Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marta113

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda 2

Polecane posty

jeszczeniema ale bierzesz Clo? Tak? A ja wam powiem tak: jak sie posypia bajbiki to sie posypia! Zobaczycie i wspomnicie :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszczeniemama
tak biorę clo 2 cykl bez monitoringu właściwie( bo lekarz powiedział że na tym etapie to spokojnie nie musi być ) juz sama nieiwem ale mam do niego zaufanie w kolejnym cyklu mam jechać na test jakiś na P... - przeżywalnośc plemników czy coś takiego ,ale o co to chodzi to tez nieiwem może ktos wie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marc30
jeszczeniemama to pewnie ma być test PCT, który pozwala ocenić żywotność plemników w śluzie szyjkowym oraz określić ich zdolność do penetracji śluzu szyjkowego. Badanie to powinno być wykonane w okresie "dni płodnych" (potwierdzonych ultrasonograficznie i/lub hormonalnie), po 6-8 godz. od stosunku płciowego. W badanej próbce śluzu szyjkowego oceniana jest ilość plemników ruchomych i nieruchomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszczeniemama
marc30 dzięki za info ciekawe co mi wyjdzie o właśnie staraczki kochane szczepicie się na grypę teraz? co mówią wasi ginowie, mnie powiedziano że 3 miesiące powinna odczekać po szczepieniu z ciążą, ale znam inne opinie sezon grypowy się zaczyna co robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszczeniemama
ojej jaka cisza zapadła to jak z tym szczepieniem p/grypie? hoopp hoopp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak minal weekend dziewczynki, u mnie bylo wesolo..... poszlam na impreze i zgadnijcie kogo tam spotkalam? Mojego gina!! he he he. Zeby bylo bardziej wesolo 3 tygodnie temu go spotkalam na weselu u tych samych znajomych, wypilam z nim brudzia... bo mialam w czubie. Nastepnego dnia sie zastanawialam po co to zrobilam, myslalam ze bedzie glopio teraz isc do niego. Ale nie! Poszlam i mowilam mu jak gdyby nigdy nic na Per Pan. A tu masz! Na imprezie sie znowu widzimy. A pozatym to dzis maszynka nie pokazalm mi Owu tak jak to bylo m-c temu, dokladnie 12 dc, moze jutro bedzie.... :) Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnez78
A ja wczoraj dostała @:( 3IUI się niepowiodło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnez78... przykro mi bidulko :( I co teraz? Jaki plan... bo chyba sie nie poddajesz, co? a u mnie nie ma Owu nadal, maszynka sie chyba obrazila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no po prostu swietnie!! :( Nie mam Owu a przeciez faszeruje sie tym Clo. Dziewczynki czy wiecie co to moze oznaczac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marc30
agnez78 tak mi przykro, trzymałam kciuki za powodzenie. Nie poddawaj się i trzymaj się kochana. Wiem co czujesz, bo jesteśmy w takiej samej sytuacji.Ja jutro podchodzę do 3 IUI. Mam 3 jajeczka i jest duża szansa. Pozdrawiam cieplutko, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika1981
NICK (WIEK)-----------ILOŚĆ CYKLI--------spodziewana@------MIASTO STARACZKI ************** elaw82(28)------------2.5 roku( 2 z clo)----------21.04.10-----------UK MONIKA1981(29)------- 3 lata-------------19.10.10-- - --- ------UK 000kika000(23)-------------11----------------???????????? ?????- - -------Mielec Dominikaa81-----------------7-----------------??????????? ??--- ----------Wawa maja1981----------------13---------?????????(przerwa wakacyjna ---UK marc30 (32)---- 3 lata (7 z clo)------10.2010--------ok. Wrocław malinka2510-----------------8------------------?????---- -----------Turek Hania82(27).........5, 2 z clo.............UK Lunka23.............15....................??????..... ....kuj,pomorskie madziaraxx..........(już nie licze).....?????????????........ Italia Joanna2806-----(minęło 2,5 roku)-------15.08.2010----------lubelskie agnez78..............duzo.....................????....... ...podlaskie ilosia (32)..........7 m-cy.........10/10/10.... Chicago Julka21 (28)-----------------4lata----------1.09.10--------------- Poznan PRZYSZŁE MAMUSIE ************************* NICK (WIEK)--------TC-----TER. PORODU-------PLEC---IL CYKLI----MIASTO Marta113(29)--------14 --------25.07.2010-----?---- 2,5 roku------Cz-wa Anikaz(33)...........22.........20.09.2010 ...synek......Olsztyn Dorotkabzz----------14---------21.10.2010------?------3 z clo-----Świdnica monika-78.............13..........21.12.2010......?...du? o.....Włocławek agata RR (25).....20........29.12.2010.....przeszło rok....Tarnów SZCZĘŚLIWE MAMUSIE !!!!!!!!!! ************************************** Lena1984-*** córeczka KALINKA*** 23.06.2009*** 3970g. ***57dł. koteczek19833***-córeczka MAJA*** 05.08.2009 ***4100g***57dł sytofala-***Synek BARTUŚ*** 10.08.2009*** 1980g*** 46dł -*********Córeczka NADIA*** 10.08.2009*** 2000g*** 44dł Aniabuu23***-córeczka Adusia*** 07.10.2009*** 3240g. ***54dł angela82*****synek Aleksander****10.11.2009***2920g******48dł. Inga127**** synek....................................................... ... Figata******synek, córeczka............................................. duszka80****córcia Karolinka****28.11.2009****4410g**60dł. muszka28*******synek Aleksander*****01.12.2009****3320g********54dł. Kara1983****córcia Wiktoria***16.12.2009***3860g****56dł. haleczka****córeczka Julka***18.12.2009***2650g****51dł klarav***synek Alan***02.01.2010***3980***57 dł domi883.....synek Aleksander.....06.01.2010....2600g...50dł ...............synek Jakub...........06.01.2010.....2300g....48dł Madzialenka synek Kacper.........27.01.2010.....3700kg...55dł Majkakaja----córeczka Martynka---08.02.2010----3500g---52dł kachla...syn Jakub....28.02.2010...2350g...50dł Słońce31 ****córcia MAJA ....18.03. 2010...3710g...59cm. agus28 ... córeczka Karolinka...12.07.2010...3900g...56cm Carolla.....córeczka Zuzia........15.07.2010...3440g...59cm agnez78 bardzo mi przykro. marc30 trzymam kciuki. U mnie @ z trzydniowym opoznieniem wiec znowu byla nadzieja ale niestety.Nie odzywalam sie bo przez ponad tydzien mielismy zepsuty komputer a i tak nie naprawili tak jak trzeba ale kase oczywiscie zgarneli.Nie mam tez za bardzo o czym pisac. Zycze wam kobitki milego weekendu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przerwalam dzis testowanie Owu i wyrzucilam w kat moja maszynke, nie bede sie stresowac, pojde tylko na krew pod koniec cyklu zeby mi powiedzieli czy byla Owu w tym cyklu czy nie, jak sie okaze ze nie bylo jej to mam gdzies ten Clo!! Nie wezme wiekszej dawki. :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo dziewczynki!!!! Gdzie jestescie??????? Ja sie wscieklam.... ale..... wy sie poddawajcie sie. Nie patrzcie na mnie. Nie chcialam was zniechecic, bron Boze :) Ja nadal sie starac bede, tylko ze odstawiam wszystkie pomoce. A wam zycze powodzenia!!! Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny długo się powstrzymywałam ale widzę że muszę interweniować!!!!!!!!!! Do roboty dziewczyny!!!!!!!! Pisać pisać i jeszcze raz pisać bo nie wiem za co kciuki trzymam :). Jak nie będziecie pisały to zostaniecie z tym całym bałaganem same a samemu jest jeszcze trudniej!!!!!!!!!!!!!!! WIĘC NATYCHMIAST WRACAĆ MI TU ALE JUŻ ŻEBYM DWA RAZY NIE MUSIAŁA KRZYCZEĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnez78
kara1983 już nie krzycz,ja już jestem. A ja po 3 nieudanym IUI,podchodzę do inv:)itro. Mam odczekać miesiąc,pożniej do gin na wizyte i ustalamy kolejność działań.Tak szczerze powiedziawszy to boję się tego wszystkiego,boję się że może to też się nie uda. marc30 miałaś przeprowadzone IUI? ilosia może spróbuj podejść do IUI Powodzonka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika-78
agnez78 nie możesz tak myśleć że i to sie nie uda. Nastaw sie że musi sie udac - ja tak zrobiłam - i co zostało mi do końca tylko 10 tygodni. Głowa do góry i tylko pozytywne myslenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marc30
Hej, agnez78 w piątek miałam 3 IUI. Jutro robię progesteron, a betę 6.10. Trzymajcie kciuki, dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marc30
agnez78 bardzo dobra decyzja, tylko bądź dobrej myśli.Nie teraz to za jakiś czas na pewno się uda :) Bądź dzielna. My 78 to wytrzymały rocznik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wczoraj robilam krew i okazalo sie ze nawet po clo nie mialam owu, zalamka.... :( Nie wiem czy jest sens brac w nastepnym cyklu clo, ja juz nic nie wiem. Ciekawe tez czy dostane @? kara1983.. dzieki ze nas pogonilas, dobrze ze ktos trzyma nad nami piecze agnez78, u mnie tutaj IUI kosztuje sporo, nawet nie wiem dokladnie ale napewno troche, wiec nie spiesze sie do tego. Juz nie wspomne o invitro- $35,000.00!!!! Kochana przy invitro szansa na poczecie ogromnie wzrasta :) ... uda sie, zobaczysz. Glowa do gory!!! Sciskam was wszystkie goraco!! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnez78
Cześć dziewczyny:) monia78 czy Tobie zabieg invitro udał się za pierwszym razem?Czy podejście do drugiego też jest tak kosztowne jak za pierwszym razem i jeśli możesz to podaj mi przyblizony koszt Twojego zabiegu. marc30 jak się czujesz?Nie dokucza Ci pobolewanie w dole brzucha. Trzymam mocno kciuki. ilosia nie wiem gdzie mieszkasz,ale na same podejście do IUI wystarczy 2 lub 3 dni,więc może taniej będzie wrócić na kilka dni do kraju,bo po co daremnie faszerować się lekami. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marc30
agnez78 nic mnie nie boli. Nie wiem czy to dobrze czy źle. Ostatnio mnie bolało i nic z tego nie wyszło. W środę idę na betę i wszystko będzie wiadomo. Prolaktynę zbiłam bromergonem z 36 na 11,43. Progesteron w 22 dc 17,05 (zawsze miałam poniżej 10). Jestem trochę nerwowa - a to zwykle objawy @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika-78
agnez78 mi udało się za pierwszym razem, cały koszt zabieg plus leki i przekłuwanie torbieli to jakieś 15000zł. U mnie przez torbiele tyle wyszło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starajaca_sie
czesc dziewczyny tez sie taramy z mezem o ciaze. Od trzech lat sie staramy,ostatni rok z pomoca lekarza. Maz sam zaproponowal ze przebada nasienie bo choc wiadomo ze to ze mna jest problem to on czuje ze bylo by lepiej gdyby sie przebadal. Czekam na okres bo mam zaczac brac clomid wiec poczytalam wasze posty myslac ze bedzie lepiej. Ale stracilam czesciowo wiare ze mi sie uda. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosia a może masz za małą dawkę clo? bo ja przy dawce 5x1, a nawet 7x1 nie miałam owu, a przy 2x5-patrz stopka:D Trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnez78, nie moge teraz do Polski pojechac... tutaj musze probowac, ale dzieki za pomysl, moze kiedys go wykorzystam w ostatecznosci. marc30 :) trzymam kciuki!!! Czekamy na wyniki bety! starajaca sie- Witamy!! Nie zalamuj sie my tutaj mamy takie "up and down"!! he he he, raz nastroje dobre a raz zalamka, ale jak chcesz zagladaj do nas czesciej i zobaczysz ze to jest porzyteczne ze sie tutaj wygadac mozemy. Pozdrawiam domi883, co oznacza 2x5? mysle ze chodzi 2 tabl przez 5 dni tak? Ja tak wlasnie bralam i poprzedni cykl byl z Owu a ten ostatni juz nie. Lekarz mi karze brac ta sama dawke teraz ale ja powatpiewam czy jest sens skoro ostatnio nie pomoglo. Julka21 hooop hooop gdzie jestes? Jak w nowym domku? Uwilas gniazdeczko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marc30
Hej. Niestety wszystko o du..ę rozpić :( Beta < 0,1 ciąży brak. 3 IUI nieudana. Kończę z inseminacjami, teraz pójdę na laparoskopię i niech zobaczą co tam w środku siedzi. Potem spróbujemy jeszcze parę cykli bez żadnych wspomagaczy. Jak się nie uda to zostaje in vitro. Powodzenia babki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starajaca_sie
Dzięki za powitanie ilosia. U mnie tez "up and down" od czasu do czasu. To wszystko jest czasem bardzo trudne zwłaszcza jak musisz iść do kierowniczki która jest w ciazy i prosić się o wolne w dany dzień bo monitorking cyklu. Raz to już nie wytrzymalam i jak mi się zapytała po co mi wolne co miesiąc to wypalilam ze tez chce być w ciazy. Głupio jej się zrobiło. Mój mąż powiedział ze dobrze zrobiłam :) mam nadzieje ze ta walka przyniesie rezultaty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej trzymam kciuki za Was wszystkie, moje "staranka" kończą za tydzień 3 miesiace. Karolinka jest super i wynagradza wszystkie tabletki, zabiegi, ból łzy i wszystko wszystko inne. Carolla czy ty jeszcze tu zaglądasz?? Odezwij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×