Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

Znikam na jakas godzinke mnie drazni tylko 1 facet ''zawsze szczery'' nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podglądacz cudzych rozmów
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samiii mnie chwilowo też niejaki mało_stanowczy:P bo reszty z tych nietrawiennych nie nazwę mężczyznami- bo to grzech mam większe jaja od nich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ikuś, ale to nie tylko na kafe facetom coraz częściej jaj brakuje. A MS jak dla mnie jaja posiada. Szczerego nie znam - to jakas nowa postać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodka- dlatego w owej reszcie nietrawiennych się nie znalazł;) ale nie trawię go dla samej zasady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko. :) Ale wiesz, Ike, jak to jest - do silnych kobiet lgną słabi mężczyźni . Więc jestes na nich skazana. :P Szukającego mi brakuje trochę. Podobało mi się jego pisanie - mimo iż też pierwiastka kobiecego miał niemało. Ale we właściwym miejscu, więc można mu wybaczyć. ;) A myślicie, że przez kafe człowiek się uwrażliwia czy wręcz przeciwnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodka cholera to chyba jednak słaba kobitka ze mnie- przynajmniej na forum- bo ja raczej tu z tymi mocniejszymi trzymam;) ci słabi mnie się boją :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
To ja dam znak, że dzisiaj mój żywot jak gdyby zyskał na realności i serdecznie macham do Słodkiej 🖐️ :) Ciebie też tutaj brakuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Przyszedł mi do głowy taki pomysł, ze napisze kiedyś jakąś forumową opowiastkę typu "Krótka historia Tamari i Gogiego"/Capo/Nieznanego/z Ferajny. Co myślicie o takim planie? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny pomysł melduje ze i mnie jakieś grypsko dopadło:Oa dziś ide na wywiadówkę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W...
Nie wierzę :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W...
Sami, to trzeba leżeć. Ja sie kurka trochę martwię, bo jakaś grypa idzie z zachodu, a ja od kilku lat się nie szczepię :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusia :D nic nie powiem bo znów bedziemy na śmietniku ALE TY WIESZ CO!!!!:D trzebaby jakiegoś szyfra umyślić ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie położę to dziś nie wstanę,a musze być na nogach. Lusia moze Ciebie ominie grypa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W...
Tak jest, grypa mnie ominie, postanowione! :classic_cool: Ike, ja chyba wciąż nie wierzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu zapamiętajmy sobie raz na zawsze pewnych słów i poczynań pewnych osób nie wolno komentować!!!!!! :D kaczyńskich mozna, papierza można, sytuację na bliskim i dalekim wschodzie można, nowego prezydenta usa można ale niektórych kolegów i koleżanek z kafe- nie można :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie wiem o co Wam chodzi:P wiecie coś czego ja nie wiem? pisać mi tu najnowsze ploty i to już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami wejdź na śmietnik:D to się dowiesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak super pomyslane sprzed ilu to dni?? i sprec ilu stron??/ ale dizś nasz topik się nie podnosił- więc a nóż nas nie ma i moxna zrobić nam niespodziankę :D ktoś chyba liczył, że zanim się spostrzeżemy będzie po ptakach- kaczkach oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nas usuną podam na śmietnik zapluskwioną kuchnie,bo te robale niedługo zaatakują całe kafe. Nie chce narażać moderatorów na wydawanie kasy na walkę z insektami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami ja do tej pory bronię się przed wklejeniem bardzo niewybtrednych komentarzy na temat mojej osoby- autorstwa pana lubiącego gotować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×