Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

tobie kwiatku bardzo mało potrzeba do szczęścia:) lubię uszczęśliwiać lubi poszkodowanych przez los:) taka mała rzecz a cieszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike - do szczescia mi daleko ameryki nie odkryłeś widać to gołym okiem nieszczęśliwy, mało inteligentny, zakompleksiony chłopcze a na bezrybiu i rak ryba achachacha niezłe- od kiedy forum kobiece nazwiesz "bezrybiem":P słaba wymówka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie forum kobiece tylko o tobie mowie głąbie :D :P (no dobrze, przyznam ze podoba mi sie twoja inteligencja ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwitek zacznij zastanawiać się nad logiką własnych wypowiedzi nie forum kobiece tylko o tobie mowie głąbie rozmowę z tobą skończyłam nie jestem odpowiednio przeszkolona do rozmów z takim czymś jak ty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie jestem odpowiednio przeszkolona do rozmów z takim czymś jak ty " ike - nie mozna miec wszystkiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam kabla ani podczedrwieni nawlil mi w pracy system operacyjny i nie mam internetu cholercia widze ze ominela mnie dyskusja napewno mamy ike 1 wspolna ceche :D walecznosc z tym ze ja jestem starsza wiec nauczylam sie juz olewc chwasty choc nie wszystkie ale pracuje nad tym nieustannie :D a propos czy ten kwiatek to ten sam co kiedys ? ike jak na te wlosy dasz blond to chyba niebardzo poczekaj z tym jak trwala wyparuje mam ten ekspeyment za soba jestem od urodzenia brunetka od 8 lat z wybou blondi rozjasnienie zniszczy ci dodatkowo wlosy polecam przjscie przez rudosci do blondu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yeez z tym blondem to był żart;) raz w życiu miałam blond i więcej tego błędu nie popełnię myslę o czerwieni wpadającej w róż hmmmm cholera nie wiem jak to wytłumaczyć albo o rudym a kwiatek to jest ten sam tylko z upływem czasu mocno się uwstecznia- cóż trzeba zrozumieć i takich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike- nie wiem jaki chcesz efekt koncowy osiagnac ale cieple rudosci zlagodza wysubtelnia rysy czerwien wyostrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bosz ale twojego nicka przekręciłam:D ale nie chciałam:P naprawdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tam? tak od rana... cos chlapnelas ?:D szalenstwo mowisz a co powiesz cieply braz+wsciekly rudy + cieply blon+ ten roz o ktorym piszesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yeez a to też już kiedyś miałam:P pamiętam zafundowałam sobie na rozwód ( z radości) ale wolę jeden kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike - do czerwonego łba załóż jeszcze czerwone rajstopy :D bedziesz wygladac lepiej niz klown w cyrku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami elegantko Lusia pomocy !!!!!!!!!!! jak mozna kurde pieprzyc rysy lepiej cos innego :D prosze tylko nie czerwien z rozem to bylby wyraz braku milosci wlasnej zrobisz oczywiscie co zechcesz ale sory to moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek- a taki gruboskorny -subtelnosc gdzies zgubiles ? czy tak masz od urodzenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek widać że ty zawsze nie w temacie ja preferuję zielone rajstopy czerwone możesz sobie założyć ty przynajmniej raz porządnie się wyróżnisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike - pamietam te twoje zielone rajstopy :D ale idź na calosc i załóż czerwone - widzialem juz taka aparatke na ulicy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatku dziękuję za twoje rady na pewno nie skorzystam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike- to odcien bordowy tez jes chlodny widze cie w cieplejszych tonacjach cieple beze brazy ciply blon rudy ja do swojego obecego koloru doszlam nawet przez zielen- oszczedz sobie tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie wysyłam Kwiatek:D juz byłam na solarce 2 razy jutro do klubu rozdeptać paru meśkich idiotów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yeez masz rację mi w ogóle pasują ciepłe kolory ale swoją czerwień lubiłam znowu ciepłe mnie trochę tak rozmazują- wiesz gubi mi się twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami też myślę o solarce co prawda byłam raz w życiu- bo się szybko opalam (wbrew pozorom urodziłam się śniada) ale na komunię chcę się podretuszować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×