Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

JA ROZUMIEM ZDANIA obu stron para rodzicow nie jest gwarantem szczesliwej rodziny, jednak nie wiem czy jest do konca naturalne i zdrowe planowanie z premedytacja samotnego macierzynstwa wybierajac sobie tylko kandydata na dawce spermy ale to juz jest kwestia moralno-etyczna, ja sama nie mam zdania uksztaltowanego do konca mam poglady liberalne ale jednak bywam konserwatywna ech trudno wyjasnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoła plotkareczka
Moja droga Idiotko, tym bardziej mam prawo się wypowiadać w sprawie planowania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem abstrakcja jest o wiele mniejszym złem niż najprawdziwsza prawdziwość rodem z horroru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoła plotkareczka
:-) Nie mam możliwości ukrycia ciężkiej choroby, jaką jest alkoholizm, jeśli się stosownie przebada kandydata na małżonka próbą czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LzW
Wesoła, piszesz tak jakby "nabycie" odpowiedniego ojca dla swojego dziecko było co najmniej tak latwe jak zrobienie zakupów w supermarkecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naturalne modele nieraz zawodza ludzie szukaja alternatywnych rozwiazan i nie raz kontrowersyjnych to tak jak sluby gejow itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoła plotkareczka
A cóż to za relatywizm, Tamari? Myśląc w ten sposób można nienormalność sytuacji odnieść do jeszcze gorszych zdarzeń i okoliczności. Proszę trzymać się konkretów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoła plotkareczka
O! Stabilne są za to modele pozbawione ojca w domu! Dobre sobie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój ojczym był badany próbą czasu lat trzech w wieku dojrzałym- kochający przyszły tatuś uwielbiający dzieci, praktycznie nie pijący zawsze zgodny i pomocny- pierwszą awantrę pijacką urządził w dniu ślubu po uprzednim zameldowaniu na czas nieokreślony- i jak owej nocy zaczął tak nie skończył przeżycia bezcenne prawdziwy tatuś nie pytając nikogo o zdanie po dwóch 3 latach małżeństwa na owo małżeństwo wypiął się dupą - szukając nagle żony bardziej zamożnej twoja teoria jest warta mniej niż zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoła plotkareczka
Nieco odwracając optykę, Luśka, to koleżanki sprawiają nieodmienne wrażenie, że przy pomocy sklepu ze spermą można zaplanować sobie życie z dzieckiem. Może być i supermarket jako pewne uproszczenie myślowe w tej sprawie. Nie ma sprawy. Choć ja tę rzecz porównałem do planowania płodozmianu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoła plotkareczka
Nie jest rzeczą możliwą, żeby w ciągu trzech lat nie dowiedzieć się, że ktoś spożywa alkohol. No, chyba że się jest w stanie zadurzenia, czyli oślepienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, Psełdonimie, raz, że ludzie się zmieniają. A dwa, że nie każda kobieta musi chcieć widzieć się szczęśliwa u boku jakiegoś mężczyzny. Lusiu, pewnie łatwe to nie jest, żartuję sobie troszkę z tym planowaniem, ale tak w wieku 27-28 lat już bym chciała mieć pierwszą pociechę. Ale czasami jest tak, że takie zaplanowanie czegoś pomaga w realizacji. Np. jak sobie zaplanujesz, że znajdziesz faceta w przeciezgu miesiąca, to go w tym czasie szukasz z determinacją - więc szansa znalezienia się zwiększa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłeś widziałeś wiesz? czy mniemasz? bo ja byłam widziałam i pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoła plotkareczka
No właśnie, pierwszy tatuś tak się czajniczył, że nie można było przejrzeć jego poglądu na życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoła plotkareczka
Tak, moja droga przyjaciółko. Moje kaprawe oko nie jedno widziało w swoim dość długim już życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest niewazne wiem, ze ludzka osobowosc jest i bedzie nieodgadniona ktos sie wydaje normalny a moze byc psychopatycznym morderca tym bardziej mozna byc w miare ok a potem tluc zonke i dzieci przykre ale prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoła plotkareczka
Miła Idiotko? I ma do tego prawo, żeby się nie widzieć? A skoro tak, to na czorta zawraca sobie nim głowę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to już wina tatusia nic nie jest przewidywalne do końca nie przemawia do mnie twoje szkiełko i oko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoła plotkareczka
O zapewne. Znaleziony w ciągu miesiąca facet jest gwarantem wspólnego szczęścia aż do śmierci. :-) Idiotko! Na litość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LzW
Jakieś 90% rodziców odbiega od idealnego wzorca, więc sam fakt posiadania obojga niczego jeszcze nie gwarantuje. I nie wiem, czy można samotnej kobiecie odmawiać prawa do macierzyństwa. Ja tego nie popieram, co nie znaczy, że jest ono zawsze skazane na porażkę. Nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoła plotkareczka
Jak to nie jest przewidywalne? Przecież Idiotka się upiera, że wszystko można doskonale zaplanować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoła plotkareczka
Sam fakt nie posiadania jednego z rodziców powoduje, że dziecko wychowuje się w normalnej rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie mam nic przeciwko chociaz gdyby stalo sie to norma to.... sama nie wiem nie mam prawa decydowac za kogos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temat skończyłam:) swoje wiem:) teorie i statystyki nigdy nie robiły na mnie wrażenia :) a tym bardziej uparte twierdzenia czytelników, że wiedzą lepiej co artysta miał na myśli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Miła Idiotko? I ma do tego prawo, żeby się nie widzieć? A skoro tak, to na czorta zawraca sobie nim głowę?" Plotkareczko, ma prawo do ułożenia sobie życia tak, jak chce. A skoro żyjąc samotnie jest szczęśliwa - to co, ma się z kimś męczyć tylko dlatego, że jest to przez innych mile widziane? A co do zawracania, to raczej nie głowę sobie nim zawraca... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LzW
A fakt, ze kobieta, która ma naturalny instynkt macierzyński nie widząc innych szns skazuje się na to, ze nigdy matka nie zostanie jest normalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×