Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marta113

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda 2

Polecane posty

Gość agnez78
Hej Kobietki:) U mnie nadal cisza,mamy probować narazie naturalnie.Jak się nie uda to podchodzimy do in vitro,do wakacji działamy sami:) marc30 nie wiem czy zaglądasz na te forum,ale polecam:forum objawy ciązy po in vitro,jest bardzo duzo kobiet,ktorą służą radą jak coś byś chciała wiedzieć sisiunia,darknes77 trzymam mocno kciuki,oby się wreszcie udało:) A gdzie jest nasza ilosia???????Może już zafasolkowała,że się nie odzywa:) monika31 damy rade,nasze aniołki bedą nas wspierać(*)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnez78 Nie dziekuje kochana,nie dziekuje :) apropo ilosi tez sie wlasnie zastanawiam czemu sie nie odzywa tak dlugo... mam nadzieje ze z takiego wlasnie powodu,ale mogla by napisac jesli spotkalo ja szczescie :) wiec ilosiu prosze sie odzywac i chwalic jak najpredzej :) buziaki kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marc30
monika31 dzięki, agnez78 nigdy nie zaglądałam, ale na pewno to zrobię. Oj u mnie kumulacja niepowodzeń :( Dopadło mnie przeziębienie i mężuś "zawlókł" mnie na ostry dyżur - angina i zapalenie oskrzeli (w ciągu 2 dni mnie pozamiatało). Jakieś fatum wisi mi nad głową :( :( :( Antybiotyk i tydzień leżenia w łóżku, a w pracy młyn (dyrektorka mnie udusi). Czasami mam już dosyć wszystkiego, dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnez78 - Ja również "nie dziękuję" Oj Kochane tak czytam ... jakby co to "podchodzimy do in vitro" ... rzecz jasna nie życzę Wam tego ... niech naturalnie dzidzie się pojawią :) Wiem, że sama mam synka (więc nie powinnam narzekać), ale wiecie ... Mój obecny M... stwierdził, że jak się nie uda naturalnie ... to o in vitro mogę zapomnieć. ... Pieniądze przecież można inaczej spożytkować ... w takich chwilach ... dosłownie ciesze się, że wina leży nie tylko po mojej stronie ... i jakby co nie może mieć do Mnie tylko pretensji kiedy potomka będzie brakować. Dziewczyny już pytały ... Teraz Moja kolej ... ILOSIA gdzieś Ty przepadła ?? :) Odezwij się :) Pozdrowionka ... Ja na 20 ide na kurs samoobrony ... hehehe ... u Mnie w szkole taki świeżo upieczony nauczyciel organizuje. Juz mu współczuję :P grupę kilkunastu nauczycielek raczej ciężko będzie Mu ogarnąć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marc30 - zapomniałam ... jesli faktycznie antybiotyk i leżenie ... to wytrzymaj i nie daj się do pracy zapdędzić ... skoro to angina i zapalenie oskrzeli to nie ma żartów. Zdrowiej Kobietko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny,pisze bo w koncu dzisiaj zadzwonili ze szpitala :) wyznaczyli mi termin na pierwszy skan 16 lutego i tak sie zastanawiam czy to tak normalne bo @ skonczy mi sie okolo 9 - 10 lutego :/ hm...ale skoro tak wyznaczyli to pewnie tak ma byc...w koncu dowiem sie czy clo dziala po 4 miesiacach niepewnosci :/ przepisali mi go na 6 miesiecy wiec zostaly mi juz tylko 2 kursy i koniec. No a Ty darkness jestes w takiej samej sytuacji jak ja,ja tez mam juz dziecko prawie 3 letnia coreczke i tez mogla bym powiedziec ze nie mam na co narzekac...ale ja tak bardzo chce drugiego i oczywiscie rodzenstwa dla mojej coreczki,sama nie wyobrazam sobie zycie bez mojego brata...wiec pragne by ona tez miala kogos z kim bedzie mogla konie krasc :) ja tam trzymam kciuki za Was wszystkie kobietki oby te ktore jeszcze nie zaznaly uczucia bycia mama poznaly je jak najpredzej...a nam juz obeznanym bysmy zaznaly go poraz kolejny :) To sie rozpisalam :P Trzymajcie sie dziewczynki...odezwe sie po 16 lutego jak juz bede wiedziala co w trawie piszczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki :) Chcecie się nieco pośmiać? Otóż ... Ja chyba faktycznie fiksuję ... pisałam jakiś czas temu, że śnił mi się mój M... w towarzystwie małej dziewczynki, która była do niego baaaaardzo podobna ... W sobotę byłam na imieninach Mojego Taty. Tatko serwował naleweczki "swojej roboty" z pigwy, aronii, cytryn ... Lubię je ... tzn. lubiłam chyba ... nie chciałam nawet powąchać ? :( Dalej ... moja ulubiona Jacobs Gold (rozpuszczalna) przestała Mi smakować :( ... Jak mam gotować obiad ... są momenty, że mam ochotę sobie "bleeeeee" no wiecie :) Do tego dołożę jeszcze, że sama sie ostatnio złapałam na tym, że trzymam rękę na Swoim brzuszku ... AAAAAAAAA ... Kochane co ja mam robić? Zaczynam się bać, że Mi odbije na maksa :( czy :P już sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness a który to u Ciebie dc? może organizm chce ci coś powiedzieć?????????????? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika31 - Dopiero 24dc ... zdecydowanie za wcześnie, żeby cokolwiek sprawdzać ... poza tym wydaje Mi się z lekka nieprawdopodobne, żeby tak wcześnie ... organizm dawał znać, że "kosmita" zagościł we Mnie :) ... Jednak dopóki @ nie przyjdzie to ... czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane. Monika mam się smarować żelem ESTREVA przez 5tyg, aby po usunięciu tej przegrody nie porobiły się zrosty. Póżniej po upływie 5tyg mam zażywać lek PROVERA. Martwię się trochę tymi zrostami,bo jeśli się pojawią czeka mnie kolejna laparo? Napisz mi proszę jak to wyglądało w Twoim przypadku? Kiedy może być pierwsze przytulanko z mężusiem? PS.Kochane ma pozostałości po leczeniu (1op;CLOSTYLBEGYT,BROMERGON,ESTROFEM)jeśli któraś z Was była by chętna to napiszcie? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka ja do histeroskopii nie miałam nacięć, zrobili mi ładnie określając naturalnymi otworami czyli dopochwowo. więc nie było problemu ze zrostami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki :) Julka21 - smaruj się ... dbaj o siebie, żeby drugi zabieg nie był potrzebny :) Sisunia - wiesz, Ja nie potrafię zrozumieć, że kiedyś zaszłam w ciążę a teraz niby PCOS ... czy to możliwe, że to pojawia się z czasem? Czy na to choruje się całe życie, czy tego można nabawić się w dowolnej chwili życia? Czy ewentualna antykoncepcja może miec wpływ na pojawienie się tej choroby? Czy to może być dziedziczne? Kiedy pytałam mojej pani gin. zaprzeczała... Dzisiaj ok 19 - ostatnia luteina ... uffff ... bo dobra to ona nie jest :( I pozostaje czekanie ... Powiedzcie Kochane, jesli ostatnio moje cykle miały ok 42 dni, czy po tej luteinie coś się zmieni? Kiedy można ewentualnie zrobić test ciążowy? Czy 30dc to bedzie ok? Będzie to miarodajny wynik? Miłego środowego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandraM1980
Darkness - trzymam za Ciebie kciuki :-) A co do Twojego pytania to test powinien byc miarodajny po ok 14 dniach od owulacji, ale najlepiej to idz na bete i to jak najszybciej bo jesli sie okaze, ze jednak zafasolkowalas to bedziesz musiala nadac brac luteine, zeby podtrzymac ciaze.... U mnie bez zmian, tylko w pracy mnie tak wkur.... ze normalnie zyc sie odechciewa, troche ostatnio sie pogubilam w moich wyliczeniach, ale chyba @ powinien przyjsc pojutrze... Niby sie nie ludze, ale zawsze jakic cien nadziei :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po lutce dostawałam okres w pierwszym dniu po odstawieniu, czyli środa ost. tabl. czwartek @. a na duphastonie w 4 tym dniu po odstawieniu. na dobrą sprawę to jutro mogłabyś zrobić test, pamiętam że na lutce miałam powiedziane żeby po skończeniu zrobić test bo jak sie udało to dalej trzeba brać leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika31 napisz mi proszę kiedy miałaś pierwsze przytulanko po usunięciu przegrody:)) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness-mi gin powiedzial ze PCOS mam najprawdopodobniej od kiedy zaczelam @ mi sie wydaje ze ma racje bo odkad pamietam zawsze mialam problemy z @ czasem mialam 2 do roku :/ ale lekarze wczesniej w polsce nawet nie wpadli na to by mnie zbadac dawali mi tylko tabletki anty na uregulowanie @...A to ze mam jasminke to powiedzial mi ze to jest cud... ze moj N musial akurat trafic w ten jeden dzien w roku kiedy mialam owu :P i dlatego jest z nami :) taki 2 cud bez pomocy chyba juz by sie nie trafil :/ mam nadzieje ze clo mi pomoze w zafasolkowaniu... No a co do Ciebie kochana to ja jak najmocniej zaciskam kciuki obys byla ta ktora napisze ze 2 kreseczki sa a potem posypie sie nas cala masa z takim wynikiem :) MIALA BYM PYTANKO DZIEWCZYNY,ILE DNI PO SKONCZENIU BRANIA CLO WYSTEPUJE OWU??? Buziaki dziewczyny,milego i owocnego przytulania Wam zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka szczerze to nie pamiętam... ale kilka dni to na pewno musiało minąć ;) bo i po znieczuleniu kiepsko się czułam. tylko że mnie sie potem cykl poprzestawiał i miałam @ wywoływaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( Wiecie ... jednak chyba za bardzo pospieszyłam się z tym pytaniem o test ... Właśnie wyszłam spod prysznica i niemiła niespodzianka ... plamienie :( brzuszek też Mnie z lekka pobolewa ... Kiedy byłam w ciąży z moim synkiem ... w 2 miesiącu dostałam plamienie, ciemne, brunatne ... lekarz powiedział, ze tak czasami się zdarza, ale na wszelki wypadek dał mi tabletki na podtrzymanie i tydzień leżania zaliczyłam. Kurde ... dosłownie wyć Mi sie chce ... Jak ja Wam zazdroszczę determinacji i woli walki ... Ja nie mam już sił od 20 miesięcy zero zabezpieczeń i ... d..a ... ostatnio nawet brakuje Mi ochoty na przytulanie, a to ja mam wiekszy temperament niż mój M... Podobnie jak mój M... wyznaję zasady spirytyzmu ... i tak zaczęłam się zastanawiać, że może jestem na tyle złym człowiekiem, że żaden duch nie chce się wcielić w Moje przyszłe dziecko? Tylko nie uznajcie Mnie za jakąś wariatkę. Sorry bo sie rozkleiłam. Buziaki :) To Ja trzymam za Was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki moje kochane :) Przepraszam ze sie nie odzywam ale zmienilam lekarza i duuuzo sie u mnie dzieje..... To takie wszystko co u was podczytywalam tylko ze u mnie w maksymalnym tempie!!!! He he he! Po krotce to tak wyglada: w poniedzialek wizyta u nowego lekarza, specjalisty do spraw reprodukcji... :) tak doslowie jest jak sie przetlumaczy to z angielskiego. Ok, w kazdym razie powiedzial ze to moj ostatni m-c z Clo i koniec, zdecydowal pojsc na calosc i przeprowdzic wiele badan w sumie dzien po dniu, krew na chormony, droznosc jajowodow, usg macicy i jajnikow. Wszystko wyszlo dobrze wiec na Piatek mi dowalil Inseminacje!!!! Na dodatekjeszcze zaczelam brac ta Metformine, dobre co? Tyle misiecy bez monitoringu, i tylko wizyty u zwyklego gina i przepisane Clo i nic pozatym, a tu nagle w ciagu kilku dni jazda bez trzymanki. Powiem wam moje laseczki, ze nie wiem co sie dzieje a jak zajde to w sumie nie bede wiedziec co pomoglo bo wszystko naraz robie, aha! Zaraz po Inseminacji mamy dzialac jeszcze na maksa przez 3 dni. Pecherzyki dwa dorodne, po jednym na kazdym janiku 19 i 20. Jutro mam dostac poczta zastrzyk Ovitrele czy jakos tak, mam go sobie zaaplikowac o 11 w nocy w brzuch, no a w Piatek w poludnie strzal mam nadzieje w dziesiatke. Jedno wam powiem, mowili mi ze Clo to jest nic w porownaniu z innymi lekami ktore sa podawane w takich sytuacjach, alw zwykly gin ich nie moze przepisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany Ilosia ale jazda!!!!!!!!!!! życze powodzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosia - suuuper, że się dzieje ... I niech sie uda ... Dokładnie też tak słyszałam o clo ... zreszta jak szuka sie czegoś o tym leku w necie, to i z 2003r wpisy znaleźć można, zatem żadna z niego "świeżynka"... Nie pozostaje Mi chyba nic innego jak też lekarza zmienić. Problem w tym, że klinika w Łodzi jest w tak kompletnie niedostępnym miejscu, takie zad...ie, że nawet nie wiem jak tam ewentualnie dojechać ... bo jak pomysle o fochach mojego M... to juz sama wole jechać :P Znów coś dziwnego ... pisałam wczoraj o plamieniu, lekkim bólu brzucha ... Dzisiaj plamienia zero, bólu też nie ma, za to chyba przez rezygnację jestem senna, mdli mnie, a jak szłam ulicą ... miałam ochotę wszystkie samochody na wodę przerobić ... kurde jak te spaliny smierdzą :( Chyba sie położę ... buziaczki Kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness-glowa do gory...bedzie dobrze. Ilosia milo wiedziec ze tyle sie u Ciebie pozmienialo,zycze duzo szczescia :) mi zostaly jeszcze 2 miechy z clo i jak cos tez bede chyba szukala pomocy w innych lekach...zreszta moj gin ze szpitala powiedzial mi ze jak clo nie pomoze to jest wiele innych sposobow i tak czy inaczej spawi ze bedziemy mieli dzidzie wiec mu ufam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandraM1980
Darkness - moze jednak zrob test... Rozwiejesz przynajmniej watpliwosci, a kto wie - moze to bedzie dobra wiadomosc :-) Tego Ci z calego serca zycze... Ilosia - super, ze w koncu ktos sie Toba porzadnie zajal :-) Trzymam kciuki... ;-) I tak troche Ci zazdroszcze, bo tez bym chciala w koncu trafic na dobrego lekarza, a tymczasem wszystko tutaj jest takie skomplikowane... :-( Wlasnie przyszla @... I juz nawet nie czuje zlosci... Tylko bezradnosc... No i moj M powtarza, ze znow sprobujemy w tym miesiacu, a ja juz nie chce sie ludzic... Chyba wolalabym zeby juz nic nie mowil.. Kurcze, pisze jak potluczona, ale moj psm daje o sobie znac - te cholerne hormony! Pod koniec miesiaca wyjezdzamy na kilka dni do Irlandii ;-) juz sie nie moge doczekac... Tylko ze czeka mnie spotkanie z moimi dwiema siostrzenicami (jedna ma 2 latka, a druga 4 miesiace) Ale postanowilam byc silan tym razem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki.... please.. trzymajcie za nas kciuki :) Jutro Wielki Dzien !! Darkness..... no ci powiem ze kto wie.... moja kumpela miala identycznie, bole na @, plamienie a potem cisza. Rob test i dawaj znac. Pozdrawiam Was wszyskie i buziaki przesylam. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosiu trzymam kciuki, Darkness a może te plamienia były implantacyjne????????? czekam na wieści ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za wsparcie Test zrobiłam wczoraj ... 25dc ... i 1 wtraźna krecha ... 2 absolutnie nie była widoczna. Dzisiaj też plamienie ... i coś Mi sie wydaje, że nic z tego nie wyjdzie :( SandraM1980 - przecież wiesz, że w końcu musi się udać ... I niech to bedzie jak najszybciej :) Duzo siły życzę :) Ilosia - no ja trzymam kciuki i generalnie wszystko co mogę to trzymam za Ciebie :) Szczerze, to jestem bardzo senna i nic mi się nie chce. Wczoraj mój M... miał ochote na przytulanie, a ja stwierdziłam, że nie mam nastroju ... oj źle sie dzieje ... Najchętniej to bym ciągle płakała ... ale przecież to i tak nic nie da ... Trzymajcie się Kochane cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No juz w domu. Bylo latwo, psik strzykawka do dziurki, 15 minut lezenia z pupa lekko wyzej, usciski na szczescie i w droge, he he he. Moj M naprodukowal ramie 80 milionow i 100 tysiecy plemniczko, teraz tylko niech plyna do celu i niech panowie beda gentelmenami i ustapia damom.... :) bo ja chce dziewczynke, he he he. Zeby tylko wyszlo i zeby jedna sztuka byla. Na scianach w tej klinice jak sobie lezalam pelno zdiec dzieci na scianach i baaardzo duzo bylo blizniakow, a nawet trojaczki od czasu do czasu. Kurde! Chce bardzo byc mama ale na blizniaki to ja nie za bardzo reflektuje. Darkness koooochana, ja tez ostatnio juz bylam w bardzo zlym stanie psychicznym. Teraz juz troche mi sie poprawilo, nawet moja kumpela jak dzwonilam do niej po badaniu na droznosc, powiedziala ze nareszcie brzmie jak dawna ja, a dokladniej ze ostatnio bylam jaks dziwna, senna i smutna, negatywna. To sie naprawde odbija na nas i na naszym samoppoczuciu. Ja nie moge sie wiosny doczekac.....potrzebyje SLONECZKA by naladowac sie troche. Dziewczynki, wiecie co ten lekarz powiedzial jak oddawalismy nasienie? ponoc sperma jest najlepsza po 3 dniach od ostatniego wytrysku ale przerwa nie moze byc wieksza niz 7 dni, do kazdego rodzaju staran. Starsza niz 7 dni ma duzo martwych plemnikow. Dzialajcie czesto :) Ja mam dzialac przez caly weekend. Na krew ide 16-go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosiu no to pozostaje życzyć powodzenia i czekać w napieciu na wyniki badań ;) a ja na poprawe nastroju zafundowałam sobie zmiane cięcia i koloru włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Monis :) i wiesz co jutro tez ide do fryzjera. Mam juz odrosty i chce sobie poprawic humor. Zawsze jak zrobie sobie wlosy to od razu mam lepsze samopoczucie. Darkness a moze i ty wskoczysz pod noz? Dawaj kochana, poczujesz sie lepiej :) agnez78 dzialaj dzialaj, skoro niedawno bylo to moze znowu zaskoczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosia - Też czekam na wiosnę. A jesli chodzi o włosy to mam kompletny zakaz ich obcinania ... Mój M.. uważa, że kobieta powinna nosić długie włosy.(na marginesie dodam, że w krótkich wygladam beznadziejnie). A jeśli idzie o farbowanie ... Dosyć dużo to kosztuje, a staramy sie uzbierać nieco kasy ... Marzy nam sie zmiana lokum ... Dużo by pisać. Ale może w przyszłym tygodniu wybiorę sie do kosmetyczki na paznokcie ... to tez może poprawić humor. I znów plamię ... ale tym razem wydaje Mi się, że @ nadchodzi, bo niestety tak to wygląda :( Udanej soboty Kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×