Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

Myśle o trwałej takich grubych lokach i prostej grzywce moze potem coś powklejam kolor włsow taki jak mam, i tak jak pisałam wcześniej solarka ,mocny perfekcyjny makijaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami uważaj- ja niby też na te grube robiłam i dupa:D niby da się je rozciągać-i wtedy jest efekt jak ten z wczoraj co pokazywałaś- ale kazała mi tak pochodzić ze dwa dni i nie myć- żeby się nie zniszczyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robilam kiedys trwal nawet komputerow - ale mi popalili wlosy mialam siano na glowie, ktore musialm sciac na krotko i tesknie za lokami ale chyba juz nie zaufam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yeez ale teraz to nie robią takich typowych trwałych tylko styling- grubsze wałki, delikatny płyn i o wiele krócej trzymają a potem kilo jedwabiu na włosy i pojechali:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trwała którą chce kosztuje prawie 200 zł. pytałam fryzjerki,efekt sie długo utrzyma i bede wygladać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dasz to zdjecie ? ja tez chce loki ...............ale sie boje no ja za ostatnia dalam 200 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz yeez też zasadniczo bys mi pokazała jakąs fotę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylabys jedyna nie wiem jak to zrobic nie umiem nawet wkleic tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yeez zacznij od zrobienia zdjecia a potem przeslij przez załącznik:P zielona no niestety- ale były już tak zniszczone i oklapnięte , że w sumie nie żałuję wczoraj jak dopasowywałyśmy z samicą fryzury to w grę wchodziły jeszcze krótsze fryzy:P tylko nad kolorem się zastanawiam ale to za jakieś 2 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja jade do domku ike wytłumacz - jak to zdjecie wladowac w komputer ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak masz kabel do aparatu lub telefonu to przez kabel:) a jak nie masz oj to wyższa szkoła jazdy:D musisz nieźle poczarować chyba że masz podczerwień w kompie i aparacie-lub telefonie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WoW ike dość
że twarz delikatnie mówiąc mało ciekawa, z wyrazem zołzowatym czyli w pełni oddając charakter, to jeszcze siano zrobiłas sobie na głowie tzw, wieś tańczy i śpiewa albo inaczej fryzura z prowincjonalnego fryzyzjerskiego zakładu., czyli trwała jak 20 lat temu robili. Już lepiej wyglądąłas w poprzednich. Sorry za komentarz, ale jeżeli wystawiasz swoje zdjęcie na forum to musisz liczyć sie z oceną, albo jestes tak zarozumiała i płytka myśłac , że wszyscy z zachwytu padną. Twoje forumowe koleżaneczki wiadomo , że albo obłudnie albo z grzeczności prawdy nie powiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczo nie przeszkadzaj sobie u nas na wsi rzeczywiście wiele kobiet tak chodzi zdarzają się i takie które do kaloszy robią sobie fryzy rodem z paryża ale to raczej te młodsze, które lubią gonić za sezonową modą a co do zołzowatej twarzy- to ostatecznie chyba nic dziwnego przynajmniej do mnie pasuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WoW ike dość , rozumiem ze swoj komentarz nazywasz szczeroscia? ja bym to nazwala zupelnie inaczej :O ale nic nie powiem , szkoda slow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
wirtualne życie widzę kwitnie;) Ike-ależ Ty masz oczy...:P chyba zmienię orientację:P pozdrawiam i się żegnam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całus a co ty taka szybka:P i gdzie paluszki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
jak szybka?:P znaczy że orientację szybko zmieniam?:P paluszków nie ma,jest kawa:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zboczuchu chodzi o wpadanie i wypadanie nie mylić z wkładaniem i wyjmowaniem........... a co do oczu całus litości:D zaraz się dowiem, że mam zeza, wytrzeszcz i inne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×