Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

oj to on tu bywał chyba nie za moich czasów;) a tak na poważnie to nie oto mi chodziło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Wiem, wiem, kto ma lepiej wiedzieć niż taki nałóg jak ja? Ale lubię odpowiadać przekornie, kiedy nadarza się ku temu okazja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierrowana
ike mam wysokie obcasy z 24 stycznia na stronie 21 jest zdjecie kobiety ktora przypomina mi ciebie ma dwojke dzieci nawet imie sie zgadza wiek natomiast nie :p boze juz gazety nie mozna spokojnie przeczytac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Wnuczka, do kompletu nie przegap dzisiejszych wiadomości polsatu, postaram się wkręcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierrowana
Wnuczka, do kompletu nie przegap dzisiejszych wiadomości polsatu, postaram się wkręcić :) teraz nie rozumiem czy to zart mam czytac topik wstecz koniecznie zweryfikuj to lusia bo nie ogladam polsatowskich wiadomosci tak czy inaczej milo stwierdzic ze nie piszesz juz o poszukiwaniu siebie chyba ze szukasz siebie w polsacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesuuu a chociaż dobrze tam o "mnie " piszą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Może żart, a może nie ;-) No a serio to chyba nie przypominam żadnej znanej prezenterki, prawda, Ike? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierrowana
ike cieszy cie czas spedzony z rodzina, czytanie ksiazek i kino. humor poprawiaj ci spacery z dziecmi i krowki. badasz sie, by dac przyklad swojej mamie, ktora tego nie robi. na zdjeciu dzieci obrzucaja cie piorami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko nie -to nie ja :D jesteśmy uczuleni na pierze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierrowana
Może żart, a może nie No a serio to chyba nie przypominam żadnej znanej prezenterki, prawda, Ike? luska a o ktorej sa te wiadomosci? o 19? jestem bardzo ciekawa jak wygladasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze luska a tyle sę zastanawiałam- gdzie ja ciebie widzałam! od dziś oglądam polsat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierrowana
nie -to nie ja ja wiem swoje - to ty :) lat 37 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
polsat ma teraz kanał z wiadomościami non stop, więc jeżeli bardzo Ci zależy to wiesz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zws wiem , że zazdrościsz mi mojej bytności w wysokich obcasach ale powinnaś wiedzieć, że zdradzanie danych osobowych i wszelkich szczegółów- wieku, imienia, ,adresu zamieszkania i tytułu gazety w jakiej dana osoba zagościła jest nieozwolone:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierrowana
polsat ma teraz kanał z wiadomościami non stop, więc jeżeli bardzo Ci zależy to wiesz luska a to juz wiem po co komputery tym, ktorzy sa na wizji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierrowana
zws wiem , że zazdrościsz mi mojej bytności w wysokich obcasach ale powinnaś wiedzieć, że zdradzanie danych osobowych i wszelkich szczegółów- wieku, imienia, ,adresu zamieszkania i tytułu gazety w jakiej dana osoba zagościła jest nieozwolone wiec wytocz mi proces wez luske na swiadka przynajmnie wyrwie sie na godzine z wizji i pojdziemy na kawe :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tia "witam państwa.........." zaraz przybliżę państwu wiadomości ze świata tylko odpowiem ike na forum.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
vicious circle ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmanierowana tak zrobię -za wszystkie krzywdy, które wyrządziłaś wdowom i sierotom należy ci się chociaż proces o taką pierdołę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczynki ja chwilowo spadam mam dziś jeszcze sesję zdjęciową do ckm- będę pokazywać gdzie się badałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
A tak serio - uważajcie, co piszecie, bo jak już nie będę miała żadnych gorących wiadomości do zaprezentowania to idziecie jako zapychacze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierrowana
mam dziś jeszcze sesję zdjęciową do ckm- będę pokazywać gdzie się badałam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Sami 🖐️ :) To ja będę za 10 min. na 10 minut :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przychodzę nastawiam własny kark,a te sobie idą:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS kup najnowszego ckm-a a wszystko stanie się jasne:P sami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Sami, taki zbieg okoliczności, że musiałam się na chwile oddalić :) A ta a propos, macie jakieś fajne zdjęcia np. w bikini powiedzmy na emerytalną pamiątkę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×