieje ze wszystkie sie cholera jasna mylicie z tym okresem:)pamietacie?jak juz jedna zajdzie to reszta leci szybciutko za nia...zawsze tak jest na tym forum:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klara dzieki, lece po linseed ;p;p;p;p milego dnia u mnie 27dc ostatnio mialam cykl 33dniowy, a przedostatnio 37. zobaczymy co sie bedzie dzialo teraz...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzialenka- trzymam kciuki mocno !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ps nie rob testu za wczesnie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×