Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

Gość Luśka z W...
zws jest niepocieszona, ze tak mało ma czasu na pobyt z nami :) Np. jednym z jej postanowień noworocznych jest zwiększenie dawki kafeteryjnej. Stąd m.in. ja mam postanowienie zgoł odmienne, tzn. planuję się usunąć, żeby za bardzo nie obciążać serwera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem masz oczywiscie racje- ale tu , w wirtualnym swiecie, mamy tylko slowa slowa slowa.... czasem zapominamy o tym jaka potezena bronia sa, jaka moc maja - zwykle slowa...... byc moze w normalnym swiecie -poszlabym z luska na kawe i wyjasniloby sie co nieco- ale tu? gdzie kazdy doklada swoje: slowa slowa......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielona, ja też Cię nie znam, opisuję co widzę. Przychodzisz i zaczynasz zadymę. A skoro jesteś świadoma, że w ten sposób rodzą się nieporozumienia to po cholerę zaczynasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lóty
He, he... Luśka, znowu planujesz się stąd usunąć? To zaczyna się robić nieco monotonne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lóty
Nie masz racji, Jestem Jestem. Emocje, aż dekiel podskakuje. :) Jedynie ja jestem zupełnie wyluzowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze raz......
Ike , aleś ty upierdliwa , czepiasz się i czepiasz ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W...
Zielona, w takim razie proponuję, tak dla przykładu, przypomnij sobie swoje słowa dotyczące mojej "czelności" w postaci odezwania się do Retro i Kucharza. A słowo "hipokryzja" znasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike , aleś ty upierdliwa , czepiasz się i czepiasz , poniekąd- w zasadzie czepiam się u siebie jak komuś to przeszkadza to czytać przecież nie musi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malo stanowczy, opisujesz to , co ci sie zdajesz ze widzisz, tego ze jestesmy na forum publicznym nauczylam sie od Ike , powtarzala to tak dlugo , az jej kupilam .... jak tobie przeszkadzam , dlaczego do mnie piszesz? chcesz mnie tu zatrzymac? ja zadalam pytanie komu innemu , i wszyscy czuja sie w obowiazku odpowiadac - to niegrzeczne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luska , teraz ty proponujesz zebym sobie cos przypomniala, dobrze , przypomne sobie i przyznaje - wyskoczylam na ciebie jak filip z konopii, myslalam naprawde ze masz inny cel swojej wizyty. przepraszam Cie za to , 🌼 nie mam zamiaru rowniesz chowac urazy , ale wybacz , za kazdym razem jak widze ze o mnie piszesz - szlak mnie trafia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milczenie owiec
"tego ze jestesmy na forum publicznym nauczylam sie od Ike , (...) ja zadalam pytanie komu innemu , i wszyscy czuja sie w obowiazku odpowiadac - to niegrzeczne " - bo to forum publiczne jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posłuchaj mnie dziewczyno już raz rozpoczęłaś kolejną wojnę przeprosiłam dziś kucharza i poniekąd was- chociaż ciebie i zwłaszcza ciebie na wyrost mojej zgody przyjmować nie musisz ale pamiętaj i nigdy się nie wyprzyj- kto w tej chwili zaczyna ike - uwierz mi -nie jest guru tego forum kieruj się własnymi wartościami- bo przeciż je masz , prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lóty
Baranina przylazła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielona, nie ucz mnie grzeczności bo mi się zajady porobią :D Kwestie poznawcze możemy przedyskutować, jak rozumiem przyszłaś tu na miłą pogawędkę tak? A u kucharza to jakiś podszyw Ike przeprosił? A może u mnie na monitorze jest zupełnie co innego niż napisałaś? Nie napisałaś do mnie, fakt. Ale napisałaś w sposób, który uznałem za mało kulturalny i nie jestem facetem, który udaje, że tego nie widzi. Nie zamierzam Cię zatrzymywać i nie oczekuję odpowiedzi. Napisałem tylko po to aby rozwiać wątpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS zabiłeś ten topik:D wszyscy pomilkli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lóty
Ja jestem, Ike.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawde powiedziawszy czlowieku , nie rozumiem o co ci chodzi, przyszlam , przywitalam sie grzecznie , zadalam proste pytanie, poczules sie tym osobiscie dotkniety? nie jestem w stanie ci pomoc - przykro mi 🖐️ Ovca, to faktycznie forum publiczne a nie savoir vivre, dlatego i ja mam prawo pisac co widze.... nie napisalam do nikogo - ze jest niegrzeczny - napisalam - to niegrzeczne - kto wzial to do siebie - sam sobie winny :P ja natomiast uslyszalam ze jestem wredna i zlosliwa - ale nie wzielam tego do siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a swoja droga , to zabawne . czlowiek przyszedl przeprosic i dostal wpierdol .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak napisala dzisiaj Luska : Nie można innych mierzyć swoją miarą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike, nie pierwszy i nie ostatni zapewne :classic_cool: Zielona, widzę że nie rozumiesz, bo odpisałaś. Jeśli nie wzięłaś tego co napisałem do siebie to fajnie, bardzo mi to jest obojetne. Zapewne stwierdzenia, że namolne odpisywanie mimo próśb o zaprzestanie tego procederu jest przejawem braku kultury też do siebie nie weźmiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"[zgłoś do usunięcia] zielona* a swoja droga , to zabawne . czlowiek przyszedl przeprosic i dostal wpie**ol ." Masz na myśli Ike? Nie sądzę aby bardzo się tym przejęła, że po przeprosinach usłyszała tyle ciepłych słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czlowiek przyszedl przeprosic i dostal wpie**ol . zielona- być może przyszłaś w pokojowych zamiarach- ale uwierz mi nie wyszło ci zamiast się godzić czepnęłaś się słówek to nie są przeprosiny nie wnikam w twoją niechęć z lusią i nie będę ci mówić co masz pisać bo to jej topik a nie mój proszę cię tylko o to byś przestała wałkować temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie , nie wezme do siebie , czegos nauczylam sie w tym miejscu... wlasnie tego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS widzę, że budzi się w tobie potwór:D skądś go znam;) i barrrrdzo mi się podoba:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec pozwol mi Ike gadac z Luska na jej temacie , zrozumialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona:) ale lusia z tobą nie rozmawia:) sama tak będzies tu siedzieć ? przynajmnie dotrzymam ci towarzystwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS mmmmmrrrrrrr powinieneś go częściej budzić:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona:) szkoda, że ty nie........ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×