Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marta113

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda 2

Polecane posty

Witam, więc melduję że jeszcze nie w tym cyklu.... test zrobiony krecha 1, @ nadal brak... 22.12 mam wizyte u lekarza, no i dziś napisałam do niego czy brać na wywołanie czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wam powiem ze co jak co ale zareczyny mialam piekne, pamietam ze sie poplakalam z wrazenia. A bylo to tak: Bylismy razem rok wiec w miare szybko wyskoczyl co? To byla wigilia, bylismy u rodziny a w tym czasie u mnie w domu nasi znajomi szykowali cala niespodzianke, moj M dal im klucza i byli na telefonach. dziewczyny musialy dwa razy jechac: raz by wszystko przygotowac, a potem drugi raz jak M dal znac ze jedziemy musialy podpalic swieczki. Wiec pierwsze co zobaczylam to byla roza na wycieraczce i ja popirdulka.... "O! Zobacz ktos u nas byl... w Wigilie ...hm biedaczek.... a nas nie bylo..." A moj M na to zebym drzwi szybko otwierala no i wtedy.... otwieram drzwi a w domu jasno od swieczek, od drzwi drogowskaz z rozyczek do sypialni, a tam cale lozko platkami roz wyslane, na srodku poduszeczka "chinska" (bo ja lubie chinskie akcenty w domu) i na niej pudeleczko. Obok lozka na stoliku szampan w lodzie i dwie czerwone lampki!!!!!! Bylam w takim szoku, odwracam sie a moj M bierze pudeleczko i kleka przedemna.... myslam ze oszaleje :) Naturalnie powiedzialam magiczne "tak" a potem bylo ...hm pieknie he he he. Nasmieszniejsze ze pozniej zadzwonilam do rodziny i opowiedzialam im to z lazami w oczach, oni o wszystkim wiedzieli a tu slysza ze ja poplakuje wiec sie przerazili i pytaja "a ty co? powiedzialas NIE???? Ja na to ze nie, ze powiedzialam tak, a oni : "no to czemu placzesz" a ja ze ze szczescia i wrazenia!! He he he!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justiii1980
31 dc i 6 dni po odstawieniu luteiny 50 2x dziennie. brak @ Myslicie ze jest nić nadziei na upragnioną ciążę?:>;-) Bo ja az sie boje myslec optymistycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika31 - szkoda, ale mam nadzieję, że nastepnym razem sie uda:) Trzymam kciuki:) Ilosia - pozazdrościć. Mi też marzyła się taka romantyczna aranżacja ... a tymczasem życie w dość "brutalny" sposób to zweryfikowało hehehe Z drugiej jednak strony, nieważne jakie zaręczyny, ... ważne żeby wspólne życie było tym na co czekałyśmy. Ja po 1 małżeństwie nie miałam zbyt dużo miłych wspomnień ... Bałam się zaczynać 2 raz. Jednak zdecydowałam się i wierzę, że to była dobra decyzja:) Justiii1980 - Czekamy w napięciu na pozytywne wieści:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starajaca_sie
Widzę ze wspominamy. A ja tez nie miałam zareczyn tylko pojechałam z mężem do Polski i wszystko już było gotowe na cywilny. Nie miałam sukienki a ni imprezy. Na tamten czas nie zmieniłem nazwiska, bo już raz zmieniłem i zalowalam. ale mąż obiecał mi ze jeśli będziemy ze sobą 5 lat to uroczyście przejmą jego nazwisko i wtedy zrobimy imprezę. 4 minęły wiec za rok :) kto wie. Ale i bez tego jesteśmy szczęśliwi. Czego wszystkim wam życzę. Bo mój mąż tonprawdziwa "baba" uwielbia zakupy i od czterech lat zawsze mam pod choinka totalna niepodzianke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam staraczki widze że stara paczka się odzywa, ja cos ostatnio sie nie odzywałam i mam zaległości do poczytania. Dziewczyny, nie poddawac sie nigdy w życiu!!!! klara wam tak powie kara i masa innych dziewczyn które na tym formu zbierały siły do kolejnych prób, dzialań, badań, lekow, monitoringów itp. Moja córeczka konczy 5 miesięcy i warto!! A tak na marginesie korzystajcie i seksujcie się ile wejdzie bo potem to sie robi problematycznie jak padasz na dziub za zmeczenia i mleko leci po brzuchu hihi Przytulam Agnez mocno mocno, malo sie znamy ale akurat trafilam na twoje posty trzymaj się kochana bo cuda są!!!!!!!!! buziole!!!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marc30
Hej babki, niestety torbiel jest (jajnik lewy 5,5x4,5 prawy 2,5x2). Mam wziąć 3 opakowania tabl. antykonc. Femoden bez przerwy a potem chyba laparoskopia. Gin kazał mi zrobić marker ca 125 i niestety sporo podwyższony, co może wskazywać na endometriozę (nie dopuszczam myśli, że coś innego). Cały czas bolą mnie jajniki. Święta za pasem a ja nawet nie mam siły się nimi cieszyć. Wyć mi się chce. Załapałam doła, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marc30 o quwa! no nie moge! Ty laska masz naprawde ciagle pod gorke. Teraz tabletki antykoncepcyjne.... wiec staranka musza poczekac na razie, tak? No strasznie ci wspolczuje. Ale jak mowia: "co nie zabije to wzmocni" tak? Trzymaj sie kochana! Juz w sumie nie wiadomo czy lepiej jak cos jest nie tak, czy jak niby wszystko ok a i tak ciazy nie ma. Naprawde nie wiem co lepsze? No a ja we wtorek lece do Colorado i do konca tygodnia mnie nie bedzie dziewczynki. Tak wiec trzymajcie sie cieplutko, bzykajcie sie czesto :) i do uslyszenia!!! Buziolki pa pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnez78
Hej Kobietki Gdzie się wszystkie podziałyście? Straszna tu cisza. Ja już wiem,pewnie nie wychodzicie z łóżek:) Nie ma żadna dla nas dobrych wiadomośći? Czekamy,która teraz ogłosi dobrą nowinę:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starajaca_sie
No pochowaly się dziewczyny bo święta i każda zajęta przygotowaniami. Mam nadzieje ze w tym wszystkim nie zapominacie o staraniach o dzidzie. Agnez ja tu zaglądam :) a jak u ciebie przygotowania do świat moja choinka już ubrana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnez78 - Z ta dobrą nowiną ... u Mnie niestety. Czekam cierpliwie na tydzień między Świętami a Nowym Rokiem - mój M... ma przebadać Swoje "Robaczki". Z jednej strony boje się tego, bo gdy okaże się, ze on nie może ... to po 1 stracę motywację do jakiejkolwiek walki, a 2 - nie wiem jak on zareaguje(dla niektórych to tak jakby usłyszeli "NIE JESTEŚ PRAWDZIWYM MĘŻCZYZNĄ" :( Starajaca_sie - nie myślę wcale o Świętach...choinka w piwnicy, zero przygotowań, nawet okien nie chce Mi sie myć, że o praniu firanek nie wspomnę. :( Najbardziej boję się życzeń ... pisałam zresztą o tym... wszyscy będą mówić "No to skoro juz po ślubie, to teraz córeczki lub synka" :) i te uśmiechy ... kurde nigdy nie wiadomo czy szczere :( Święta za p-asem ... czas radości ... rodzinny czas ... a Ja się wcale nie raduję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to i ja sie zamelduję, o świętach też za bardzo nie myślę. 22.12. jade do gina to sie czegoś powinnam dowiedzieć bo @ brak a test negatywny. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika1981
A u mnie @. Choinka ubrana i nic poza tym. Nie sprzatniete,zero zakupow i zero checi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika1981
NICK (WIEK)-----------ILOŚĆ CYKLI--------spodziewana@------MIASTO STARACZKI ************** elaw82(28)------------2.5 roku( 2 z clo)----------21.04.10-----------UK MONIKA1981(29)-------ponad 3 lata-------------08.01.11-- - --- ------UK 000kika000(23)-------------11----------------???????????? ?????- - -------Mielec Dominikaa81-----------------7-----------------??????????? ??--- ----------Wawa maja1981----------------13---------?????????(przerwa wakacyjna ---UK marc30 (32)-- ponad 3 lata...(9 z clo)-----30.11.2010---ok. Wrocław malinka2510-----------------8------------------?????---- -----------Turek Hania82(27).........5, 2 z clo.............UK Lunka23.............15....................??????..... ....kuj,pomorskie madziaraxx..........(już nie licze).....?????????????........ Italia Joanna2806-----(minęło 2,5 roku)-------15.08.2010----------lubelskie agnez78..............duzo.....................????....... ...podlaskie ilosia (32).........10 m-cy.........18/12/10.... Chicago Julka21 (28)-----------------4lata----------1.09.10--------------- Poznan SandraM1980 (30)----------3lata (1 cykl z CLO)------23.11.10------UK starajaca_sie............3lata(rok z gin,1 cykl Clo)...16.10.10..Irlandia PRZYSZŁE MAMUSIE ************************* NICK (WIEK)--------TC-----TER. PORODU-------PLEC---IL CYKLI----MIASTO Marta113(29)--------14 --------25.07.2010-----?---- 2,5 roku------Cz-wa Anikaz(33)...........22.........20.09.2010 ...synek......Olsztyn Dorotkabzz----------14---------21.10.2010------?------3 z clo-----Świdnica monika-78.............13..........21.12.2010......?...du? o.....Włocławek agata RR (25).....28........29.12.2010.....przeszło rok....Tarnów jeszczeniemama 11 02.06.2011 ? 2 zclo świętokrzyskie SZCZĘŚLIWE MAMUSIE !!!!!!!!!! ************************************** Lena1984-*** córeczka KALINKA*** 23.06.2009*** 3970g. ***57dł. koteczek19833***-córeczka MAJA*** 05.08.2009 ***4100g***57dł sytofala-***Synek BARTUŚ*** 10.08.2009*** 1980g*** 46dł -*********Córeczka NADIA*** 10.08.2009*** 2000g*** 44dł Aniabuu23***-córeczka Adusia*** 07.10.2009*** 3240g. ***54dł angela82*****synek Aleksander****10.11.2009***2920g******48dł. Inga127**** synek....................................................... ... Figata******synek, córeczka............................................. duszka80****córcia Karolinka****28.11.2009****4410g**60dł. muszka28*******synek Aleksander*****01.12.2009****3320g********54dł. Kara1983****córcia Wiktoria***16.12.2009***3860g****56dł. haleczka****córeczka Julka***18.12.2009***2650g****51dł klarav***synek Alan***02.01.2010***3980***57 dł domi883.....synek Aleksander.....06.01.2010....2600g...50dł ...............synek Jakub...........06.01.2010.....2300g....48dł Madzialenka synek Kacper.........27.01.2010.....3700kg...55dł Majkakaja----córeczka Martynka---08.02.2010----3500g---52dł kachla...syn Jakub....28.02.2010...2350g...50dł Słońce31 ****córcia MAJA ....18.03. 2010...3710g...59cm. agus28 ... córeczka Karolinka...12.07.2010...3900g...56cm Carolla.....córeczka Zuzia........15.07.2010...3440g...59cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandraM1980
NICK (WIEK)-----------ILOŚĆ CYKLI--------spodziewana@------MIASTO STARACZKI ************** elaw82(28)------------2.5 roku( 2 z clo)----------21.04.10-----------UK MONIKA1981(29)-------ponad 3 lata-------------08.01.11-- - --- ------UK 000kika000(23)-------------11----------------???????????? ?????- - -------Mielec Dominikaa81-----------------7-----------------??????????? ??--- ----------Wawa maja1981----------------13---------?????????(przerwa wakacyjna ---UK marc30 (32)-- ponad 3 lata...(9 z clo)-----30.11.2010---ok. Wrocław malinka2510-----------------8------------------?????---- -----------Turek Hania82(27).........5, 2 z clo.............UK Lunka23.............15....................??????..... ....kuj,pomorskie madziaraxx..........(już nie licze).....?????????????........ Italia Joanna2806-----(minęło 2,5 roku)-------15.08.2010----------lubelskie agnez78..............duzo.....................????....... ...podlaskie ilosia (32).........10 m-cy.........18/12/10.... Chicago Julka21 (28)-----------------4lata----------1.09.10--------------- Poznan SandraM1980 (30)----------3lata (3 cykl z CLO)------18.12.10------UK starajaca_sie............3lata(rok z gin,1 cykl Clo)...16.10.10..Irlandia PRZYSZŁE MAMUSIE ************************* NICK (WIEK)--------TC-----TER. PORODU-------PLEC---IL CYKLI----MIASTO Marta113(29)--------14 --------25.07.2010-----?---- 2,5 roku------Cz-wa Anikaz(33)...........22.........20.09.2010 ...synek......Olsztyn Dorotkabzz----------14---------21.10.2010------?------3 z clo-----Świdnica monika-78.............13..........21.12.2010......?...du? o.....Włocławek agata RR (25).....28........29.12.2010.....przeszło rok....Tarnów jeszczeniemama 11 02.06.2011 ? 2 zclo świętokrzyskie SZCZĘŚLIWE MAMUSIE !!!!!!!!!! ************************************** Lena1984-*** córeczka KALINKA*** 23.06.2009*** 3970g. ***57dł. koteczek19833***-córeczka MAJA*** 05.08.2009 ***4100g***57dł sytofala-***Synek BARTUŚ*** 10.08.2009*** 1980g*** 46dł -*********Córeczka NADIA*** 10.08.2009*** 2000g*** 44dł Aniabuu23***-córeczka Adusia*** 07.10.2009*** 3240g. ***54dł angela82*****synek Aleksander****10.11.2009***2920g******48dł. Inga127**** synek....................................................... ... Figata******synek, córeczka............................................. duszka80****córcia Karolinka****28.11.2009****4410g**60dł. muszka28*******synek Aleksander*****01.12.2009****3320g********54dł. Kara1983****córcia Wiktoria***16.12.2009***3860g****56dł. haleczka****córeczka Julka***18.12.2009***2650g****51dł klarav***synek Alan***02.01.2010***3980***57 dł domi883.....synek Aleksander.....06.01.2010....2600g...50dł ...............synek Jakub...........06.01.2010.....2300g....48dł Madzialenka synek Kacper.........27.01.2010.....3700kg...55dł Majkakaja----córeczka Martynka---08.02.2010----3500g---52dł kachla...syn Jakub....28.02.2010...2350g...50dł Słońce31 ****córcia MAJA ....18.03. 2010...3710g...59cm. agus28 ... córeczka Karolinka...12.07.2010...3900g...56cm Carolla.....córeczka Zuzia........15.07.2010...3440g...59cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandraM1980
Nie mialam dostepu do internetu przez ponad tydzien no i dopiero niedawno wstalam z lozka, po olbrzymim ataku migreny... A wiec jestem i uzupelniam tabelke... Przebadano mnie wzdluz i wszerz, na szczescie nie mam zadnej torbieli, ale ten miesiac staran w plecy... Wizyta u gin 7-go stycznia i zobaczymy co dalej. Progesteron mam troche za niski, ale powiedziano mi, ze nie jest na tyle niski by zaczac leczenie... Nie wiem co mam o tym myslec. Za tydzien lecimy do Polski na Swieta... Jakos sie nie ciesze... U mnie tez choinki w tym roku nie ma i najchetniej to przesiedzialabym cale Swieta na sofie przy kominku, bo nie wiem jak zareaguje na te wszystkie swiateczne zyczenia i setki pytan od 'zyczliwych' cioc i wujkow i spotkania z kuzynkami ich malenstwami... Moja najlepsza przyjaciolka wlasnie wczoraj urodzila coreczke - czy mozna sobie wymarzyc lepszy prezent na Boze Narodzenie?! A ja z jednej strony sie ciesze, a z drugiej jestem tak zazdrosna, ze nie radze sobie z tym... I pewnie uplynie troche czasu zanim pojade ja odwiedzic... Na szczescie ona mnie rozumie, bo sama starala sie o to malenstwo prawie 5 lat... Kobitki - zycze Wam przede wszystkim zdrowych i radosnych Swiat i wiary i nadziei i sily i tego najbardziej upragnionego MALENSTWA :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnez78
agus28 dzieki za wsparcie,a wasza Karolinka niech zdrowo rośnie:) marc30 dasz rade,wszystkie damy rade.Każda z nas ma swoje lepsze i gorsze dni. Starająca_się a mi nawet choinki nie chce się ubierać:( A jeszcze chrześniakom prezenty mam porobić.Szok. darkness77 miejmy nadzieję,że Nowy Rok będzie lepszy od tego,że wreszcie spełni się nasze największe marzenie. monika31 daj znać co powie gin. Monika1981 pewnie każda z nas w Świeta chciałaby się zaszyć gdzieś na odludziu.Nie słyszeć pytań,nie widzieć współczujących spojrzeń. 17 grudnia mija już miesiąc:(Dla Ciebie Aniołku (*)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starajaca_sie
Agnez wiem ze ci cieżko ale nie można się załamywać nie mogę powiedzieć ze rozumiem twój żal, ale po części wiem ze nie jest ci łatwo. Mój mąż zrobił badanie nasienia i okazało się ze plemników zero nic nie ma nawet martwych plemników. Trochę było mi w to cieżko uwierzyć bo on już ma dziecko wiec tym bardziej stałam pod Labolatorium z opuszczonymi rekami i plakalam jak dziecko. Wiec uwierz może nie wiem co gorsze. Teraz czekam aby do stycznia na biopsje jąder :( wiec jak narazie kocham święta i myśle o nich. Darkness ja Tez spotkam się z rodzina święta i oni nie wiedza o tym ze mój mąż nie może tylko ze ja wiec nie poruszają tego tematu bo wiedza. Chyba lepiej ze wiedza bo inazej było by gorzej z nimi rozmawiać. Do reszty dziewczyn, proszę was nie zalamujcie się, poprostu postarajcie się skupić na czymś innym. Moja managerka jest w ciazy i widzę jej brzuch każdego dnia :( ale myśle o tym ze ina mnie przyjdzie pora :) naprawdę wiem ze nie jest wam łatwo ale z doświadczenia wiem ze jeśli będzie ie myśleć tylko o tym to idzie zwariować :( pozdrawiam was cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Łobuziary:) (to taki mały komplemencik-żeby nie było wątpliwości:)) Dzisiaj totalny zapiernicz(sorki za wyrażenie) w pracy...teraz chwila oddechu i zaraz znów jakies głupoty w kartkówkach i poprawach do sprawdzenia...AAAAAAA jak ja nie nawidzę końca semestru:( Ale humor nieco lepszy...mój M... wziął wolne w przyszłym tyg. i nie będę musiała czekać na jego badanie do 27 grudnia, tylko pojedzie już 23. To dziwne, ale to ja się bardziej wszystkim przejmuję niż on. Tak się zastanawiam, czy takie badanie nie jest "kłopotliwe" dla faceta? Ja na jego miejscu nie byłabym taka radosna... Agnez - obyś miała rację :) Starajaca_sie - będzie dobrze ... w końcu musi być:) Dziewczyny...niech 2011 rozwiąże worek (dosłownie) upragnionych "zafasolkowań" i niech wreszcie to forum zacznie obfitować w narzekania ciężarnych na opuchnięte ręcę i nogi, na poranne mdłości, wrażliwość na zapachy itp itd ... Tego Wam i Sobie życzę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starajaca_sie
Dariusza dzieki za pocieszenie, ale naprawdę czuje ze mam w sobie jakaś dziwna pozytywna energię i jak narazie skutkuje. To chyba święta sprawiają ze podladowuje swoje baterie no i mój wspaniały mąż. Który owiedzial mi wczoraj ze mnie podziwia ze znajduje w tym całym bałaganie życia czas na wszystko i jak by poczułam się lepiej , taka doceniona ze moja praca nad naszym związkiem jest przez niego zauważona. To dla mnie ważne. Jeszcze odezwe się tu przed skargami ale i wam życzę abyście w końcu mimo niepowodzeń odkryły w sobie pokłady energii i nie poddawaly się przeciwnoscia losu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starajaca_sie
Dariusza dzieki za pocieszenie, ale naprawdę czuje ze mam w sobie jakaś dziwna pozytywna energię i jak narazie skutkuje. To chyba święta sprawiają ze podladowuje swoje baterie no i mój wspaniały mąż. Który owiedzial mi wczoraj ze mnie podziwia ze znajduje w tym całym bałaganie życia czas na wszystko i jak by poczułam się lepiej , taka doceniona ze moja praca nad naszym związkiem jest przez niego zauważona. To dla mnie ważne. Jeszcze odezwe się tu przed skargami ale i wam życzę abyście w końcu mimo niepowodzeń odkryły w sobie pokłady energii i nie poddawaly się przeciwnoscia losu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starajaca_sie
Miało być darkness i wypowiedz mi się wysłała dwa razy :) przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starajca_sie
Dziewczyny przepraszam za moje literowki ale śledzę was w telefonie a on ma taka złośliwe funkcje wklejanie słów domyślnie. W wypowiedzi wcześniej chciałam powiedzieć ze jeszcze odezwe się przed świętami ale już wam życzę wszystkiego dobrego... Dzieki za wyrozumiałość :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że przygotowania przedświąteczne pochłonęły Was bez reszty ... bo taka cisza tutaj ... Ja dzisiaj razem z mężem i synem ubrałam choinkę ... i jakoś tak przyjemnie się zrobiło od tych niebieskich i czerwonych lampek ... I tak jakby mniejsze obawy przed Świętami ... Mam nadzieję, że nie spotkaja Mnie jakies przykre sytuacje ... a jakby nawet mój M... będzie Mnie wspierał. Kochane buziaki i wiele pozytywnej energii wysyłam. Odezwijcie się czasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki :) Colorado Cuuuudowne! Boze jaka szkoda ze nie mialam tam dni plodnych bo moze by mi sie udalo- taka byla moja glowa pochlonieta stokami, widokami i szalenstwem w nartach. Totalnie nie mysllalam o tych naszych wspolnych troskach. Czekam teraz na @ a powinna sie pojawic najpozniej w srode- to bedzie moj 36 dc. Takie dlugie mi sie teraz cykle zrobily ze mnie to denerwuje!!!! Przez to trace jedna probe w roku :( Dzisiaj odebralam z lotniska mojego .... "kurczaka"..... he he he. Tak mowie na moja mamcie. Przyleciala do mnie na swieta. Poszla sie teraz bidulka kapac i lulu, bo bardzo wykonczona. Wstala rano 4.30, jechala do Warszawy 4 godziny bo takie korki, a potem w samolocie 10 godzin i odprawa celna 2 godziny. Meka!! Ale czego nie zrobi Matka by spedzic z dzieckiem swieta :) Zycze Wam Zdrowych i pogodnych Swiat Bozego Narodzenia!!!! Oby Jezusek nam pomogl w naszych staraniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika1981
Kochane ja rowniez wam zycze zdrowych i pogodnych swiat oraz nowych fasolek bo wszystkie wlasnie na nie czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się po wizycie u gina. W ciąży nie jestem, jak to gin określił coś sie nam tu zablokowało! na odblokowanie dupek przez dni 10, a potem 3 cykle od 16-25dc. W środku cyklu cytuję "proszę się mocno i intensywnie starać" Wink jak się nie uda to do kontroli i zastanowimy się nad stymulacją. A zapomniałabym w trakcie wizyty zostałam z testem ciążowym do toalety odesłana, przed badaniem, tak dla pewności Wink miałam oczywiście badanie ginekologiczne i usg. Ja też życzę Wam wszystkim spokojnych, radosnych, rodzinnych, niczym nie zakłóconej miłej atmosferze Świąt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnez78
Kochane kobietki życzę Zdrowych,radosnych Świąt,oraz dużo,dużo cierpliwości w tych naszych staranich,oby nadchodzący rok spełnił nasze marzenia. A naszym kafeteryjnym mamom,życzę samych radosnych chwil,oby maleństwa rosły zdrowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja Wam Kochane życzę spełnienia tego jednego marzenia!!! A mamuśkom cierpliwości :) WESOŁYCH ŚWIĄT I FASOLKOWEGO NOWEGO ROKU :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane! I jak to często się okazuje ... "Nie takie Święta straszne jak je malują..." Były życzenia (te których nie chciałam usłyszeć) ale jakoś atmosfera Świąt sprawiła, że nie podziałało to na Mnie "płaczotwórczo" wręcz przeciwnie, usmiechom nie było końca...Może dlatego, że 23 tuż przed wigilią wraz z M... pojechalismy na badania ... teraz czekamy do 30 na wyniki i juz będzie jaśniej w kwestii naszej "ogólnej" sytuacji. Jeśli wszystko okaże się u niego w porządku, to od następnego cyklu zaczynam łykać Clo... i ... juz Wy wiecie co :P Buziaki niech te kończące się dzisiaj Święta dadzą wytchnienie od codzienności, moc ciepłej rodzinnej atmosfery...a rok 2011 spełni to nasze największe marzenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×