Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marta113

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda 2

Polecane posty

Klarav skoro gin powiedział że jest szansa że urośnie to pewnie urośnie. Trzymaj się dziewczyno!! U mnie było tak: 1 cykl z clo NIC, drugi-drobnica, trzeci-przestumulowanie i torbiel. Cholera go wie czemu to tak jest. Trzymam za ciebie kciuki znaczy za twoje pęcherzyki!!!!!!!!!! Trzymaj się muszka ja robiłam już niezliczoną ilość testów i z tego co mi się wydaje tam jest napisane żeby nie sprawdzać po upływie 10 minut czy jakoś tak. Przyznaję ze liczyłam kiedyś na to że po 30 minutach wyjdzie ta druga krecha ale u mnie się nie pojawiła. Po kilku godzinach nigdy nie sprawdzałam. Ja bym zrobiła tak: jutro z rana powtórka testu jak nadal wątpliwości to może rzeczywiście na krew się trzeba wybrać. Trzymam kciukasy żeby były dwie grubaśne krechy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabuu23
muszka28 najprawdopodobniej jesteś w ciązy, zrób test za kilka dni np 2.Ja miałam tak samo i teraz 13 tydzień leci.powodzenia,daj znać..pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
kara a Ty masz teraz owulacje lub jestes czyms stymulowana moze?jak to teraz u Ciebie wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klarav ja biorę teraz tylko bromek. Zrobiłam komplet badań i 29 mam laparoskopię żeby sprawdzić drożność lub bąknął coś o endodermiozie i ewentualnych zrostach których nie da się zobaczyć na usg. będzie mi robił (w razie konieczności) małe dziurki w jajnikach żeby pomóc pęcherzykom. teraz jest u mnie 6dc. w poprzednim cyklu owulacji nie było w 12dc, ale były małe pęcherzyki więc może urosły trochę później bo cykl mój miał 31dni, nie wiem bo nie miałam monitoringu tylko usg szczegółowe przed operacją. Ogólnie wygląda to tak: CHOLERNIE SIĘ BOJĘ A TO JESZCZE MIESIĄC CZEKANIA :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena1984 ja sie lecze u p. Błaszczaka ale szczerze mowiac zaczynam sie zastanawiac nad zmiana ze wszystkich badan zrobil mi tylko poziom prolaktyny i progesteronu prolaktyna wyszla 26 ml wiec stwierdzil ze troszke ponad norme ale nie powinno byc problemu a na owu(czyli male stezenie progesteronu) clo+pregnyl no i teraz 3 miesiac wlasnie z tym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie czy wy po owu i po seksie nastepnego dnia tez czujesie jakbyscie mialy taki napompowany brzuch(szczegolnie dolem ) i ciagle pelny pecherz chodziaz wcale nie chce sie tak bardzo siusiu, ja mialam owu 2 temu i caly czas mam takie uczucie, czy to nie jest dziwne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
000kika000 - ja bym nie zabardzo do niego chodizła :( dużo złego raczej o nim słyszałam . Ja polecam P.Barłowską (ja jestem zadowolona , jest jaka jest taka jest ale jest kompetentna, i zna się nie na jesdnym. A co do czucia pełności dołem brzucha to jak też tak miałam tylko że nie cały czas tylko jak zbliżała się owulacja i troszę po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania-dl
Dziewczyny trochę mnie nie było – pozwoliłam sobie tez dopisać się do tabelki :) ania-dl(26)---------------3-----------------23.04.09---- ------Wrocław W chwili obecnej biorę clo 2x1, lekarz przepisał mi powiększoną dawkę. Jak na razie nie ma skutków ubocznych. Zobaczymy co dalej. W 11 dc idę na monitorowanie, ciekawi mnie ile zrobi się pęcherzyków po większej dawce. Staram się odpuścić trochę w tym cyklu ale jakoś mi nie wychodzi :( Życzę Wam wszystkim powodzenia w staraniach, pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania-dl
muszka28 u mnie prawie za kazdym razem gdy robie test, pokazuje sie druga słaba kreska. Tak sie dzieje po ok 15 minutach. Może u Ciebie okaże się inaczej – oby! :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witajcie!!!! Ale tego spłodziłyście przez te pare dni co mnie nie było!!!!!! Gratuluje wszystkim i życzę spokojnego oczekiwania na maleństwa :) :) :) :) My po następnej wizycie dzieciaczki juz mają po 10 cm i wszystko ok!!! Super , ze humorki dopisują i tak optymistycznie nam się zrobiło. Pozwole sobie mamuśki uporządkować według terminów bo będzie bardziej czytelnie. No i widzę , że łączę dwa powiaty Mielecki i Częstochowski no proszę proszę Pozdrawiamy i dopisujemy się STARACZKI ************* NICK (WIEK)-----------ILOSC CYKLI-------------@----------MIASTO balbinka85 (24)-------------- 3----------------26/27.03------ WrocLove Klarav(26)---------------------9 -----------------hmmm--------Częstochowa Marta113(29)--------------24 --------przerwa(endo)------------Cz-wa mida(27)--------------------5----------------24/02/09--- -----Ostrowiec Sw. maja1981...................6..............21.03 (CLO)..............UK 000kika000(23)............3..............5/6,04,2009.... ........Mielec haleczka (30)...............2......................?................W łocławek agula...(27).................14................08,04,200 9.........Kraków slonce31 (31)................2................04,04,2009........Rybni k monika-78 (31)............9...............16,03,2009..........Włocławe k beti-75(34)................13...............23.04.09.... ........piaseczno carolla (30)................40...............20.04.09.............Ma zury kara1983(26)-------------- 9----------------18.04.09----------- WWY Madzialenka1985(24)----- 2----------------19.04.09 -----------Wałbrzych muszka28 (28)-------------4--------------------??-----------------Opo le Domi883(26)---------------1-----------------21.04.09---- ------Świdnica malinka2510................8...................?????.... ...........Turek ania-dl(26)---------------3-----------------23.04.09---- ------Wrocław PRZYSZLE MAMUSIE ************************* NICK (WIEK)--------TC-----TER. PORODU-----PLEC------IL CYKLI--MIASTO Lena1984 (25?) ----26 ------25.07.2009 -córeczka - MMMm??? 2-3 Mielec koteczek19833----20-------13.08.09---------corka------- 1----Świetoszow Sytofala (23)-------15-------16.09.09--------kumulacja --2----Mielec/Czwa Aniabuu23(27)-----13-------30.09.2009----------?--- ------1-----------Kalisz Inga127 (?)----------5--------24.11.09-----------?----------1!!--- ----------?? duszka80 (29)----- 3------- 30.11.09-----------?----------- 4----------Żagań Angela82 (?)---------?------------??--------------??------------- Mam nadzieję, że nikogo nie pominełam.Fajnie w tabeli już miałam 6mc fajnie by było ale z drugiej strony pozcekam :) :) :) :) Dacie radę dziewczyny!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka2510
kobitki mam jeszcze jedno pytanie bo duzo sie naczytałam o pregnylu i mam pytanie gdzie robi sie ten zastrzyk i czy boli bo ja strasznie sie boje zastrzyków :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki mam pytanie czy któraś z Was brała clostilbegyt mimo torbielki, mam torbiel 1,4cm to pozostałośc po 4cm torbieli i mam brać od 5dc clo ? boje się jednak czy ro jeszcze nie pogorszy sprawy jak myślicie? prosze o pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dwujajowe :) :) :) :) teraz ciekawi mi kim są te nasze ktosioludki ale jeszcze muszę chwilkę poczekać :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka2510
morelka27 ja mam PCOS I tez mam pewne obawy co do brania Clostilbegytu ale bede monitorowana takze mam nadzieje ze jak cos sie bedzie dziac to mój gin zareaguje odpowiednio szybko jak narazie czekam na okres od rana i dalej nic ja clostilbegyt mam zacząć brac od 5 dnia cyklu o ile krwawa ciocia sie pojawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Koteczek to byłby szczyt marzeń ale nie będziemy wybrzydzać nawet smieje się do M , że jeżeli jeszcze będziemy chcieli powiększyć rodzinę to Stanę na głowie zeby też były bliźniaki :) :) :) :) choć niektórzy mówią że odechce mi się jeszcze kolejnej ciąży Faktycznie są dość spore ale gdzieś czytałam , że bliźniaki szybciej się rozwijają i tak narazie są jaiś tydzień ponad do przodu mam nadzieję tylko , że nie bedzie im się za bardzo spieszyło z wyjściem na zewnatrz!!! Pozdrowionka dla twojej córci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to my w domu mamy synka i jak poszlismy na pierwsze usg w tej ciazy lekarz mowi macie drugiego chłopca, cieszyłam sie ale czułam sie nie spełniona:) oczywiscie od poczatku nastawialismy sie na drugiego syna bo mowie jak sierozczorawac to mile sie roczarowac i jak 2 tygodnie temu lekarz do mnie mowi : chyba pani jakies czary stosowała:) ma pani córeczke, wyłam ze szczescia... mowił ze na 100 % odrazu od lekarza poszłam do sklepu z ubrankami kupic jej pierwsza sukienke:) wczoraj na 3d lekarz tez potwierdził córe zdrowa wiec jestem mega szczesliwa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
az milo sie Was czyta.Nawet jestem troche zazdrosna...ale bez obaw...tak pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tak klara v zazdrość zazdrość a potem my bedziemy ci zazdrościć , że czujesz pierwsze ruchy itd tak patrząc na tabele to widać ze trochę tych ciązy jest i co ciekawe to co najmniej dwie w miesiącu ( o ile dobrze liczyłam) także nowy miesiąc za pasem to która nastepna???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klarav to ja od roku jeszcze siedziałam na innym forum i jak tam dziewczyny oznajmowały ze sa w ciazy mi było smutno ze mi sie nie udało i tez po czesci czułam zazdrosc , to jest naturalne jak ktos pragnie dzieciaczka... wam wszystkim sie uda zobaczycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kurde powiem wam ze synek w grudniu bedzie miał 4 lata czyli tak całkiem niedawno chodziłam w ciazy a to sie bardzo szybko zapomina te pierwsze kopniecia i wogole... teraz to sobie test ciazowy zostawiłam na pamiątke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi883
klara a może za szybko miałaś to usg skoro wczoraj skończyłaś clo to chyba jeszcze czas. ja biorę clo od 2dc do 8dc, a na usg idę dopiero w 12dc. mam nadzieję, że będą jakieś pęcherzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki zrobiłam drugą betę w 33dc i wynik 2223mlU/mL 1, 2, 3 tc- 16,0-156 2-3tc- 101- 4870 3-4tc- 1110- 31500 5-6 tc- 23100- 151000 Dobrze przyrasta? Troszkę przekombinowałam z tą moja tabelką powinno być: duszka80 29 4t.c. 27.11.09 t.p ? 4 Żagań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
STARACZKI ************* NICK (WIEK)-----------ILOSC CYKLI-------------@----------MIASTO balbinka85 (24)-------------- 3----------------26/27.03------ WrocLove Klarav(26)---------------------9 -----------------hmmm--------Częstochowa Marta113(29)--------------24 --------przerwa(endo)------------Cz-wa mida(27)--------------------5----------------24/02/09--- -----Ostrowiec Sw. maja1981...................6..............21.03 (CLO)..............UK 000kika000(23)............3..............5/6,04,2009.... ........Mielec haleczka (30)...............2......................?................W łocławek agula...(27).................14................08,04,200 9.........Kraków slonce31 (31)................2................04,04,2009........Rybni k monika-78 (31)............9...............16,03,2009..........Włocławe k beti-75(34)................13...............23.04.09.... ........piaseczno carolla (30)................40...............20.04.09.............Ma zury kara1983(26)-------------- 9----------------18.04.09----------- WWY Madzialenka1985(24)----- 2----------------19.04.09 -----------Wałbrzych muszka28 (28)-------------4--------------------??-----------------Opo le Domi883(26)---------------1-----------------21.04.09---- ------Świdnica malinka2510................8...................?????.... ...........Turek ania-dl(26)---------------3-----------------23.04.09---- ------Wrocław PRZYSZLE MAMUSIE ************************* NICK (WIEK)--------TC-----TER. PORODU-----PLEC------IL CYKLI--MIASTO Lena1984 (25?) ----26 ------25.07.2009 -córeczka - MMMm??? 2-3 Mielec koteczek19833----20-------13.08.09---------corka------- 1----Świetoszow Sytofala (23)-------15-------16.09.09--------kumulacja --2----Mielec/Czwa Aniabuu23(27)-----13-------30.09.2009----------?--- ------1-----------Kalisz Inga127 (?)----------5--------24.11.09-----------?----------1!!--- ----------?? duszka80 (29)----- 4------- 27.11.09-----------?----------- 4----------Żagań Angela82 (?)---------?------------??--------------??-------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
zmieniłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi883
duszka bardzo ładnie przyrasta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj już druga dawka clo i tak sobie myśle czy mi się uda! Może już nie długo będe w tej tabeli przyszłe mamuśie :-) pozdrawiam forumowiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×