Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

Gość całuss
że z mężem się nie podzieliłaś to mnie nie dziwi,jeszcze nie widziałam faceta wsuwającego pestki:P po prostu nie chciał i się nie podzieliłaś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmm cholera mój mąż kocha pestki i pena też ma widziałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiecałam sie nie wypowiadać na temat topiku X ,ale przez przypadek napomknę,że ktoś umie sie kłócić z Tobą tylko na topie X. dlaczego?po pani y wie iż jej tam wszystko wolno:) pokój to fajowa sprawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
to że widziałaś to ostatnio poddałyśmy w wątpliwość:classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
Sami,ja Cię chyba kocham:D:D jak Ty mi humor poprawiasz..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ike:) Sami:) całuss:) to ja mam Dilmę (jakkolwiek to się odmienia) z mango:D Właśnie stwierdziłam, że najwięcej się dzieje na dziale mamuśkowym. Tu jakieś prawiczki zaatakowały, a ogólnego to już w ogóle nie da się czytać:) Dobrze że jest chociaż allegro:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
hej Czarownica:) ja zmykam,nie wiem kiedy się dziewiętnasta zrobiła?:O a jeszcze tyyyyle pracy😭 ;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami przeprosiłam kucharza bo czułam potrzebę pewne słowa, pewne działania naprawdę poszły za daleko nigdy nie chciałam byc jakimś koszmarnym nękającym kogoś trollem ale pisząc wybaczam i proszę o wybaczenie pisałam kucharzu proszę o wybaczenie, retro- wybaczam a ona mi z czymś takim wyjeżdża:D po za tym ta pani ponoć nie jest tam domownikiem ponoć odeszła i to o ile pamiętam po walkach wewnętrznych niech nie liczy na to że będzie wylewać na mnie pomyje a ja będę milczeć fakt nie będę się odgrywać na kuchni ale jeśli ona nie chce pokoju- sorry ja drugiego policzka nie nadstawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez Was kochać:classic_cool: Ech jak czytam prawiczków to tylko mam nadzieje ze Bóg mnie choć trochę kocha i nie postawi ofiary pani rączkowskiej na mojej drodze:O Ja i prawiczek==3 wojna swiatowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plaga prawiczkowa jest straszna swoja droga powinno stworzyć się dla nich po prostu dział- prawiczki i dziewice co oni robią na uczuciowym???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale skąd ich tyle nagle przecież oni się nie rozmnażają !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie jeden z Nich wytłumaczył ze mają prawo pisać co im sie żywnie podoba,a jak mi sie to nie podoba to mam nie czytać nie prowokować:O a potem pytał czy jestem ładna:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz sami niby prawiczek też człowiek tak przynajmniej słyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem ze człowiek Ale to co wypisują na forum jest .... z resztą niech robią co chcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lecę na excytujący serial dla gospodyń domowych;) będę potem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o bosz
wprowadzam zakaz ubierania niewinnej bieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wobec jawnej prawiczkofobi szerzącej się na forum, oraz dyskryminacji wyznawców pięknej, acz nieżyciowej idei wiecznej czystości , a zarazem entuzjastów ręcznych robótek chciałbym obwieścić co następuje: 1) Chociaż moje zdolności manualne nie ustępują, a nawet śmiem twierdzić przewyższają te, którymi legitymują się osoby przynależne do sekty tzw. „prawiczków”, a znajomość kina akcji jest mi również nieobca, to absolutnie, powtarzam – absolutnie nie utożsamiam się z wyznawcami tejże sekty, której przewodzić się wydaje niejaki wielki kapłan i guru w jednej osobie – oferma 2) Obce mi są poglądy odnośnie dziewictwa, dziewictwa analnego, czy ogólnie mania czystości seksualnej prezentowane przez sztandarowego prawiczka forum 3) Brzydzę się skrajnym malkontenctwem prezentowanym przez dużą cześć tych zatwardziałych sekciarzy, w tym ich sympatyka, choć nie jawnego członka – krema 4) Z całą stanowczością stwierdzam, że pragnę zbrukania mojej czystej duszy wyuzdanym seksem i nie będę się opierał wdziękom niewiast, nie będę grzeszył pruderią i nawet poświęcę kobiecie swój cenny czas, jeśli zajdzie taka konieczność 5) Będę miśkiem, ogierem, macho, chamem, ciapą, dużym dzieckiem, mazgajem, stanę się przystojniakiem, a nawet pozwolę się wycyckać z kasy :classic_cool: - stosownie do potrzeby, byleby tylko zamoczyć 6) Będę się starał widzieć w kobiecie to co najcenniejsze, a nie przejmować się bzdetami w rodzaju uczuć, czy takich tam 7) Nie będę oddawał czci Reni Rączkowskiej i nie zachowam jej wierności, jak rasowy facet zdradzę ją z pierwszą lepszą 8) Zasada wszystkie chwyty dozwolone będzie moim drogowskazem, nie omieszkam użyć broni alkoholowej w celu zmiękczenia przeciwnika 9) Posiądę żonę bliźniego swego 10) I każdą jego rzecz Mam nadzieję, że Święty Inkwizytor w osobie niejakiej Sami weźmie powyższe słowa na poważne i wykreśli mnie z utajnionych list kafeteryjnych prawiczków i sierot innej maści. O Wielka Sami, oraz wielce szanowni jej poplecznicy i pomocnicy w szczytnym przedsięwzięciu ograniczania plagi prawictwa na forum – spójrzcie na mnie przychylnym okiem, litościwym, bez nieufności, ze zrozumieniem. Wybaczcie, że błądziłem przez niemal 30 lat, przyrzekam, że wszelkie zło będzie naprawione, a mój pen zostanie wreszcie wykorzystany w należyty sposób. Ufam, że jeślibym już stanął na drodze Waszej Świątobliwości, to jedyne tarcia jakie zajdą między nami, nie będą zjawiskiem o pejoratywnym charakterze, lecz wręcz przeciwnie – będą oznaczać docieranie się na płaszczyźnie wzajemnego porozumienia i świadczyć będą o dążeniu do obopólnego dobra i osiągnięcia satysfakcji z tak nieoczekiwanego obcowania ze sobą :classic_cool:. Z poważaniem, całkiem poważny Brzydal28 vel Brzydal29 vel *Alter Ego* ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzydalek ojej to ty nie jesteś prawiczkiem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4) Z całą stanowczością stwierdzam, że pragnę zbrukania mojej czystej duszy wyuzdanym seksem i nie będę się opierał wdziękom niewiast, nie będę grzeszył pruderią i nawet poświęcę kobiecie swój cenny czas, jeśli zajdzie taka konieczność sami! takiego pena wyrzucasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liczyłem na wyrozumiałość Waszej Świątobliwości, Wielkiej Inkwizytorki, a tu taki zawód :o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achaaaaaaaa hmmmmm czyli jednym słowem- jesteś prawiczkiem????????????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike ja nie mam czasu na naukę wyuzdanego ostrego seksu wiec nieużywany pen mnie nie kręci:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike, źle, źle. Jestem przyszłym ogierem . A Wielki Inkwizytor powinien czasami też nauczać, a nie tylko wymagać :( :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×