Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

sami , chcialam ci tylko przypomniec , to ty nie dalas sie polubic , przyszlas z nastawieniem i zaczelas nas oceniac ni z gruszki ni z pietruszki. nie musisz tlumaczyc , ja wiem ze ty wiesz ;)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona a o której dokładnie sytuacji pisałas na kaszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
i przeczytałam tamtego posta-ale nie komentowałam bo wydawało mi się że nie życzysz sobie być może rozmowy ze mną- a masz takie prawo;) ale skoro teraz o tym rozmawiamy to przyznam że mnie wtedy zatkało;) bardzo pozytywnie;) a teraz wracam do tego co lubię najbardziej czyli do bzdetów:D kto chce pogadać o paluszkach?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj lusiu🌻 świnie jesteśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
a gdzie Wy poznajecie tych gejów,ja też chcę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami a czemu idziesz :(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
PS. Ike, i tak już mialam spadać, więc powiedzmy, ze nawet mi na rękę taka wymówka ;-) No a serio, każdy rozmawia o czym chce, to przecież oczywiste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stonogo tez masz przyjaciela geja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całus daj te paluszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe jak to dlaczego ide wersja fałszywa--mam zajecia wersja prawdziwa--na początku nikogo nie znałam u kucharza nie przypominam sobie słów jakie zielona mi zarzuca. chyba wiem lepiej co czułam i pisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami to powiedz to:) a nie uciekasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz zaczęłam u prawiczków cię szukać :P myslę, że dopóki grają we wszystkich emocje lepiej ten temat zostawić w spokoju to oczywiście moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
bierzcie paluszki i mówcie gdzie mam geja poznac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wymagam lubienia ale proszę o nie wmawianie mi czegoś czego nie robiłam całus dawaj paluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całus chcesz nam za przeproszeniem gęby zatkac :P dawaj pestek nie mam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do homo- ja nie znam żadnego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czekam na napisy do mojego excytującego serialu....... że tez lusi nie mam w domu bo z anglika jestem cienias

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stonogo wyslesz mi kiedyś swoje zdjecie? całusa tez chciałabym zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierrowana
chcialam wpasc tu na chwile ale naprawde trudno ciagle piszecie tu o tym kucharzu i kuchni to sie powinno nazywac proboszcz i parafia :) skusilam sie kiedys i tam weszlam ale czytanie tego to jakas komedia wszyscy piszacy odwoluja sie do czegos czego nigdzie nie ma cofasz sie i trafiasz na kolejne cytaty z czegos co gdzies mialo byc i tak w nieskonczonosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze , calus cholero - teraz mi to mowisz?????? a ja sie oddalam dla ciebie i szukam jak glupia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja osobiście chciałabym poznać stan rodziny naszych dziewczyn- zielonej i rev

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
09:23 [zgłoś do usunięcia] zielona* Dzien dobry mnie sie zdaje , ze zapewnianie o wielkich uczuciach pomiedzy ludzmi ktorzy zamienili ze soba kilka slow pisanych , to ogromne naduzycie , dlatego wystrzegam sie takich zwierzen jak moge [no chyba zeby milosc ] do tej pory wystarczyla mi lekka sympatia - aby nawiazala sie mila pogawedka..... od wczoraj nawet tego mi brakuje , sorry , ale ja mowie pas... nie zamierzam uczestniczyc w jakichkolwiek sadach nad kimkolwiek. nie zamierzam przyjmowac stanowisk i opowiadac sie po stronach , nie czyn drugiemu , co tobie nie mile 09:48 [zgłoś do usunięcia] iftar. zielona chcesz powiedzieć, że mnie nie kochasz??? Salam Al-Kutz STOP rzezi w Gazie!!! 09:49 [zgłoś do usunięcia] zielona* Calus , przepraszam Cie dziewczyno za to sie wczoraj dzialo- co prawda nie bralam w tym udzialu, ale moglam przynajmniej zrobic cos , cokolwiek ps. ale nie ciesz sie zbyt szybko, jak mnie osobiscie nadepniesz kiedys na odcisk , to pewno tez dam Ci popalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
nie chce wam nic zatkać,to próba przekupstwa-może mi jednego geja odstąpicie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
156 ma długa trasę,gdzie wsiada? gdzie wysiada?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×