Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

Gość chochlik żywotny
to był żenujący koncert samopocieszających się starych panien ,nawet ike nie wytrzymała napięcia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LzW
Z punktu widzenia Słodkiej to ja się nie dziwię, że ją skrytykowane przez Szukanie kobiety nie oburzają :) Ja bym się np. nie zdecydowała na samotne macierzyństwo, nie stać mnie na to. Ale jedna moja koleżanka była bardzo happy, bo już sporo przed 30 tką stwierdziła, ze i tak żadnego faceta nie znajdzie, a dziecko chce mieć. Widać każdy szuka szczęścia jak może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to był żenujący koncert samopocieszających się starych panien ,nawet ike nie wytrzymała napięcia a o czym mowa ??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ikuś, ja tylko uważam, że gorzej się to postrzega niż jest naprawdę. Ale też wszystko zależy od ludzi - ci wrażliwi mogą się trochę namęczyć. Zresztą, nie o to chodzi przecież, żeby sie we wszystkim zgadzać, bo byłoby nudno. A tak w ogóle to co tam słychać, moje chorowitki? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LzW
Aha, napisałam, że mnie nie stać w sensie poświęcenia. Bo z kasą dałabym radę. Słodka, a Ty kiedy planujesz potomka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodka chorowitka
Cześć, Idiotko. :) Co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodka masz rację spostrzega się gorzej -a zdanie na temat zaplanowanych wpadek są mocno podzielone czym innym jest decyzja o samotnym wychowaniu dziecka czym innym zmuszenie w ten sposób do "szczęścia małżeńskiego" drugą stronę tak czy owak temat rzeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoła plotkareczka
Uprzedzając Twoje pytanie pragnę donieść, że oto zostałem uznany za diament i mam obietnicę zbiorowego szlifowania pod przewodnictwem Luśki - szlifierki-amatorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoła plotkareczka
:((( Planujecie potomków, jak nie przymierzając płodozmian w dobrze zarządzanym kołchozie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LzW
Ej, Diament. Ja juz miałam znikać, a Ty tutaj? I jak tu teraz rękę z pulsu puścić, kiedy chętnych szlifierek-konkurentek nie brakuje? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoła plotkareczka
Idiotka? A kandydata na oblubieńca i tatusia już posiadasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoła plotkareczka
Zamiast konkurencji proponuję wielowymiarową współpracę, Luśka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja o każdej matce, która chce dobra dla swojego dziecka- samotnej , niesamotnej, omylniej, nieomylnej- sądzę dobrze tyle na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoła plotkareczka
Myślimy, Tamari, że to egoistyczne baby. Żeby zaspokoić instynkty powodują, że dziecko wychowuje się w nienormalnych warunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochanie poprawka mysle a nie myslimy nie wypowiadaj sie za wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoła plotkareczka
:-) Zatem, Idiotko, że człowiek może sobie coś skutecznie zaplanować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LzW
Ja potomstwa nie przewiduję. Teraz mamy zmasowaną akcję rodzenia przez nastolatki i około 20 latki, ojczyźnie wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoła plotkareczka
A to dlaczego mam się nie wypowiadać, skoro zaraz posypią się jakieś głupie uzasadnienia sankcjonujące ten nienormalny proceder? Chce mieć baba dzieci, niech wyjdzie za mąż i rodzi tyle pociech, ile będzie chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bzdura a co nazywasz normalnymi warunkami- szczęśliwą rodzinka z tatą alkoholikiem? ważne że jest mama i tata? czy z mamą znęcającą się nad noworodkiem- ważne że jest mama i tata.... najwięcej na samotne matki- i z konieczności i z wyboru narzekają obcy - którzy sprawę znają tylko z teorii jakoś dzieci samotnych mam nie narzekają.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoła plotkareczka
Cóż, Idiotko, przewróciło się Wam w głowach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoła plotkareczka
Ike? A kto każe kobiecie wychodzić za mąż za alkoholika bądź psychopatę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoła plotkareczka
A co mają robić, skoro posiadanie czegoś tak naturalnego jak kochający żonę i dziecko ojciec jest sytuacją kompletnie abstrakcyjną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znów teoria? owszem często się zdarza tak że "widziały gały co brały" ale sama osobiście znam wiele przypadków gdy oba fakty długo były w ukryciu więc nie oceniaj pochopnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×