Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

zmanierowana:D bo to wyższa szkoła wtajemniczenia :D my sobie nawet cytaty kopiujemy żeby w najmniej oczekiwanym momencie wykorzystac przy tym twoje wdowy i sieroty to pikus :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
Zielona,ale czego szukasz?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
już wiem czego szukałaś:P ale przynajmniej jak ktos nie czytał to teraz ma szanse...:P (nie bij:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciebie stonoga? nawet nie wiem ile masz lat hmmm kobieta 30-letnia blondynka długie włosy zielone oczy typ urody delikatny subtelny makijaż a styl ubioru podkreslający sylwetke ale nie wyzywający

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jaka sytuacje pytasz dokladnie ike? sami- ja mam na mysli twoje: "nie jestescie lepsze odemnie" itp. caly czas sie zastanawialam , gdzie i kiedy dalam ci to do zrozumienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierrowana
zmanierowana bo to wyższa szkoła wtajemniczenia my sobie nawet cytaty kopiujemy żeby w najmniej oczekiwanym momencie wykorzystac przy tym twoje wdowy i sieroty to pikus wolalam wdowy i sieroty ten wasz topik jest przegadany :p a kucharz jestem pewna pisze po kadzidelkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja wam powiem jak sobie wyobrażam stonogę może to chore ale tak mi wrył się w mózg jej nick , że wyobrażam ją sobie jak robaczka z rysunkowej bajki z mnóstwem kolorowych butów........ i przyznam się, że nigdy sobie nie wyobrażałam jej jako kobiety ............ ups

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
156 jedzie od Stalowej do stacji metra Młociny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona no właśnie nie wiem o jaką sytuację cie pytam- dlatego pytam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmanierrowana ja biore co dają wiesz ile trzeba się naszukać żeby dobrą sierotę znaleść a tu zawsze człowiek się o coś może pokłócić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierrowana
i przyznam się, że nigdy sobie nie wyobrażałam jej jako kobiety ike komplemenciara z ciebie zielony miekki penis z butami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Miłego goszczenia, Zielona! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieeee no nie penis penisy zawsze w mojej głowie i nie tylko sa takie czerwonawe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierrowana
ja tak tylko czy ta zielona nie byla kiedys wrogiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmanierowana obozy nam się połączyły więc zależy czyim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Oj, Zmanierowana, teraz przetasowanie nastąpiło. A Ty w której "kupce";) jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierrowana
w tym obozie, ktory ma dla mnie lepsze warunki :p i ktory mniej kwieciscie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmanierrowana może bys zapytała , który obóz cię chce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
ja się chwilowo oddalam;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierrowana
ike to nie w moim stylu moje imie w tlumaczeniu na indianski to niewidzialna tasujaca reka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czy owak na tym topie sa sami swoi i dosłownie i w przenośni indianski powiadasz mnie córka uczy chińskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Kupki? Przeciwko zaparciom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierrowana
indianski powiadasz mnie córka uczy chińskiego zagraniczna adopcja? poszlas w slady angeliny? tak przypuszczalam, ze szykujesz sie do podboju chinskiej kafeterii :) tylko pospiesz sie ike bo niewykluczone, ze oni juz maja proroka i wszyscy wstaja 2 godzinki przed praca (czyli wcale nie klada sie spac) zeby pocwiczyc na silowni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak przypuszczalam, ze szykujesz sie do podboju chinskiej kafeterii tylko pospiesz sie ike bo niewykluczone, ze oni juz maja proroka i wszyscy wstaja 2 godzinki przed praca (czyli wcale nie klada sie spac) zeby pocwiczyc na silowni a ty myślisz że czemu ja wstaje o 5 rano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Ja jeszcze na chwilę, bo widze dobry moment. Otóż postanowiłąm przeprowdzić ankietę: Oto pytanie: Czy lubisz Luśkę z W..? a) tak b) tak, oczywiście, że tak. c) bardzo lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×