Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

Gość całuss
moja kulinarna kariera padła w momencie gdy pewna osoba zaczęła mnie obrażać--i nie miała nawet tyle klasy żeby zrobić to wprost-teraz zresztą robi to samo;) a ja tu tylko podglądam-głównie;) zawsze więcej czytałam niż pisałam-bo podglądanie rozmów na kafe jest doprawdy fascynującym zajęciem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
dobra -wyjmuje wkupne paluszki i piwo;) jestem w szoku że się tu nikt nie ciska że piszę pod dwoma nickami- że wam nie przeszkadza że można sobie-ot tak-pisać z nudów pierdoły:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny odcinek
Daleko stąd, daleko, W stolicy, lecz nie w naszej, Był król, co pijał mleko I jadał dużo kaszy. Martwili się kucharze: "O, rety! Co się dzieje? Król kaszę podać każe, Król nic innego nie je! Jak tu pracować można I jak takiemu służ tu? Król nie chce KACZKI z rożna :classic_cool: Ani łososia z rusztu, Król nie tknie nawet jaja, Król nie zje nawet knedli, Które we wszystkich krajach Królowie zwykle jedli." A król się śmiał: "Mnie wasze Nie wzruszą narzekania, Ja jadam tylko kaszę, Zabierzcie inne dania! Niech zbliży się podczaszy, A choć i on narzeka, Niech z flaszy mi do kaszy Naleje szklankę mleka!" Wzdychała Wielka Rada: "Jadamy niczym chłopi, Bo państwem naszym włada Kaszojad i Mlekopij. Codziennie nam na tacy Podają miskę kaszy - Tak mogą jeść biedacy Z suteren lub z poddaszy, Lecz my, Królewska Rada, Narodu straż najstarsza, Nam nawet nie wypada, By kiszki grały marsza!" A król wciąż rósł i mężniał, Był coraz zdrowszy z wiekiem, I mężniał, i potężniał Jadając kaszę z mlekiem. Lecz nie był zawadiaką I nienawidził wojen, A miał zasadę taką: Co twoje, to nie moje. :D Wróg trzymał się daleko, Bo wroga król odstraszył. A ty czy pijesz mleko? Czy jadasz dużo kaszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko obrusika nie przynoś tak ja zawsze raczej byłam uczestnikiem pewnych sytuacji i w roli obserwatora i komentatora występuje pierwszy raz muszę przyznać, że to bardzo fajne zajęcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* w pomarańczach
jakie masz piwo?Żubra zakosiłaś z kuchni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny , rozczarowalyscie mnie , naprawde... gdzie wasza goscinnosc, o ktorej tak glosno rozprawiacie? ty Ike najwiecej -przeciez ty taka szlachetna jestes , zawsze wiesz co wlasciwe a co nie. twierdzisz przynajmniej , a moze- kto nie z wami ten przeciwko wam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
Sami,ja nie kradnę:P sama go kupiłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona przecież jesteśmy gościnne nikomu nie zabraniamy tu być :) nie każdemu tylko ze sobą na silę rozmawiać ale to chyba dobrze :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bosz jeszcze troche to i sam wielki kucharz wpadnie dziewczyny do gotowania kaszy marsz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* w pomarańczach
wow dzisiaj mamy''parapetówkę''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* w pomarańczach
no tak,ale powiedz to gościom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami ale ja sama jestem gosciem:) tu chyba nie ma podziału na domowników i gości :) to nie kuchnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* w pomarańczach
hehehe nie doszukuj sie czegos czego nie napisałam to nie kuchnia:P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrze i patrze i sie nadziwic nie moge kafe jest lepsze od brazylijskich telenowel :) a skoro mowa o piciu to i ja skromnie podrzuce butelczyne, alkoholiczka na kafe juz bylam takze wiec mi nie starszne:) a chetnie poswietuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaż jeszcze trochę i bałwochwalczo pomyśle, że kuchnia to ja :D retro , rev, iftar kucharz zielona jesli w tej chwili coś jecie przestańcie dla waszego dobra chociaż jeszcze trochę i bałwochwalczo pomyśle, że kuchnia to ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmmmmm cholera coś mi się przesunęło dobra jakby ktoś się zakrztusił to przepraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ike kradniesz cytaty
cytując rozczarowaną zieloną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami wybacz ale doszukuję się tego co chcę :) choc moge się mylić w tym wypadku mogłam cię xle zrozumiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
Ike:D wiecie co-ja chyba uratowałam kuchnię:D bo oto znaleziony został WRÓG I SPRAWCA WSZYSTKIEGO CO DO KTÓREGO WSZYSCY SIĘ POMYLILI:D i to nic że ja się tam prawie nie odzywałam-to wszystko moja wina;) i po tym jak mnie wyproszono i obrażono-zamiast się płaszczyć i błagać o litość poszłam sobie gdzieś gdzie mnie nie obrażają-bezczelna jestem:O i teraz wszystko już będzie dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całus no co ty a co będziemy oglądać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balwochwalczo? czyzbym byla taka wazna dla ciebie? pisze gdzie chce i co chce - jestem wolny czlek , [ na dodatek mam cos do powiedzenia....] Sami czego ty wlaciwie tak sie do Rev przyssalas, nie mozesz jej w koncu zostawic w spokoju? ona juz ktorys raz z kolei ci to mowi- zebys sie odwalila bawi cie takie kasanie? naprawde?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* w pomarańczach
Chyba Cie zielona nie rozczaruję pisząc że sie od Niej NIE odczepie. ps bawi mnie to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona a czego ty nie rozumiesz? użyłam twoich słów celowo zgadnij dlaczego:) a co do reszty o co walczysz przecież nikt tu ci niczego nie broni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bałwochwalczo
[ na dodatek mam cos do powiedzenia....] zielona pokaż gdzie chętnie poczytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
przepraszam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stonoga ja tylko piwko pije jakby co więc wiesz ...jakbys miala........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
ja nie chciałam:D to znaczy chciałam-ratując tamten topik chciałam skłócić ten-bo ja jestem winna całemu złu tego świata:P słyszałam że ostatni huragan tez przeze mnie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×