Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marta113

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda 2

Polecane posty

Gość Inga 127
Dziekuje za informacje, mnie tez gin mowi ze za wczesnie i ze mam sie nie martwic bo napewno wszystko jest ok, tylko zastanawia mnie to dlaczego u innych kobiet szybciej widac a u innych pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
becia NO wielkie GRATULACJE!!!!!!! Kurcze jak ja się cieszę , że idzie wszystko na tym topiku coraz lepiej BRAWO BRAWO BRAWO!!!!!! Proszę tylko myslcie pozytywnie i musi być DOBRZE....Niech teraz nie istnieją żadne złe scenariusze!!!!!!! No to uśmiech na twarz i do przodu!!!!!!!!!! inga u mnie w 5tc tylko dwa pęcherzyki a następną wizytę miałam w 8tc i pięknie serduszka biły. Na wszystko jest po prostu odpowiedni czas w rozwoju maleństwa także spokojnie niech przechodzi każdy etap rozwoju!!! jeszcze raz gratulujeMY :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sytofala nie mam odwagi jeszcze tak do końca się cieszyć. Ale wielkie dzięki, trzymajcie się w kumulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
becia ty tez się 3maj w x paku!!!!! :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inga ja tez bylam dzisiaj na usg i ja mam dzisiaj 7tydz.i 3dzien i zaczeło dopiero teraz bic serduszko na poczatku nie widac zarodka było a dzisiaj juz cos mozna zobaczyc ale to jeszcze nie taki kształt jak trzeba.moj gin mowi ze to normalne na tak wczesna ciaze.nie martw sie wszystko bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga 127
Dziekuje dziewczyny jestescie naprawde kochane:):) Angela ja mam dzis rowny 6 tc, ty mnie o 1 wyprzedzasz, pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi883
Becia serdeczne gratulacje! dbaj o siebie teraz kochana!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi883
Zmojej malutkiej statystyki wynika, że mamy jedną ciążę na tydzień. Jak tak dalej pójdzie to będziemy musiały zmienić nasz temat na Clostilbegyt i bromergon - UDAŁO SIĘ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
myślę , że jak wszystkim się uda to będzie powód do wielkej imprezy z dużą ilością wody mineralnej :) :) :) :) no wiosna się zaczyna i brzuszków przybywa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
becia1201 :D :D Gratuluję :D:D i życzę wszystkiego dobrego !!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmiana tematu mi sie podoba, od razu pozytywniej sie robi:) na drugim forum ciazowy zalozonym przez Natalie-Balie tez brzuszkow przybywa, same dobre wiesci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIĘKUJĘ WAM WSZYSTKIM!!!!! Mam głęboką wiarę, że niedługo wszystkim kochanym kobietkom z naszego forum się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie, co do tych cholernych testow owulacyjnych:) przedwczoraj: 8dc kreska jasna i ciemna (kontrolna) wczoraj: 9dc kreska: polowa jej ciemniejsza, polowa jasniejsza, druga kreska kontrolna normalna dzis: 10dc jedna b.jasna, druga kontrolna ciemniejsza:/ ja juz nic z tego nie rozumiem. Tzn ze wczoraj mogla byc owu, czy raczej za wczesnie na to? mam cykle 35 dniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI ************* NICK (WIEK)-----------ILOSC CYKLI-------------@----------MIASTO balbinka85 (24)-------------2----------------26/27.03------ WrocLove Klarav(26)--------------------9 -----------------13.04--------Częstochowa Marta113(29)--------------24 --------przerwa(endo)------------Cz-wa mida(27)--------------------5----------------24/02/09--- -----Ostrowiec Sw. maja1981...................7..............21.04 (1zCLO)..............UK 000kika000(23)............3..............5/6,04,2009.... ........Mielec haleczka (30)...............3.............1/2,05,09...........Włocław ek agula...(27).................14................08,04,200 9.........Kraków slonce31 (31)................2................04,04,2009........Rybni k monika-78 (31)............9...............16,03,2009..........Włocławe k beti-75(34)................13...............23.04.09.... ........piaseczno carolla (30)................40...............20.04.09.............Ma zury kara1983(26)-------------- 9----------------18.04.09----------- WWY Madzialenka1985(24)----- 2----------------19.04.09 -----------Wałbrzych Domi883(26)---------------16-----------------21.04.09--- - ------Świdnica malinka2510................8...................?????.... ...........Turek ania-dl(26)---------------3-----------------23.04.09---- ------Wrocław Majkakaja(26)...........13...............01.03.2009..... .....Poznań becia1201(29)............7................30.03.2009.... .......Kraków **anka(22)................13...............??????????... ......Czerniejewo marc30 (31)..............10...............08.04.09..........ok. Wrocławia Karolinka1983(23)......16................30.03.2009.......Rypin PRZYSZLE MAMUSIE ************************* NICK (WIEK)--------TC-----TER. PORODU-----PLEC------IL CYKLI--MIASTO Lena1984 (25?) ----26 ------25.07.2009 -córeczka - MMMm??? 2-3 Mielec koteczek19833----20-------13.08.09---------corka------- 1----Świetoszow Sytofala (23)-------16-------16.09.09--------kumulacja --2----Mielec/Czwa Aniabuu23(27)-----13-------30.09.2009----------?--- ------1-----------Kalisz Inga127 (?)----------5--------24.11.09-----------?----------1!!--- ----------?? duszka80 (29)----- 4------- 27.11.09-----------?----------- 4----------Żagań Angela82 (?)---------?------------??--------------??------------- muszka28-----------3---------12.2009------------?------- ----4---------Opole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, postanowiłam do was dołączyć. Staram się już 16 miesięcy o dzidziusia. Po 11 miesiącach starań zaszłam w ciążę, lecz 3 tygodnie później straciłam maluszka. Od tamtego czasu nie staraliśmy się. Od tego cyklu mam zacząć brać CLO od 5 dnia cyklu przez 5 dni. Mam jednak nadzieje, że już mi nie będzie potrzebny, bo wczoraj miałam dostać @ ale nie ma jej. Może to ze stresu i dlatego, że się mysli? Sama nie wiem. Czekam... Jeżeli @ za kilka dni się nie pojawi, zrobię test, choć nie wierzę,że się udało. Jestem zmęczona psychicznie tymi staraniami. Jeżeli tym razem, z CLo się nie uda to odpuszczam na jakiś czas. O ile @ przyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka1983 :) Witamy!!!!!!!!!1 Fajnie że do nas dołączyłaś w grupie zawsze raźniej i można się czegoś nowego dowiedzieć od doświadczonych koleżanek ;) i trzymam za ciebie kciukasy aby @ nie przyszła :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka1983---------ooooooooooj widzę że jesteś z Rypina :D, no to supcio bo znowu ktoś z moich stron :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maja19811981 - z tego co ja pamiętam to moje kreseczki były jednakowego koloru pozwole przytoczyć do pamięci test balbinka85 i wyglądał tak :) Zresztą tam na ulotce pisze które okienko jest ważniejsze gdy występują II kreseczki niejednakowego koloru ( nie jestem pewna ale ważniejsze jest chyba T żeby była także ciemna lub taka sama jak C - nie jestem pewna - sprawdz na ulotce http://img223.imageshack.us/my.php?image=dsc 01336cr7.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
Widzisz becia!!!!! wywolalam wilka z lasu tym moim sledztwem i pytaniem.strasznie sie ciesze:)bardzo:)i naprawde,naprawde szczerze,to mocno cudownie.sciskam Cie za jeszcze plaski brzuszek i ocieram sie ile wlezie.hiihhiih co do pytania o wiesiolka,to bralam bralam.oepanol.do tego pilam siemie.i jaki taki sluz sie pojawil gdzies tam glewboko.maz sprawdzal jak slusznie sytofala zauwazyla:)hihhiihihihihih:) no mamuski,no dalej,dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam kobitki! beciu to wspaniala wiadomosc, przy takim dopingu na pewno sie uda :) a co do pytania o mnie to @ dalej nie ma i w czwartek ide do lekarza. w terminie @ zamiast krwi pojawil sie rozowawy sluz i bol brzucha przez 2-3 sporadycznie dni i nic wiecej - lipa jak nic. wczoraj mialam taki zly dzien, ze klelam na czym swiat stoi, ze lekarz mowil ze bedzie @ a tu nic. moj M byl dla mnie wczoraj taki mily a ja nie moglam tego odwzajemnic bo powtarzalam tylko, ze jestem niedorobiona jakas i beznadziejna.... taki glupi dzien :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
domi,ale pamietaj ze wiesiolek tylko do owulacji bo potem moze powodowac poronienia.za to caly cykl mozna pic siemie lniane lub olej lniany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
dziewcztynki jak to jest z tym pregnylem? na ulotce jest napisane ze pecherzyk powinien strzelic po 36-48 godzinach,a jak jest jak sie dostaje wieksza dawke?ja pamietam ze pare dni temu ktoras dziewczyna zadala podobne pytanie.czy mozliwe jest by pekl zaraz po podaniu czy jakos tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena i Balbinka- wiem, ktora powinna byc jasniejsza a ktora ciemniejsza, jedna jest kontrolna , druga testowa. Chodzi o to , ze na moim tescie kreska testowa ma taki sam kolor jak kontrolna, ale nie jest zabarwiona w calosci, tylko jakby polowa jej. :/ Poczekam az bedzie rozowa i gruba- tak jak testowa. Bo na razie jest rozowa i chuda jak paris hilton;p Karolinka witamy w klubie :) fajnie,ze sie tu pojawilas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
hahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahah,przesadzilas z ta Paris Hilton.normalnie szalenstwo.siedze i wyje,ihihihihihihih...no ale mnie rozbawilas:)swiruska:):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×