Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marta113

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda 2

Polecane posty

dziewczynki ja juz tu pare razy pisałam wiec mam dylemat moja prolaktyna wyniosła 36,65 mam bromergon po pół tab. dziennie na mies. czy to nie za mało ??? jak myslicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawkw kazdorozowo ustala lekarz - moze zaczyna od malej dawki zebys sie przyzwyczaila i nie miala duzych skutkow ubocznych. lekarze sa jacy sa ale trzeba im ufac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balbinka- ja mam juz nastepna recepte wystawiona i nie ma tam bromergonu tylko clostorbery czy jakos tak ale to jest chyba podobne ??? jak myslisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to clo to zupelnie co innego ale sie wtedy bromka nie bierze. widze, ze zaczynamy ten sam etap - ja clo za jakies 2 tygodnie zaczynam wcinac jak @ przyjdzie :) clo jak ulotka wskazuje - blokuje dzialanie estrogenow i dziala na osi przysadka - jajniki celem wyindukowania owulacji, a to znowu celem zafasolkowania :) powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA1981
Czesc dziewczyny.Czy ktoras z was miala takie badania jak estradiol.Nie wiem co to jest.Czytalam troche i wydaje mi sie ze to ma zwiazek ze sluzem bo niepodobal sie on dla mojego gina i jak dostane @ to mam wziasc z mezem po 2 tabl,zrobic 2 dni przerwy i ja mam wziasc kolejne dwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INGA 127
STARACZKI ************* NICK (WIEK)-----------ILOSC CYKLI------spodziewana@-----MIASTO Majkakaja(26)-------------13-----------------01.03.09--- --------Poznań MONIKA1981(28)----------19----------------21.05.09------ ------UK balbinka85 (24)-------------3-----------------14-15/05.09----WrocLo ve Karolinka1983(23)--------16-----------------30.03.09---- -------Rypin slonce31 (31)----------------3 z clo------------04.06.09-----------Ryb ni k 000kika000(23)-------------3-----------------5/6.04.09-- --------Mielec agus28(29) -----------------15----------------12/13.04----------NML monika-78 (31)-------------10----------------17.05.09----------Włocław ek Madzialenka1985(24)------3zclo-----------19.05.09 ---------Wałbrzych carolla (30)-----------------40----------------20.04.09----------Ma zury Domi883(26)---------------17-----------------22.05.09--- -------Świdnica maja1981-------------------8-------------27-31.05(2zCLO) -----------UK beti-75(34)------------------14-----------------22.05.09 ---------piaseczno mida(27)---------------------6-----------------29.04.09- ----OstrowiecSw. haleczka (30-----------------3-----------------1/2.05.09----Włocł aw ek ania-dl(26)-------------------4-----------------22.05.09 ----------Wrocław marc30 (31)----------------12-----------------31.05.09------ok. Wrocław Marta113(29)--------------24 --------przerwa(endo i pco)------Cz-wa malinka2510-----------------8------------------?????---- ----------Turek **anka(22)------------------13-----------------????????? ?-----Czerniejewo kakusia80(28)...............1............20.05.09r...... ...Piotrków.Tryb PRZYSZLE MAMUSIE ************************* NICK (WIEK)--------TC-----TER. PORODU-----PLEC---IL CYKLI-MIASTO Lena1984 ---33------05.07.2009 -córeczka - MMMm??? 2-3 Mielec koteczek19833----27-------13.08.09---------corka------- 1----Świetoszow Sytofala (23)-------20-------16.09.09----synuś,córcia --2----Mielec/Czwa Aniabuu23(27)-----16-------30.09.2009----------?--- ----1z CLO------Kalisz Inga127 (30)--------13--------23.11.09-----------?----------1!!--- -----łódzkie duszka80 (29)-----11------- 27.11.09-----------?----------- 4----------Żagań Angela82 (27)......10.......16.11.09..........?............?......... PSZCZEW muszka28-----------9---------02.12.2009--------?-------4 z CLO--------Opole becia1202(29)-------7--------5.12.09------------?------- ------7-------Kraków agula...(27)---------5----------18.12.09 ----------?-----------13--------Kraków figata(34)...........5...........12.12.09.........?..... ....2.........zach-pom kara1983(26)------4-----------26.12.09--------? ------------9---------WWY Klarav(26)----------7 --------- 24.12.09---------?------9----Czę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! u mnie 21 dc, staralismy sie intensywnie co 2-3 dzien, w poprzednim cyklu mialam dni plodne 16-17 dc, ale w tym cyklu nie robilam juz testow owu, no i nie bola mnie jajniki w ogole:/ juz nie wiem czy to dobrze czy zle. Pierwszy cykl z CLO- bardzo mnie bolalo podbrzusze, a teraz po prostu NIC... za 2 tygodnie albo @ albo II... pozdrawiam:* ps wizyte mam 8 czerwca, to bedzie akurat okolo 12 dc, 3cykl z CLO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI ************* NICK (WIEK)-----------ILOSC CYKLI------spodziewana@-----MIASTO Majkakaja(26)-------------13-----------------01.03.09--- --------Poznań MONIKA1981(28)----------19----------------21.05.09------ ------UK balbinka85 (24)-------------3-----------------14-15/05.09----WrocLo ve Karolinka1983(23)--------16-----------------30.03.09---- -------Rypin slonce31 (31)----------------3 z clo------------04.06.09-----------Ryb ni k 000kika000(23)-------------3-----------------5/6.04.09-- --------Mielec agus28(29) -----------------15----------------12/13.04----------NML monika-78 (31)-------------10----------------17.05.09----------Włocław ek Madzialenka1985(24)------3zclo-----------19.05.09 ---------Wałbrzych carolla (30)-----------------40----------------20.04.09----------Ma zury Domi883(26)---------------17-----------------22.05.09--- -------Świdnica maja1981-------------------8-------------27-31.05(2zCLO) -----------UK beti-75(34)------------------14-----------------22.05.09 ---------piaseczno mida(27)---------------------6-----------------29.04.09- ----OstrowiecSw. haleczka (30-----------------3-----------------1/2.05.09----Włocł aw ek ania-dl(26)-------------------4-----------------22.05.09 ----------Wrocław marc30 (31)----------------12-----------------31.05.09------ok. Wrocław Marta113(29)--------------24 --------przerwa(endo i pco)------Cz-wa malinka2510-----------------8------------------?????---- ----------Turek **anka(22)------------------13-----------------????????? ?-----Czerniejewo kakusia80(28)...............1............20.05.09r...... ...Piotrków.Tryb PRZYSZLE MAMUSIE ************************* NICK (WIEK)--------TC-----TER. PORODU-----PLEC---IL CYKLI-MIASTO Lena1984 ---33------05.07.2009 -córeczka - MMMm??? 2-3 Mielec koteczek19833----27-------13.08.09---------corka------- 1----Świetoszow Sytofala (23)-------20-------16.09.09----synuś,córcia --2----Mielec/Czwa Aniabuu23(27)-----16-------30.09.2009----------?--- ----1z CLO------Kalisz Inga127 (30)--------13--------23.11.09-----------?----------1!!--- -----łódzkie duszka80 (29)-----11------- 27.11.09-----------?----------- 4----------Żagań Angela82 (27)......14.......16.11.09..........?............?......... PSZCZEW muszka28-----------9---------02.12.2009--------?-------4 z CLO--------Opole becia1202(29)-------7--------5.12.09------------?------- ------7-------Kraków agula...(27)---------5----------18.12.09 ----------?-----------13--------Kraków figata(34)...........5...........12.12.09.........?..... ....2.........zach-pom kara1983(26)------4-----------26.12.09--------? ------------9---------WWY Klarav(26)----------7 --------- 24.12.09---------?------9----Czę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INGA 127
Hej Mam takie pytanko chce zrobic odrosty bo mam blond wlosy, farba niestety zawiera amoniak nie wiecie dziewczyny czy mozna czy nie, lekarz mowie ze nie inny ze tak, i jeszcze jedno co ile chodzicie do ginak bo ja co 3 tyg kasuje po 100 i zawsze bada ginekologicznie, cos to dziwne, prosze o jakies wypowiedzi powodzonka i pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
inga z tego co wiem to nie powinno sie farbować włosów do końca 1 trymestru ale znam kobietki które się tym nie przejmuja i farbują ja noszę naturalne więc nawet nie za bardzo się tym interesowałam a co do wizyt to ja chodzę co 3 tyg płacę po 65zł w tym badanie i usg znam tez kobiety które chodzą co 2 tyg lub też co 5 wszystko zalęży od gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inga127 ja chodze co 3 tyg i mam badanie i usg zawsze i kasuje 70zł a jak trzeba to nawet co tydzien u niego jestem tak jak dzisiaj znowu byłam bo zaczełam znowu plamic na brazowo i troszke sie przestraszyłam bop skrzep wyleciał i to dosyc duzy ale na szczescie wszystko w porzadku malenstwo ma7cm1mm a plamienie stad ze polip mi sie zaczał wchłaniac i to dlatego tak moge jeszcze miec przez pare dni ale lepiej było sprawdzic bo nie po to sie tyle starałam zeby teraz cos sie stało jak bym nie poszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny bromergon biore juz z 2 tyg na poczatku za bardzo dobrze sie nie człam ale po jakims czasie juz jest oki biore na noc tab wiec moze dlatego :) a teraz mam pytanie rano dzis wstałam i mi niedobrze sie zrobiło ale nie wymiotowałam tylko mi podchodziło połozyłam sie i było juz oki co to mogło by czy to te tab. jak myslicie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! jeżeli ci to pomoże to ja po luteinie też miałam mdłości, a jak brałam bromerg. to nie dość że miałam mdłości i zawroty to strasznie po tym tyłam i lekarz mi odstawił obecnie jestem na luteinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy raz mi cos takiego sie zdazyło i nie wiem jak to interpretowac !!! mam 24dc a moze to cos znaczy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci że ja też mam mdłości i brak apetytu , boli mnie głowa i podbrzusze nie bolało ale, też nie wiem co jest ja mam dziś 22 dc i czekam na @ mogła by nie przyjść tobie też tego życzę może jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakusia :0 jeszcze nie za wczesnie mam w niedziele komunie wiec zrobie w niedz. rano :) bo ta cierpliwosc mnie z zera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej zró sobie w poniedziałek bo jak ci wyjdzie negat. to będziesz miała zły humor, ale oczywiście bądźmy dobrej nadziei, być może ci się uda, ja chyba poczekam do @ jak nie to robię ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są też oczywiście testy które wykazują ciąże po 6 dniach od zapłodnienia, quik ( nie pamiętam ale jak spytasz w aptece to ci powiedzą) i są przypadki że wykrywają bo kobieta musi mieć wyższe HCG to wykryje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkaaaa
6 dni od zapłodnienia to żaden test nie wykryje ciąży nawet quik test:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mi powiedziała pani farmaceutka w aptece że od zapłodnienia inie zawsze jeżeli ma kobieta wyższy poziom HCG bo przecież już niektórym po @ nie wykrywa bo ma niski Hcg w moczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
INGA 127 Ja przy pierwszej ciąży farbowałam włosy na blon , a w drugiej na ciemno nic się nie stało (za I ciążą tuż przed porodem, za II ciąża cały czas i nic się nie stało) To o to raczej też chodzi że nie zaleca sięw I trysm. z tego względu że kobieta ma nudności i nie wysiedzi 2 godzin w zakładzie, też z tego względu że skóra kobiety w ciąży jest wrażliwsza i mogą wystąpić alergie lub podrażnienie I CHYBA TYLE !!!! ;) Ja chodzę do gina 2x w m-c, czasem 3x ale ja chodzę na kase chorych Pozdrawaim Serdecznie wszystkie kobitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie 36 d.c. nadal nic nawet mnie brzuch nie zaboli....dzwonilam dzis do dina i powiedzial ze to ne wina laparoskopi, ale za to potwierdzil ze to odstepstwo od normy....kazal zrobic usg....a ja tak bym juz chciala to clo i menopur i pregnyl i wszystko bym chciala zeby ta cholerna @ juz przyszla i poszla precz na nastepne 10mies....lenka , sytofala, inga i reszta brzuszkow ale wam slicznie zlatuje klarav masz racje co do tego seksu ja juz normalnie snie po nocach.....codziennie moze sie znudzic ale brak jest chyba jeszcze gorszy zwlaszcza jak nie wolno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
dziewczynki a powiedzcie mi jak wygladaly Wasze brzchy po skonczonym 2 miesiacu ciazy?pytam bo ja jestem mega plaska.nigdy nie miala gramu tluszczu na brzuchu a teraz jakbym chciala by juz cos bylo widac to kompletnie nic.a tak wogole to ide na 9 do nowego lekarza bo po ostatniej wizycie u tego mojego calkowicie stracilam zaufanie,a chce wszystko sprawdzic,bo pewne rzeczy nie daje mi spokoju.... na ta chwile biore chyba konska dawke progesteronu...2x2 luteine i 3x1 duphaston dziennie... do staraczek-sledze caly czas co piszecie i juz nie moge doczekac sie tych Waszych testowan:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
klarav po skończonym 2 mc nic nie było widać u mnie no chyba , że miałam wzdęcia ja co prawda widzialam wcześnie po ubraniach ale brzuszek jako taki stał się zauważalny dla innych około 17tc .... wiele zależy jak silne masz mięsnie w tym momęcie macica jest jeszcze za malutka żeby wypchnąć wnetrznosci do góry , ale spokojnie i na ciebie przyjdzie czas ja też nie mogłam się doczekać..... daj koniecznie znać po wizycie co i jak ja brałam tylko luteine 1x2 i nadal ja biorę...... będzie dobrze no dziewczyny która zasadziła kapustę???? pozdrawiamy:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
wlasnie wrocilam od lekarza.bylam jak juz wspominalam u innego bo tamten mnie denerwowal i wiecie co?ten ma lepszy sprzet i dopatrzyl sie kilku krwiaczkow przy macicy.to one tak pekaly jak tylko bylam przemeczona albo cos...no i sa jeszcze dwa i lepiej by nie pekly wiec mam sie mocno oszczedzac.w pracy siedze sobie przy komputerze wiec luzik a na zwolnienie ide 1 czerwac w dzien dzieeeeeeeeeecka:)widzialam dzisiaj malenstwo.śpi.caly czas...lekarz chcial je obudzic i dzgal mnie to usg,to tyrpal po brzuchu reka a male jak spalo tak spi dalej i ma gdzies czy mama chce zobaczyc jak rusza nunami albo łapkami....chyba ma to po mnie,bo ja tez z tych mega śpiochow jestem;)teraz bede do niego chodzic bo chyba bardziej zna sie na rzeczy.male dzidzi ma 15 mm.hehehe...kawal człowieka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
klara v super !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×