Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Astree

Super zdjęcia a szara rzeczywistość...

Polecane posty

Gość zolwikk
ktokolwiek czepil sie princessy to ma rzeczywiscie niepokolei we lbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE no bezsensu caly dzien laska siedzi i najezdza, hehe to sie nazywa \'zbijane\' wolnego czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzialam i co teraz
heh ten ktos kto tak najezdzal ( nawet sie zalogowac niechce) to zakompleksiona widac osoba , ktora nie potrafi cieszyc sie wlasna osoba . nie potrafi zaakceptowac ze jest taka jaka jest. zazdrosc to brzydka rzecz. princessaa nie przejmuj sie. bo nie ma czym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolwikk
sliczna dziewczyna am slub brala. kazda suknia ladnie by wygladala na niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princessa przeciez
hehehe sami psychologowie na tym foruj, może założycie fanclub princessy? I. po co się mam logować skoro nie muszę? II. Wredniak, to że ja siedzę na forum cały dzień to sie czepiasz, a ze princessa równo mi odpisuje i też siedzi cały dzień to już tego nie widzisz, cóz za rak obiektywizmu moje panie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie musze zakladac zadnego klubu, bo nie znam princessy, a co za tym idzie, ze czuje do niej zadnej sympatii, ale jak czytam, ze siedzisz i caly czas o jakiegos gowno ci chodzi, to sorry kolezanko, ale.. cos tu nie tak!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolwikk
no i znowu sie dziwadlo czepia o niewiadomo co :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra juz wrocmy do tematu ;) ale to dopiero rano 😴 w pracy napewno bede miec mnostwo wolnego czasu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaelaela
do princessa przeciez : hahaahah podobaja mi sie twoje teksty! nie zla jestes i masz racje w 100% princessa bardzo sie mota w swoich wypowiedziach co topik to pisze cos innego. a na ktorym temacie wstawila te fotki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princessa przeciez
ułatwię Ci zadanie: http://nasza-klasa.pl/profile/111384 Sama princessa obwieściła to w 'swoim prywatnym' wątku - 19 wrzesień, już zaklepane (czy jakoś tak). Żeby zamieścić zdjęcie do jeszcze rozumiem, ale swoje dane...jak dla mnie to szczyt.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princessa przeciez
i naprawdę nie piszę tego teraz złośliwie, ale w tej swojej tiulowej sukni będzie wyglądać z deka bezowato. to chyba na temat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja moge dac fotki na meila ;) zreszta ze slubnego topiku dziewczyny wiedza jak wygaldalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaelaela
hahahaha fajne fotki. a ta swoja kiecke tez gdzies umiescila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princessa przeciez
tak, chyba w topiku 'czy suknie ecru wyglądają na stare/brudne'. gdzies tam jest link do jej sukni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaelaela
hahahaha wlasnie widzialam. maszvracje z ta bezą!!! a swoja droga suknia obrzydliwa!!! gratuluje gustu princessa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princessa przeciez
No ja nigdy nie napisałam, ze nieładna, ale też nie powiedziałabym, że szczupła taka (jak sama o sobie pisze). A jeśli chodzi o sukienkę to piszę co myślę. Nawet bardzo chuda dziewczyna wyglądałaby w tej sukni bezowato i księżniczkowato. No ale jak princessie się podoba to ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez to jej wybor, nic nam do tego, bezsensu dyskusja :O beza to beza, nie podobaja mi sie bezy i wg. mnie do bezy dziewczyna powinna byc wysoka i mega szczupla. ps. chodzi mi o takie bey jak na zdjeciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princessa przeciez
no tak, sukienka princessy to jej sprawa i rozmowa o jej bezie jest bez sensu; a ten topik jest zupełnie na inny temat i rozmowa o innych nietrafionych sukienkach, innych obcych kobiet jest z sensem...Eh podziwiam tą politykę Kalego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaelaela
a tak ogolnie to czym cie takwkurzyla ta princessa? no bo mnie to ogolnie draznia jej wypowiedzi. ale tobie chyba zaszla czyms za skore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu jest topik o super zdjeciach a szarej rzeczywistosci, pokaz mi princesse w tej bezie to pogadamy o tym. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba, że potrafisz patrzeć w przyszłość i ujrzałam wizje princessy w bezie, to sorry, nie wziełam tego pod uwage 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princessa przeciez
tak zaszła, zazdroszczę jej ze jest taka mądra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princessa przeciez
widać mam większą wyobraźnie niz ty, bo mam zdjęcie jej i jej sukni i jakoś potrafię sobie wyobrazić, że będzie bezowato wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaelaela
i szczupła ;p;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczykuperek
do meander losu: mnie sie bardziej podoba w realu niz na modelce. na tych fotkach panny mlodej wyglada na serio swietnie !!! a co do fotek princesssy na NK, juz nie pzresadzajcie, laska moze nie jest boginia seksu, ale jest ladna, zadbana i szczupla. moze nie skora i kosci, ale tez do tezszych nie nalazy. Princesso, jedna uwaga, mniej tej opalenizny i powinno byc ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princessa przeciez
To ja idę zrobić kupę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×