Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marta113

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda 2

Polecane posty

uuuu, a klare chyba zabrali nam do szpitala bo zamilkla od wczoraj :( trzymam kciuki ze sie jej wszystko ulozy na + 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
tfu tfu odpukac moja droga. lekarz powiedzia (bo dzwonilam)ze tak moze byc po ostatnim plamieniu i jezeli sa to male uplawiki i bede sie jakos,,znikac,,to mam podskoczyc do niego w czwartek.wczoraj jeszcze minimalne byly,a dzis juz miniminimalne,wiec czekam do tego czwartku.w moim przypadku to nie ma zbytnio mozliwosci bym ie nie martwila bo ja wyjde z usg i juz bede sie zadreczac. dzisiaj rano nic nie moglam zjesc bo wszystko stawalo mi w gardle.to chyba byla ta slynna,,mdłosc,,-oby. teraz juz luzik.w pracy niestety musze puki co siedzec ale ostro sie oszczedzam.musze sidziec bo moja szefowa jescze nie wie....toi taka mala tajemnica.w piatek bede szla na rozmowe....moze byc goraco.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti-75
klarav nie martw sie czasami nie taki diabeł straszny :) będzie ok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobrze Kochana. Ale teraz tak z innej beczki: gdzie sie podziala reszta staraczek i przyszlych mamusiek?? Majkakaja, slonce31, OOOkikaOOO, mida, haleczka, marta113, **anka, marc, lena1984, koteczek19833, becia1202, kara1983??? i te, ktorych przypadkiem ni wyminilam... No pytam sie!! :p do raportu ale to juz! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klara trzymam kciuki!!! Moim zdaniem jednak nie warto stawiać pracy ponad dzieckiem. Ja jestem na L4 już ponad miesiąc i wiem, że nie mam po co wracać do pracy. Ale to jest najmniejszy problem - najważniejszy jest mały człowieczek. A co do mdłości to jest niezła jazda - ja mam od kilku tygodni a dodatkowo wymioty. Mam nadzieję, że w tej ciąży szybko miną bo z córcią wymioty skończyły się dopiero porodem ( ale to było hypermensis może teraz mnie nie dopadnie).Na razie jestem w 10tyg więc wszystko się okaże. Za staraczki także trzymam kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
no u mnie jak wszystko bedzie dobrze to od 1 czerwca bede na l4... w prima aprylis ,,spłodzilismy,,to w ,,dzien dziecka,,mama na l4 :) wiesz,ja mam bardzo ,,nijaka prace,,generalnie nic nie robie tylko siedze wiec sie nie przemeczam a w domu caly czas za to leze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem tu nowa mam nadzieje że mogę się do was przyłączyć;-)) Biorę CLO od tego cyklu już jestem po , a później od 16dc-do 25dc luteinę, no i zobaczymy co będzie, bardzo się boję że nie będzie mi dane zajść w ciążę, jestem przerażona. Miałam bardzo nie regularne cykle ale już się u normowały bo biorę luteinę 3-mc i , ale poza tym mam PCO i tyło zgięcie macicy, naczytałam się na forach i mam niezłą załamkę. Mam dziś 12dc i przytulanko było 9 i 11dc, od wczoraj boli mnie podbrzusze i lewy jajnik i prawy czasami i nie wiem co będzie;-((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
masz monitoring?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEŻELI chodzi o nie to nie gin powiedział że na razie jet nie wskazany !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
jak to?ze monitoring nie jest wskzany?przy braniu clostilbegytu????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko czy po CLO skrócił się wam okres bo mi tak , zastanawiam si,ę czy ma na to wpływ CLO. Jeszcze chciał dodać że jestem po ślubie 3 latka i staranko zaczęliśmy około pół roku, owulacji nie miałam i nie wiem czy dobrze rozpoznaje ten śluz, dopiero się uczę tego wszystkiego. Proszę pomóżcie mi w tym gubę coraz bardziej :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak właśnie powiedział mój gin ale nie w jakiś sposób mu ufam bo słyszałam opinie na jego temat że jest dobrym fachowcem a clo przepisał mi na razie na dwa cykle , którego jestem już po został mi tylko jeden i mam się zgłosić po drugim , chyba że będzie dzidzia to wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
proponuje bys przeszytala w miare mozliwosci wszystkie wczesniejsze watki.poznasz nasze historie i przejscia.Przy clostilbegycie nalezy miec monitoringi(chyba ze mieszkasz za granica i to malo mozliwe)monitoringi sa po to by sprawdzic czy clo dziala,czy robia sie pecherzyki,czy dobrze rosna i czy pekaja a nie np zamieniaja sie w torbiele.po to wlasnie jest monitoring.moim zdaniem niezbedny jesli chodzi o terapie na clo(oczywiscie sa tu dziewczyny ,,wyjatki,,) co jescze...staraj sie teraz caly czas....jesli dostaniesz nastepna dawke clo(czego nie zycze-bo zycze dzidziusia)to od 1 do 9 dnia cyklu łykaj oeparol-to takie tabletki z wiesiolka na poprawe sluzu ktorych tu jestesmy absolutnymi fankami.tylko musisz pamietac by lykac je nie dluzej jak do dnia przed owulacja bo potem moga dzialac poronnie.Nastepnie po ich odstawieniu pij siemie lniane bo tez dobrze dziala i mozna je pic caly cykl...co jeszcze...efekty sa widoczne gdzies po miesiacu,dwuch.ja radze pogadac o tym monitoringu z lekarze bo toi nie jest dobrze jak Ci nie robi,tym bardziej ze masz niereg.cykle i sama nie wiesz czy i kiedy masz owulke.masz jeszczejakies pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie już nie mam więcej pytań! dziekanuję serdecznie za odpowiedzi postaram się skorzystać z tych rad w nadchodzącym cyklu i życzę wam wszystkim żeby bociany was nawiedziły oczywiście z dzidzią pozdrawiam ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonce31
Balbinka melduje sie. Czytam forum codziennie ale nie pisze za wiele bo nie ma o czym. Jak juz wspominałam walczę z e.coli więc staranek nie ma az się wylecze. Miałam juz robiony posiew po antybiotyku i teraz czekam do czwartku na wyniki i modle sie zeby tej cholery nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Hej kobitki:D :D Sorry, że ostatnio rzadko się odzywałam, ale cały zeszły tydzień męczyła mnie strasznie grypa i na nic nie miałam siły. Na bieżąco Was czytam, ale nie pisze bo na razie nie za bardzo mam o czym:( Od następnego cyklu mam miec monitoring w celu sprawdzenia czy mam w ogóle owulacje, bo jak ostatnio byłam u gina to zrobił mi przegląd i powiedział, że już nic niema lub w ogóle jej nie było i że podejrzewa u mnie zespół policystycznych jajników:( Poza tym jeszcze leczę pozostałości po tym wstrętnym choróbsku, bo nadal jestem pociągająca(oczywiście nosem):D Wpis w tabelce poprawię jak przyjdzie @ bo coś się przez tę grypę się opóźnia😠 Kara, dzieki kochana za pamięć, uważaj na siebie i maleństwo🌻 klarav wszystko będzie dobrze, grunt to pozytywne myślenie, również uważaj na WAS🌻 balbinka trzymam kciukasy żeby wszystko było po Twojej myśli🌻 Buziole dla Was wszystkich dziewczyny trzymajcie się i nie dajcie się żadnemu choróbsku😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabuu23
Cześć kochane!! Dawno nic nie pisałam ale staram się czytać systematycznie. U mnie wszystko wporząsiu, dzidzia ma się dobrze, chyba będzie sportowcem bo szaleje w brzuszku(musi mieć zachętę np coś słodkiego). To już prawie połowa drogi, a za tydzień pewnie będziemy wiedzieć czy Adusia czy Rysiu. Pozdrawiam Was serdecznie, gratuluje wszystkim którym się udało i trzymam kciukasy za pozostałe, będzie dobrze.Gorące buziaki,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie melduje....dziewczynki chodz nie pisze to czytam was codziennie....ja narazie czekam na okres....w tym miesiacu nie bylo seksu bo jestem po laparoskopi wiec sie nie stresuje przynajmniej...ale ogolnie jestem przybita i powoli oswajam sie z mysla o adopcji.....chodziaz moj maz narazie nie chce slyszec...klarav tak sie ciesze ze wszystko w porzadku i nie martw sie tak skarbie....a propo dziewczyn ktore sie nie odzywaja to gdzie sie podziewa MAJKAKAJA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja też czytam codziennie (no prawie). W niedzielę widziałam serduszko i do tej pory nie mogę uwierzyć że ta fasoleczka 5mm ma serce i ona jest w moim brzusiu... Nie piszę bo w pewnym momencie forum zdominowały przyszłe mamuśki a przecież główną rolę muszą odgrywać staraczki TUTAJ to wy jesteście najważniejsze. Ja od kilku dni mam mdłości całodniowe. Teraz też mi nie dobrze idę się położyć. Nie funkcjonuję wcale. łazienka i wyrko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkk
hej ja brałam clo. w tamtym cyklu nie pomogło miałam zrobiony zabieg HSG!!! jest okropny!!! jajowody mam drozne a teraz biore bromka!!! czy juz którejs sie udało po tych tab. i ile czasu potrzebowałyscie ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dzień doberek:):):):) dziewczyny no co jest ja tyle bocianów widze codziennie a tu cisza.....ale myślę , że tylko przed burza:):):):) życzę wam tego z całego serducha a nawet z 3!!!!!!!:P klarav odpoczywaj odpoczywaj i odpoczywaj no i myśl pozytywnie a będzie dobrze!!!!!!!! tylko nie nadwyręz sobie palca od dyrygowania męzem:P 3 majcie się ciepło no i \" kiełkujcie\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikkk - mnie sie udalo kiedys zaciazyc po samym bromku ale to bylo 4 lata temu i absolutnie o tym nie myslalam i ze tak sie wyraze \"samo sie zaszlo\" :p ale niestety szczescie trwalo krotko bo ciaza obumarla. Teraz jestem na bromku od pazdziernika i nic :( no ale kara to wlasnie na samym bromku chyba zaszla - a jak nie kara (ale raczej tak) to inna staraczka z tego watku na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi883
lalalalalalala mam pęcherzyk 22mm- cudo! Drugi ma 16 więc raczej trzeba liczyć na ten pierwszy, już wzięłam zastrzyk z pregnylu więc teraz do dzieła! ale się cieszę! kakusia80 to troche lipa, że nie masz monitoringu bo to takie strzelanie na ślepo nawet nie wiadomo czy coś urośnie- u mnie w pierwszym cyklu z clo nie urósł pęcherzyk więc teraz wzięłam podwójną dawkę i są! Radzę zmianę lekarza, szczególnie, że masz PCO czyli mogą Ci się robić torbiele, a to niebezpieczne. klara jeśli dasz radę to idz szybciej na L4 i dbaj o siebie! Madzialenka dzięki za kciukasy- podziałało! Aniadl co u Ciebie? Jak tam po monitoringu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania-dl
Dzięki Domi883 byłam wczoraj na monitoringu 20mm w prawym jajniku - jutro ide zobaczyć czy pękło. Raczej pękło bo boli mnie dzis bardzo jajnik. Powiem Wam ze mam juz dosyć tych starań, naprawde. Juz sie tak nie napalam i nie nastawiam na ciąże. Jakoś mam dosyć juz tego cyklu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania-dl
aaaa Domi883 który dzień cyklu masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
dziewczynki moze jeszcze ktoras sie wypowie :) na moje pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, u mnie 12dc, drugi cykl z CLO bez MONITORINGU ;p prosze mnie nie straszyc, bo juz mam dosc straszenia:) po clo, cykl mi sie skrocil do 33 dni, wczesniej mialam 45 i 37. dni plodne mialam 16-17dc, tak poazaly elektroniczne testy owulacyjne (moze klamaly) w tym czasie bolaly mnie tez jajniki. Staramy sie co 2-3 dzien. wizyte mam 8 czerwca, czyli za miesiac. ...tez mam pco (niezaawansowane), jezeli lekarz nie zaleca monitoringu , to znaczy ze ma w tym jakis cel, bo nie wierze, ze mu nie zalezy na kasie i zdrowiu pacjentki. 2cykle z clo moga byc bez monitoringu, bo sie nic zlego nie zdazy zrobic. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi883 który dzień cyklu masz?? i jakie długie cykle napisz proszę!! No i Gratulację działaj maleńka działaj!!!!!! to jak zadziałały kciuki za pęcherzyki to teraz trzymam kciuki żebyś zaciążyła :-)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×