Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

Ike - jakbym za często go budził to mógłby spowszednieć :classic_cool: a tak nigdy nie wiadomo czego się po mnie spodziewać... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS gdybym wiedziała to pewnego dnia inaczej sobie byśmy na tamtym korytarzu pogadali;) nie kryłbyś go wtedy przede mną ;) a tak już za późno 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie Ike , ja rozumiem doskonale, komus zalezy na tym zeby miedzy mna a Luska panowala wojna , bo to takie zabawne i widowiskowe, nawet ty dolewasz oliwy do ognia. dlaczego? nie mam zamiaru chowac sie po katach i udawac ze nic sie nie stalo, stalo sie , przyszlam wyjasnic.... mozesz sie czepiac , wtracaj swoje grosze , znam cie troche, i nie jestem w stanie zloscic sie na ciebie , to troche tak jak pogniewac sie na male, niesforne dziecko :D a pan malo stanowczy? no coz , szuka zaczepki , bo mu sie nudzi w biurze, u mnie jej nie znajdzei.... raz pozwolilam sobie na taka sytuacje - o ten jeden raz za duzo..... a pileczke? moge odbijac , robie to bardzo umiejetnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze Revenge jest mądrzejsza od Zielonej i nie przyjdzie tutaj by coś tam ,bo kiedyś tam....:) do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike -lepiej późno niż wcale :classic_cool: Na pewno inaczej byśmy wtedy pogadali, ale ciężko stwierdzić czy to dobrze czy źle ;) Przez Twoje ostatnie zdanie oplułem się herbatą, Zielona, dzięki :D Jak chcesz to się popisuj, sama coś pisałaś o małym dziecku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komus zalezy na tym zeby miedzy mna a Luska panowala wojna , tak zielona owszem kouś zależy:D -tobie a pileczke? moge odbijac , robie to bardzo umiejetnie a z tym to bym się nie zgodziła:) zielona swoja osobą tutaj swoimi piłeczkami psujesz to co próbujemy właśnie osiągnąć rozumiem, że to iest poza sprawą kuchni ale myślę że w pewnym momencie na kuchni to wykorzystasz ja i kucharz moglibysmy miesiącami wylewać swoje żale uwierz ostatcznie właśnie to robimy od paru miesięcy i to na sporą skalę próbujemy tą farsę skończyć i nauczyć się żyć obok siebie ty nam w tym nie pomagasz więc może idź pobaw się piłeczkami gdzie indziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami , a czego Ty chcesz odemnie? wiesz to? czy z taka latwoscia przychodzi ci powiedzec obcemu czlowiekowi ze jest glupi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odbijam tylko to , co polecialo w moim kierunku, ike , naprawde nie mozna z wami rozsadnie porozmawiac? jestem glupia , wredna i zlosliwa..... kogo mnie udalo sie tutaj obrazic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bede dyskutować z tobą zielona bo dużo mnie kosztowało by napisać coś u kucharza. Rób co chcesz miej żal do kogo chcesz tylko proszę Cie nie pisz gdzie indziej o wybaczaniu i że Cie boli zawiść ludzka. Ja o Was już nie bedę pisać --dotrzymam słowa. :) miłego dnia znikam do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zamierzam wam psuc tematu , chcialam pogadac dzisiaj i tylko dzisiaj , nie atakuje was ani na zielono ani w zadnym innym kolorze, wiec zastanowcie sie na chwile - po jaka cholere obrzucacie mnie pileczkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde nie mozna z wami rozsadnie porozmawiac? z nami można- gorzej z drugą stroną........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tia gadaj zielona ale o pogodzie, filmach penach i nie wiem czym tam jeszcze gadaj a nikt ci złego słowa nie powie na razie przedłużasz to co próbujemy skończyć i aż dziw bierze , że WŁAŚNIE DZIŚ cię naszło...... my jesteśmy u siebie - będziemy ci odpowiadać- ale prowodyrem i tak zotaniesz ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nauczony doświadczeniem już wiem, że rzucenie luźnej uwagi na temat tego, że fakt nieumiejętności obrażenia kogoś świadczy nie najlepiej o możliwościach obrażającego nie spowoduje, że ktoś weźmie to do siebie, bo ja sobie piszę w przestrzeń, a nie do kogoś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o czym ty mowisz sami? o jakiej zawisci ludzkiej? ja prowadze temat od roku, nie ma z toba nic wspolnego.... zreszta nie musze ci sie tlumaczyc z moich zainteresowan. co ci przyszlo do glowy ze ja pisze o sami? albo o lusce? na glowy poupadalyscie czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogóle do ciężkiej cholery chyba odbiegliśmy od tematu, czyli od okazywania ślepego uwielbienia MNIE :classic_cool: A tej kawy cholera nadal nie dostałem... Od rana o suchym pysku i herbacie... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona zapytam cię po co tu przyszłaś? ale tak naprawdę zastanów się nad tym Tym samym dowództwo wzywa siły sprzymierzone do natychmiastowego zaprzestania działań wojennych i wycofania się na własny obszar. to z waszego topiku jest...... MS- znów punkt dla mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami:D to porównanie z kargulami:D coś w tym jest:D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike , przeczytaj sobie jeszcze raz wszystko na spokojnie, moze cos w koncu dotrze do ciebie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike - ale punkt karny :P Dziś pks bliżej, ale chyba będę musiał wcześniej wyskoczyć do dyspozytora ;) A nadal nic nie wiem na temat czyichś dłoni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koorva, jeśli tekst "może coś w koncu dotrze do ciebie" jest zaproszeniem do ugody to ja goowno wiem o negocjacjach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona zadałam ci proste pytani ty wystosuj prostą odpowiedź tak po prostu po co tu jesteś? po co przyszłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stanowczy to ja wiem chyba tyle samo:D a co do dłoni zwłaszcza TYCH to nie masz powaniejszych zainteresowań ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike, ta mina to miód na moje serce :classic_cool: Poczułem się zaniedbany troszkę i musiałem zwrócić uwagę w jakiś dyskretny sposób :classic_cool: Aczkolwiek naprawdę mnie interesuje ta kwestia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powtórzę się: koorva, jeśli Ike lub ja jesteśmy podobni do Luśki, o Sami nie wspomnę to goowno wiem o biologii :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o moje dłonie nie pytałeś ( a masz jak lubisz) zielona a tak naprawdę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytaj , ike , to prawda , mialam zamiar wyjasnic - bo dla mnie to dziecinada i tyle .... nie chowam do niej urazy - wkurza mnie jak pisze o mnie... niestety - bezustannie , nie rozumiem tego. jezeli mamy zamiar zostac na tym samym forum . mozemy chociaz sprobowac wyjasnic - jezeli sie nie uda - trudno...... reszta byla niepotrzebny , zupelnie niepotrzebna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówisz o foto? jakies strzępy niewyraźne? no wiesz! i to ma być prawdziwy fetysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×