Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

🖐️ dziewczyny ike - z moim obecnie kompletnie zamrozonym barkiem tez sie zaczelo od malego bolu ktory poczulam zakladajac torebke na ramie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka W.
Zimno, bo słońce nie dociera, czy zimno, bo w letniej sukience? Dopytuję, bo u mnie cieplutko. Tylko wieczory jeszcze trochę chłodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wirtualny jeti
A dla kolegów, Samiczko? Co dla nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też zimno nad ranem był przymrozek teraz niby słoneczko jest ale takie oszukane- bo wciąż jest zimno:O nie lubię jak jest zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) melduje sie , jestem ,zyje , mam sie lepiej niz kiedykolwiek :) a co u Was , drogie panie? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas zielono :P :) zielono, słonecznie i zimnawo i remontowo a tak po za tym to po staremu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez zimno cos ostatnio nie idzie nam pogadac, mijamy sie czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yeez najwyraźniej:D co zrobić- wiosna jak nie porządki to remonty jak nie remonty to wycieczki i spacery no a jak i to nie to dr house:D :P a co do barku wiesz kiedyś koszmarnie zaczęła boleć mnie szczeka- potem migdałki, potem węzły chłonne oczywiście na bank byłam pewna że to angina poszłam do lekarza i okazało się że nadwyrężyłam sobie ścięgno w okolicy szyi też chodziłam zmrożona spory okres czasu- więc nie zazdroszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike- no wczoraj dostalam za duzy wycisk, dzisiaj musze poprosic o łagodniejsze traktowanie. jak twoja stopa , przeszlo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekaj yeez jaki wycisk? i jakie łagodniejsze traktowanie? a stopa- a raczej jej ból jest już przeszłością pewnie nadwyrężyłam nierozgrzane mięśnie- bo jest jeszcze zimno rano, ja chodzę z gołymi stopami ( tylko buty) a chodzę bardzo szybko ( teść jak byłam w ciąży mówił, że biegnie mój brzuch a potem ja ) i skończyło się wiadomo jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem babki czy czytacie temat o zbereźnych kawałach jak nie to polecam:D z najnowszych bardzo podoba mi się ten:P Idzie synek z ojcem przez park i widzi jak spółkują dwa psy, więc pyta: - Tato co te pieski robią? - Ten z góry, pcha tego z dołu żeby już poszedł do domu. - Oj to dobrze tatusiu, że przybiłeś stół do podłogi w kuchni, bo listonosz by mamusię na pocztę zapchał. najszła mnie też pewna refleksja :D a mianowicie żeby uczestniczyć w żywym topiku trzeba - albo założyć topik z prawiczkiem w temacie, albo umieć z prawiczkami się dogadać szczerze powiedziawszy coraz bardziej mnie to zniesmacza i jeszcze tak sobie pomyślałam a propos topiku szukania- a w zasadzie jego wstępu kiedyś za pare miechów ktoś mimochodem przeczyta owy wstęp i nazwie w myślach szukanie wariatem a dlaczego chyba się domyślamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LzW
Cześć Zielona, super, że miewasz się super, widać szkolenie kafeteryjno- beztematycznie nie poszło w las ;-) Poza tym, dobrze, ze tematy dryfują w inne rejony. To ja też się postaram, żeby było odmiennie. http://www.youtube.com/watch?v=VATmgtmR5o4&feature=PlayList&p=BA6131C0E6D766D0&index=2 Dodatkowo zwróciłam uwagę na te ponad 10 mln wyświetleń i już podejrzewałam jakiś rekord, a tu proszę ;-) http://www.youtube.com/watch?v=UUeMgZrLO8s&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i się stało byłam u fryzjera:P bosz baby nie mogę się do ciebie przyzwyczaić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami ide po małego- jak wrócę to poproszę to zrobi mi zdjęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka W.
Ike, a jakie zmiany? Tylko kolor, czy kształt też? A mi się odpodobała zakupiona w piątek sukienka. Możliwe, że założę zupełnie inną, wiszącą już od dość dawna w szafie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike- ja tez chce fote kiedys w stopce mialas swoje zdjecie tam byly wlosy dlugie co z nimi zrobilas Lusia- moze jeszcze kupisz sobie nowa kiecke ? ja bylam w grudniu u fryzjera i niepredko sie wybiore ike - a to co pisalam ze boli to jest silowa mobilizacja tego barku no rozmawialam wczoraj bylo mniej bolesnie ale na koniec zapowiedzial ze dzisiaj znow zacznie a dzis to ja nie pojde - i tyle- i pewnie sie skonczy operacja jak prostych zdan facet nie przyjmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka W.
Yeez, a skąd ta dolegliwość? Jakieś zwyrodnienie stawu, czy zapalenie, czy kontuzja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu kształt sami dam ci linka na tlenie tylko mnie nie zabij:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka W.
Ike, to może za jednym zamachem tę wklejkę byś dorzuciła na skrzynkę polaolka@gmail.com ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka W.
nie mam tlena, ani GG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yeez może potem wrzucę bo ide obiad gotować jak nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie bardzo podobasz w tych włosach ja tez ide do fryzjera i na solarkę . Zrobię sie niuńką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusiu - reumatolog wykluczyl zmiany zwyrodnieniowe podobno to sie przydaza- zamrozony bark ja juz bylam na solarce- ugrzalam sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×