Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

Gość Luśka z W..
errata: Sami to nick, ale również:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie opcja- cycki ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz lusiu jestes najgorszym gospodarzem topiku jakiego widziałam twoje pytania nie mają nic wspólnego z rzeczywistością usprawiedliwia cię tylko to, że teoretycznie nie ma cię na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
1. c, 2. c, 3. d, 4. c. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Ike, nie ma potrzeby żeby pytać w ankiecie o rzeczy powszechnie znane z brukowców chociażby. Nie chcę niepotrzebnie obciażąć podatników finansujących te badania obyczajowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
(Ju, co do 3d to wiesz, że mam do Ciebie słabość, więc nawet butelki wina nie musisz przynosić ;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
5. Ju jest: a) śliczna, miła i inteligentna b) inteligentna, śliczna i miła, c) najlepszym podszywaczem IV RP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o odpowiadam c- naturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na 5 nie odpowiem bo moja odp brzmi inteligentna, śliczna i miła,najlepszym podszywaczem IV RP a tego nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Ike, wiem, ze słaby ze mnie gospodarz i nie wiem jak dziękować opatrzności, że de facto nim nie jestem, bo jesteś nim Ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu delikatnie przebąkuje, że za szybko wklejasz pytania większość utknęła na pierwszym - najtrudniejszym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu prawda:D tez to zauważyłam zwłaszcza na kuchni ike topik ike topik złapałam sie na tym, że sama pisze -mój topik:D ale to przez ta moja manię wielkości- to ciężka choroba- wybacz 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Sami, dostajesz premię specjalną za słuszną uwagę dotycząca nietrafnego sformułowania testu wyboru w punkcie 5. Rzeczywiście należało zaznaczyć, ze w przypadku tego pytania możliwe sa 2 odpowiedzi! W ramach premii możesz zostać na topiku na czas nieograniczony! Ike, pierwsze pytanie rzeczywiście jest dość trudne i za to spostrzeżenie dostajesz taką samą jak Sami premię specjalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
5. c. A co se będę żałować. :P Lusia jest najlepszym gospodarzem - w końcu mało który topik tyle stron tak szybko uzyskuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
6. Słowo "Kuchnia" kojarzy Ci się z: a) żywnością i gotowaniem b) gotowaniem i lodówką c) ludzką życzliwością, wyrozumiałością oraz nie kończąca się aktywnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie się dowiedziałam że czeka mnie kupno lodówki co prawda jeszcze chodzi i mrozi- jak chce tak mrozi ale mrozi, ale mąz ma ją jutro naprawiać :O "naprawi"l juz telefon, parasolkę, radio i router oraz cb radio- trochę mnie te jego naprawy zaczynają kosztować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczynki ja bede za jakis czas ankiete oczywiście nadrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
6. a Ikuś, tylko nie oddawaj komputera mężowi do naprawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
7. Mąż Ike jest złotą rączką, co Ike: a) docenia umiarkowanie, b) docenia, ale nie pochwala c) nie docenia, nie pochwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ju akurat to jest jedyna rzecz która, naprawia naprawdę przynajmniej tyle dobrego:D ide gotować jaja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
7. b Pa, Ikuś 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
No to ja chwilowo również zawieszam badanie, wrócimy do sprawy w bardziej sprzyjających warunkach :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Pa, Lusiu. Miłego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze jak dziewczynki przykładnie spedzają wieczór ! nie do uwierzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bylo mnie piec minut - a tak zescie sie rozpisaly :P Luska , ja na razie sie od ankiety uchylam - ja tu na goscinnych wystepach jestem ;) nie obawiaj sie :D Sami , nie zarzucam , wspominam ;) Ike , chcialam tylko zaznaczyc, w tamtym momencie, ze to zadna konspiracja i spisek przeciwko kochanej retro, bo powoli mam wrazenie ze ona ma zaburzenia w odbieraniu rzeczywistosci :( i nasza klotnia byla calkowicie niezalezna od sytuacji politycznej afganistanu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykładnie znaczy bez kompa :P ale się pomyliłam:D zielona chodzi ci o to kiedy cię wyśmiałam? i powiedziałam ci , że cię nie zauważam? jesli tak to wiedz zrobiłam to jak przystało na wojownika z czysta premedytacją - dowalając

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×