Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marta113

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda 2

Polecane posty

Gość olalalalalal
wiem, ale przynajmnie zobacza czy nie ma zadnych trobieli bo ostatnio miamlam duze klopaty,a wiem ze na ciaze za szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do torbieli po clo lubia wystepowac:( ja miałam 6,7 cm i lekarka mi gadała ze ciaza sie nie utrzymabo beda ciac. zmieniłam lekarza i ciaza podziałała na moje torbiele zbawiennie, same sie wchłoneły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalalalaa
byłam dziś na usg,według usg owulacja była, płyn w zatoczce jest, miałam pobrana krew i w środę będę miała wyniki progesteronu aby to wszystko potwierdzić, i wyniki męża ok, ciesze sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotkabzz
Olalalalala mi udało się po 3 cyklu z clo, a test w dniu spodziewanej miesiączki pokazał tylko jedną kreskę, jednak po tygodniu były już dwie:) nie wiem czemu ale tak dziwnie wyszło, może za małe stężenie hormonu było. A tobie radzę żebyś nie nakręcała się tak bardzo, na każdy cykl z clo, bo według mnie psychika tez robi swoje. Najlepiej się rozluźnić i nie mysleć o tym, chociaż wiem jak to jest trudne , ale postaraj znaleźć sobie jakieś zajęcie w tym czasie, a sprawę zajścia w ciąże traktować jako drugiego rzędu. Zobaczysz że wtedy się uda. Trzymam za ciebie kciuki i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzialena1985
Słońce i jak tam!!!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonce31
Hej u mnie nic nowego. Malej sie nie spieszy chyba czeka na wiosne. Wczoraj zaczal mi odchodzic czop wiec jest lekki postep ale niestety poniewaz jestem po terminie lekarz dal mi na jutro skierowanie do szpitala. Woli zebym byla pod kontrola. Tak wiec trzymajcie kciuki, odezwe sie jak juz wroce z malenstwem do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny chciałam zapytać czy może któraś z Was miała zastosowany lek Ovitrelle w cyklu wspomaganym clo ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marc30
monita30 miałam zastrzyki z ovitrelle w brzuch przez 3 cykle stymulowane clo. U mnie ten zastrzyk kosztuje 85 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie. Miałam robiony w tym miesiącu monitoring, lekarz powiedział ze na 99% pęcherzyk nie pękł ale róznie to bywa może jednak pękł. 5 dni temu powinnam miec okres a do tej pory nic od czasu do czasu pobolewa mnie brzuch jak na miesiączkę ale ani nie bolą mnie piersi nie dzieje się nic. I nie wiem co o tym myśleć czy jest szansa że mogę być w ciąży? Watpię aby odrosła mi torbiel bo wtedy jak miałam ją po raz pierwszy to strasznie bolała a teraz nic!!kupiłam na wszelki wypadek test ale tyle ich już zrobilam...myślę że jak tylko go zrobię to dostanę okres :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
merc dziękuję za odp. u mnie lek kosztuje 158 zł masakra!!!!! sama go sobie robiłaś czy gin?? jak się czułaś i kiedy zaczęliście działać od wstrzykniecia?? lenna ja w styczniu miałąm cykl z clo i też okres się spóznił niestety na teście 1 kreska była.okazało się ze pęcherzyk nie pękł i została cysta na 4 cm,która się wchłonęła,dostałam luteinę na wywołanie okresu najlepiej zrób test i zobaczysz sama życzę powodzenia:) i II kreseczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki:) Mam pytanie. Mam za duże endometrium i nie wiem co z tym zrobić,miała któraś z Was podobnie? Jak je zmniejszyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonce31
Hej lena ja mialam to samo, lekarz powiedzial ze pecherzyk sie wchlania i na 100% nie ma szans na ciaze a teraz... ten niby wchloniety pecherzyk kopie mnie po zebrach wiec moze jednak zrob test moze akurat sie udalo. Zycze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marc30
monita30 pierwszy robiła mi pielęgniarka, a później mój mąż sie zaoferował, ale jak przyszło co do czego to musiała mama przyjechać na ratunek!!! :) To nic strasznego, tak jak zastrzyk z heparyny przy złamaniach podają pod skórę na brzychu poniżej pępka. Działaliśmy na drugi dzień po zastrzyku. Jajeczka pękały ale mimo to niestety bez efektu. Życzę, aby Twoje pękały i to z efektem!!! pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zrobiłam test i rano i teraz oba pozytywne ok 18 odbieram bete bo mój facet mówi żeby się nie nakrecac. To nakrecac czy nie?wierzyc testom czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
merc dziękuję za odpowiedz,szkoda ze tobie się nie udało i to dwukrotnie o ile dobrze wnioskuję z twojego postu,ja sama nie wiem co będzie do tej pory miałam na dwóch cyklach pregnyl,pęcherzyki pękły ale tez bez efektu:(,zobaczymy co teraz będzie lenna gratuluję to juz chyba pewniak będzie,bo jak dwa testy wyszły pozytywnie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marc30
monita30 - 4 cykle z clo, 3 z ovitrelle, 1 z pregnylem, a tak w ogóle to już ponad 2 lata solidnych starań pod kontrolą lekarza i .... d... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny niestety nie ma reguły na to że jakiś lek zawsze działa na wszystkie, jednym pomoże innym niestety nie, czasem w jednym cyklu działa a w następnym już nie... któraś kiedyś pisała że "podziałało" wypisanie z tabelki odpuszczenie starań... na mnie też niestety nie do końca... w grudniu brałam clo ale miałam czekać na naturalny okres, lekarz powiedział że nie widzi zwiastunów owulacji i ze w tym cyklu nic sie nie wydarzy więc czekaliśmy na @ i tyle. czekałam dłuuuuuuuugo, po 20 stycznia zaczęły mnie boleć piersi, zrobiłam test - POZYTYWNY, szczęście, strach... poszłam do lekarza, skierowanie na bete potwierdziła 4 tydz. !!!!!!!!!!!!! było cudownie niestety do czasu bo beta rosła prawidłowo niestety dzidziuś nie zsunął sie do macicy rozwijał sie w jajowodzie... 18 lutego usunięto mi jajowód razem z dzidziusiem... biło już nawet serce... najważniejsze to nie mieć parcia na ciąże staraliśmy sie długo, a jak odpuściliśmy i byliśmy pewni że sie nie uda to sie udało niestety mieliśmy pecha... ale wiem ze moge miec zdrową ciąże lekarze mówią że z jednym jajowodem nie powinnam mieć mniejszych szans na dziecko. teraz czekam na @ 2 cykle monitoringu i zobaczymy moze będziemy już mogli znowu sie starać!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozpisałam sie w poprzednim poście sorki... lenna1982 2 pozytywne to juz coś znaczy ;) życze zeby sie udało i zebyś za 9 m-cy tuliła swoje maleństwo!!!!!! pozostałym staraczkom życze żeby szybko sie udało!!!!! no i specjalne gratulacje dla ostatnich mamusiek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marc30
monika31 tak mi przykro, współczuję ci kochaniutka!!! Tak to czasem bywa, że jesteśmy tak bardzo doświadczane przez los. Będzie dobrze. Czas leczy rany. Pozdrawiam cię serdecznie i życzę zdrówka!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timberline
Hej mamusie, te obecne i przyszle To moj pierwszy post. Wlasnie wrocilam od gina i rowniez zaczynam przygode z Clomidem. Musze to sobie jeszcze w glowie poukladac, bo duzo tych informacji bylo. Ale ja mam brac Clomid od 5 do 9 dnia cyklu, potem tez usg i badania krwi. Gin stwierdzil,ze jak dwa miesiace nie podziala zrobimy insyminacje ( maz slabe plywaki ma ). Moze faktycznie nie ma na co czekac ? POzdrawiam i trzymam kciuki za nas wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika przytulam, bardzo mocno. Mój aniołek zajmie sie Twoim.... Tak mi przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny, ale wiecie co w tym roku mimo operacji psychicznie zniosłam cała sytuacje lepiej niż rok temu... dostaliśmy dokumenty ze szpitala potrzebne do zarejestrowania Antosia no i ciałko, pochowaliśmy go z moim dziadkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
merc dziękuję za odp. przykro bardzo że tyle się juz staracie i nadal się nie udaje ja mam już ponad rok za sobą intensywnego leczenia,monitoringów,hormonów itp. cyklów z clo to juz chyba 8 lub 7 było w tym 2 razy pregnyl teraz wezmę ovitrelle i zobaczę co będzie dziś mój 14 dc byłam u gin i mam 4 pęcherzyki 16mm,16,4mm,17mm i 11mm, jutro jeszcze zadzwonie do mojej gin i ona mi powie kiedy podać lek czy jutro wieczorem czy w niedzielę dopiero a powiedz mi pamiętasz może jakie wielkości były twoich pęcherzyków przy wstrzykiwaniu ovitrelle i pregnylu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika bardzo mi przykro:( przepraszam Was że tak wtargnęłam na ten temat i zadręczam pytaniami ale już powoli mam wszystkiego dosyć,a dobrze jest porozmawiać z ludźmi którzy mają takie same problemy,więcej zrozumienia i zawsze służą radą:) mam na imię Monika ,35 lat mój zegar już intensywnie tyka mam syna 11 lat:) mój największy skarb:) 7 lat temu poroniłam w 7 tyg:( i od tego czasu się staramy i nadal nic to tyle o mnie:) mam nadzieję że będę mogłą od czasu do czasu do Was zajrzeć życzę udanych starań❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika31 tka bardzo mi przykro. ściska m Cię mocno lenna gratuluję dziewczyny jak macie zły dzień i wydaje wam się, że nigdy się nie uda to zaglądajcie wtedy w tabelkę:) je też myslałam, że nigy nie zostane mamą, a po poronieniu byłam w takim dołku, że nie chciało mi się żyć. a jednak się udało i moje dwa cudeńka śpią teraz słodko:) tzrymam kciuki za was wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika31 tak bardzo mi przykro. ściskam Cię mocno ,3 maj się i nie poddawaj , nie jest łatwo ale staniesz na nogi , Napewno to nie to samo jakby był z toba ale tam tez jest "MU" dobrze Nasze aniołeczki zaopiekują się nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny no więc wynik bety jest 989 co potwierdza, że jestem w ciąży martwie się tylko czy nie za niski poza tym nie mam żadnych ale to żadnych objawów nawet piersi mnie nie bola!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA1981
Lenna gratulacje!!!!!! I nie martw sie kochana!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenna1982 nie martw sie na zapas ;) masz wysoki poziom bety!!!! jeśli w tym tygodniu albo przyszłym pójdziesz na wizyte do gina to powinnaś już zobaczyć, na usg, pęcherzyk w macicy!!!!! GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenna gratulacje!!!!!! I nie martw sie kochana!!!! Ciesz się szczęściem a wszytko będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×