Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marta113

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda 2

Polecane posty

Agnez78 i jak? Carolla w domu? Ja w domu :-( Od dzisiaj impreza dni naszego miasta, może pójdę poskakac na koncercie to urodze. tylko jak tu skakac? hehe :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marc30
Hej wam babeczki w te piekielne upały, u mnie @, uaktualniam tabelkę NICK (WIEK)-----------ILOŚĆ CYKLI--------spodziewana@------MIASTO STARACZKI ************** elaw82(28)------------2.5 roku( 2 z clo)----------21.04.10-----------UK MONIKA1981(28)-------prawie 3 lata-------------01.05.10-- - --- ------UK 000kika000(23)-------------11----------------???????????? ?????- - -------Mielec Dominikaa81-----------------7-----------------??????????? ??--- ----------Wawa maja1981----------------13---------?????????(przerwa wakacyjna ---UK marc30 (32)----prawie 3 lata (5 z clo)------23.07.10--------ok. Wrocław malinka2510-----------------8------------------?????---- -----------Turek Hania82(27).........5, 2 z clo.............UK Lunka23.............15....................??????..... ....kuj,pomorskie madziaraxx..........(już nie licze).....?????????????........ Italia Joanna2806-----(minęło 2,5 roku)-------19.07.2010----------lubelskie agnez78..............duzo.....................????....... ...podlaskie PRZYSZŁE MAMUSIE ************************* NICK (WIEK)--------TC-----TER. PORODU-------PLEC---IL CYKLI----MIASTO agus28(29) ..........37.........4.07.2010 .......dużo.......córeczka Carolla (30)..........33.........5.07.2010........?............córe czka Marta113(29)--------14 --------25.07.2010-----?---- 2,5 roku------Cz-wa Anikaz(33)...........22.........20.09.2010 ...synek......Olsztyn Dorotkabzz----------14---------21.10.2010------?------3 z clo-----Świdnica monika-78.............13..........21.12.2010......?...du? o.....Włocławek agata RR (25).....14.........29.12.2010.....przeszło rok....Tarnów SZCZĘŚLIWE MAMUSIE !!!!!!!!!! ************************************** Lena1984-*** córeczka KALINKA*** 23.06.2009*** 3970g. ***57dł. koteczek19833***-córeczka MAJA*** 05.08.2009 ***4100g***57dł sytofala-***Synek BARTUŚ*** 10.08.2009*** 1980g*** 46dł -*********Córeczka NADIA*** 10.08.2009*** 2000g*** 44dł Aniabuu23***-córeczka Adusia*** 07.10.2009*** 3240g. ***54dł angela82*****synek Aleksander****10.11.2009***2920g******48dł. Inga127**** synek....................................................... ... Figata******synek, córeczka............................................. duszka80****córcia Karolinka****28.11.2009****4410g**60dł. muszka28*******synek Aleksander*****01.12.2009****3320g********54dł. Kara1983****córcia Wiktoria***16.12.2009***3860g****56dł. haleczka****córeczka Julka***18.12.2009***2650g****51dł klarav***synek Alan***02.01.2010***3980***57 dł domi883.....synek Aleksander.....06.01.2010....2600g...50dł ...............synek Jakub...........06.01.2010.....2300g....48dł Madzialenka synek Kacper.........27.01.2010.....3700kg...55dł Majkakaja----córeczka Martynka---08.02.2010----3500g---52dł kachla...syn Jakub....28.02.2010...2350g...50dł Słońce31 ****córcia MAJA ....18.03. 2010...3710g...59cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej Agus masz jeszcze sile skakac? :) ja juz jak pingwin chodze hahahahah.... oczywiscie tez jeszcze w domu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolla - od wczoraj jakaś wariacja, wstalam z przekonaniem że to właśnie ten dzień.... Wstawilam jeszcze 3 prania, wyprasowałam całe zaległości, zrobilam na obiad gołąbki i padłam na pysk.... Dzis rano wstałam z wrażeniem że mam tyle do zrobienia... pojechałm do krawcowej uszyc firankę do sypialni, wpadłam do pracy pomóc dziewczynom uzgodnic miesiąc, wróciłam dopiero do domu, zlapało mnie parę skurczy.... no i czekam czy to dziś?? Pewnie nie, więc może sie na koncert zalapię hihihi Mówię ci że od trzech tygodni nie mialam takiego zapału do pracy i tyle siły.... Może to ten syndrom gniazda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
taktaktaktaktaktaktaktaktakkkkkkkkk syndrom gniazda.będziesz rodzić!!:)heheheh,ale by były jaja.a tak na serio,to kto wieeeeeeeeee...postaraj się pospać:)a moje dziecię dzisiaj kończy pół roczku.ale zleciało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnez78
Witajcie Kobietki:) No niestety u mnie klapa:( Od dziś biorę 2razy po 1 tabletce clostilbegyt i 11 mam na krew i na usg.Podchodzę do drugiej inseminacji,a póżniej zobaczymy.A na weekend zapraszam do mnie,jest impreza:Świeto Mleka:Buziaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny :) Dzisiaj wzielam ostatnia tab.Clo i czekam,az pecherzyki urosna i bedziemy dzialac z mezem :D To moj pierwszy cykl z Clo,jaka rozdrazniona jestem :/ Dobrze,ze maz jeszcze wytrzymuje hehehe :) Upal u nas w Londynie straszny,nic sie nie chce... Tylko mysli sie o urlopie :) Pozdrowienia dla Was xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w domu, w domu, w domu Klara ale ten czas leci...... Alanek to juz kawaler, ani sie obejrzysz a juz będzie biegał... Carolla rodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Agus, jeszcze w domu :( Pobolewa mnie czasami brzuch jak przed @, ale nic sie nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam tak samo Carolla.... Jutro do gina. Powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nic, cisza kompletna O 19:00 na wizytę, pewnie znów mi szyjke pomasuje hihi Ostatnio nie podziałało Pewnie będziesz pierwsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolla wszystkiego najlepszego w dniu imienin!!! po wizycie. Nic sie nie dzieje, ktg ok, na 12 lipca skierowanie do szpitala, chyba że natura przyspieszy sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzięki za życzenia :) Miałam nadzieję, że może córeczka zrobi Ci niespodziankę i wykluje się w dniu swoich imienin. Ja jutro też idę do lekarza po zwolnienie. Ciekawe czy tam zajrzy, bo jakoś średnio go to interesuje...zawsze tylko posłucha serduszka i zmierzy ciśnienie i tyle... KTG jeszcze nie miałam :( Tak mi dziś spuchły stopy, że muszę siedzieć w domu... w żadne buty nie wcisnę ich, nawet w japonki, bo pasków nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata RR
witam :) u mnie 15 tc jakos leci. Siedze sobie w domu, mam zwolnienia 2 tygdnie i odpoczywam :) choc czasami czuje sie tragicznie. No ale dostalam cos na slabe wyniki moze pomoze :) agus i carolla zycze Wam szybkiego rozwiazania :) moja sasiadka jest w ciazy, spotkalam ja chyba 2 lipca i pytam sie kiedy ma termin - a ona 30 czerwca i jeszcze nie urodzila. Wczorja po poludniu tez ja widzialam!! agnez powodzenia w inseminacji. LenaLondon witaj :) Astromeria jak tam sie czujesz? wszystko dobrze? dalej lezysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolla moja córeczka czeka chyba na mamy urodziny, do piatku ma czas... A tak prosiłam żeby przed trzydziestką, ale ona nie słucha wcale a wcale. Czyli albo urodziny na porodówce albo jeszce poczekam. Trzymaj sie i niech sie okaże że to już!!! Powodzenia u lekarza ps. Mnie wystawił zwolnienie tylko do piatku, a potem macierzyński, i powiedział że inni lekarze to od obliczonego terminu juz nie pisza bo leci macierzyński. Niby ZUS to sprawdza czy coś. Nie wiem, u nas zasilki płaci zaklad pracy, więc zus tego nie bedzie oglądał... No byle do piątku urodzic. Agata RR dzięki za zyczenia. najgorsza ta perspektywa upałów piątkowo-sobotnich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko odpoczywaj ile wlezie:) Ja sie dopiero teraz czuje tragicznie. Dziewczyny stopy mam jak pletwy !!! W zadne buty nie wchodze, az sie swieca cale. Nawet w japonkach juz nie moge chodzic... Nie pomaga ani zakladanie wysoko nog ani nic. Agus ja juz po lekarzu. Swieto lasu!!!! Zbadal mnie !!!! od MARCA pierwsze dowcipne badanie !!! Powiedzial, ze jeszcze nie czas na porod wcale... troche sie boje, bo 2 dzien po terminie a on nic sobie z tego nie robi. Poprzedni lekarz tez powiedzial, ze mam 2 tyg po terminie dopiero panikowac. Dziwne... Ty juz masz na poniedzialek skierowanie a tu kaza u mnie 2 tyg czekac. Ledwo zipie a pojutrze znowu kazal przyjsc na sprawdzenie serduszka. Dzisiaj juz tez nie dostalam zwolnienia tylko juz macierzynski mam. Co najlepsze dopiero sprawdzilam ile kobieta w ciazy prowadzaca dzialalnosc gosp na niskim zusie dostaje zasilku... a wiec uwaga..... 8,80 zl za dzien:) tak mi wyszlo...bo miesiecznie dostalam tyle, ile co miesiac i tak musze oplacic skladke czy nie wiem czy wyjdzie 10 zl miesiecznie z tego co zus mi daje!!!Zyc nie umierac :) Agus do piatku jeszcze pare dni, moze corcia sie zlituje nad Toba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata RR
no tak spuchniete nogi - a w czym ja bede chodzila w grudniu?? w grudniu tez puchna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez słyszałam że czakaja do dwoch tygodni po terminie, ale mój lekarz praktykuje 7 dni. Dla mnie chyba lepiej :-P Dzis tez pojechałam jeszcze do mamy chyba ostatni raz przed porodem, ściągnęłam klapki, patrzę a ja nie mam kostek tak mi spuchły nogi. A z tym macierzyńskim to złodziejstwo moim zdaniem, po co daja takie udogodnienie że niski zus i można korzystac i rozwijac firmę, jak świadczenia wtedy tez są ciulowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko mam nadzieję, że w grudniu tak nie puchną:) Teraz jest duszno także to pewnie dlatego. Oby... :) Agus szczęściaro:) Zapewne szybciej Ci się uda. No stopy to mam jak nie moje hihihi...olbrzymie płetwy... Gin kazał na stopy brac rutinoscorbin 3x dziennie. My dzisiaj próbowaliśmy "naturalnych przyspieszaczy" hihihi, ale natury się nie oszuka, wyjdzie, kiedy będzie chciała :) Już 4 dzień siedzę właśnie o tej godzinie i mam dziwne bóle...jakby skurcze, ale codziennie po nocy przechodzi. No z tym zusem to przegięcie okrutne, ale cóż... Podobno był sposób, żeby więcej dostawac co miesiac, u mnie było za późno bo miałam zwolnienie, także kobitki jak któraś ma działalnośc i jest w ciąży to koniecznie do dobrej księgowej, bo jest sposób poprzez podniesienie składki w ostatnim miesiącu zupełnie legalny. Lena jak Twoje jajka po Clo? :) Agnez78 trzymam kciuki za Twoją inseminację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnez78
Carolla,narazie nie dziękuję,jak się uda to podziękuję:) A Tobie i agus28 życzę szczęśliwego rozwiązania. W niedzielę jadę zerknąć czy rosną pęcherzyki,jak coś będzie to pewnie we wtorek będę miała inseminacje. BUzIACZKI dla WSZYSTKICH:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
haloooooo?nie obijać się...rodziććććććććććć!!!!!!!!!!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co mowiłaś Klara? hihihiihi Żeby to tak było na zawołanie to ja wolam i krzyczę!!! Kaaarooooliiiiiiinaaaaaaaaa!!!!!!!!!! Wychodź prooooszę!!! mama czeka na ciebie. I masa innych ludzi, aż mi się telefon rozladował od rozmów w stylu "a ty jeszcze w domu na chodzie?" Jedyna dobra myśl, że najdłużej do poniedziałku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co mowiłaś Klara? hihihiihi Żeby to tak było na zawołanie to ja wolam i krzyczę!!! Kaaarooooliiiiiiinaaaaaaaaa!!!!!!!!!! Wychodź prooooszę!!! mama czeka na ciebie. I masa innych ludzi, aż mi się telefon rozladował od rozmów w stylu "a ty jeszcze w domu na chodzie?" Jedyna dobra myśl, że najdłużej do poniedziałku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus szczesciaro.... najdalej do poniedzialku... ja jeszcze tydzien po Tobie. Moj lekarz sztywno trzyma sie tych 2 tygodni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus szczesciaro.... najdalej do poniedzialku... ja jeszcze tydzien po Tobie. Moj lekarz sztywno trzyma sie tych 2 tygodni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonce31
Dziewczyny jak ja dobrze wiem co czujecie!!! Moja mała urodziła się 9 dni po terminie a co ja wyczyniałam żeby urodzic w terminie i nie iśc do szpitala. Niestety dzien po terminie moj gin wysłal mnie do szpitala (żeby byc spokojnym) i przeleżałam ponad tydzień aż się nade mną zlitowała położna i pomogła mi urodzic ale to czekanie to był koszmar. Do dzis wspominam to gorzej niz sam porod więc życze szybkiego rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonce31
Dziewczyny jak ja dobrze wiem co czujecie!!! Moja mała urodziła się 9 dni po terminie a co ja wyczyniałam żeby urodzic w terminie i nie iśc do szpitala. Niestety dzien po terminie moj gin wysłal mnie do szpitala (żeby byc spokojnym) i przeleżałam ponad tydzień aż się nade mną zlitowała położna i pomogła mi urodzic ale to czekanie to był koszmar. Do dzis wspominam to gorzej niz sam porod więc życze szybkiego rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×