Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marta113

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda 2

Polecane posty

Klarav i Sytofala, dziewczyny ja naczytałam sie dużo na ten temat i te upławy w ciąży to normalne więc bez obaw, moja koleżanka też jest w ciąży i ma straszne tak, że musi nosić wkładkę bo bez tego sie nie da. Pozdrawienia dla Wszystkich buziaki:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA1981
Wlasnie sie dowiedzialam ze moja koloezanka znowu jest w ciazy.Wpadka z drugim dzieckiem a w dodatku nie jest z tego zadowolona.Zygac juz mi sie chce na to wszysko.Dol totalny ze katastrofa.Ten co pragnie tak bardzo dziecka to nie moze go miec a inny nie chce i ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti-75
monika1981 wiem co czujesz u mnie podobna sytuacja sąsiadka zaliczyła wpadka (typ karierowiczki) strasznie nieszczesliwa z tego powodu aż to widać gołym okiem a zreszta ona sama do tego sie przyznaje że zaszła to już urodzi "ale w domu nie bedzie siedziała bo szkoda marnować czasu bo kto zarobi na jej emeryture , " (dosłownie) chociaż jej facet sie cieszy . a u mnie jakoś tak dziwnie w tym miesiącu w piatek niby miałam @ ale od soboty cisza dziś znów mnie boli brzuch tak więc szykuje sie wesoła noc na nurofenie forte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaraV cześć. Byłam na luteinie ibralam 6 cykli clo. Byłam w grudniu u gina, moje 2 cykle po clo były normalne. Gin kazał mi odpocząć od wszystkich lekow, sprobować bez stymulacji i pokazać sie w kwietniu. Więc czekałam. A jak przyszedł czas na wizyte to czekalam na @ albo cud, no i stało się tak że miesiąc do tyłu bo @ przyszla w maju. Teraz na wizycie zlecil mi tak jak pisalam TSH, PRL< LH< FSH. Mam juz wyniki ale nic z tego nie rozumiem. :-( Czekam teraz na mojego M, żeby zrobił badanie. ale chyba perspektywa randki w pojemniczek wpływa na niego mobilizujaco bo to my randkujemy. No ale w końcu musimy sie wstrzymać 4 dni i zrobic te wyniki jak najszybciej żeby jechac z tymi wynikami na wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem co czujesz MONIKA, u mnie tez takie podobne sytuacje są... właśnie kuzynka męża 18lat urodziła dziewczynkę, dla mnie to katastrofa, mając kontakt z nią przed porodem widziałam że nie jest z tego zadowolona, a ja tak bardzo pragnę zostać mamą... jeszcze kuyzynki mama powiedziała mi że mam przestać, nie przesadzać, bo jeśli moja mama urodziła to ty też urodzisz.... przykro mi się zrobiło:( Co raz bardziej jest mi żle, a w szczególnie że koło mnie wszyscy mają dziecko albo zachodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny tu jest chyba jedyne miejsce gdzie można się wyżalić i gdzie druga osoba rozu ie człowieka:( dziś rano od 4 spać nie mogłam...zrobiłam test i znów tylko jedna pieprzona kreska!!! wyłam od 4 do 7 na łóżku jak jakaś psychiczna, sąsiedzi pomyślą że chyba mnie chłop bije. ale wpadłam w taką histerie że szok, nie mogłam się uspokoić. ledwo zebrałam się do pracy, a teraz siedze ze słuchawkami na uszach i nie mam ochoty z nikim gadać. a dziś dzień matki myślałam że zrobie sobie prezent....dlaczego to takie nie sprawiedliwe..wszyscy dokoła mają dizeci tylko ja nie, a przecież mogę mu zapewnic wszystko...wszystko mam tylko JEGO brak. dziewczyny jak przeżyć to życie bez dziecka? chyba popadam w depreche. pojechałam przed chwilą zrobić bete ale tylko po to by się upewnić że moge się dizś upić by nie myśleć. mam dość, wszystko od poczatku, okres hormony, działanie i wielkie nic:( i zas łzy płyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
dziewczyny naprawde ciezko to czytac.jeju,dokladnie wiem co i jak ...i jak czlowiekowi potrafi byc ciezko i zle...i to nie jest łatwa sprawa i prosta sytuacjia,ale trzeba sie modlic o to dziecko i nie poddawac a zobaczycie ze sie uda.tez widzialam wszystko w czarnych barwach i tez czasem mialam tak dosc ze wylam po katach i chowalam sie w szafach przed ludzmi(doslownie)niektore obrazki z mojego zycia wygladaly naprawde ciezko...straszne to wszystko ale trzeba przezyc.Ja to wszystko mialam na codzien a teraz jestem w wiecznym stresie o dziecko i o przyszlosc.ciagle doszukuje sie wszystkiego co tylko mozna i nie sypiam po nocach.zobaczycie ze warto to wszystko przejsc dla tego maleństwa..a jestem pewna ze wkrotce i was doisciegnie to sczescie.nia ma sie co przejmowac innymi ludzmi(wiem,wiem ze to nie łatwe)ale to tylko nakreca nerwy,ktore nie sa nam potrzebne.macie takie piekne opisy wiec prosze sie ich trzymac.slyszysz anka?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutno sie zrobilo na forum, wiec co czujecie... u mnie 2 dc , dzis wieczorem trzecia dawka clo 8 czerwca wizyta:( tez myslalam ze zrobie sobie prezent na dzien matki:(:(:( buzka ps nie tracmy nadziei !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde dziewczyny trzymać się!!!!! wiem że łatwo się piszę ale jak czegoś się bardzo chce to nie wychodzi a było tak ze mną przez 10 miesięcy starań od lipca tamtego roku się starałam i nic!! teraz w tym cyklu dałam na luz bo wiedziałam że nici bo idę na drożność jajowodów a tu naglę taka niespodzianka!!! Trzeba Dać na luz!! innaczej człowiek się zablokuję i nici trzymam kciuki za Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje maju ze troszeczke smutkiem powialo ale jak tu nie byc smutnym w taki dzien....najlepiej to przestac myslec ale jak? jak w kolo tacy wszyscy plodni....moja kolezanka rodzi za 3 tygodnie, ciesze sie bo widze jaka jest szczesliwa....no wlasnie ciesze sie, ale czy napewno?...a po za tym wszystkim MAMUSIA tym przyszlym i obecnym....wszystkiego naj,naj,naj....i obysmy wszystkie kiedys uslyszaly to magiczne slowo \"mamusiu\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
kika,to kwestia czasu kochana.ile tu bylo przypadkow,,beznadziejnych,,ktore daly rade to i Ty dasz:) a z tym cieszeniem-nieczeszeniem to jest tak ze zyczysz dobrze i ,,wypada,,sie cieszyc i zwykla przyzwoitosc ludzka nakazuje a mimo szczerych checi serducho piecze i chce sie plakac.nie ma w tym nic zlego...to wrecz mocno naturalne.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania-dl
ale tu smutno ej dziewczyny głowy do góry! Na wszystie z nas przyjdzie kolej! u mnie dzis ostatnia tableta clo - kolejna szansa :) Trzymajcie sie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kika wrocilam... ledwo... czy Ciebie tez tak bolaly od tego gazu ramiona i zebra? O karku nie wspomne i bolu gardla bo mnie intubowali i rura mi podraznila cala szyje. Wymiekam... z wyra sie podniesc nie moge... Ale tak jak czulam... kiedys lekarz strzelil, ze mam endometrioze... ja mu nie wierzylam, bo kazda ktora do niego poszla i nie mogla zajsc wedlug niego miala wlasnie to (stwierdzal po zwyklym badaniu). Ale w moim przypadku czulam ze mogl miec racje ze wzgledu na bardzo bolesne okresy...no i mialam endo, skoagulowali mi i dal czas na zajscie do wrzesnia i kazal sie modlic zeby to wlasnie to byla przyczyna... Ale mnie wszystko nap*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA1981
Ja to juz tez mam chyba depresje.Z nikim nie chce mi sie gadac.Przychodze z pracy i zamykam sie w pokoju a spac ide o 9 bo po prostu serce mi krwawi jak patrze na brzuszek siosrty mojego meza.Jeszcze ta ta niezadowolona z drugiej wpadki kolezanka.A ja co?Jedno wilkie nic!!!!!!!!!!!!! Jeszcze nie moge dodzwonic sie do mojego nowego gina bo ma urlop i nie wiem czy mam brac clo i duphaston czy nie.Jak bylam u niego to nie kazal brac tylko zrobic wyniki i kazal siostrze isc po recepte ale teraz tak bez niczego to kolejny cykl w plecy.20 m-cy to strasznie dlugo.Juz nie wyrabiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachla
hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachla
hej dziewczyny !! mam 28 lat staramy się o dzidziusia 3 lata.biorę już 3 opakowanie clo.ostatnio miałam depresję ciągle płakałam i nic mnie nie interesowało bo dowiedziałam się że kuzynka mojego męża jest w ciąży.widząc jak moje koleżanki maja już 1 dziecko a 2 w drodze to jest mi żal i powoli tracę nadzieje że kiedyś zostanę matką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kachla- witaj , nie załamuj się głowa do góry. Pamiętaj że ostatnia umiera nadzieja , a wy tą nadzieje zawsze musicie mieć DZIEWCZYNY ja też tak uważałam kiedyś jak wy :( I UDAŁO SIĘ JUZ PRAWIE FINAŁ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny powiedxcie mi po jakim czasie od zapłodnienia beta da wiarygodny wynik tzn -po ilu dniach robiłyście bete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carolla ciese sie ze juz jests po wszystkim, mnie co prawda nie bolalo nic bo caly caz zatrzymal sie u mnie w jamie brzusznej (dlatego bedenek mialam jak na 7 miesiac) ale kolezanka z sali tak wlasnie miala to kwestia gazu ktory sie przemieszcza i rozpreza....ale nie martw sie to przejdzie z kazdym dniem bedzie coraz lepiej...a po tygodniu bedzie normalnie....no i carolciu przynajmniej sie wyjaznilo to teraz tylko dzialac.....jak wyzdrowiejesz oczywiscie:) bo 4 tyg przerwy teraz...ale to cie pewnie nie smuci w obecnej sytuacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kolejne tygodnie licząc od ostatniej miesiączki i odpowiadajacy im poziom hcg: 3 tydzien - 5 - 50 4 tydzien - 3 - 426 5tydzien - 19 - 7.340 6 tydzien - 1.080 - 56.500 7-8 tydzien - 7.650 - 229.000 9-12 tydzien - 25.700 - 288.000 13-16 tydzien - 13.300 - 254.000 17-24 tydzien - 4.060 - 165.400 25-40 tydzien - 3.640 - 117.000 z tego co ja wiem to beta wzrasta praktycznie od razu , ale ja jej nigdy nie robiłam......są tu takie ekspertki co powinny ci podać prawidłową info chyba nie można jej zrobić tylko za wcześnie po zastrzyku, na pęknięcie.....dzioewczyny lepiej zorientowane wypowiedzcie się.... to co asia26katowice upiłaś się wczoraj czy jednak beta wyszła pozytywna??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
sory znalazłam posta z wynikiem twojej bety.....Przepraszam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
becia,jak sie słonko czujesz?jeju,mam nadzieje ze jest na tyle dobrze na ile dobrze moze byc w takiej sytuacji....odezwij sie,czekamy na Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
sytofala a jak sie czujesz?Ty to juz pewnie niezly ciężarowiec jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja zaczelam bromergon od tego miesiaca i jak narazie to wszystko okej a lykam juz 6 dzien chyba...no i clo oczywiscie....gdzies tak okolo za tydzien 1 IUI....boje sie troszke (nie zabiegu tylko wyniku), dziewczynki czy wy ogladacie seriale, ja wczoraj ogladalam m jak milosc no i 2 w ciazy, pozniej przelaczylam na 39ipol i tez 2 w ciazy odrazu....i jeszcze w serialach nas dobijaja! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klarav ciezarowiec to ona dopiero bedzie jak sie blizniaczki urodza (raz jedno na rekach, a potem nastepne i tak w kolko) dopiero jej sie wyrobia muskuly a jeszcze wuzek dzwigac! ho ho ho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
a tak jak kjuz piszesz o 39 i pol to kto tam jest w ciazy bo wczoraj mi sie usnelo na samym poczatkuuuu filmu i jestem w plecy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja oglądam m jak miłość i tez mnie szlak trafia. one tak nieświadomie wpadły ojej a my kurde walczym i nic, jak ja bym chciała tak nieswiadomie zajść w ciąże. Już nawet telewizora nie można oglądac a co do tej bety. to tak se myśle że może zawcześnie testowałam. dziś jest mój 29 dc 13 dn po pregnylu a okresu nie mam, lekarz kazał powtórzyć w piątek test. a cycki bolą brzuch rwie jak na @ chociaż wcześniej nigdy tak nie bolał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no to relacja z frontu:P na wadze mam +11 kg dorodne rozstępy na piersiach i jak dla wszystkich to mały brzuch, ale wcale mały nie jest 100cm w obwodzie się zbliża jeśli juz nie mam , jakoś dawno sie nie mierzyłam, pewnie mnie \" wywali\" tak 7/8 msc także już nie bawem.... (najważniejsze ze z bąblami wszystko ok)....a fakt jak pomyślę o wózku który waży 26kg to chyba nawet nie będę musiała na żadną siłownię chodzić.....:P a czuję się super jak dla mnie to mogę sobie być w tym stanie choć ciekawi mnie jakie te nasze dzieciaczki będą .... oby miały spanie po tatusiu:P ale powiem wam dziewczynki , że wszystkie jesteście WIELKIE, przynajmniej duchem!!!!!!!i wiem że wytrwałość zostanie nagrodzona!!!!!!! życzymy wam tego z serc 3-ech !!!!! głowa do góry, wiem ze nie jest łatwo patrzeć z optymizmem w przyszłość jak coś nie idzie po naszej mysli , ale lato pięknę się robi więc dziewczynki myślę , że obfite urlopy nas czekają:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
klarav a ty nie bawem będziesz się "byczyć"??? oby do soboty co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×