Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marta113

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda 2

Polecane posty

Darkness- ja tam nie wiem jak to jest,pani ktora sie mna zajmuje poprostu zajmuje sie kazdym takim przypadkiem jak ja.Lekarz powiedzial mi jak sie z pocztku z nim widzialam ze ona bedzie zajmowala sie moim przypadkiem.Moze tu w uk jest inaczej niz w polsce nie wiem.W kazdym razie ona sie zna na wszystkim i ona zdecyduje czy podwyzszyc mi dawke clo wiec chyba zna sie na zeczy :/ mam nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszczeniemama
znaczy dopiero teraz aktualizuję tabelkę NICK (WIEK)-----------ILOŚĆ CYKLI--------spodziewana@------MIASTO STARACZKI ************** elaw82(28)------------2.5 roku( 2 z clo)----------21.04.10-----------UK MONIKA1981(29)-------ponad 3 lata-------------08.01.11-- - --- ------UK 000kika000(23)-------------11----------------???????????? ?????- - -------Mielec Dominikaa81-----------------7-----------------??????????? ??--- ----------Wawa maja1981----------------13---------?????????(przerwa wakacyjna ---UK marc30 (32)-- ponad 3 lata...(9 z clo)-----30.11.2010---ok. Wrocław malinka2510-----------------8------------------?????---- -----------Turek Hania82(27).........5, 2 z clo.............UK Lunka23.............15....................??????..... ....kuj,pomorskie madziaraxx..........(już nie licze).....?????????????........ Italia Joanna2806-----(minęło 2,5 roku)-------15.08.2010----------lubelskie agnez78..............duzo.....................????....... ...podlaskie ilosia (32).........11 m-cy.........28/1/11.... Chicago Julka21 (28)-----------------4lata----------1.09.10--------------- Poznan SandraM1980 (30)----------3lata (3 cykl z CLO)------18.12.10------UK starajaca_sie............3lata(rok z gin,1 cykl Clo)...16.10.10..Irlandia PRZYSZŁE MAMUSIE ************************* NICK (WIEK)--------TC-----TER. PORODU-------PLEC---IL CYKLI----MIASTO Marta113(29)--------14 --------25.07.2010-----?---- 2,5 roku------Cz-wa Anikaz(33)...........22.........20.09.2010 ...synek......Olsztyn Dorotkabzz----------14---------21.10.2010------?------3 z clo-----Świdnica agata RR (25).....28........29.12.2010.....przeszło rok....Tarnów jeszczeniemama..27....... 01.06.2011....synuś ..2 zclo świętokrzyskie SZCZĘŚLIWE MAMUSIE !!!!!!!!!! ************************************** Lena1984-*** córeczka KALINKA*** 23.06.2009*** 3970g. ***57dł. koteczek19833***-córeczka MAJA*** 05.08.2009 ***4100g***57dł sytofala-***Synek BARTUŚ*** 10.08.2009*** 1980g*** 46dł -*********Córeczka NADIA*** 10.08.2009*** 2000g*** 44dł Aniabuu23***-córeczka Adusia*** 07.10.2009*** 3240g. ***54dł angela82*****synek Aleksander****10.11.2009***2920g******48dł. Inga127**** synek....................................................... ... Figata******synek, córeczka............................................. duszka80****córcia Karolinka****28.11.2009****4410g**60dł. muszka28*******synek Aleksander*****01.12.2009****3320g********54dł. Kara1983****córcia Wiktoria***16.12.2009***3860g****56dł. haleczka****córeczka Julka***18.12.2009***2650g****51dł klarav***synek Alan***02.01.2010***3980***57 dł domi883.....synek Aleksander.....06.01.2010....2600g...50dł ...............synek Jakub...........06.01.2010.....2300g....48dł Madzialenka synek Kacper.........27.01.2010.....3700kg...55dł Majkakaja----córeczka Martynka---08.02.2010----3500g---52dł kachla...syn Jakub....28.02.2010...2350g...50dł Słońce31 ****córcia MAJA ....18.03. 2010...3710g...59cm. agus28 ... córeczka Karolinka...12.07.2010...3900g...56cm Carolla.....córeczka Zuzia........15.07.2010...3440g...59cm monika-78....synek Michaś........26.12.2010....3590g...53cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisunia - w takim razie ... pewnie masz rację ... przecież lekarz zlecił opieke nad Tobą tej pani ... więc musi sie znać :) Rany ... tak się bałam, że bedzie cisza w obu jajnikach ... że głowa Mnie rozbolała na maksa ... poprostu masakra ... ale dzielnym trzeba byc, więc tablety na ból głowy nie brałam :) Dziewczyny czy mogłybyscie Mi tak "dogłebnie" wyjaśnić ... jak i czym przy inseminacji ... nasienie jest wprowadzane ... i czy bezpośrednio w okolice jajowodów, czy też tylko do jamy macicy? Sorry może sie wam wyda to pytanie banalnym, ale ciekawa jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje Darkness-mam nadzieje :) czy ktoras z was miala taki dziwny bol przy oddawaniu moczu? znaczy sie to w sumie nie jakis okropny bol,raczej uczucie ucisku na pecherz :/ mam tak od dwoch dni pod koniec oddawania moczu czuje ten dziwny ucisk :/ nie mam pojecia co to jest czy to moze byc zaczatek zapalenia pecherza hm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness.. to wyglada tak: lekarz zaklada ci to urzadzonko teraz nie pamietam jak sie nazywa, sluzy do otworzenia szyjki macicy (przy normalnym badaniu tez sie go uzywa). Potem lekarz wprowadza pomalutku przez szyjke do jamy macicy odwirnikowana sperme. Odwirnikowanie pozwala wykluczyc niezywe plemniki, ktore sa w spermie zawsze. Urzadzenie do wprowadzenia spermy do macicy to zwykla strzykawka ktora zamiast igly ma taka elastyczna rurke o dlugosci powiedzmy troche wiekszej niz dlon. Mnie to nic w sumie nie bolalo a nie bralam zadnych lekow. Mozna przed zabiegiem wziac sobie przeciwbolowe tabletki takie jak na @. Moze raz czy dwa razy poczulam taki lekki bol jak na @ i to wszystko. Sisunia taki bol czasami dziewczyny maja jak sa w ciazy ale to raczej w pozniejszym okresie ciazy. Wynika to z faktu ze macica powieksza sie i naciska na pecherz. Moze przejdz sie do lekarza. To wyglada mi na jakis problem z pecherzem, a z tego co wiem bol jest w miare silny u osob borykajacych sie z dolegliwosciami pecherza. Ale nie martw sie zawczasu tylko lec do lekarza bo rozwiac niepewnosci :) Glowa do gory! U mnie cisza, nie robie testu do niedzieli - pewnie i tak nie wyjdzie..... buuuuuaaaaa buuuuaaaa, ponoc pospieszylam sie z tym testowaniem. Na krew moglam isc dzis ale nie mam jak wiec ide w poniedzialaek. Milego weekendu laseczki :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonce31
Balbinka i jak wyniki testu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosiu-ja tak mocno zaciskam kciuki za ciebie kochana,i za cala reszte dziewczynek. U mnie z tym dziwnym uczuciem to przychodzi i odchodzi no i wlasnie nie wiem co z tym robic bo w sumie nie boli.Uczucie jakbym miala je opisac jest takie jak...o ile ktoras z was to miala jak sie mocno siku chce i jak nie ma gdzie wstrzymujesz i pozniej czuc ten taki ucisk na pecherz i to ten wlasnie dziwny ucisk ktory nastepuje pozniej jak juz w koncu sie wysiusiasz...mam tak ze raz ide jest w miare ok a nastepnym razem nacisk jest silniejszy.Pytalam bratowki mojej bo ona miala przeziebiony pecherz ale ona mi powiedziala ze miala krew w moczu i straszne bole,lekarz dal jej antybiotyk na to.Ja boli nie mam tylko ten nacisk na pecherz :/ Chyba pojde do lekarza jak nie minie do poniedzialku. caluski laleczki milego i owocnego weekendu :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! ja wyniku nie mam bo... pielęgniarka zakodowała badanie ale zapomniało się jej zakodować próbki! Także badania nie wykonano i muszę jeszcze raz robić!! :O Jutro zrobię też najczulszy test z moczu bo winko stoi i prosi się o wypicie ;) jeśli chodzi o inseminację to nasienie odwirowuje się aby odłączyć plemniki od płynu nasiennego, który zawiera liczne bakterie (normalnie do oddzielenia służy śluz szykkowy). A w trakcie zabiegu na szyjkę zakłada się wziernik i podaje nasienie. W sumie 10 minut i po krzyku. ilosia - a na kiedy masz termin @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka @ mam miec ok wtorku lub srody. Dzis zrobilam test i niestety jedna krecha. Nie wiem jaki czuly jest niestety ale mysle ze juz powinien pokazac nawet malo czuly. Tak wiec jutro ide na krew tylko na potwierdzenie ze nici. Buziaki dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam weekend dziewczynki? Ide zaraz na krew wiec bede miec pewnosc co z tego wszystkiego wyszlo. Wczoraj postanowilam sie wziac za siebie- zaczynam dzis Odchudzanie!!!!!!!!!! Tak! musze cos zrobic bo wygladam zle i sie tez zle czuje. Ta mysl ze zaraz moge byc w ciazy jest destrukcyjna pod wieloma wzgladami. Nie wiem jak u was ale ja jaos sie nie oszczedzam z jedzeniem bo mysle sobie...hm zreszta wiele osob mi to mowi: "niedlugo bedziesz w ciazy wiec po co sie odchudzasz?" No to wiecie co dalej? Macie tak samo? Buziaki! Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) Ilosia - z tym odchudzaniem to ... różnie mówią. Raz, ze dobrze, bo gdy kobieta jest otyła ... organizm zuzywa energię na rózne życiowe procesy a na pracę jajników niby jej już nie starcza ... z drugiej zaś strony drastyczne odchudzanie sieje w organiźmie niezłe spustoszenie ... zatem niewątpliwie należy zachowac umiar. Ja osobiście stosowałam w od listopada 2009 - kwietnia 2010 dietę Dukana i nie polecam jej ... rzeczywiście efekty piorunujące ... ale ... dieta wysokobiałkowa nie nadaje się dla kobiet starających się o potomstwo ... można rzec, że mój organizm zwariował ... Ale ja trzymam kciuki Kochana, za te dwie kreseczki ... a wtedy zapomnij o odchudzaniu ... tylko zdrowe jedzonko :) Zrobiłam sobie dzisiaj test owu ... wyszedł pozytywny ... zatem dzisiaj i jutro zmuszę (jak nie będzie chciał to siłą wezmę) ... do przytulania ... a nóż widelec się uda ... :) Miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness do dzieła!!!!!!!!!!!!!! Ilosia trzymam kciuki za II krechy ja w środe powinnam dostać @, brzuch od wczoraj już boli więc na pewno sie pojawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka - uda się niedługo ... zobaczysz :) Ilosia - daj znać co i jak ... czekam z niecierpliwością. :) Mój M... "stanął" wczoraj na wysokości zadania hehehe Może się uda? Dzisiaj też chyba zaprzęgnę Go do roboty. A tak w ogóle ... Dziewczyny po jakim czasie od "potencjalnego" zapłodnienia można wykonać bete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec tak: wczoraj bylam na krwi ale nie musialam w sumie czekac na dziesiejsze wyniki bo wieczorem przyszla @!!! Dzis rozmawialam z lekarzem i mamy powtorzyc badania mojego M i ten cykl probowac sami. Jednym slowem Duuuupa Blaaada! W nastepnym cyklu mozemy podejsc juz z wieksza ALTYLERIA lekow i do nastepnej IUI ale to bedzie kosztowac ok $4,000 i gwarancji nie ma. Nawet nie wiem jak to powieziec mojemy M. W tym cyklu wydalismy $2,700. Po prostu PORAZKA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosiu-ja ci wspolczuje naprawde!!! glowa do gory kochana,moze w tym miesiacu starajcie sie bez niczego,moze akurat sie uda...ja bede trzymkala kciuki. Ja sobie powiedzialam jak bedzie to bedzie jak nie to nie,jest tu tyle Was ktore nie maja dzieci,mi dane jest byc matka mojej coreczki i to wystarczajacy cud ze ja mam bez zadnych pomocy lekow.Ja trzymam za kazda z was kciuki ktore nie maja dzieci bo to wy jestescie najwazniejsze,wierze ze kazdej z was bedzie dane zostac mama choc jednokrotnie jak mi sie udalo.Moj M zawsze powtarzal ze trzeba wierzyc ze tam gdzies jest ktos kto wyslucha naszych prosb i tak tez sie stalo :) teraz bede prosila o kolejny cud :) jesli sie uda bede wdzieczna i szczesliwa jesli nie i tak zostalam juz obdarowana wiec czas na kolejne z Was. Ilosiu glowa do gory i troszke wiecej wiary,uda Ci sie :) Milej srody dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i stało się. Wczoraj na teście 2 piękne krechy a dziś bhcg 870. Udało nam się w pierwszym miesiącu starań :). Jestem w szoku. Oczywiście cieszę się ale jednocześnie martwię czy wszystko ok. Do gina dopiero w poniedziałek mam nadzieję że już serduszko będzie biło. Życzę Wam spełnienia marzeń i trzymam kciuki. może udało mi się rozwiązać worek z fasolkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kara gratuluję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ilosi anie tym to innym razem sie uda, może akurat bez wspomagaczy na spokojnie spróbujecie? a ja cierpliwie czekam na @ powinna się dziś pojawić, póki co tylko brzuch boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosia - buziaczki Kochana ... Może faktycznie bez wspomagania się uda ...Najlepiej wyluzować (ha wiem wiem łatwo mówić ... sama przecież nie potrafię :( ) Kara1983 - Gratulacje!!! teraz dbaj o siebie i kruszynkę ... No i życzę, aby maleństwo "trzymało" sie mamusi aż do samego rozwiązania baaaardzo mocno :) A Ja już sama nie wiem co mam myśleć o tej niby owu ... temp nie sprawdzałam, ale tego dnia kiedy niby ta druga krecha na teście owu była zdecydowanie bardziej widoczna niz kontrolna ... śluz wcale nie był rozciągliwy (taki był 2 dni wcześniej). Tak sie cieszyłam, że może sie uda ... ale ... A ... Juz nawet przytulanie przestało sprawiać Mi przyjemność i zwyczajnie nie mam na to ochoty :( Dobrej nocy pełnej relaksacyjnych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kara Gratulacje!!! Moze sie ruszy cos u nas w koncu!!! Dzieki za wsparcie dziewczynki :) Apros snu Darkness.... teraz was rozbawie mam nadzieje, a moze jeszcze mi powiecie co taki sen moze wrozyc??? Dzis wstalam rano i myslalam ze padne. Snilo mi sie ze byla u mnie kolezanka ktora byla w ciazy (tak naprawde to urodzila niedawno) no i siedziala u mnie na dywanie i mowila ze zle sie czuje ze ma rozwolnienie. Mowiac to wstala i poszla do lazienki a ja patrze a tu kuuupa :) :) :) na dywanie... ulalo sie bidulce prosto na moj dywan!!!!!! he he he he!! Ja nie moge takiego snu dawno nie mialam!! Dobre co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh Ilosia niezly sen-ale nie jestes sama,mi z 2 dni temu snila sie kupcia tez ale snilo mi sie ze wchodze do toalety a tam wszedzie k...a no i zaczelam do mojego brata zeby zaczal po sobie sprzatac hehe i potem ja rekoma czyscilam ta k..e po nim bleee...nawet nie mowilam nikomu o tym snie bo obrzydliwy a moj 26 letni brat powiedzial by ze cos mam nie tak z glowa :DDD hehe buziaki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba za szybko się pochwaliłam... Byłam dziś na usg i ciąży nie widać. Mam się zgłosić za 2 tygodnie :( Płakać mi się chce. jutro pójdę na bhcg żeby sprawdzić czy przyrasta...załamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kara1983 - tak zaraz płakać ...Każde zdenerwowanie nie wpływa pozytywnie na ciążę. A może zwyczajnie za wcześnie na to, żeby zobaczyć pęcherzyk ... Z tego co czytałam widac go dopiero w 5 tyg. ciąży. Po co się zamartwiasz na zapas. idź jeszcze raz na bętę ... wtedy bedziesz mieć pewność. Mój M... wczoraj był w lekkim szoku kiedy powiedziałam, że z przytulania nici. Lekko obruszony był hehehe a Mi sie smiać chiało z takiego zachowania (Byłam na niego zła za to co mówił wcześniej ... zdenerwował Mnie i to była forma kary :P ... Ale ja nikczemna jestem :) ) Dziewczynki ... napiszcie proszę kiedy zaczyna się podnosić poziom hcg i ile musi on wynosić, żeby była mowa o ewentualnej ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marc30
Kara wszystko będzie dobrze, trzymam kciuki!!!! Ilosia nie teraz to następnym razem, powodzonka!!!! U mnie wszystkie wymazy ok, bakterii żadnych nie wykryli, macica tez ok. W środę wizyta i zaczynamy przygotowania do in vitro. Oj coś mam stracha. Miłego weekendu babeczki, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam test, no i d....pa blada, jedna wredna krecha, a @ miała być w środe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kara - gratuluję! :) a na serduszko pewnie trzeba będzie poczekać ;) trzymam kciuki 🌻 moniu - no przykro mi bardzo ❤️ Darkness - a coś przeczuwasz?? :P U mnie nowy cykl, faszeruję się CLO no i we wtorek podglądanko. W tym miesiącu następna IUI, a co! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny. balbinka tu nie chodzi o serduszko na usg nic nie było widać. Ale beta wczorajsza ponad 1600 więc ładnie rośnie. Naczytałam się nie potrzebnie o tym bhcg i teraz nawet ten wzrost mnie nie uspokoił. W pon do innego lekarza i zobaczymy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×