Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marta113

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda 2

Polecane posty

Marc30 - udanych i owocnych przygotowań :) Kara1983 - jeśli wiesz dokładnie kiedy mogło dojść do zapłodnienia ( a tego to chyba nikt nie potrafi dokładnie określić) to widoczna jest dopiero ciąża która ma ok 5 tyg. A pamiętaj, że zanim dojdzie do implantacji zarodka to mija ok tygodnia od zapłodnienia i wtedy dopiero hcg przyrasta. Nie martw się na zapas. Uśmiechaj się i czekaj cierpliwie na tą nastepną wizytę. Mówię Ci będzie dobrze ... musi być :) Monika31 - a może za wcześnie na test. Skoro @ sie nie pojawiła ... (może owu jakoś sie przesunęła?) Ja tam życzę Kochana, żeby za jakiś tydzień pojawiły się 2 kreseczki. Balbinka85 - nic nie przeczuwam. Już się w ogóle nie nastawiam. Z resztą ostatnio jak pisałam jakoś libido Mi spadło, tak jakby przytulanie nie miało kompletnie sensu skoro nie ma owu. Masakra! Nie podoba Mi sie to absolutnie :( Ryczeć Mi się chce. Naczytałam się, że stres może kompletnie uniemożliwić zaskoczenie", a ostatnio mój 11-letni syn zaczyna przejawiać pierwsze oznaki buntu i ... dużo stresu sie pojawia. Mój M... też nie jest idealny. Zeby się lekko wyciszyc wróciłam do haftu krzyzykowego (wyszywam obrazek który zaczęłam jakieś 4 lata temu ... zeby było zabawniej to "Śpiące dziecko" :( ) Kupiłam dzisiaj "M jak mama" numer kwietniowy ... uwielbiam ten miesięcznik ... Rany jak ja bym chciała ... A to sobie pomarudziłam .... sorki Kobietki ... nie złoście się na Mnie :) Spokojnej nocki i miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kobietki, u mnie @ jednak sie zaczyna, już plamię a ostatnie 2 tak miałam najpier plamienie 1 dzień a na 2gi już leciało... tyle że dostawałam szybciej bo plamienie było 3 dzień po odstawieniu dupka a tym razem w tydzień po odstawieniu....... no ale nie tym to następnym razem się uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny.Dzwonila dzisiaj do mnie Sara no i powiedziala ze moje wyniki krwi sa jak najbardziej na miejscu,czyli clo dziala wiec mamy sie starac.Jesli nie dostane @ na czas mam zrobic sobie test ciazowy,tyle ze ja juz nie wiem kiedy jest na czas bo ostatnio @ dostalam chyba w 50 dniu cyklu jak nie dalej wiec mam jeszcze troche czekania.clo mam brac dalej jak do tej pory i nastepnym razem zobaczymy na usg jak tam moje pecherzyki sie sprawuja.Ostatniej nocy snilo mi sie ze robilam sobie test pierwszy pokazal jedna kreske a pozniejsze juz 2 :) oj jak bym sie cieszyla gdyby ten sen sie ziscil :) Trzymajcie sie kochane trzymam kciuki za wszystkie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dostałam @ z opóźnieniem ale jednak........ nie teraz to następnym razem..... a z okazji 8 marca wszystkim kobietom duuuuuuuuuużo zdrówka, cierpliwości i szczęścia!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane dziewczynki,wybaczcie wczesniejsze linki...nie wiem czemu tyle razy mi sie wkleily.Mam dla was wiadomosc :) jeszcze nie jestem pewna ale...jak juz wczesniej pisalam Sara kazala zrobic test jesli @ sie spozni,wedlug normalnych obliczen powinnam miec wczoraj,no ale z moim ostatnim 50 dniowym cyklem nie wiedzialam jak to bedzie wiec powiedzialam wczoraj mojemu M zeby kupil mi takie tanie testy bo juz dosyc mam wydawania pieniedzy jak i tak ciagle jedna krecha.Wiec kupil mi takie jak mozna zrobic sobie u lekarza,takie paseczki ktore sa bardzo sensitive :) pokazuja juz ciaze od 25mIU a kosztuja zaledwie 2 funty :) no i dzisiaj mowie a zrobie sobie i tak pewnie jedna krecha bedzie bo cycki juz nabrzmiale i bola jak na @ a tu niespodzianka 2 kreseczki no i wsadzilam 2 by sprawdzic kolejne 2 kreseczki :) wiec mysle ze sie chyba udalo tym razem :) jutro z rana zrobie sobie jeszcze taki drozszy test by potwierdzic wtedy dam wam znac mam nadzieje ze nic sie nie zmieni :) Ale sie rozpisalam :) wybaczcie ale to chyba z wrazenia :) buziaki dziewczyny i milusiego dnia wam zycze oraz trzymam mocno kciuki za wszystkie z Was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wytrzymalam,zrobilam kolejny test :) 2 kreseczki :) Udalo sie po 4 cyklu z clo :) Wam tez sie uda skoro mi sie udalo :) teraz sie posypia same 2 kreseczki u wszystkich.Wierze ze Wam sie uda dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandraM1980
Sisunia - super! Gratulacje... :-) Dawno sie nie odzywalam, ale nie bylo o czym pisac... Od dwoch miesiecy nie biore ani CLO ani zadnych innych lekow, zapisalismy ie z M na silownie i na basen... I teraz znow nie wiem co mam myslec, bo po odstawieniu tych wszystkich lekow wszystko mi sie rozregulowalo... I teoretycznie powinnam dostac @ dzisiaj, ale zamiast tego jest tylko taka mala plamka, i taka sama byla wczoraj... Mialam wczesniej plamienia w zwiazku z niskim progesteronem, ale teraz moj progesteron jest w normie i te plamki w niczym nie przypominaja tamtych plamien... Poza tym nie mam nabrzmialych piersi jak normalnie mialam na @, ani zadnych innych objawow - NIC! I teraz nie wiem czy powinnam zrobic test czy to moze przez zmiane trybu zycia (sport itp), podroz i odstawienie lekow... Z jednej strony nie chce sobie robic nadziei, ale z drugiej wiecie jak jest... Chyba poczekam do weekendu... W dodatku w przyszlym tygodniu mam miec operacyjnie usuwane osemki i pielegniarka powiedziala, ze mam koniecznie zrobic test ciazowy na dzien przed operacja i w dniu operacji.... I teraz jeszcze bardziej sie denerwuje, bo jesli beda 2 kreski to tych osemek mi nie usuna, a ja chyba umre z bolu, a zdrugiej strony to bylabym najszczesliwsza osoba pod sloncem... Chyba jestem nienormalna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Sandrus-ja to mysle ze powinnas zrobic test tak dla pewnosci,bo plamienia w ciazy to nic dobrego...trzymam kciuki za 2 kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisunia - wielkie gratulacje Kochana :) SandraM1980 - koniecznie teścik zrób! A u Mnie ... dzisiaj ostatnia luteina wieczorkiem. Wiecie, ze chciałabym ... wiadomo 2 kreseczki zobaczyć. nie wiem jak to będzie ... czekam do przyszłego tygodnia. Problem w tym, że właśnie zaczyna się przeziębienie ... Boli Mnie gardło, powieki same się zamykają ... zmęczenie na maksa i stan podgorączkowy (a tego nienawidzę - juz osobiście wolę jakies 39st mieć :( ) Mój synus ma zapalenie gardła ... kaszle jak "stary gruźlik". M... też podziebiony a do tego wczoraj ześwirował i ogolił sie na łyso ... AAAAAAAAAAA ... chyba oszaleję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Darkness - ja za Ciebie mocenko kciuki zaciskam,do luzeczka i goracej herbatki z miodem i cytrynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki :) zrobilam sobie rano test clear blue wyszlo mi ze jestem 2-3 tyg. w ciazyjak tak obliczalam to do zaplodnienia musialo dojsc miedzy 10 a 20/21 lutego bo ostatnia @ skonczyla mi sie 9 lutego.Tak tylko pisze by dac wam znac ile dni po @ byla owu moze przyda Wam sie to...wiem ze kazda z nas jest inna no ale moze akurat po clo wlasnie wtedy sie cos dzieje. Buziaki dziewczyny i zycze milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandraM1980
U mnie, niestety, lipa... @ przyszla wczoraj zupelnie znikad... Bez bolu, bez zadnych objawow, tylko krwawienie ... I teraz nie wiem czy to jest powod do niepokoju czy radosci... Od wielu lat w pierwsze dni @ lykalam tony srodkow przeciwbolowych i czesto musialam brac wolne, bo nie bylam w stanie pracowac... A teraz nic kompletnie... Coz, bede miala te operacje w przyszlym tygodniu i mam nadzieje ze wydobrzeje przed owulacja :-) I sprobujemy jeszcze raz :-) Milego piatku dziewczyny! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SandraM1980-napewno ci sie uda :) Monika31-dziekowac ;) Dzisiaj powiedzieli mi ze mam sie umowic na skan ktory mam miec w 8 tyg. ciazy by sprawdzic czy nie zaszlam czasem w mnogom ciaze,w sumie mysl o dwojaczkach przeraza mnie...moj tata jest blizniakiem i duzo ludzi mowi ze mam przez to wieksze szanse na mnogom ciaze a do tego w wspolpracy z clo to juza chyba mieszanka wybuchowa :DDD no ale zobaczymy...odezwe sie po skanie. Buziaki dziewczyny,zycze Wam udanego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj no to powiem Ci że bym się zdziwiła gdybyś bliźniaków nie miała ;) po clo i genach masz większe szanse na bliźniaczą niż pojedynczą ciążę ;) a tak serio z tymi bliźniakami to chyba Twoje dzieci mają większe szanse po dziadku... a pomyśl raz a dobrze, jeden poród... ja bym nie miała nic przeciwko kumulacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh-no jeden porod Monis ale ja juz mam jedno dziecko :) i chyba przeraza mnie mysl podwojnego porodu :) ale co bedzie to bedzie,poczekamy zobaczymy :) napewno odezwe sie za kilka tygodni po skanie i dam Wam znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki :) Sisunia Gratulacje!!!!!. Fajnie ze ci sie tak szybki udalo. Suuuuuper! Tez bym tak chciala. Dbaj teraz o siebie!!!! Sorki ze sie nie odzywam ale jestem zalatana bo chcemy kupic dom i troche jest z tym roboty. Jezdzimy, ogladamy i zawsze jest cos nie tak, no ale trzeba bo mieszkamy w mieszkaniu, i chcemy cos wiekszego kupic. Jak juz znajdziemy to bedzie trzeba nasze mieszkanie wynajac no i przeprowadzka........... moze wtedy sie uda??? Jak nie bede miala czasu myslec??? A na razie dzialamy sami. W poniedzialek idziemy na konsultacje do gina, ciekawe co poradzi dalej? Caluje was wszystkie baaardzo cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laseczki :) Choroba nadal Mnie trzyma ... na szczęście dzisiaj juz tylko 37,2 st z rana. Niestety kaszel mnie dopadł a z nosa dosłownie sie leje. Powiem Wam Kochane, że znów dopadł Mnie dół ... W piatek poprzytulalismy się z M... i kiedy znalazłam sie później w łazience ... ups byłam przerażona ... czerwono :( Pierwsz myśl? "ZNÓW SIĘ NIE UDAŁO" :( wczoraj w sumie nawet plamienia nie było ... dzisiaj ogólnie jestem osłabiona. Ale porządnej @ nie widać. :( Juz sama nie wiem co o tym wszystkim mysleć... Ja nie wiem skąd Wy tyle siły bierzecie ... zaczęłam sobie zdawać ostatnio sprawę ... że w sumie to jakieś 1,5 roku zostało na starania (później będę się już bała podjąc ryzyko) ... Do tego M... powiedział kiedy zaproponowałam żebysmy wybrali się do specjalisty z kliniki leczenia niepłodności, że owszem ... może Mnie tam zawieźć, ale nie widzi potrzeby żeby ze mną w niej uczestniczyć. :( DObrze, że chociaż tutaj mogę sobie popisać :) Buziaki przesyłam Udanej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marc30
Sisunia - wielkie gratulacje!!! Wiosna się zaczyna i mam nadzieję, że się posypią 2 krechy!!!! U mnie @ po odstawieniu tabl. anty. W środę dostałam 1 zastrzyk z procedury in vitro. Po @ zaczynamy zastrzyki hormonalne. Trzymajcie kciuki. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosiu Dziekuje :) Marc30 Dziekuje :) Darkness glowa do gory kochana,wyluzuj troszke,zapomnij o staraniach a moze sie uda wtedy...ja tak zrobilam :) powiedzialam sobie bedzie to bedzie nie to nie, nic na to nie poradze a tu niespodzianka po miesiacu :) Ja trzymam za Was wszystkie kciuki kochane,naprawde mocno mocno je zaciskam... Buziaki i udanego tygodnia zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane Kobietki :) Dzisiaj ta paskudna @ chyba Mnie utopi :( Dostałam sie do lekarza ... myslałam, że tylko zwykły kaszelek ... a tymczasem ... według lekarza bardzo poważna infekcja górnych dróg oddechowych. Antybiotyk i łóżko, bo inaczej zapalenie płuc Mnie dopadnie :( i zwolnionko z pracy do poniedziałku :( Pytanie mam do Was ... czy przy antybiotyku mozna brać clo? Czy mam sobie darowac i zrobić przerwę (gin. mówiła żeby 3 cykle pod rząd brać, ale nie zakładałysmy choroby). Dajcie znać gdybyście miały info na ten temat. Buziaczki :) miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam do 21 marca na usg bo 10 marca jeszcze nie było widać zarodka :(. Mam mdlości i ogólnie źle się czuję. A z antybiotykiem i clo to może zadzwoń do gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! u mnie jutro IUI. Mam po 3 pęcherzyki w każdym jajniku (brałam clo i fostimon). Sisiunia - gratulaski ;) marc - no trzymamy, trzymamy ;) kara - no to czekamy razem z Tobą ;) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisunia - może zdradzisz mi metode na "wyluzowanie"? Za każdym razem kiedy się przytulamy z M... to pierwsza myśl jaka się pojawia ... czy dzisiaj warto poleżeć po wszystkim czy jednak można do łazienki bo i tak nic z tego nie wyjdzie ... Ja wiem, że to zaczyna byc chore, ale... zegar biologiczny tyka, a My od 21 miesięcy zero zabezpieczeń i lipa ... Mój poziom desperacji już zdecydowanie przewyższył stan alarmowy :( Marc30 - tu każda za każda juz chyba nie tylko kciuki zaciska heheh :P Kara1983 - uważaj na siebie, wypoczywaj jeśli to tylko możliwe. Do poniedziałku niedaleko i ja wierzę, że wiadomosci które usłyszysz będą tylko pozytywne :) Balbinka85 - mocno zaciskam kciuki ... Powodzenia :) A ja zaczynam dzisiaj 3 raz z clo ... ale tym razem nie powiem mojemu M... kilka dni wczesniej kiedy najlepiej sie przytulać, bo zapewne znów będzie słaby ... ewentualnie jakis ból głowy ... albo inne itp... Chłopak boi sie odpowiedzialności ... MASAKRA :( Spokojnej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka-dziekuje kochana ja trzymam mocenko kciuki za ciebie :) Darkness-metody chyba nie ma zadnej kochana :( ja chyba tak samo poddalam sie z jasmine i potem dowiedzialam sie ze jestem w ciazy,tym razem tez juz bylam zrezygnowana ale jakos powiedzialam sobie juz mam jedno dziecko i tak jestem szczesciara i jesli tak ma zostac nic na to nie poradze...oczywiscie gdzies tam w podswiadomosci wierzylam ze sie uda ale przestalam o tym myslec :/ no i ogolnie zanim dowiedzialam sie ze jestem w ciazy postanowilam ze jak @ przyjdzie zrezygnuje z clo na jakis miesiac i rzucam palenie no i zrobilam sobie test by potwierzic ze nici i leciec do apteki po plasterki a tu niespodzianka.Ogolnie kiedys juz testowalam to przed jasmine i nie wiem moze to glupie ale wyczytalam gdzies ze kobiety ktore jedza lody conajmniej 2 razy w tygodniu maja wieksze szanse na zajscie w ciaze niz te ktore jedza je zadko :P Chcesz zajść w ciążę? Wybierz się na lody. Naukowcy z USA odkryli właśnie, że picie pełnotłustego mleka i jedzenie lodów jest dla starających się o potomstwo kobiet lepsze niż nabiał z małą zawartością tłuszczu (Human Reproduction). Dietetyczne jogurty i tym podobne produkty wydają się zwiększać ryzyko niepłodności z powodu braku owulacji. wiecej znajdziesz na kopalniawiedzy.pl nie wiem ile w tym prawdy ale moze warto sprobowac kochane :) Trzymkam kciuki za Was... buziaki i milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ot chyba przejde na diete lodową ;) ja dobiegam do połowy cyklu akurat ;) dziewczyny trzymam za wami wszystkimi kciuki!!!!!!!!!!!! Kara do poniedziałku coraz bliżej, będzie dobrze!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×