Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

ike pomarancza ma racje kłamałam ze Ci ładnie,wiocha zawiało na topie jak wkleiłas fote na topiku:O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
oj,przepraszam:D chyba zrobiłam ci niedźwi4edzią przysługę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nic w takim wypadku kupię sobie jeszcze białe kozaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
to ja też mogę się już przyznać,też kłamałam:O odwaga cywilna Sami pomogła mi przyznac się do kłamstwa😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh i mini ---pamietaj o tym to podstawa ja tez bede jak wiocha bo tez zrobie sobie trwałą :O tylko kozaczków nie mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całus dzięki pozostaje mi kupić sobie jeszcze potrójnego push-upa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
i po co ja głupia otwieram te linki?:D oglądałam kiedyś jakiś program w którym gościem był wokalista boysów i stwierdziłam,że to fajny facet:O możecie mnie zlinczować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całus:D ja go znam osobiście:D a za męża wyszłam bo jest do niego podobny;) :P o ! a sen erotyczny z housem to była tylko taka podpucha niby, że mnie podniecają inteligentni faceci z klasą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
serio go znasz?:D sprawia bardzo miłe wrażenie, ma poczucie humoru, dystans i dobrze mu w czarnym;) przyznam że mnie to trochę zaskoczyło- bo jestem lekko uprzedzona do muzyki jaką tworzy- a tu taki fajny facet;) nie wiem jak dobrze go znasz-ale w razie czego przekaż mu że jest fajny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serioo trochę go znam bo to znajomy znajomego ale znam bardzo fajny facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka W.
Ike, ja tez miałam pisać o Twoich ładnych oczach, ale widzę, ze już mnie 😘 uprzedził, więc zmilczę ;-) Myślę, ze powinnaś trochę rozjaśnić kolor, tak żeby wpadał w ciepły beż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
dobra,znikam miałam byc na chwilę,a tu już pół godziny,życie ucieka:P trzymajcie się babeczki;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu zasadniczo myslałam o marchewce ale teraz to nie wiem czy nie zrobię platynowego blondu:) muszę dbać o image

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co wy sztachetki?? pospałyście się?? ja dziś rozciągnęłam trwałą i rzeczywiste tylko mam uniesione włosy i zawijasy na końcach- cholera mogłam zrobić trochę dłuższe bo tak to sięgają mi do łopatek- ale włos nie papier odrośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"lusiu zasadniczo myslałam o marchewce" ike, co bys nie wymyslila to niestety zawsze klops bedzie :P tylko zmiana facjaty pomoże :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatku czy jesteś pewny, że chcesz na mnie leczyć swoje mega kompleksy?? bo skutek może być odwrotny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike - ja chce ci pomoc biedactwo zebys wreszcie cos ładnego wkleiła a nie tylko straszyła publicznosc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike - ja chce ci pomoc biedactwo zebys wreszcie cos ładnego wkleiła a nie tylko straszyła publicznosc rozumiem , że w takim wypadku swojego foto nie zaproponujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem kwiatek, że nie zrozumiałeś aluzji nic dziwnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike - nie trzymasz sie mojego wątku :P poczekaj na swoje klakierki w takim razie :D papapapa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike - ja chce ci pomoc biedactwo zebys wreszcie cos ładnego wkleiła a nie tylko straszyła publicznosc rozumiem , że w takim wypadku swojego foto nie zaproponujesz?? mam rozumieć że zwiewasz?? więc jednak miałam rację ? tak myślałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike po co sie sama cytujesz? :D czy myslisz ze to cos zmieni jak sie bedziesz powtarzac? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym wypadku lepiej powtarzać samą siebie a nawet gadać z samą sobą niż z.................tobą:) to oczywista oczywistość:) nie zadawaj mi więcej idiotycznych pytań :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×