Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

proszę natychmiast odstosunkować się od rozporka MS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś gdzieś
ike to nie możliwe głęboko jestem a raczej On jest:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś gdzieś
Możliwe? Nie niemożliwe:-( Przyssałam się mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uważaj lala mam gorącą kawę i nie zawaham się jej użyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LzW
🖐️ Mnie nie ma, ale na chwilę jestem :) Znowu po weekendzie więcej na wadze, więc musiałam wpaść, żeby się odstresować ;-) No a bardziej serio, zauważyłam, że z ludźmi z reala nie zawsze da się tak fajnie pożartować jak z bracią kafeteryjną. Kolejny dowód, że to forum to jakiś niecna pułapka na uczciwych i zadowolonych z życia ludzi ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś gdzieś
lala? lafirynda? wczoraj było skarbek? zdecyduj się ike jak mnie nazywać:) Podpowiem Ci ike sucz może być:classic_cool: Lecę popracować Ucałuj mojego Pana 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusia dlatego właśnie na swój sposób lubię wirtualny świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike - czy ja jestem Twoim mężem? Nie. To możesz mi zrobić śniadanie :classic_cool: Dzień dobry Ktoś :) Miłego dnia :) Hej Lusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS poprawka nie robiłam mojemu mężowi śniadań nawet jak moim mężem nie był:P zrobić to ja ci mogę:P co najwyżej loda:P :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś gdzieś
Mało_stanowczy macham ogonkiem z radości :)Moje słodkie nieróbstwo;-) Jak wczoraj przyjdę przed 15:00 pomachać łapką na pożegnanie:classic_cool: ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike - to, że nie robiłaś mężowi nawet jak nie był mężem nic nie zmienia. Ja nie jestem do niego podobny :classic_cool: Loda możesz zrobić TEŻ :classic_cool: Ktoś - grzeczna suczka :classic_cool: Chyba pomyślę o nowej smyczy ;) A może napisz o sobie coś więcej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W...
MS, proponuję robić jakieś przetwory z tej obecnie jakże dobrej i obfitej dawki pożywki dla Twojego ego. Będzie jak znalazł na "chudy" czas ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W...
MS, a tak z czystej ciekawości - jak mniej więcej wyglądasz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to na "chudy" czas? Coś takiego może nastąpić?!?! :) Nie jestem na to przygotowany! :) Mniej więcej to jestem wysoki :) Jakieś 190 cm i 86-88 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to chyba z pomarańczową lafiryndą muszę porozmawiać poważnie ms- jesteś moim ideałem 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W...
No to sylwetka spoko, ale jak wiadomo ona może się zmienić, więc co do chudego czasu to ja bym się tak nie zarzekała ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W...
A propos, kolor oczu sie nie zmienia, wiec jeżeli masz to szczęście być posiadaczem niebieskich tęczówek to prawdopodobieństwo nastąpienia chudego okresu maleje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike - nie jestem brunetem :P Luśka - sylwetka nie zmieniła się od czasu osiągnięcia przeze mnie pełnoletności, a było to dość dawno temu :classic_cool: Jakieś drugie tyle ;) Chude lata nastąpią jak się zestarzeję, a jest to niezgodne z filozofią mojej stopki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W...
No to ja idę, żeby się nie zakochać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś gdzieś
Sędziwy Pan Świetnie:classic_cool:sędziwa suczka:classic_cool:układ idealny:classic_cool: 👄 ike lafirynda nie rozmawia o Panu lafirynda nie rozmawia poważnie z Nikim oprócz Panem:-p więc zapomnij 🌼 :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś gdzieś
Co Pan chciałby wiedzieć ?Pytanie ogólnikowe ździebło a trochę tego mam na swoim koncie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś - pytanie było ogólnikowe bo ciekawi mnie o czym najpierw napiszesz :classic_cool: Luśka, no nie idź, założę ciemne okulary :classic_cool: Ale wiesz, naprawdę zauważyłem, że ciemny błękit moich źrenic działa na wiele kobiet :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc przejdę od razu do czynów- zgłoszę cię naśmietnik pod zarzutem rozwalania topiku nikt ne musi wiedzieć, że poszło o pena;) MS- musiałeś mi przypomnieć? a tak punkt dla mnie- nie dałeś szansy własnemu ego- swoje słowa o ideale zmuszona jestem wycofać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczowa opowiadaj- byle dużo chętnie poznam twoje słabe strony;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS:D niestety ale tej rzeczy nie uczynię nawet dla ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W...
"ciemny błękit moich źrenic działa na wiele kobiet " I po co zaczynałam ten temat? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sami*w pomarańczach
hej ja tak na 5 min Przepraszacie k..a?szok przeżyłam z rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś gdzieś
Panie Mało_stanowczy ciekawość nie jest Pańską mocną stroną:classic_cool: ike zgłoś:classic_cool: Zawsze są maile:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×