Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marta113

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda 2

Polecane posty

Dziewczyny! czytam i czytam i tylko czytam, z nadzieja ze znajd coś na pocieszenie..... Mam 29 lat, 10 letniego syna i 2,5 roczne staranie o kolejne dziecko. Brak mi juz siły, straciłam nadzieję. Duphaston łykam od roku, teraz miałam drugi cykl z CLO 5-9 po 1 tabl. dokładnie 17 dc tak mnie bolą jajniki że umieram ( pry cyklach z clo). Generalnie jest u mnie problem z owu bo raz ją ma raz nie....i tak w kółko. Mąż badania robił, pierwsze wyszło cacy, drugie nie cacy, trzecie ok. I co miesiąc to oczekiwanie......wydaje mi sie ze o tym nie myślę, a jednak, gdy nadchodzi termin @ to nadzieja jest zawsze...i również zawsze rozczarowanie. Zabija mnie to. Dziewczyny, jestm z Warszawy, błagam dajcie mi namiar na lekarza, kóry zna sie na rzeczy, zleca odpowiednie badnia i ptrafi trafnie zdiagnozować w czym problem. MOze mam niedrożność jajowodó? A może wrogość śluzu? nie wiem, moja endo ma w nosie takie badania, tylkko mnie faszeruje duphastonem, teraz clo i twierdzi żę trzeba czekać. A ja juz nie chce czekać, syn chce rodzeństwo....Pomóżcie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MASCOTTE
Kachla gratuluje ci z calego serduszka,ja staram sie tyle samo co ty i nie moge zajsc mozesz mi powiedziec jak wygladalo twoje leczenie,bo ja dopiero zaczelam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem tu nowa, ale właśnie przeczytałam o Was dziewczyny: MIKLAS i KACHLA: GRATULACJE !!!! Moze i mi się w końcu uda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachla
hej !! do maskotte od kwietnia leczę się w poradni niepłodności pani doktor zleciła zrobienie wszystkich hormonów i wyszły bdb ,test na owulacje też miałam i wyszło że mam tą owulacje ale badanie nasienia męża są kiepskie bo tylko 35 procent plemników ruchliwych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika31
MIKLAS i KACHLA GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
kachla,milkas no widzicie!!!!!!!!!!!!!!wspaniale.dwa strzaly w jednym tygodniu.zaczyna sie dlugo oczekiwana złota seria:):):))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marc30
MIKLAS i KACHLA super najserdeczniejsze gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, dziś 30 dc, ostatnio mam 28-32 dniowe...znów ta nadzieja. Piszecie ze Wam clo pomogło, ja juz 2 cykl z clo skonczylam i pozostaje czekać. Piersi bolą, jak zawsze zresztą ( zauważyłam ze jak nie ma owu to nie bolą a cykle krósze albo duzo dłuższe), rozdrazniona jestem - wszystko wskazuje na @....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia_26
MIKLAS i KACHLA GRATULUJĘ!!!! Cieszę się Waszym szczęściem. Sama wiem jakie to cudowne uczucie ujrzeć 2 krechy na teście po tylu rozczarowaniach. Pozostałym życzę powodzenia i Wiary, że się uda. Na naszych przykładach możecie zobaczyć, że marzenia naprawdę sie spełniają. Ja mam PCO i dodatkowo nadwagę, która przy tym schorzeniu zmniejsza i tak niewielkie szanse. A obecnie jestem w 10 tc. I teraz już wiem, że wszystko jest możliwe. Leczyłam sie 2 lata a starałam pół roku. Na ostatniej wizycie lekarz mi powiedział, że w moim przypadku to naprawdę ogromny sukces. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie nawet nie potrafie wyobrazić swojego zachowania jakbym ujrzała 2 krechy.! A mąż??? O matko, chyba nosiłby mnie na rękach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milkas, kachla serdeczne gratki dla was!!!!!!!!!!!!!!! eh boćki znowu nadlatują;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my.mijka
Cześć dziewczyny! Milkas i Kachla GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!! Leszynka Mogę polecić Ci panią doktor Ewę Romejko. Przyjmuje w Gabinetach Lekarskich "Łucka". Jest ginekologiem i endokrynologiem. Myślę, że jest dobrym specjalistom. Zawsze jest u niej bardzo dużo pacjentek, więc mimo umawiania na konkretną godzinę długo się czeka, ale myślę, że warto. Przyjmuje w poniedziałki i środy od 16.00, czasem bardzo długo. Pani doktor pracuje w szpitalu na Karowej. Wiem, też ale sama nie byłam, że pani doktor Radzikowska z Babka Medica jest dobra. Ona pracuje w szpitalu na Żelaznej. Gdybyś miała jakieś pytania pisz. Szczęśliwa przyszła mama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania-dl
Gratulacje dla nowych przyszłych MAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki MY.MIJKA za kontakty, słyszałam juz o dr Romejko, chyba się skuszę jak i tym razem się nie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
to kto teraz testuje?ania,chyba Ty? Ja wlasnie zaczelam 18 tydzien(5 miesiac).odstawilam luteine i strasznie sie boje...do tego brzuch ani o centymetr nie rosnie.nadal jestem raczej plaska.w najwiekszym wydaniu wygladam jak po wiekszym obiadku.to wszystko...kregoslup zaczyna dawac znac-chociaz niby nie ma od czego bo przeciez brzuszka nie mam...grrrrrrrrrrrrr....i ta cholerna grzybica ktorej niczym nie da sie pozbyc no..juz nie mam sily do tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny moje gratulacje.:) ja juz 24tc brzuszek widac a przytyłam tylko 4 kg.jeszcze troszke i koniec.trzymajcie sie i zycze kolejnych \"fasolek\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIA1981
DZIEWCZYNY NAPRAWDE WAM GRATULUJE.MOZE TERAZ PRZYJDZIE W KONCU NA NAS PORA.MAM TAKA NADZIEJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonce31
no dziewczyny gratulacje!!!! Super a juz sie bałam że w tym miesiącu bede samotna fasolka ale jak zawsze jak jedna zacznie to potem nastepne hihihi oby tak dalej sierpien juz blisko. Zycze spokojnych 9 miesiecy mi sie dzis konczy 7 tydzien i niestety dopadly mnie mdlosci ale co tam. Za dwa tyg. usg mam nadzieje, ze bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika31
Słońce mdłości wg mojego gina są objawem najbardziej wskazanym bo wiadomo że wszystko idzie w dobrym kierunku ;) Mam cichusieńką nadzieję że może tak w sierpniu ja bym rozwiązała fasolkowy worek...? @powinna przyjść 3 sierpnia ale ja jej nie chcę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! trzymam kciuki za nowo zafasolkowane i czekające na swoją kolej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny gratuluje wam ze sie udało a za starajace trzymam kciuki. ja najpozniej za 20 dni zobacze moja córeczke:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam do was pytanko: robiłam usg jajnikow w 12dc - powinnam pewnie wiecej razy ale moja endo nie zlecila - i wyszlo że na jednym jajniku mam pecherzyk 20 mm a na drugim jeden 25 mm i liczne mniejsze czy jakos tak. czy to dobrze? nie mialam jeszcze wzyty chos dzis jest 31dc wiec powinnam dzis albo jutro dotac @ choc jak zawsze locze na cud:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszczynka jeśli w 12dc miałaś takie pęcherzyki, to jeśli nie miałaś problemów z pękaniem to owu była 13dc lub najpóżniej 14dc, a skoro dziś już 30dc to może sprubój i zatestuj. ja w 12dc miałam w jednym jajniku 22mm, a w drugim 16mm, w 13dc pękł jeden pęcherzyk, a w 14dc drugi no i teraz w moim brzuszku grasują dwa maluszki :) :) :). a testowałam już w 26dc i to sikańca. slonce to bardzo dobrze, że masz mdłości to bardzo zdrowy objaw! koteczek czekamy :) i trzymamy kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah jak ja się cieszę z każdej kolejnej fasolki normalnie jak ze swojej!!! Gratuluję kochane... To prawda że lekarz jest najważniejszy. Mojej znajomej z miasteczka pani gin (ordynator szpitala) kazała usunąć wszystko ze środka i wiadomo już nie mogłaby mieć dzidzi a w warszawie (mimo że dużo ją to kosztowało majątek- każda wizyta ok 650zł plus leki nie tańsze) lekarz \"zafundował\" jej ciążę i to za pomocą leków i diety. Klarav co do grzybka to i ja się zmagam już długi czas. Pomaga mi maść tranowa-taniocha ale strasznie śmierdzi zdechłą rybą :) i tylko na noc ją stosuję. Na dzień to albo alantan plus maść albo vagical (czopki nawilżające). Zauważyłam że jak tylko mi upławy \"wyjdą na wierzch\" a mają postać kremu z grudkami to zaczyna mi się piekło więc jak tylko czuję że jest coś nie tak to zaraz pod kran i samą wodą...może ci się przydadzą moje rady. A u mnie i u dzidzi ok może 6 sierpnia dowiem się czy Filip czy Wiktoria :) Zaczyna mi się wiercić i już wiem że mamy inne pory spania ;) Monika trzymam kciukasy. Koteczek no no jak ten czas leci 🌼 Leszczynka ja w życiu nie miałam tylu pęcherzyków szkoda że nie wiesz czy pękły ale może za chwilę się okaże że pękły dwa :) i jak u domi będzie kumulacja :) zaciskam kciukasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kara1983 i domi883 - aż mi sie łza w oku zakrecila jak czytalam wasze odpowiedzi, tym wieksza nadzieja:) domi883 gratuluję dwóch serduszek, tez mi sie marzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona78
Dziewczyny mam pytanie czy przy cyklach 28-30 dniowych 12 dni po podaniu Pregnylu czyli w 28 dc test będzie wiarygodny? to mój drugi cykl z brom i clo a teraz z Pregnylem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
mona po pregnylu bez wzgledu na to jak dlugie masz cykle,testy wiarygodne sa 16 dnia po podaniu.wczesniej nie ma co robic bo nie jedna w 14 dniu miala dwie kreski a potem sie zawiodla.nie spiesz sie:)jesli natomiast nie mozesz wytrzymac to idz na beta hcg bo to jedyne wiarygodne badanie ktore w 13 dniu po podaniu mozesz traktowac jako wiarygodne:)no i daj nam znac:) kara uaktualnij tabelke.czemu nie siedzisz na forum?(trzeba cie łłłłłłłłłokrzyczec)jak brzuszek?rosnie?a powiedz mi,bralas luteine lub duphaston na podtrzymanie?a jesli tak to kiedy przestalas brac?w ktorym tygodniu?pozdrawiam cieplutko:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona78
Klarav dzięki za szybką odpowiedz czytam was czasami ja staram się rok i brakuje czasem sił....Gratulacje wszystkim nowym mamusiom bardzo się cieszę i zazdroszczę.Tak bym chciała zobaczyć 2 kreseczki. To w takim razie jeszcze trochę poczekam z testem, każdy dzień długi jak rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×