Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

Gość LzW
OK< to ja odpukuję w niemalowane i tfu, tfu przez lewę ramię. Bo pochorować sobie mogę ewentualnie jesienią, teraz nie mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia --zawsze szczery ma mnie gdzieś a wiec dla mnie jest interesujący :O lubie takich ...którzy nie gonią za wszystkimi nickami na kafe z takim to z kafe na kawe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami uważaj lusia dziwnie podstępem dowiaduje sie o co lepszych ciachach z forum:P przypominam , że poniekąd zaliczyła się również do mojej konkurencji- która nie spi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LzW
Sami, widzę trafiła kosa na kamień ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LzW
Ike, co by utrzymać sie w Twojej konwencji odpowiem, że gdybym się do Twojej konkurencji zaliczyła to już byś się o tym napocznie i skutecznie przekonała :P ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusia - gadasz:P działasz z ukrycia- na pewno :P nie dam się zwieść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wiadomo co bedzie w jutrzejszych wiadomosciach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No trafiła trafiła jak sobie przypomnę naszą ''awanturkę'' na pewnym topie--pisał pod pomarańczą myslałam ze Go zatłuke, jak mnie pare dni pozniej przeprosił,to wygłosiłam pogadanke typu''nie interesuje mnie co Ty piszesz ,bo ja wiem co Ty wiesz i mam to gdzieś'' cała ja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwaga złosliwośc! bo za duzo tu sobie słodzimy ifrat poszukuje kogoś, kto pomoże jej się pozbyć upierdliwego idioty z zycia nie może po prostu przestać zaglądać do kucharza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusia swoja droga wracając do radia ty tez lubisz pisać po angielsku- czuj się podejrzana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwaga dziewczynki radio przyszło- więc prosze rozmawiać o dupie maryni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh według mojego syna sport zimowy to koszykówka:O mądry po mamusi czyż nie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LzW
Ike, konkurencja może podziałać mobilizująco, więc tylko poprawi Wasze więzi, stąd nie wiadomo, czy w razie gdybym się zdecydowała, nie będziesz zmuszona okazać mi wdzięczności ;-) Sami, coż, ja to słaba jestem w te klocki, więc nie wiem, czy Ci radzić, żebyś się nie poddawała, czy wręcz przeciwnie :O Co do radia - chyba musiałabym opłacać reporterów z terenu, korespondentów i redaktorów tekstu for right now I only have eyes for my cutting down on this kafe stuff and consequently drying out (dla zainteresowanych mogę przetłumaczyć ;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami:D i owszem mój kiedy opieprzył tylko pielęgniarkę pobierająca mu krew- że ta kradnie jego cenne geny geny oczywiście również cenne po mamusi 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusia nie trzeba po swojemu zrozumiałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami po takim wstępie, napewno bedzie relacja w wiadomościach nocnych bądź ranno-popołudniowych:P może szczery sie "ulituje" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie będziesz zmuszona okazać mi wdzięczności nosz mój czas na kafe też chyba powoli się kończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po wiadomościach ptasich mam szanse u Niego jak Kaczyński w zawodach pływackich(nie kazda kaczka dobrze pływa] Zawsze Szczery sie nie lituje tylko zdobywa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w każdym badź razie bedę z doskoku a płakac juz mi się nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×