Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marta113

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda 2

Polecane posty

INGA 127 GRATULUJĘ!!! Z tego co napisałaś to moim zdaniem jesteś w ciąży 2 tygodnie i 2 dni:) a co do usg to się jeszcze za bardzo nie orientuję i sama bym się chętnie dowiedziała. Pozdrawiam i życzę powodzenia :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klarav :) :) wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dużo zdrówka, szczęścia, pomyślności i spełnienia marzeń a przede wszystkim tego najważniejszego MARZENIA :) :) :) :) buziole ;) ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inga127 jak najbardziej masz rację. Ciążę liczy się od 1 dnia ostatniej miesiączki i na tej podstawie oblicza się termin porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabuu23
Cześć dziewczynki! Po pierwsze wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek dla Klarav.Przepraszam że tak późno ale dopiero wróciłam z pracy i czytam i nadrabiam. Sytofala u mnie wszystko wporząciu, rosnę z dnia na dzień.Jutro idę na 2 USG i pobieranie krwi.Tego się trochę boję bo mdleje za każdym razem jak pobierają mi krew bez względu na ilości. A u ciebie co nowego, jak dzieciaczki?Jutro napiszę jak było na badaniach. Dziewczynki bardzo mocno Was pozdrawiam i trzymam kciuki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przewanie gin.decyduja sie na USG okolo 8-10 tyg.Ja przynajmniej tak mialam za kazdym razem.Jeszcze raz gratuluje!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
no co ty Kara az tak? ja wlasnie zabieram sie za pierwsza tabletke z 2 dawki clo.dopiero poczatek drogi a mnie juz brakuje sil.slowo dajei jeszcze ten zastrzyk...mam mieszane odczucia co do tego wszystkiego.ranoi spotkalam siostre cioteczna...36 lat...od 12 stara sie o dziecko i nic.powiedzialam jej o clo i perygylu a ona powiedziala ze kategorycznie powinnam zmienic lekarza bo po 8 miesiacach leczenia za szybko na takie srodki,a ja Was tu czytam i czytam i wiele z Was ma przeciez podobne leczenie.lekki mętlik w glowie...bylam wczoraj u tego ginekologa....dziwny gosc.szkoda mi go troche zmieniac bo juz pol roku,,razem,,(heheh)ale jesli w ciagu 2 miechow nie zleci mi jakis badan z krwi na hormony to nawieje od niego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Inga a więc od poczatku Ból podbrzusza, takie ciągnięcie , to najnormalniejsze w świecie rozciąganie się macicy, jezeli odczuwasz bardzo duzy dyskomfort to możesz brać nospę co 8 godz (ja na niej jestem od poczętku ciązy z prykazania lekarza) dziecku nie zaszkodz!!!!! pozatym jest zasada że jeżeli pojawia się jaki kolwiek ból ale po odpoczynku i przy leżeniu ustępuje to nic złego sie nie dzieje i nie ma podstaw do niepokoju!!!!!!! czas trwania ciąży liczy sie tak jak mówia dziewczyny od 1 d ostatniej @ także dziecko jest teoretycznie starsze o 2 tyg niż w rzeczywistości gdzie nie gdzie jest ten termin podawany od zapłodnienia ( orjętacyjnego) czyli -2 tyg ale lekarze licza od @ A dziecko zobaczysz w zależności od sprzetu jakim dysponuje gin ja widziałam zarodki w 5tc ale mój ma bardzo dobrze wyposażony gabinet!!!!! Dobra dziewczyny mam nadzieję , że nie zanudziłam nikogo!!!!! Jutro wizyta u gin a ja jeszcze nie spakowana w drogę odezwe sie jak wrócimy życzę ognistych wrazeń i chwili zapomnienia POZDRAWIAMY :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INGA 127
Dziewczyny dziekuje za wszystkie wypowiedzi, troszke sie uspokoilam, jest to moja 1 ciaza wiec jestem zielona, pozdrawiam wszystkie i trzymam kcikui za Was :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INGA 127
Mam jeszcze jedno pytanko, wczoraj lekarz powiedzial mi ze mam sie narazie wsztrzymac z przytulaniem i zwiekszyl mi dawke duphastonu z 1 tabletki na 2, tez tak ktoras z Was miala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sytofalaja
miałam tak na luteinie do 13tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INGA 127
Sytofajaja a przytulanki tez Ci zabronil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
To byłam ja tylko coś mi się wklepało zabroniła zabronił ale juz ten czas miną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INGA 127
Myslalam ze jakies zagrozenie widzi i dlatego zabronil, i ta zwiekszona dawka duphastonu dala mi do myslenia, czy wszystkie kobiety biora te leki, i jeszcze jedno piersi dzis bola mnie mniej, nie wiem jak to rozumiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
INGA 127 - ja tak samo miałm (a właściewie mam ) zakaz do tej pory a to już 6 miesiąc i duphaston nadal po 2x dziennie do tego No-spa i wiele wiele innych. Był krótki moment kiedy pozwoliła gin. się przytulać ale nawet nie podjeliśmy tych kroków ze względu na bezpieczeństwo małej ( nie będziemy jej po głóce bić :) :) oczywiście zart) ale tak na poważnie to dorze zrobiliśmy bo po 2 tyg. okazało się że znów mamy zakas i podwyższony okres czuwania szyja macicy mi się obniżyła, zaczynam czuś cągnięcie w dół jak kicham, na w-c, i jak dłógo stoje. Mam nadzieje ze wsystko będzie ok. Dziewczyny czy któraś z was może wie np. w którym miesiącu . wcześniaki są już bezpieczne jak sięza wcześnie pokaża na swiecie ???????????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
nie wiem czy dokladnie o to ci chodzilo,ale dzieciaczek jest bezpieczny jak urodzi sie w 7 i 9 m-cu.najgorszy jest 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti-75
cześc ja swoja córke urodziłam w 7 mieś.była bardzo malutka ważyła 1800. na poczatku leżała w inkubatorze, po ok5 tyg(chyba ) wypisali nas do domu. na początku w szpitalu przez ok 2 tyg.lezała pod taką budką tlenową , cały czas miał robione badania , podłączane kroplówki. podobno 8 mieś jest dlatego troche niebezppieczny bo w tym czasie płuca/pęcherzyki płucne mają duży przyrost/rozwijają się . ale naprawde nie przejmuj sie (wiem,wiem) medycyna jest rozwinieta że potrafią uratować jeszcze miejsze dzieciatka.Moja córka ma teraz 13 lat , z takiej małej kruszynki wyrosła kobita równa ze mną( dobrze że z tuszą nie poszła we mnie :) ) :) tak bym chciała żeby miała rodzeństwo, ale jakos to pod górke idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabuu23
Dziewczyny ja już po USG, dzidzia ma 6 cm.Termin porodu przesunięty o 1 dzień do przodu.Bardzo ruchliwe i niefotogeniczne,zasłaniało buśkę rączkami..z dzidzia ok więc już trochę się uspokoiłam.. Pozdrawiam,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
aniabuu23 no to bardzo sie cieszymy:) a co do samej dzidzi....moze nie lubi paparazzi;);):)buziaki dla Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jepiej by było jakby się tak na ten świat nie śpierzyła bo waży dopiero niecały 1 kg. ale teraz to chyba dopiero szybko będzie jej przybywać na wadze bo to do końca jeszcze 3m-c i 2 tyg. Ale jakby było coś poważnego to chyba dała by mnie do szpitala co nie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u mnie 28dc i objawy dalej na @!! czuje że na dniach dostanę! mogła by juz przyjść bo następny cykl z clo!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kara przepraszam że nie odpisałam od razu, ale w robocie urwanie głowy, a jak wracam to nie mam już siły na kompa po 8 godzinach wpatrywania się w niego. Ale odpowiadam. Tak czekam na kolejną laparo, ze starań na razie nic nie będzie bo biorę provere i mam całkowicie zatrzymany cykl na pół roku. A jak twoje przygotowania do badania. Pozdrawiam serdecznie. Zafasolkowanym gratuluję a za resztę trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie szkodzi...ale przyznam że czekałam na twoją odpowiedź z niecierpliwością. Czyli laparo u Ciebie nie pomogła, bynajmniej nie od razu. Nadal masz zaburzenia z owulacją i @. To nie jest dobra informacja dla mnie. Ja mam termin na 29 kwietnia czyli na majówkę do szpitalu(fajowo). może coś się zwolni w następnym tygodniu i wtedy wskoczę na zastępstwo ale to się okaże... nerwy nerwy i jeszcze raz nerwy. Mam nadzieję że nasz topik zmieni w końcu nazwę na \"clo i bro - udało się wreszcie\"!! Już powoli zaczyna tak wyglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
no zamienie zamienia....oby tak dalej.ja wlasnie łykłam trzecia tabletke clo...jeszcze dwie i zqaczynam monitoring.od tych tabletek juz mnie glowa zaczyna bolec.łacznie 8 dziennie.szok. a do tego wszystkiego podlapalam jakies przeziebienie i ślumpię tylko nosem.biore gripex i rutinoscorbin i nie wiem czy to nie wplynie jakos na to clo.jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
aaaaaaaa,zapomnialam sie pochwalic.na dniach odbieramy nasze nowe ,,M,,:)caaaaaaaaaaale 47 metrow i hipoteka na 30 lat:)czyms sie przynajmniej zajme:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej kobietki! siedze sobie w szkole, a ze nuda to przegladam inne topiki na keffe. zauwazylam, ze dziwczyny robia tabelki na starania itd i moze tez zaczniemy. wtedy bedzie klarowniej kto, ile, za ile itd ;) ja zaczynam i kazda moze sie dopisac :) STARACZKI ************* NICK (WIEK)-----------ILOSC CYKLI-------------@----------MIASTO balbinka85 (24) 3 26/27.03 WrocLove :) PRZYSZLE MAMUSIE ************************* NICK (WIEK)-----TC-----TER. PORODU-----PLEC------IL CYKLI----MIASTO tu mnie jeszcze nie ma ;) czekam na Wasze wpisy :) no a u mnie nie wiem jak to bedzie z tymi staraniami bo w piatek wyprowadzilam sie z domu od Pieknego - musze mu pokazac kto tu rzadzi i wywalczyc nalezny szacunek... tesknie ale sie nie poddam bo wiem, ze zmieknie ;) musi zmieknac bo wyweszylam, ze pierscionek zareczynowy chcial kupic ;) troche smutno ale coz, zycie mnie nauczylo, ze o swoje trzeba walczyc... tylko nie wiem ile potrwa ta rozlaka - mam nadzieje, ze dogadamy sie zanim minie moja nastepna owulka :/ No, chyba, ze nie bedzie takiej potrzeby bo uda sie wychodowac fasolke ;) a coz tam u Was? ja wtracilam watek prywatny bo moznaby sie oderwac choc na chwile od wykresow i rozwazan o clo itede... pozdarwaiam!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI ************* NICK (WIEK)-----------ILOSC CYKLI-------------@----------MIASTO balbinka85 (24) 3 26/27.03 WrocLove PRZYSZLE MAMUSIE ************************* NICK (WIEK)-----TC-----TER. PORODU-----PLEC------IL CYKLI----MIASTO tu mnie jeszcze nie ma czekam na Wasze wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI ************* NICK (WIEK)-----------ILOSC CYKLI-------------@----------MIASTO balbinka85 (24)-------------- 3-------------- 26/27.03------ WrocLove PRZYSZLE MAMUSIE ************************* NICK (WIEK)-----TC-----TER. PORODU-----PLEC------IL CYKLI----MIASTO tu mnie jeszcze nie ma czekam na Wasze wpisy MUSI BYC Z KRESKAMI ZEBY BYLO ROWNO ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
bardzo dobrze ze wtracach prywatne watki...ja tez tak robie od jakiegos czasu.hihiihih....oj to bedzie mial ten Twoj Piekny tęsknienie.ale tak trzymac:)zaraz zaraz... Klarav(26)-----9 cykli starań------- ostatni okres?16 .03-------Częstochowa kurcze,popraw mnie jak nie o to Ci chodzilo oki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×