Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

Gość Wesoła plotkareczka
Nie, Tamari. To wcale nie jest żart. Skoro można zamordować człowieka w trzecim tygodniu po jego poczęciu, to dlaczego nie wolno by tego zrobić po upływie 330 tygodni? Przyjeżdża karetka aborcyjna, bierze się taki przenoszony płód za wszarz, pielęgniarz kwituje mamuni odbiór i sprawa załatwiona. Bo, moja droga Tamari, takie rozwiązanie chyba jest lepsze, niż życie w patologicznej rodzinie, z ojcem pijakiem, który znęca się nad kobietą i dziećmi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze Cie nie stosuj takich chwytow to jest cos innego plod paro tyg a dziecko kilkuletnie to nie to samo:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesoła pieprzysz jak potłuczony i chyba sam powoli zaczynasz się gubić ;) mam wrażenie, że w tej chwili chodzi już o sam fakt bycia na "nie" czegokolwiek on by nie dotyczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LzW
Ej, nowe życie to naprawdę cud. Nie pisz tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodka 🌻 ja z kolei zauważam, że są tylko słabi, z tą wrażliwością też jest kiepsko, bo czasem przydałaby się - najgorsze jest, że nie mają jakiegoś takiego kręgosłupa moralnego, jakiejś odwagi do swojego zdania, do przeciwstawienia się tej ogólnie panującej pustocie i dążeniu "byle mi było dobrze":) A z kolei nie zgadzam się co do aborcji - toleruję wszystko poza brakiem szacunku dla czyjegoś życia, zdrowia i traktowania go jako człowieka równego sobie... ale to temat rzeka i nie na teraz:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoła plotkareczka
A jaka jest różnica? Zechcesz mi wyjaśnić? Czy płód, który ma stosowne warunki w brzuszku, może umrzeć w jakikolwiek inny sposób jak poprzez naturalną śmierć? To znaczy śmierć z przyczyn naturalnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoła plotkareczka
Jeśli trzytygodniowy płód nie jest człowiekiem, to kiedy nim się staje? Ę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem od kiedy jest czlowiek jedni twierdza ze juzzygota jest czlowiekiem, inni ze jak plod czuje bol czyli system nerwowy sue wyksztalca inni ze jak sie urodzi nie wiem i nie chce wiedziedc:-O TO ZA DUZO NA MOJE NERWY eeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoła plotkareczka
Ejże, Czarownico? Za takiego mężczyznę mnie bierzesz? Że niby bez wyrazistych poglądów? I bez kręgosłupa? I że jak trzeba walnąć łapą w stół aż pokrywki w kuchni spadną, to ja nie walnę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoła plotkareczka
Skoro nie wiesz, od kiedy jest człowiek ja mogę twierdzić, że płód staje się człowiekiem po ukończeniu 72. miesiąca życia. :) Tyle tylko, że jak liczyć te miesiące, skoro wg polskich przepisów pierwsze trzy miesiące nie są żadnym człowiekiem i życiem, więc można płód w tym czasie legalnie zamordować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoła plotkareczka
O! "Nie chcę tego wiedzieć". Bardzo zgrabne i treściwe clou, miła Tamari. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoła plotkareczka
A może, Czarownico, miałabyś ochotę zawrzeć ze mną nieco bliższą znajomość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LzW
Tamari, właśnie dlatego, że nie ma odpowiedzi na to od kiedy zaczyna się człowiek, powinno się uznać, ze od chwili właściwego, czy tam zgodnego z normami zagnieżdżenia się zapłodnionej komórki jajowej w ściance macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BO NIE Ma odp na to tak naprawde to sie miesci juz bardziej w ramach religijnych dla mnie niz naukowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoła plotkareczka
Źle rozumiesz, Tamari. Więcej powiem, nie jesteś w stanie docenić wiekopomności moich idei. :) Ale nie zamartwiam się tym specjalnie. Historia odda mi kiedyś słuszność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoła plotkareczka
Czyli co? Nauka nie jest w stanie stwierdzić, w którym momencie mamy do czynienia z zaistnieniem człowieka, jako z problem o charakterze generalnym - z drugiej strony nie jest w stanie określić tego momentu w odniesieniu do każdego z osobna przypadku. Bo oto, w jednym przypadku jakoś tak, przez wybryk natury, człowiek się staje w pierwszym dniu czwartego miesiąca ciąży a w drugim przypadku - dwa dni przed upływem tego okresu. :) Zabawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoła plotkareczka
Jeszcze nie urealnia, Tamari. Ale przyjdzie na to taki czas. Wiele po temu świadczy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psełdonim-zacofany moherze
odbierasz kobietom podmiotowość i ich niezbywalne prawo do wyskrobywania tego, co mają w macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym sie tak nie cieszyla na twoim miejscu bo od tego jest juz blisko do czegos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mocher_Psełdonim
No. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nauka - szeroko rozumiana - poprzez swoją ostrożność w osądach dała pole do popisu osobom takim jak Ty Wesoła. Skoro dla Ciebie zygota jest człowiekiem to idźmy dalej - do zygoty potrzebny jest plemnik i komórka jajowa - zabrońmy kobietom owulacji a mężczyznom polucji (o onaniźmie nawet nie wspominam) jeśli te zachowania nie prowadzą do powstania nowego życia. Radykalizm - w każdej dziedzinie - jest niebezpieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim_piewca_postępu
Jednakowoż zarzut należy stanowczo oddalić. Ja myślę, że moje poglądy w tej dziedzinie plasują mnie w szpicy bojowników o postęp i niezbywalne prawa kobiet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotkareczka takie małe ploty;) czemu nie:):) Tamari, a po co Ci konkretna godzina czy doba?:) Zresztą nie będę tu wypisywać górnolotnych myśli, bo pełno tego wszędzie:) Trzeba wracać do pracy:(;) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim_piewca_postępu
Wygląda na to, kolego, że Ty także jesteś przenoszonym ponad miarę płodem. O ileż byłoby dla Ciebie lepiej, żebyś w stosownym czasie spłyną rurą kanalizacyjną fi160 do pobliskiego szamba...:) Też zabawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psełdonim-zacofany moherze
nie ściemniaj Psełdonim, przeszedłeś na stronę moherowych ciemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×