Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytająca o..

STOSUNEK PRZERYWANY w Dni płodne, Ktoś zna taki przypadek Ciąży??

Polecane posty

Gość Pytająca o..

Hej Mam pytanie czy duze jest prawdopodobienstwo zajscia w ciaze podczas kiedy ma sie dni okoloowulacyjne i partner nie skonczyl w srodku i byl dlugo przed. Czy mozliwa jest w ogole wtedy ciąża? Czy raczej pary ktore zaszly w ten sposob to dlatego ze partner nie wytrzymal napięcia i nie zdążył wyjąc na czas? Moze to pytanie juz sie pojawialo, ale chce dowiedziec sie jak to jest w praktyce. Bo najprawdopodobniej z preejakulatu ciąże nie wynikają.. więc o co chodzi z parami ktore Twierdza ze partner zdążył wyciągnąć przed wytryskiem, a jednak mają teraz dzidziusia??... Tak mnie to nurtuje ;) bede wdzieczna za odpowiedzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooona
ja znam taki przypadek u mojej przyjaciolki, bedzie rodzic w lutym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytająca o..
i ta przyjacółka mowiła, że chlopak wyjal na czas? Moze wczesniej mial wytrysk i probowali 2gi raz.. a ile ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooona
mowila, ze na 100% zdazyl, zreszta przez caly okres trwania zwiazku mieli stosunki przerywane zabezpieczone dodatkowo prezerwatywa, bo panicznie bala sie zajsc, ten jeden raz nie uzyli prezerwatywy, kochali sie wtedy tylko raz, ma 23 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggggggggggg
heh, a ja powiedziałem, że zdążyłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytająca o..
no to musiala miec niezlego pecha :/ ale moze kiedy wyjoł tuż przed wytryskiem w płynie juz znalazly sie plemiki bo przed wytryskiem wystepuje kropelkowanie w ktorym juz moze byc nasienie, a na dlugo przed wytryskiem wystepuje preejakulat i ten raczej nie powinien zapladniac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytająca o..
ggggg i co zdazyłeś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ale ale2234
chyba nie ma duzego ryzyka przy jednorazowym takim incydencie? Chociaz to pewnie tez zalezy od faceta... Sa pary ktore kilka lat to robia i nie zaszly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak myslalam
a dzisiaj mam 10 miesiecznego synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"chyba nie ma duzego ryzyka przy jednorazowym takim incydencie? Chociaz to pewnie tez zalezy od faceta..." Ne ma. Te plemniki ktore pojawiaja sie przed wytryskiem musza sie zbierac przez minimum 3 kolejne stosunki :D I potem sie dziwic, ze tyle niechcianych ciaz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ale ale2234
tez tak myslalam, a dlugo praktykowalas ta metode? Chlopak sie spoźnił czy poprostu nie czuł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ale ale2234
no ale nie kazdy facet w wydzielinie przed wytryskiem ma plemniki, przed samym wytryskiem kiedy wystepuje kropelkowanie sa plemniki wiec ryzykowne jest kiedy facet wychodzi tuz przed wytryskiem, a jesli wczesniej to chyba nie ma takiego ryzyka? Jesli wiecie lepiej to prosze wytlumaczcie bo moze jestem w błędzie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak myslalam
przez 3 lata te metode stosowalismy. Nigdy sie nie spoznil, zawsze wyciagal. a zeby bylo smiesznie tomialam wtedy dni nieplodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ale ale2234
to chyba myslalas ze mialas nieplodne bo w nieplodne nie ma jajeczkowania... ale jak pech to pech.. a przez te 3 lata tez zdarzalo Ci sie wspolzyc w dni plodne? a teraz przynajmniej jestes szczesliwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak myslalam
wspolzylismy i w plodne i w nieplodne tez. Nestety nie toleruje zadnych tabletekani plastrow, a z gumkami nie zawsze wychodzilo. za duzo zachodu.... Jestem bardzo szczesliwa, chcielismy malenstwo, ale nie bylismy na tyle odwazni, zeby sie o nie starac. Stalo sie samo i jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ale ale2234
no to gratuluje.. po 3ech latach to i tak niezly wynik:) to zycze szczescia w dalszym zyciu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p.y.k.a
no to wg statystyk jest jakies 2% ryzyka przy jednorazowej przygodzie ze stosunkiem przerywanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolaaaa
czesc . mam 17 lat . i mam pytanie. uprawialam sex przerywany z moim chlopakiem tydzien po moim okresie . On wyciagnol penisa z pochwy spuscil sie wytarl reka i odrazu zaczelismy sie kochac ponownie . moge być w ciazy ? prosze o szybka odpowiesz . ( bez prezerwatywy )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że możesz być w ciąży, zreszta stosunek przerywany jak mi to ostatnio powiedziała lekarka to najlepszy sposób na zajście w ciąże... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolaaaa
Kurde . Jak ja sie denerwuje . nie wytrzymam dlugo . Chcialabym juz wiedziec . Myslicie ze moge byc w ciazy ? mam sie nastawić na najgorsze . ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lolii
Lolaa to zalezy tez jak dlugie masz cykle. Jesli dluzsze niz 28 dni to raczej nie jestes, jesli krotsze, 25 dni do 28 to moze byc ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolaaaa
a jak to sie oblicza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Lolii
od 1 dnia miesiaczki do 1 dnia nastepnej miesiaczki :( ejzeeee takie rzeczy powinnas wiedziec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Lolii
doczytalam dopiero teraz rany tydzien po okresie... wiec 7 dni plus 3, 5 dni okresu oj dziewczyo teraz sie módl zeby nic z tedo nie bylo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolaaaa
mnie takie rzeczy nie interesuja . a tu taka gafa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolaaaa
Sluchaj mam pytanie mozesz mi podac swoj nr gadu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allussiia1
Czesc . mam bardzo trudna sytuacje . Mozecie mi na nia odpowiedziec ? Byłam na Imprezie - domowce bylam troszke pijana , ale nie wazne . Kochałam sie z moim chlopakiem BEZ PREZERWATYWY I SIE SPUSCIŁ - dostałam okres 13.10 - jakos tak wiem ze powinnam zapisywać ale jestem bardzo zajęta i wylatuje mi to z glowy , skończył mi sie jakos 20 . - Kochalam sie z nim 26 . 10 - dni Plodne - Jest duża Prawdopodobność ze moge być w ciązy ? . Prosze o Szybka odpowiedz - aa wydaje mi sie ze cykl mialam 26 dni . 18.09-13.10 . Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aks
tak, to mój przypadek:) mam 5,5-miesięczna córcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×