Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

zielona przyznaj sie biedactwo że utknęłaś na tym pierwszym pytaniu :D przejdź do innych zwłaszcza do tego że ike jest fajna to lusia ci uzna;) za dobre checi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe. utknelam ;) jak przepraszam - to szczerze- inaczej nie zrobilabym tego- przestrzen wirtualna wielka ;) od tego sie zaczelo - wczesniej nawet podawalam ci herbatke :P z cyjankali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Zielona, jeżeli jest tak jak pisze Ike, czyli, ze pierwsze pytanie jest dla Ciebie nie do przebrnięcia to OK, możesz zacząć od drugiego, czyli tak jak zarządziła wyzej wspomniana Ike, która ma pełnomocnictwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wole uzaleznienie od kompa niz papierosow stonogo to jest atak na moja osobę !!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona tak czy owak przyznaję się bez bicia to był atak zamierzony tak naprawdę was w ogóle nie znałam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stonogo;) o tak o ?? we mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stonogo wiem po ponad 2 latach pisania na kafe trudno nie wiedzieć dlatego tak mało bywam juz na innych topach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Chcę pizzę, a robię się chyba z lekka za gruba. Poradźcie jak odciągnąć myśli od tego italiańskiego żarcia (też chcę mieć coś do powiedzenia w sprawach kuchenno- żywnościowych, a co!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luska, zrobie wyciag z ankiety : postaram sie aby nasze stosunki byly jak najbardziej poprawne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu a nie mają tam u was pizzy light? :D zjedz ta pizze lusia a potem zamartwiaj się, że ją zjadłaś- nerwy ci zjedzą zbędne kalorie rzekłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo pizza ta topie:) ja dzis jadlam ale polaczenie jaja na twardo i oliwek bylo bleeee nie trzeba byc ta kafe zeby wiedziec,ze ludzie na sile szukaja kloptow i ................tu mialam jeszcze dalsza mysl ale wylecialo mi z glowy. starosc nie radosc dla wiadomosci =sami jeszcze mam 31 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj równolatko:P ja jem koszmarnie pieprzna sałatkę z tuńczyka wykonaną przez mojego meża jezyk mnie piecze koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy bez ryżu zapomniało nam się kupić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerne pomarańcze zawsze się muszą wmieszać i wykorzystać sytuację zielona 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Ike, light to nie, jak już jeść to najlepiej pepperoni full wypas :P Stonoga, taki topping pizzy jak Ty piszesz dla mnie też jest fuj. Zielona, err... co by tu rzec ;-) ie wiem, kiedy znowu zaszczyci nas swojaobecnością zmanierrowana, ale miejmy nadzieję, że bez względu na termin bliższy, czy dalszy ankietę odszuka i pytanie jej poświęcone zauważy 7. Czy zmanierrowana jest: a) doskonała pod każdym względem z wyjątkiem tego, że trochę zaniedbuje kafe b) idealna pod każdym względem z wyjątkiem tego, ze trochę zaniedbuje kafe, c) idelana oraz doskonała pomimo zaniedbywania kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu na te pytanie również nie odpowiem zmanierrowana jest moim ulubionym wrogiem i naprawdę nie mogę powiedzieć o niej nic dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pepperoni to moja ulubiona a do do testow i pytanan to czekam na te o stonodze no chyba,ze nie jest ciekawa i nie ma nikt nic do powiedzenia. jesli tak to wybaczam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki ike :) nie myslalam ze to kiedys powiem do ciebie ;) 👄 naprawde przykro mi sie zrobilo :P ale dzielnie trzymam sie pionu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Ike, ale żeby mi to było ostatni raz! 8. Czy stonoga gracja: a) ma sto nóg, dzięki temu porusza się z gracją, b) porusza się z gracją pomimo stu nóg, c) pochodzi z Grackich herbu Stonoga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymaj się i nie dawaj temu komuś na tym zależy żeby to wzięła do siebie wiem jak to działa;) z drugiej strony dlaczego po prostu nikt nie napisze na czarno- cholera gołym okiem widać, że to nie jest ktoś kto zajrzał przelotem- nie rozumiem zakładania pomarańczowego fartucha w niewygodnych sytuacjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luska , ja odpowiem ci na to pytanie filozoficznie , jak na moja enigmatycznosc przystalo: zmanierowana ...........................jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyyyyyyyy :D b:P z przekory za ten niecny atak na moja osobę a byłam prawie skłonna dać c:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike , to nikt przypadkowy... ta osoba zna mnie doskonale, zdaje jej sie ze ma prawo wkladac mnie w swoje ramy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sie narazilas dawno glownie tym,ze dziwne rzeczy sugerujesz i wiesz chocbys stanela na glowie to nic tego nie zmieni ani na lepsze ani na gorsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×