Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

no wiesz sami ja akurat mam za co;) a poza tym nieważne nie ma co się zakapiorzać kto winny, kto mniej winny kto niewinny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike - nie robisz tego dla mnie tylko dla siebie :P Luśka, ale o co chodzi? ;) Lubię patrzeć prosto w oczy, lekko się uśmiechając :) :classic_cool: Kto kogo gdzie przeprasza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W...
Sami, on mnie też kiedyś przeprosił, więc powiedzmy, że jest remis. Poza tym, w przeciwieństwie do niektórych kolorowych o zabarwieniach przyrodniczych, ja się nie nadają do chowania urazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike zgłoś Zawsze są maile to się wstrzymam:P wolę miećciebie na oku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sami*w pomarańczach
Hmmm cholera nie czuje sie winna ale wieczorem może coś tak napiszę sensownego spadam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lóty
Za to ja mogę się przykładnie, wręcz modelowo odąć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym, w przeciwieństwie do niektórych kolorowych o zabarwieniach przyrodniczych- Luska , pytanie - czy piszesz o mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś gdzieś
O Panie!Czasem nie masz wyboru,nijak zaspokoić ciekawości w związku z tym zapanować Musisz Panie Mało_stanowczy czy tego chcesz czy tez nie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W...
MS, w która kostkę chcesz kopniaka? Zaraz Cie namierzam i jakiś umyślny Ci ode mnie przekaże (gdybyś próbował udawać, że nie wiesz za co to wyjaśniam, że za prowokowanie :-) ) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś gdzieś
Jaki z tego morał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś gdzieś
zielona Cześć nieznajomo :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona nie po to by chcemy załagodzić sytuację żebyś ty ją zaostrzała pisałaś niedawno o dystansie................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sami*w pomarańczach
heheh już widzę zgodę zielonej z Luśką:O 3majta sie cieplutko🌼 aaa bym zapomniała ukłony dla Pana Mało Stanowczego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike , proste pytanie - prosta odpowiedz, -tak , nie, kto ci tu co zaostrza? boisz sie mnie czy co? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś - jakie masz dłonie? Opisz dokładnie, kształt, jakie pazurki, biżuteria...? :) Luśka, DOSKONALE wiem za co :D Unoszę lekko brwi, zdwiwiony troszkę... nadal się uśmiecham i lekko pochylam w Twoją stronę... już nie patrzę w oczy lecz na usta... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami idealnej zgody nigdy nie będzie powód jest prosty- nie lubimy się i już ale nie zamierzam mieć świadomości, że komuś rozwaliłam paczkę przyjaciół czy jak to nazwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty czepiając się słówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozmarzenie i żart
Cześć, Ike. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś gdzieś
Panie Mało_stanowczy Opiszę w chwili skupienia ;-) czyli przed 15:00 Czy Pan powstrzyma ciekawość? Czy zgodzi się na to?:classic_cool:W ramach pocieszenia proszę aby ike Pana zabawiała:classic_cool:ike Zabaw Pana mojego,proszę🌼 Oddalam się do wyższych(a niższych od Pana)❤️ :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W...
MS, nice try, ale żeby mnie wzięło musiałbyś mieć jakieś pojęcie o wyglądzie moich ust, a że nie masz .. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike Zabaw Pana mojego,proszę zabawiać będę MOJEGO pena a nie TWOJEGO pana zrozum to w końcu🌻 i pogódź sę z tym 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś - wybaczam :classic_cool: I czekam na raport przed 15 ;) Miłej pracy :) Luśka - nie patrzę na usta aby je opisywać... :classic_cool: Lekko rozchylone raczej pragną dotyku... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś gdzieś
ike rozumiem Twój penis mój Pan 🌼Rób co do Ciebie należy ike🌼 Penis mojego Pana gotowy i czeka na Twoje usta:classic_cool: bye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feministka chomoseksualistka
Za to ja mam pojęcie o wyglądzie ust Luśki. :-) Nie wiem natomiast nic o jej języku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś gdzieś
Panie Mało_stanowczy Dziękuję za wyrozumiałość:classic_cool: Ukłon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×