Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marta113

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda 2

Polecane posty

Gość marc30
haleczka jak super, GRATULACJE!!!!! balbinka85 i sytofala dzięki za duchowe wparcie. Pozdrawiam cieplutko w tę dołującą pluchę. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugusia 1243
balbinka 85 nie zalamuj sie wynikami swojego M u nas tez jest bardzo slabo ale wierze ze sie uda w koncu do zaplodnienia potrzebny jest tylko 1. Wczorajdowiedzialam sie ze moja znajoma ktora starala sie 5 lat z powodu bardzo slabej armii jest w 5 tyg. ciazy wiec reguly nie ma a z drugiej strony sa pary u ktorych wszystko ok i tez nie moga zajsc wiec glowa do gory wczesniej czy pozniej sie uda musimy tylko byc cierpliwe. Moze my nalezymy do tej grupy ktora musi na ten cud troche poczekac ale pomysl jaka bedzie nasza radosc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika-78
balbinka głowa do góry moze wystarcza tylko jakieś leki, u nas połowa normy narazie kazali m brać witaminki i nic więcej z tym że mój m bierze leki na nadciśnienie które obniżaja ilość i dlatego jest ich połowa. Ja jestem dobrej myśli i ty tez bądź , zobaczysz nam też się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dziewczyny z mielca mam pytanko gdzie znajdę wózki dziecięce w Mielcu bo nie mam zielonego pojecia z góry wielkie dzięki za odp:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Dziękuję WAM kochane za życzenia, sama jeszcze nie mogę uwierzyć, że to się dzieje.... naprawdę.... Teraz czekam już z niecierpliwością, która następna, bo same widzicie tak to u nas jest na topiku, że jak cisza, to cisza a jak bociek się pojawi to za nim podążają następne;) monikadddd , jak byłam ostatnio u lekarza to był mój 20dc (a ostatnio miałam cykle ok. 35 dn), wziął mnie na podgląd i powiedział, że już nic nie ma i że jest albo po owulacji albo w ogóle jej nie było. A jeżeli jej nie było to , że ma podejrzenie że mogę mieć cykle bezowulacyjne a co się z tym często wiąże zespół policystycznych jajników. Ale zakładając,że owulacja mogła być niedawno to powiedział żeby tego samego dnia wieczorkiem i na drugi dzień rano było przytulanko, wiec przytulanko było.... ale tylko wieczorkiem.... i to chyba w zasadzie wystarczyło;) Nic nie wskazywało na to że mogło się udać, bo tydz temu miałam bóle podbrzusza, normalnie jak zawsze na miesiączkę, brzusio trochę nadęty, ale tak gdzieś w czwartek, to minęło a za to pojawił się ból piersi, który mam nadal....to było chyba w sobotę....kiedy pomyślałam że może jednak cosik z tego będzie(bo tak i w ogóle bolących piersi to nigdy nie miałam), ale postanowiłam że zatestuję dopiero po niedzieli, ponieważ już tak kiedyś miałam, że wstrzymało mnie ze 40 dni(w sumie też ok. 7 po spodziewanej mies), rano testowałam a na drugi dzień porażka i @. Hmmm.... ale się rozpisałam....raz jeszcze dzięki....i trzymajcie kciukasy kochane oby wszystko było dobrze;) Ja też trzymam za Was kciuki żeby nasze grono jak najszybciej się powiększało i żeby każdej z nas bylo kiedyś dane ujrzeć te upragnione i wytęsknione 2 kreseczki❤️ Pozdrowienia i.... MEGA BUZIOLE.... dla WAS dziewczyny 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balbinka!!!!!!!!!! Kochana głowa do góry, zobaczysz będzie dobrze nie wolno ci się załamywać ZABRANIAM!!!!!!!!!!! pozytywne myślenie to już połowa sukcesu....a dzidziuś się na pewno pojawi i to w najmniej spodziewanym momencie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI ************* NICK (WIEK)-----------ILOSC CYKLI------spodziewana@-----MIASTO Majkakaja(26)-------------13-----------------01.03.09--- --------Poznań MONIKA1981(28)----------19----------------21.05.09------ ------UK balbinka85 (24)-------------3-----------------14-15/05.09----WrocLo ve Karolinka1983(23)--------16-----------------30.03.09---- -------Rypin slonce31 (31)----------------3 z clo------------04.05.09-----------Ryb ni k 000kika000(23)-------------3-----------------5/6.04.09-- --------Mielec agus28(29) -----------------15----------------12/13.04----------NML monika-78 (31)-------------10----------------17.05.09----------Włocław ek Madzialenka1985(24)------3zclo-----------19.05.09 ---------Wałbrzych carolla (30)-----------------40----------------20.04.09----------Ma zury Domi883(26)---------------17-----------------22.05.09--- -------Świdnica maja1981-------------------8-------------27-31.05(2zCLO) -----------UK beti-75(34)------------------14-----------------22.05.09 ---------piaseczno mida(27)---------------------6-----------------29.04.09- ----OstrowiecSw. haleczka (30-----------------3-----------------1/2.05.09----Włocł aw ek ania-dl(26)-------------------4-----------------22.05.09 ----------Wrocław marc30 (31)----------------12-----------------31.05.09------ok. Wrocław Marta113(29)--------------24 --------przerwa(endo i pco)------Cz-wa malinka2510-----------------8------------------?????---- ----------Turek **anka(22)------------------13-----------------????????? ?-----Czerniejewo kakusia80(28)...............1............20.05.09r.........Piotrków.Tryb PRZYSZLE MAMUSIE ************************* NICK (WIEK)--------TC-----TER. PORODU-----PLEC---IL CYKLI-MIASTO Lena1984 ---33------05.07.2009 -córeczka - MMMm??? 2-3 Mielec koteczek19833----27-------13.08.09---------corka------- 1----Świetoszow Sytofala (23)-------20-------16.09.09----synuś,córcia --2----Mielec/Czwa Aniabuu23(27)-----16-------30.09.2009----------?--- ----1z CLO------Kalisz Inga127 (30)--------6--------24.11.09-----------?----------1!!--- -----łódzkie duszka80 (29)-----11------- 27.11.09-----------?----------- 4----------Żagań Angela82 (27)......10.......16.11.09..........?............?......... PSZCZEW muszka28-----------9---------02.12.2009--------?-------4 z CLO--------Opole becia1202(29)-------7--------5.12.09------------?------- ------7-------Kraków agula...(27)---------5----------18.12.09 ----------?-----------13--------Kraków figata(34)...........5...........12.12.09.........?..... ....2.........zach-pom kara1983(26)------4-----------26.12.09--------? ------------9---------WWY Klarav(26)----------7 --------- 24.12.09---------?------9----Częstochowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczęta trzeba się psychicznie nastawić- na-" tak" i myśleć że inaczej być nie może, wiem że to czasem przerasta nas samych ale wiara czyni cuda!!!! Pozdrowionka dla wszystkich i rozglądajcie się bo bociany nadlatują ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sytofala W Mielcu to tak na pasażu będą ze 2 sklepy (UL.Al. Niepodległości) lub stary mielec tak też znajdziesz ze 2 A o jakim wózku myślisz ????????? Ja kupiłam komplet z Graco wraz z fotelikiem i bazą całkiem całkiem tanio !!!! na Alegro (nowe) w porównaniu z tym co bym musiała wydać w Mielcu , a nawet w hurtowniach art. dziecięcych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
sytofala a ni mozesz kupic wozka w czestochowie?tu sa bardzo tanie bo mamy mega duzo producentow.mozesz na allegro zobaczyc.bardzo fajne sa wozki firmy TAKO i X-LANDER naprawde konkretne wozki tak do 1000zl.wystawiaja na alllegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
strasznie mnie wkurzaja te obliczenia ciazy.u mnie maja sie nijak kalkulatory,moje obliczenia i obliczenia lekarza.zawsze gdzies wyjdzie za duzo albo za malo o tydzien....mam ostatnio strasznego nerwa.nic nie idzie tak jak powinno.wszyscy mowie bym sie nie stresowala ale ja tu nie widze jakis pozytywow....do tego mamkoszmarne pogrzebowe sny...dzisiaj rano obudzilam sie zlana potem...ryczalam z godzine.nie moglam sie uspokoic....a i tak wszystko zapisane jest tam gdzies wysoko.bardzo bym chciala by Wasze ciaze byly takie idealne,ale napewno razniej by mi bylo(i strasznie,strasznie Was przepraszam i przysiegam ze nie zycze)jakby ktoras z Was przezywala podobne rozterki...no wiecie z tymi plamieniami.od niedzieli znowu mialam takie mega brazowe.w poniedzialek bylam u lekarza to mnie szczerze powiedziawszy olal bo ,,za czesto tak do niego latam,,ale do cholery jasnej,jak mam nie latac skoro chodzi nie o mnie tylko o nasze malutkie dzieciatko?.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klarav a lekarz nie stwierdził u ciebie zadnego polipa szyjki macicy bo ja tez mam takie plamienia i w 8tyg byłam w szpitalu i okazało sie ze mam polip ktory powstał w skutek ciazy po braniu clo.teraz zakaz bzykanka i cały czas biore duphaston i wszystko jest dobrze zdarza sie ze czasem plamie ale wiem ze to od polipa a z malenstwem wszystko dobrze bo byłam tydzień temu i nawet sie zmierzyc nic nie dało bo takie ruchliwe.teraz zaczynam 14 tc i mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze a wiec albo idz i niech cie dobrze zbada albo zmien gina jak tak cie zbywa bo ja o ktorej bym do swojego nie zadzwoniła to zaraz jest w szpitalu i mnie przyjmuje.pa trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klarav to może zmień lekarza bo zaufanie to podstawa! szkoda mi Ciebie bo na pewno bym była też wkurzona i zaniepokojona tak jak ty!! z plamieniami nie ma żartów! a robił ci lekarz usg! zlecił jakieś badania! moja koleżanka też miała plamienia przez trzy miesiące na początku po luteinie a puźniej bo lekach na podtrzymanie jak odstawiła wszystko przestała plamić! nie wiem jak u Ciebie jest! bo przecież każda z nas jest inna! trzymaj się kciukaski dla Ciebie żeby było wszystko OK!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dzięki dziewczyny za info o wózkach no cóż chcę jeden obok drugiego , bo \":tramwaje\" mi się nie podobaja......w Debicy nie ma nic a w Mielcu znalazłam dzis tez az jeden bliźniaczy no i w Częstochowie też jeden ale właśnie byłam w tako i chyba przy nim zostanę choć waga bagatela jego 26 kg ale znajoma szyje dla nich i ma jeszcze jakiś upust załatwić więc zawsze coś taniej a i tak rodzić będę w cz-wie i dziadki płaca za wózek to nie bede go targać stąd , choć ten co widziałam dziś w Mielcu to też jest produkowany koło cz-wy e=więc na jedno wychodzi. klara v lekarz bierze kase za wizyty i powinien byc do twojej dyspozycji a jak jest za bzrdzo zajety to nich cię weźmie na dokładny przegląd do szpitala wiem , że to nic przyjemnego ale żadna z nas chce żeby było dobrze a gin powinien w tym pomóc ...... 3 maj sie dzielnie dasz sobie rade!!!!!! ściskamy:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
a w ktorym szpitalu bedziesz rodzila?bo jak na tysiacleciu to pewnie wlasnie moj uroczy lekarz bedzie odbieral....mialam do niego megga zaufanie ale wczoraj tak mnie potraktowal jakbym wymyslala sobie te wszystkie plamienia i bole.przeciez nie chodze do niego ze zlamanym paznokciem!strasznie sie wscieklam.zrobil mi usg i gdyby nie to ze zaczelam sie wypytywac to nic kompletnie by mi nie powiedzial...zapytalam jak dziecko a on mi na to,,ok,,i to wszystko.nawet monitora mi tym razem nie pokazal i nie powiedzial ile dzidzia ma bo tak byl wsciekly ze ,,znow,,przyszlam...jestem na niego bardzo obrazona.naprawde.grrrr....mam zamiar isc na przyszly tydzien do jakiegos innego lekarza na jakas weryfikacje tego co juz sama wiem,bo inaczej sie chyba nie obejdzie cos mi sie wydaje a za dwa tygodnie znow do niego po L4...ciekawe czy znowu bedzie obombany....skubaniec no....ale jestem wsciekla!co za .... ciekawe ile sobie za porod szarpnie...ostatnio mi powiedzial ze 80 zl za usg to bardzo malo i ze rozdziadoszyl swoje pacjentki...a ze teraz chce kupic nowe usg to bedzie musial znacznie podniesc swoje uslugi.az mnie normalnie skreca...praca prywatna,caly etat w przychodni(caly etat ale po 3 godziny dziennie bo wiecej pacjentek nie przyjmie)i jeszcze praca w szpitalu i ciagle mu malo no!!!!!!!ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
klara v nie denerwuj się , bo mały nerwósek ci się urodzi :P planuje rodzić na parkitce bo maja naj lepszy oddział dla wczesniaków a ja musze się liczyć z wcześniejszym porodem.... wiesz lekarz ma przedee wszystkim Tobie odpowiadać i traktować cię jakbyś była pępkiem swiata:P ja o moim ginie słyszałam różniaste opinie i to raczej takie srednio pozytywne, ale ja do niego nic nie mam i mnie odpowiada za wizytę z usg i cytologia przed ciążą płaciłam 70 zł a teraz w ciąży płacę 65zł w tym sa badania i szkoła rodzenia i usg 4d także nie zdziera a i dośc porzadnie się przejmuje pacjentkami i mimo różnych opinii zawsze ma mnóstwo pacjentek. takze spróbuj skonsultować swoją ciążę z jakimś innym ginem i wybierz tego który TOBIE odpowiada!!!!!!!! najważniejszy jest twój komfort psychiczny i spokój także głowa do góry dasz sobie rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczynki ale epopeje piszecie.....az milo tak poczytac o wuzeczkach i porodach....u mnie nadal cisza.....niestety w innej sytuacji bym sie cieszyla ale jestem po laparoskopi i mialam zakaz na seks wiec w tym miesiacu napewno nic...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
kika alz zobacz jaki pozytyw z tego zakazu sexu w tym miesiecu....jak chlop Cie dorwie to z miejsca trojaczki beda;)tego Ci bardzo bardzo zycze.heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonce31
Hej dziewczyny, własnie odebrałam wyniki posiewu po antybiotyku i ni ema e. coli!!!!! Jestem mega szczęśliwa bo czytałam na różnych forach, że ludzie leczą ją miesiącami. Tak więc w tym cyklu bez clo ale moge działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonce31
STARACZKI ************* NICK (WIEK)-----------ILOSC CYKLI------spodziewana@-----MIASTO Majkakaja(26)-------------13-----------------01.03.09--- --------Poznań MONIKA1981(28)----------19----------------21.05.09------ ------UK balbinka85 (24)-------------3-----------------14-15/05.09----WrocLo ve Karolinka1983(23)--------16-----------------30.03.09---- -------Rypin slonce31 (31)----------------3 z clo------------04.06.09-----------Ryb ni k 000kika000(23)-------------3-----------------5/6.04.09-- --------Mielec agus28(29) -----------------15----------------12/13.04----------NML monika-78 (31)-------------10----------------17.05.09----------Włocław ek Madzialenka1985(24)------3zclo-----------19.05.09 ---------Wałbrzych carolla (30)-----------------40----------------20.04.09----------Ma zury Domi883(26)---------------17-----------------22.05.09--- -------Świdnica maja1981-------------------8-------------27-31.05(2zCLO) -----------UK beti-75(34)------------------14-----------------22.05.09 ---------piaseczno mida(27)---------------------6-----------------29.04.09- ----OstrowiecSw. haleczka (30-----------------3-----------------1/2.05.09----Włocł aw ek ania-dl(26)-------------------4-----------------22.05.09 ----------Wrocław marc30 (31)----------------12-----------------31.05.09------ok. Wrocław Marta113(29)--------------24 --------przerwa(endo i pco)------Cz-wa malinka2510-----------------8------------------?????---- ----------Turek **anka(22)------------------13-----------------????????? ?-----Czerniejewo kakusia80(28)...............1............20.05.09r...... ...Piotrków.Tryb PRZYSZLE MAMUSIE ************************* NICK (WIEK)--------TC-----TER. PORODU-----PLEC---IL CYKLI-MIASTO Lena1984 ---33------05.07.2009 -córeczka - MMMm??? 2-3 Mielec koteczek19833----27-------13.08.09---------corka------- 1----Świetoszow Sytofala (23)-------20-------16.09.09----synuś,córcia --2----Mielec/Czwa Aniabuu23(27)-----16-------30.09.2009----------?--- ----1z CLO------Kalisz Inga127 (30)--------6--------24.11.09-----------?----------1!!--- -----łódzkie duszka80 (29)-----11------- 27.11.09-----------?----------- 4----------Żagań Angela82 (27)......10.......16.11.09..........?............?......... PSZCZEW muszka28-----------9---------02.12.2009--------?-------4 z CLO--------Opole becia1202(29)-------7--------5.12.09------------?------- ------7-------Kraków agula...(27)---------5----------18.12.09 ----------?-----------13--------Kraków figata(34)...........5...........12.12.09.........?..... ....2.........zach-pom kara1983(26)------4-----------26.12.09--------? ------------9---------WWY Klarav(26)----------7 --------- 24.12.09---------?------9----Czę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SYTOFALA MOI ZNAJOMI U KTORYCH PILNOWAŁAM BLIZNIAKOW NA POCZATEK KUPILI WÓZEK Z ALLEGRO DLA BLIZNIAT UZYWANY ALE TEGO WOGULE NIE BYŁO WIDAC NORMALNIE JAK NOWY I DALI TYLKO 200 ZŁ BO MALUCHY URODZIŁY SIE NA POCZATKU PAZDZIERNIKA A W MARCU KUPILI JUZ LEPSZY ABC DESIGN DLA BLIZNIAKOW ALE SPACEROWKI I DALI OKOŁO 1800ZŁ ALE TERAZ MYSLE ZE ZROBILI NAJLEPSZY INTERES BO ZIMA ZADKO Z NIMI SIE WYCHODZI ALBO NA KROTKO A WIOSNA TO JUZ WIECEJ I WOZEK PIERWSZA KLASA ŁATWO SIE PROWADZI JEST WASKI DZIECI SIESZA TWARZAMI DSO SIEBIE ALBO JAK CHCESZ BO MOZESZ OBRACAC SIEDZISKA NAPRAWDE SUPER WOZEK DLA BLIZNIAKOW POLECAM WSZYSTKIM ZNAJOMYM I SA BARDZO ZADOWOLENI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonce - to wspaniala wiadomosc :)) j abyla dzisiaj z wynikami u lekarza i strwirdzila ze mozna jeszcze sprobowac natuars to moj M ma duuuuzo nasienia i w takiej ilosci 58% zywychi 20% o prawidlowej budowie to i tak wiecej niz u wiekszosci mezczyzn (moj M ma 255 mln plemniczkow). no i zmieniam plan bo koniec z bromkiem i po wywolaniu @ zaczynam pierwszy cykl z CLO - od 3-7 dc, monitoring w 11 dc :) Jesli sie nie powiedzie przez pare cykli i nastepne wyniki beda takie jak te to juz tylko IUI... no ale jestem dobrej mysli :) pozdrawiam i dzieki za troske :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
balbinka strasznie sie ciesze ze nareszcie zaczynasz z tym clo.mam wrazenie ze moze cie ruszyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje dobrych wyników! balbinka85 - mam nadzieje że wszystko ułoży się po twojej myśli! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti-75
czesź dziewczyny właśnie zrobiłąm test owol.i sa dwie krechy, ale ale ..w 13dc też były dwie a dziś jest 18dc też sa dwie czyżby dwa razy w mieś. owolucja ? niestety mójego męża ani w zeszłym tyg. ani dziś w domku nie ma śmiga sobie dziś gdzieś po Francji :( tak więc wiem że gucio z tego będzie , a przytulanko było 12dc. niestety troche zawcześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti- na tescie owu sa zawsze dwie kreski, tylko jesli testowa jest jasniejsza od kontrolnej to sa to dni nieplodne, a jesli jest rowna lub ciemniejsza- to plodne. Ja kupilam testy elektroniczne i jesli byly dni nie plodne pokazaywalo sie puste kolko na wyswietlaczu a jesli plodne to buzka taka :) ale ogolnie to testy owu dzialaja mi na nerwy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy luteina dowcipna i podjezykowa tak samo wywoluje @? bo nie dogadalam sie na ten temat z moja gin a w domu mam wlasnie te dowcipna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
dowcipna jest drozsza i lepiej sie wchlania bo...dowcipnie to robi...ale roznicy praktycznie nia maaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×