Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Astree

Super zdjęcia a szara rzeczywistość...

Polecane posty

Gość princessa przeciez
i już, zsadziłam :) wyszła tak brązowa beza... jak princessa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm. masz najebane we lbie. moze bys nie podawala strony na nasza... skoro podalysmy sobie nawzajem z dziewczynami swoje w swoim topicu. :-/ reszty nie skomeentuje bo zal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princessa przeciez
moje życie to kafeteria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiakakkaa
princessa wiesz co nie przejmuj się bo jakaś głupia laska się do ciebie doczepiła.......ja widziałam twoja suknie na którymś z topików i musze przyznac ze jest sliczna mało która suknia prezentowana tutaj mi sie podoba ale ta bardzo. Wieć sie nie przejmuj laskami a czyjs profil na nk podawac to szczyt chamstwa i głupoty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaelaela
no a jak mozna podac na forum swoj wlasny profil?!!!!! to dopiero szczyt glupoty!!!! no princessa tylko mi nie pisz ze liczylas na to ze nikt go nie zobaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie Twoje zycie to kafeteria, strasznie \"gorzka\" jestes, chyba leczysz tutaj swoje kompleksy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princessa przecież
oj dziewczynki, trochę więcej dystansu, nie wszystkie wpisy pod nickiem 'princessa przeciez' napisała jedna osoba, a wy sie tak ekscytujecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princessa przeciez
nie chce i nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na_przyklad
a tak wracajac do tematu dyskuji, zobaczcie co znalazlam na innym topiku: http://www.mlodaimoda.pl/san-patrick-kolekcj a-2009/suknia-slubna-san-patrick-paris.html fotka na ktorej widac cala modelke: a konkretnie... w ktorym miejscu ona ma kolano !!! niedopracowali cos zdjecia niezla lydka musialaby sie kryc pod ta sukienka , gdyby nie fakt ze modelka stoi na podescie/krzeselku/itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolwikk
ale to logiczne ze modelki stoja zawsze na podwyzszeniu do zdiec. malo gdzie znajdziesz salon ktory fotki ma postawione na wieksza naturalnosc. tylko te malo znane. natomiast krzeselko to norma.nie ma sie co dziwic. bylam przy sesji kiedys sukien slubnych bo robilam reklame dla tego salonu i bez tego podestu sie nie obejdzie.pozatym ile oni te modelki szykowali...to ja po 2 godzinach juz znalazlam fotel w ktorym sie rozlozylam i najchetniej bym zasnela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankkaa
Zdjecia reklamowe zawsze sa w jakis sposob podkrecone. Jesli szukacie sukni, wypatrzcie kilka ktore wpadna wam w oko, wezcie aparat, przymierzcie, niech facet porobi zdjecia trzymajac aparat PIONOWO na wysokosci pomiedzy piersiami a pasem, a w domu na wiekszym monitorze osenicie w ktorej wam najlepiej. ..::::🌻 www.stasieczek.com 🌻::::..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiadomo, jak modelki w rzeczywistosci maja z 165 cm wzrostu a na tych zdjeciahc wygladaja jakby mialy przynajmniej z 180 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×