Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

sami nie ma problemu ja mu zrobię krótki instruktarz z ćwiczeniami praktycznymi dla ciebie się poświęcę👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę o Wielka Kapłanko ike? Zrobisz to? Będę Ci dozgonnie wdzięczny, ja i mój pen 🌼 :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike, źle, źle. Jestem przyszłym ogierem . no przecież mówię :) jesteś prawiczkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alter tylko meża zapytam bo nie wiem czy on jest tak zdolny do poświęceń jak ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi- mąż zdecydował, że prędzej oderwie ci jajka....... ale chciałam dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A swoją drogą, z Mało_Stanowczym to sobie pozwalasz, a z przyszłym ogierem to lecisz po zgodę do męża . Zawiodłem się na ciebie, nie ma już altruistów na tym świecie :o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niedobry ale co zrobić zapytać musiałam- bo wiesz jak zdradzać tak bez jego wiedzy to jednak nie z prawiczkiem rozumiesz a niezamężna retro jest i niewyżyta dosyć- może ją poproś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skarbie ale MS już jest ogierem więc rozumiesz to jednak duża różnica przy nim się nie poświęcam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tobie jak już:) nerwy ci nie służą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Retro wyraziła kiedyś sarkastyczną opinię co do mojej klaty, napisała "fajna klata", czy coś w tym stylu :o. Odpada .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz skoro seksu nie mogę cię uczyć to w ogóle chciałam się przysłużyć :) a co do retro- trudno- w sumie to nie masz pewnie czego żałować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) lecę na horrorek jak nic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to leć, ale nie używaj w mojej obecności podobnych sformułowań. Bo mnie się kojarzy od razu z przelecę :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike nie reaguj na posty pani Y ,bo jest tak jak przypuszczałam,pani Y nie moze znieść faktu że okazałaś sie normalną fajną kobietą 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :classic_cool: No Ike, dzisiaj zdecydowanie Ci się należy 😘 ;) Nie dopytuj za co, wystarczy, że ja wiem ;) Miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :D wszystkim.... Wiem ze tu zaglada czasami deko ...chociaz dawno jej tu nie widziałem ... no ale jak dzisiaj zajrzy to dla deko !!!!!!! WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ,MNóSTWA PREZENTóW I WSZELKIEJ MAśCI SPELNIENIA MARZEN Deko WSZELKIEJ POMYSLNOSCI ..... Dzisiaj twoj dzien 🌻 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS👄 podejrzewam , że wiem:) cholera wczoraj niepotrzebnie wymsknęło mi się o świętojebliwej retro myślałam, że dziewczyna ma odrobinę rozsądku ta wojna nigdy się nie skończy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike 👄 Witam Pana Mało Stanowczego:) Ike jest tak jak zawsze.Y prowokuje bo wie jaka jesteś,wybuchniesz na ich topie,znowu będą pogadanki o zawiści nienawiści itd....jej wszystko przecież wolno;) rutynowo standardowo:) spadam miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami wiem standardzik nie pierwszy nie ostatni raz:) swoją drogą cholera no jaka jestem tak jestem, odpuściłam, przeprosiłam, miałam dobre chęci i o czym pisze kuchnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ike 😘 Jak przeczytałem Twoje przeprosiny to sam sprawdzałem, czy to nie podszyw :D Moim skromnym zdaniem jesteś w porządku, olej debilne komentarze towarzystwa wzajemnej adoracji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS nie chodzi mi o towarzystwo chodzi mi o jakąś ludzką dziwaczną wstrętną nienawiść, którą pała do mnie jedna osoba której ja chciałam się wyzbyć, bo cholera to przecież tylko forum wojny wojnami `podchody pdchodami zczepki zaczepkami ale TO??? to juz jest cholernie chore ne było jej tyle dni- wróciła po to by sączyć to co dawno temu powinno było być zakończone jeśli trzeba będzie oejdę ja b powoli mój monitor robi się radioaktywny od nienawistnej atmosfery otaczajcej retro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike, pozwolisz, żeby jakaś goowniara - nie mam wcale na myśli wieku biologicznego - psuła Ci krew? Jest doskonałym celem na wylanie wiadra pomyj jak się ma gorszy dzień, kiedyś do tego służył "chłopiec do bicia", teraz może być ona. Ale żeby sie przejmować takim... czymś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×