Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marta113

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda 2

Polecane posty

Gość agata RR
o matko * bóli miało być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzialena1985
NICK (WIEK)-----------ILOŚĆ CYKLI--------spodziewana@------MIASTO STARACZKI ************** *8)MONIKA1981(28)----------23----------------16.10.09?-- - --- ------UK balbinka85 (24)-------------7----------------październik/listopad-WrocL ove 000kika000(23)-------------6----------------18,09,2009-- -------Mielec Dominikaa81-----------------7-----------------17.10.---- ----------Wawa monika-78 (31)--------17--------------01.11.09-----------Włocławek maja1981-----------------13----------7.11(przerwa wakacyjna ---UK mida(27)-----------------9--------przerwa w starankch...-OstrowiecSw. ania-dl(26)------------6 cykl z clo------------------23.11.09-------Wrocław *9)marc30 (31)------17 (2 z clo)------------30.10.09-----------ok. Wrocław Marta113(29)--------------26(2,5roku) ---------------16.10.09--------Cz-wa malinka2510-----------------8------------------?????---- -----------Turek *4)monika31 (31) --5z clo -------------30.10.2009?????---- Hania82(27).........5, 2 z clo.............UK Lunka23.............15....................6.11.2009..... ....kuj,pomorskie agata RR............7, 1 z clo...........7.11.2009.........małopolska anikaz(33) -----------10 cykl-----------16.11.09-----------Olsztyn madziaraxx..........(już nie licze).......??????????? Italia PRZYSZŁE MAMUSIE ************************* NICK (WIEK)-------TC-----TER. PORODU-------PLEC---IL CYKLI----MIASTO Angela82(27)......36......16.11.09...........synek...... ?........PSZCZEW Inga127 (30)-------20-------23.11.09-----------?----------1!!------- -łódzkie duszka80 (29)-----36------- 27.11.09--------córcia-----4-----------Żagań muszka28----------35---------02.12.2009---SYNEK!--- 4 z CLO----Opole agula...(27)--------5---------18.12.09 ---------?---------13-----------Kraków figata(34)..........5.........12.12.09................ ....2........zach-pom kara1983(26)------30---------19.12.09------Córcia---- - -9-----------WWY *1)Klarav(26)---------25-------24.12.09------syn!!!---- -- 9-----Częstochowa haleczka(30)-------31-------02.01.2010-----córeczka---- 3-----Włocławek Madzialenka-----29-----------17.01.2010 ----SYNUŚ---------- 3z CLO Karolinka już jestem...8...17.01.2010........1 z clo (w sumie 17)..Rypin Domi883(26)---------25-------1.02.2010-----chłopiec i ?----17---- -- - Świdnica Majkakaja(26)-----25---------15.02.2010------córeczka--- --16--------Poznań slonce31(31)--------21----------09.03.2010-----4 z clo----córcia---Rybnik kachla(29).----------16----------26.03.2010-------?----3 6 ---( 3 z clo)----katowice SZCZĘŚLIWE MAMUSIE !!!!!!!!!! ************************************** Lena1984-*** córeczka KALINKA*** 23.06.2009*** 3970g. ***57dł. koteczek19833***-córeczka MAJA*** 05.08.2009 ***4100g***57dł sytofala-***Synek BARTUŚ*** 10.08.2009*** 1980g*** 46dł -*********Córeczka NADIA*** 10.08.2009*** 2000g*** 44dł Aniabuu23***-córeczka Adusia*** 07.10.2009*** 3240g. ***54dł jak ten czas leci już mam 7 miesiąc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marc30
Hej babeczki!!! Biorę luteinę od 20dc, dziś jest 31dc i byłam na becie, wynik o 14 (nie mogę się w ogóle skupić na pracy). W tym cyklu coś mi się przestawiło bo jajeczka dojrzały dopiero 18dc. Cos czuję że nic z tego nie będzie bo brzuch mnie pobolewa na @.Trzymajcie kciuki żeby nie przyszła. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anikaz
hej dziewczyny! A więc debiut monitoringu cyklu mam za sobą:) W 11 dc 18 mm pęcherzyk,w 14 dc- pękł.Działaliśmy trochę :)w miarę możliwości w te smutne święta, zobaczymy ... Na mój wynik podwyższonej PRL mój gin.NIC a NIC mi nie zapisał, maiałam dla przypomnienia 46,11 a normy w tym lab. od 5-35. Przed badaniem powiedział ,że może Bromek przepisze ale jak zobaczył pęcherzyk to bez leków.Mam za m-c ponownie zrobic PRL bez obciążenia (wyprzedził mnie z pytaniem),po dobrze przespanej nocy między g.9-10.na totalnym luziee.Dobre sobie. Muszę mu zaufać,w końcu to dopiero 2 wizyta.Co myślicie? Wspomniał o HSG,i dał termin 3 m-cy jak nic się "nie wykluje" to własnie HSG. klarav co do Castangusa to śmiał się ,że "ani nie pomogłam ani nie zaszkodziłam":) pozdrawiam i 3-mam kciuki za Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anikaz
słonce31 dziękuje za pomoc i gratuluję córeczki:) dziewczynki sa najlepsze:) I jak to jest w dowcipie:"I co się urodzi doktorze? Albo będzie dziewczynka albo ...skromny chłopczyk":):):) Przypomniało mi się też o tym stosunku FSH i LH.Otóż mój gin w ogóle nie kazał mi robić LH,ja sama zrobiłam ,uznając ,że ...zapomniał.A On mi rzekł ,że świadomie (co mnie trochę zażenowało),że wystraczy mu FSH i wszystko jest ok. Co lekarz to opinia,oni wiedzą ,ze czytamy fora i niektóre z nas to prawie jak lekarz hehhehe Ale postanowiłam mu zufać ,mam inne wyjście?Jest jednym z trzech naj (najlepszy ,najdroższy,najbrzydszy:))gin. w moim mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marc30 trzymam kciuki! no i czekam na wieści zaraz po 14tej!!!!! ja mam dziś 30dc, brzuch jak bolał tak boli... od 2-3 dni mam dużo śluzu ( podobny do płodnego) dosłownie leci ... zrobiłam rano test no i negatywny tzn pojawiła się bledziuteńka kreska ale po upływie 5 min. robiłam pre test. no a owu powinnabyła być też około 18dc poczekam jescze kilka dni jak nie dostane @ to pójde na bete... anikaz faktycznie co lekarz to teoria, byle by skuteczna;) no ale u ciebie wynik super od razu w 1szym tak ślicznie rosnie i pęka tylko pozazdrościć;) może sie juz udało i dodatkowe zabiegi będą zbędne? tego Ci zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
marc-czekam z niecierpliwoscia na wynik Twojej bety.bardzo bardzo by sie przydala kolejna fasolka:) monika31-idz jutro na krew.idz idz idz idz....ja nie wiem,Wy wszystkie zamiast zrobic bete to zawsze robicie te sikańce no...kosztuje podobnie a to takie malo wiarygodne w porownaniu do bety no... trzymam za Was wszystkie mocno,mocno kciukasy.Ja tez mam dzisiaj lekarza.o 16...i mega stresssssa przy tym jak zawsze:/grrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzialena1985
marc30 no to trzymamy kciuki!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonce31
Hehehe swietny kawał o dziewczynce. Dziewczyny kurcze trzymam kciuki żeby się udało. Blada kreseczka również może oznaczac ciąże tylko jest bardzo wczesna i dlatego słabo wychodzi bo mało hormonu ciążowego. Już nie mogę sie doczekac mam nadzieję, dobrych wiadomości. Najwyższy czas na kolejne fasolki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć. U mnie ..... sama nie wiem. U mnie 37dc..... tak tak, sikane testy negatywne, 12 dni po luteinie czyli powinnam mieć już @ dawno.... a nie mam, byłam w ubiegły pon na krew i co sie dowiedziałam..... że betę robią w innym laboratorium do ktorego wysyłaja materiał i na wyniki trzeba czekać 10 dni!!!!!!!! No oczywiscie najpierw zapłaciłam, dałam sie pokuć potem pytam czy po 16 moge przyjść po wyniki a one na to że wynik za najkrocej 10 dni, więc tak naprawdę to zupełnie niepotrzebnie zrobiłam sobe to badanie..... Potem od wtorku leżałam do piątku plackiem bo dopadło mnie mega przeziębienie.... i chyba sie umówie na jutro do gina niech zrobi mi podgląd jakiś bo ja sama nie wiem co sie ze mną dzieje no a w środę będa wyniki tej bety.... jestem w szoku że to badanie to tak potężny problem w naszym mieście powiatowym... Pozdrawiam!! Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agus28 przesunięcie moze wynikać np z przeziębienia niestety, ja tak miałąm we wrześniu 9 dni i to po lekkim przeziębieniu... a co do mojej @ czekam jeszcze kilka dni bo to moze za wcześnie na testy... w czwartek pójde na bete jeśli nie dostanę wcześniej @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anikaz
podpisuje się pod tym co na pisała klarav -sikańce bez sensu ,tylko B-HCG dziewczęta marc30-czekamy na wieści!to trochę tak jak bym sama czekała na własne wyniki... monika31 nie ukrywam ,że iskierka nadzei jest we mnie ale ..to by było za kolorowo coś,tutaj dziewczyny kilka-naście cykli na Clo jadą a ja bez niczego pstryk po pierwszym nonicie? Jak Bóg da:) No ale już prawie rok jak bocian nie przylatuje:( Dzięki za pozytywne wibracje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marc30
Dzięki kobietki, że jesteście ze mną. To chyba jakiś zły znak bo dzwonię do labolat. od 14 i jak na złość zawiesił im się system i nie mogą mi sprawdzić wyniku. Czekam jak na szpilkach na telefon. Jutro będę miała do odbioru wynik w lab. ale już dzisiaj chcę wiedzieć. agus28 na wynik trzeba czekać 10 dni!!!! Masakra. Jak coś będę wiedziała zaraz zamelduję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata RR
dziewczyny trzymam za Was i za siebie kciuki :) strasznie mocno :) anikaz to dziewne ze nic Ci nie przepisal, podwyzszona prl to tez ryzyko poronień. a mi sie dzis snily dwie kreseczki, jedna byla troszke blada ale byla (a juz dwie moje kolezanki milay 2 blade kreski i ciaza jak nic :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata RR
marc doskonale Cie rozumiem, niby moglabys juz wiedziec, a tu same przeszkody. Ja tez czekam na okres a raczej na jego brak. Dzis 23 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marc30
Niestety lipa. :( Beta 1,8 i znowu załamka. Czekam na @ i zaczynam ostatni cykl z clo. A już myślałam, że się udało. Dziewczyny powodzenia - może chociaż do Was się los uśmiechnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anikaz
marc30 nie możesz się załamywać,zabraniam:),każda z nas tutaj jest po to aby się wzajemnie wspierać ,jasne? Wiem ,że po @ te pierwsze dni są najgorsze ale zaraz potem rośnie nadzieja ,że teraz się uda. Ale dlaczego piszesz ,że ostatni cykl z Clo? Czytałam ,że działaliście bez wspomagaczy a 2 cykl z Clo to naprawde niewiele. Ja narazie jestem bez leków i agataRR napisała to czego ja nie chcę wymawiać głośno.Boję się strasznie... 3 maj się kochana i głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJKAKAJA
marc30 nie załamuj się . Ja brałam clo przez 8 cykli. I dopiero w tym 8 ostatnim cyklu sie udało. Więc głowa do góry. czasami trzeba długo czekać zanim organizm zatrybi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania-dl
marc30 głowa do góry! tak naprawde 2 cykle z clo to nic. Ja w chwili obecnej postanowiłam nie brac clo, u mnie to juz 6 cykli i nic :( Staram sie nabrac dystansu do tego wszystkiego - czuje bardzo duzą presje otoczenia. Pytania typu " a wy dzieci nie chcecie" lub "kiedy wasza kolej" doprowadzaja mnie do białej gorączki - wiec pass. Zabrałam sie za siebie schudłam 4 kg i moze uda mi sie wiecej, przestaje sie przejmowac i widok 101 znajomej w ciązy powoli przestaje mnie ruszać. Wiec chyba jestem na dobrej drodze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka35
Witam Was serdecznie.Pisalam tu juz do Was wczesniej z pytaniem jak brac luteine.praiwie wszystkie zgodnie odpisalyscie mi,ze od16 do 25 dnia cyklu i tak tez bralam do zeszlego czwartku.okres powinnam dostac wczoraj a dostalam juz w sobote 31.10.ale najpierw bylo takie ciemne plamienie przez pol soboty,w niedziele normalne krwawienie i wczoraj a dzis koniec.przez te 2 dni nie bylo to az tak obfite krwawienie jak zawsze,w ogole nie bolal mnie brzuch i wcale nie czulam,ze mam okres.sama nie wiem co o tym myslec.dzis mialam tylko lekkie plamienie a jak narazie nic wiecej tylko zaczyna mnie bolec brzuch dopiero jak na okres.mam pytanie czy po luteinie tez mialyscie slabszy okres bez bolu brzucha?no i duzo krotszy bo zawsze mam 7 dni.w tym mies bralam pierwszy raz clo i luteine.bardzo prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marc30 nie załąmuj sie moze następnym razem sie uda... ja po 3 cyklach z clo miałąm 1 przerwy i od nowa... Majka35 ja po luteinie też mam mniejsze krwawienia a co do ich długości to od 3 do 7 dni różnie nie wiem od czego to zalezy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika-78
U mnie lipa , totalna załamka. Umówiłam sie na grudzie3ń na wizytę do NOVUM bo tu juz nic nie zdziałaja. Czy któras zna to miejsce? NICK (WIEK)-----------ILOŚĆ CYKLI--------spodziewana@------MIASTO STARACZKI ************** *8)MONIKA1981(28)----------23----------------16.10.09?-- - --- ------UK balbinka85 (24)-------------7----------------październik/listopad-WrocL ove 000kika000(23)-------------6----------------18,09,2009-- -------Mielec Dominikaa81-----------------7-----------------17.10.---- ----------Wawa monika-78 (31)--------18--------------30.11.09-----------Włocławek maja1981-----------------13----------7.11(przerwa wakacyjna ---UK mida(27)-----------------9--------przerwa w starankch...-OstrowiecSw. ania-dl(26)------------6 cykl z clo------------------23.11.09-------Wrocław *9)marc30 (31)------17 (2 z clo)------------30.10.09-----------ok. Wrocław Marta113(29)--------------26(2,5roku) ---------------16.10.09--------Cz-wa malinka2510-----------------8------------------?????---- -----------Turek *4)monika31 (31) --5z clo -------------30.10.2009?????---- Hania82(27).........5, 2 z clo.............UK Lunka23.............15....................6.11.2009..... ....kuj,pomorskie agata RR............7, 1 z clo...........7.11.2009.........małopolska anikaz(33) -----------10 cykl-----------16.11.09-----------Olsztyn madziaraxx..........(już nie licze).......??????????? Italia PRZYSZŁE MAMUSIE ************************* NICK (WIEK)-------TC-----TER. PORODU-------PLEC---IL CYKLI----MIASTO Angela82(27)......36......16.11.09...........synek...... ?........PSZCZEW Inga127 (30)-------20-------23.11.09-----------?----------1!!------- -łódzkie duszka80 (29)-----36------- 27.11.09--------córcia-----4-----------Żagań muszka28----------35---------02.12.2009---SYNEK!--- 4 z CLO----Opole agula...(27)--------5---------18.12.09 ---------?---------13-----------Kraków figata(34)..........5.........12.12.09................ ....2........zach-pom kara1983(26)------30---------19.12.09------Córcia---- - -9-----------WWY *1)Klarav(26)---------25-------24.12.09------syn!!!---- -- 9-----Częstochowa haleczka(30)-------31-------02.01.2010-----córeczka---- 3-----Włocławek Madzialenka-----29-----------17.01.2010 ----SYNUŚ---------- 3z CLO Karolinka już jestem...8...17.01.2010........1 z clo (w sumie 17)..Rypin Domi883(26)---------25-------1.02.2010-----chłopiec i ?----17---- -- - Świdnica Majkakaja(26)-----25---------15.02.2010------córeczka--- --16--------Poznań slonce31(31)--------21----------09.03.2010-----4 z clo----córcia---Rybnik kachla(29).----------16----------26.03.2010-------?----3 6 ---( 3 z clo)----katowice SZCZĘŚLIWE MAMUSIE !!!!!!!!!! ************************************** Lena1984-*** córeczka KALINKA*** 23.06.2009*** 3970g. ***57dł. koteczek19833***-córeczka MAJA*** 05.08.2009 ***4100g***57dł sytofala-***Synek BARTUŚ*** 10.08.2009*** 1980g*** 46dł -*********Córeczka NADIA*** 10.08.2009*** 2000g*** 44dł Aniabuu23***-córeczka Adusia*** 07.10.2009*** 3240g. ***54dł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marc30
Dzięki za duchowe wsparcie. Zawsze to raźniej w "kupie"!!!! Ustalilismy z lekarzem, że 3 cykle z clo a potem inseminacja. Więc czekam na @ (trochę to dziwne ale cos nie przychodzi). Może nie przyjdzie, a wynik z bety za wcześnie zrobiłam???? Czy może któraś z was tak miała, że beta nie wykazała ciązy a potem okazało się, że jednak!!!! Zanim przyjdzie @ to się jeszcze trochę połudzę. Dzisiaj odstawiam luteinę. JESTEŚCIE CUDOWNE!!!! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... odebralam wyniki bety.... Tylko wie moj mąz i teraz wy.... W 30dc mam 208,00 mIU/ml, czyli UDAŁO SIĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tylko czemu te sikańce mi nie wychodza? Opłacalo sie czekać 9 dni na wyniki!!!! poza tym nie czuje się inaczej, tylko cały czas mam brodawki bardzo wrażliwe na dotyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anikaz
agus28 cudoooooowna wiadomość!!!!Wspaniale!!!!!!! gratulacje ogromne ,oj powiało optymistycznie:):):):):) 3 mam kciuki za Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marc30
agus28 śweitne wieści, gratulacje, powiało optymizmem i nadzieją:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus28 GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 3mam kciuki za Ciebie i Dzidzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguś 28 🌻 MEGA GRATULACJE dla Ciebie 🌻🌻🌻 Nareszcie coś ruszyło na naszym topiku, jupi :D :D :D :D Oby jak najwięcej takich wiadomości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA1981
Agus28 ogromne gratulacje.Moze w koncu cos sie ruszy bo naprawde ostatnio tu strasznie cicho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
agus28 no widzisz!!!!!!!!!!!!cudownie.bardzo sie ciesze:)kolejny dowod na moja teorie o sikańcach!strasznie,strasznie,srasznie gratuluje!wspaniale!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×