Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marta113

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda 2

Polecane posty

Gość klarav
aha,jeszcze jedno...wlasnie siostra cioteczna ktora tez stara sie o dzidzie przeslala mi taka diete dla staraczek...moze warto sprawdzic...podobno ,,wszystko,,zaczyna po niej lepiej dzialac.co nas nie zabije to wzmocni.podaje: -przed owulacja-od 1 dnia ostatniej miesiaczki 2 ŁYZKI MASKA ORZECHOWEGO DZIENNIE(NIE MYLIC Z NUTELLA) 2 JAJKA TŁUSTE RYBY,KURCZAK SERY,TWAROGI,GROSZEK,WARZYWA STRACZKOWE KASZA GRYCZANA -MLEKO CONAJMNIEJ 2% -po owulacji BURAKI,SZPINAK,MORELE,LEN nie wiem czy do czegos sie to Wam przyda ale zawsze mozna sie powspomagac,prawda?czytalam tez o ziolach ale nie jestem przekonana.wydaje mi sie ze moga pomagac ale tez zaszkodzic wiec nie ma co ryzykowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kara nie załamuj się, ja mam takie problemy bo laparo wykazała że mam endometriozę IV stopnia. Takiego obrotu sprawy nikt się nie spodziewał przed badaniem, raczej lekarze obawiali się torbieli lub niedrożności. Ja mam od zawsze bardzo bolesne @, silne skurcze, nieregularne, bez hormonów nie mogłam funkcjonować, a nawet z nimi pierwsze dwa dni chodziłam na dużej ilości silnych środkach przeciwbólowych i nospy. Zobaczysz będzie dobrze, nie masz się czego obawiać, jakby co to pisz na gg bo je mam włączone nawet w pracy więc jak tylko będę miała wolną chwilkę to odpowiem. Trzymam kciuki. Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INGA 127
Witajcie Dziewczyny nie zalamujcie sie, wszystkim sie uda trzeba tylko myslec pozytywnie, a ja na dodatek sie przeziebilam i czuje sie fatalnie, moge tylko herbatke malinowa no i leze w lozku, pozdrawiam Was wszystkie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mamy STARACZKI ************* NICK (WIEK)-----------ILOSC CYKLI-------------@----------MIASTO balbinka85 (24)-------------- 3-------------- 26/27.03------ WrocLove Klarav(26)-----9 cykli starań--------------------- ?-------Częstochowa PRZYSZLE MAMUSIE ************************* NICK (WIEK)-----TC-----TER. PORODU-----PLEC------IL CYKLI----MIASTO tu mnie jeszcze nie ma czekam na Wasze wpisy o miesiaczke chodzi nadchodzaca, zebysmy mogly na biezaco analizowac :) no dziewczynki - dopisywac sie. marta, inga. marta jak masz przerwe to sie dopisz i wpisz przerwa po ile cykli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mamy STARACZKI ************* NICK (WIEK)-----------ILOSC CYKLI-------------@----------MIASTO balbinka85 (24)-------------- 3-------------- 26/27.03------ WrocLove Klarav(26)---------------------9 ------------------- ?------------Częstochowa PRZYSZLE MAMUSIE ************************* NICK (WIEK)-----TC-----TER. PORODU-----PLEC------IL CYKLI----MIASTO tu mnie jeszcze nie ma czekam na Wasze wpisy o miesiaczke chodzi nadchodzaca, zebysmy mogly na biezaco analizowac :) no dziewczynki - dopisywac sie. marta, inga. marta jak masz przerwe to sie dopisz i wpisz przerwa po ile cykli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
hihihih,oj kochana...kiedy dostane okres tego nie wiedza nawet najstarsi górale:)moje cykle zaczynaja sie od 22 dni a koncza na 60.obłed. teraz mam luteine ale to tez nigdy nie wiem kiedy dokladnie dostane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Jestem tutaj od kilku miesięcy nie wiele pisałam ale czytałam Was regularnie. Od 8misięcy z mężem staraliśmy się o drugie dziecko. Dzisiaj zrobiłam test ciążowy, na którym jak byk II kreski. Nadal nie mogę uwierzyć, że wreszcie się udało po 4 cyklu z clo, duphastonem, encortonem, wiesiołkiem i castagnusem. Ufam, że jak się bardzo czegoś chcę i się do tego dąży to w końcu przychodzi nagroda czego Wam życzę z całego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
duszka80:)wspaniale!!!!!! to sie nam dzidzie pospaly.ile to juz? 3 fasolki w marcu? w takim razie wpisuj sie na liste mamusiek i badz z nami,odzywaj sie na forum,opowiadaj co u Ciebie bo takie wiesci daja nam nadzieje ze i na nas przyjdzie czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
aha,ja tez podaje moje gg jakby ktoras chciala pogadac. 4864703

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI ************* NICK (WIEK)-----------ILOSC CYKLI-------------@----------MIASTO balbinka85 (24)-------------- 3----------------26/27.03------ WrocLove Klarav(26)---------------------9 -----------------hmmm--------Częstochowa Marta113(?)------------------- ? -----przerwa-----------------------??? PRZYSZLE MAMUSIE ************************* NICK (WIEK)--------TC-----TER. PORODU-----PLEC------IL CYKLI----MIASTO Inga127 (?)----------5--------24.11.09-----------?------------1!!-------------?? Sytofala (?)-------6mies----------??--------------corka--------?-----------?? Aniabuu23(23??)---??-------------??---------------?-------------?-----------zagranica Lena1984 (25?)----??-------------??---------------?-------------?-----------------? MAM TROCHE CZASU TO DODALA TROSZKE, ALE MOGE MIEC ZAWODNA PAMIEC I ZNAKI ZAPYTANIA ORAZ EWENTUALNE POMYLKI MUSICIE SAME DOPISAC. WYSTARCZY PROSTE KOPIUJ I WKLEJ :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.. kiedys tu pisałam ... widze ze juz troche zaszło po clo, ja tez go polecam bo dzieki niemu w moim brzuszku rozwija sie moja majunia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
sytofala bedzie miala blizniaki o ile pamietam....byla jeszcze staraczka angela.ciekawe co z nia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOTECZEK 19833 jaki świat jest mały. Pewnie żona żołnierza zawodowego zgadłam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOTECZEK 1833 U mnie początek dopiero 3tc dzisiaj robiłam test ciążowy. Jutro ide na betę HCG. A wiesz skąd wiedziałam bo sama jestem żoną żołnierza zawodowego a Świętoszów to miasteczko wojskowych i ich rodzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem bo tu nikt innego zajecia jak na lekarstwo:) a twoj maz gdzie pracuje tzn miejscowosc... ja jestem 21 tc i jade we wtorek do nawrockiego na 3d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI ************* NICK (WIEK)-----------ILOSC CYKLI-------------@----------MIASTO balbinka85 (24)-------------- 3----------------26/27.03------ WrocLove Klarav(26)---------------------9 -----------------hmmm--------Częstochowa Marta113(?)------------------- ? -----przerwa-----------------------??? PRZYSZLE MAMUSIE ************************* NICK (WIEK)--------TC-----TER. PORODU-----PLEC------IL CYKLI----MIASTO Inga127 (?)----------5--------24.11.09-----------?------------1!!--- ----------?? Sytofala (?)-------6mies----------??-----------kumulacja ;) ---?----- ------?? Aniabuu23(23??)---??-------------??---------------?----- --------?-----------zagranica Lena1984 (25?)----??-------------??---------------?-------------?---- -----?? duszka80 (29)----- 3------- 30.11.09-----------?------------ 4----------Żagań koteczek19833---17-------13.08.09---------corka---------?--------Świetoszow Angela82 (?)---------?------------??--------------??-------------18-------?? jest nas coraz wiecej i z mamuskami nie jest tak zle :) mysle ze pomysl tabelki jest calkiem do rzeczy bo kazda z nas juz sie pewnie pogubila - duzo nas :) mam nadzieje ze reszta pan skopiuje tabelke w odpowiedz na temat i dopisze siebie w odpowiednim miejscu i wysle :) bedzie wtedy jasny i klarowny obraz co, jak i kiedy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka2008
jestem tu 1raz nawet przypadkiem.chce tylko napisac ze Bromergon bralam 1,5roku potem Clost 3 cykle a teraz mam 3 miesieczna corke.ale zaszlam chyba przez to ze stracilam nadzieje,machnelam na wszystko reka.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOTECZEK 19833 mój mąż pracuje w Żaganiu. Teraz niestety jest na poligonie. Moim lekarzem będzie doktor Laber z Zielonej Góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZYSZLE MAMUSIE ************************* NICK (WIEK)--------TC-----TER. PORODU-----PLEC------IL CYKLI----MIASTO Inga127 (?)----------5--------24.11.09-----------?------------1!!--- ----------?? Sytofala (?)-------6mies----------??-----------kumulacja ---?----- ------?? Aniabuu23(23??)---??-------------??---------------?----- --------?-----------zagranica Lena1984 (25?)----??-------------??---------------?-------------?---- -----?? duszka80 (29)----- 3------- 30.11.09-----------?------------ 4----------Żagań koteczek19833---17-------13.08.09---------corka--------- ?--------Świetoszow Angela82...27.......6.......16.11.09...........?.............6.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balbinka85 (malinka_o@vp.pl) balbinka85@tlen.pl STARACZKI ************* NICK (WIEK)-----------ILOSC CYKLI-------------@----------MIASTO balbinka85 (24)-------------- 3----------------26/27.03------ WrocLove Klarav(26)---------------------9 -----------------hmmm--------Częstochowa Marta113(?)------------------- ? -----przerwa-----------------------??? PRZYSZLE MAMUSIE ************************* NICK (WIEK)--------TC-----TER. PORODU-----PLEC------IL CYKLI----MIASTO Inga127 (?)----------5--------24.11.09-----------?------------1!!--- ----------?? Sytofala (?)-------6mies----------??-----------kumulacja ---?----- ------?? Aniabuu23(23??)---??-------------??---------------?----- --------?-----------zagranica Lena1984 (25?)----??-------------??---------------?-------------?---- -----?? duszka80 (29)----- 3------- 30.11.09-----------?------------ 4----------Żagań koteczek19833---17-------13.08.09---------corka--------- ?--------Świetoszow Angela82 (?)---------?------------??--------------??-------------18-- -----?? Lena1984 termin porodu 05.07.2009- mam taką nadzieje :( płeć -córeczka ilość cylki z CLO nie pamiętam dokładnie udało się za 2 lub 3 :) po około 3 lat starań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI ************* NICK (WIEK)-----------ILOSC CYKLI-------------@----------MIASTO balbinka85 (24)-------------- 3----------------26/27.03------ WrocLove Klarav(26)---------------------9 -----------------hmmm--------Częstochowa Marta113(?)------------------- ? -----przerwa-----------------------??? PRZYSZLE MAMUSIE ************************* NICK (WIEK)--------TC-----TER. PORODU-----PLEC------IL CYKLI----MIASTO Inga127 (?)----------5--------24.11.09-----------?------------1!!--- ----------?? Sytofala (?)-------6mies----------??-----------kumulacja ---?----- ------?? Aniabuu23(23??)---??-------------??---------------?----- --------?-----------zagranica Lena1984 (25?)----??-------------??---------------?-------------?---- -----?? duszka80 (29)----- 3------- 30.11.09-----------?------------ 4----------Żagań koteczek19833---20-------13.08.09---------corka--------- 1--------Świetoszow Angela82 (?)---------?------------??--------------??-------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×